Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlükkk

anam bi hamile kaldım başıma gelmeyen kalmadı kazaydı sarsıntılardı yolculuktu dedim bundan sonra bu cocuga bişi olmaz o kadar sey atlattıki yavrum içim artık rahatken 1 hafta önce kontrole gittiğim dr tekrar aradı bazı ölçümler yapmam lazım falan neyse gittimm
rahmim basıkmıymıs neymiş hala anlamış değilim yani bebek büyüdükçe düşük tehlikesimi olumurmus öyle bişi işte hala tam idrak edemedim soramadım biile öyle üzüldümkü yürüyüş yok dedi dinlenecekmişim cuma tekrar kontrol edecekmiş ayrıntılı ulrasonla her dakikam duayla geçiyor artık
lütfen bebeğim sana bişey olmasın benimle kal çünkü seni seviyorum

Bugün pek keyifsiz kalktım yataktan,korku duyar gibi kalktım,Allah hayırlara çıkarsın inşaallah..CADIARZU
İşe de geç geldim ama erken çıkacağım..
Bu sıcaklarda iş yok boş boş geziyoruz akşama kadar,çalışıyoruz diyebilir miyiz şimdi biz soranlara..
İmza derdi olmasa hiçbirimiz uğramayacağız kuruma..
Bugün aşkım nöbet ertesi..Saat dörde kadar uyur,sonra gelir beni alır ve bitmek tükenmek bilmeyen ev arayışlarımıza devam ederiz..benneyaptımki
Yeşilköy ve floryadaki evler döküntüydü,Ataköy'de karar kıldık..
Hele son baktığımız ev muhteşemdi ama bizim bütçeyi biraz aşıyor..
Sahibi de inat etmiş illa o fiyata satacak,anlaşmaya yanaşmaz...:dilcikar:
Nişanlık konusu da hayırlısı olsun olmazsa hiç üzülmiycem neden bilmiyorum sonradan sinmedi içime,amaaaan belki de şımarıklık..gamyoncuiremsu
İlk gördüğümde nasıl da bayılmıştım?şutarafagitti
İnşaalllah emlakçı bizi bu defa döküntü evlere götürmez..
Bugün iyi şeyler olur,kuzuma takım bulunur,altın işleri hallolur,boya,koltuk ıvır kıvır..
Ah diyorum bazen,düğün dernek neyinize bizim milyarlarca lira para harcadık şimdiden...
Gidip Prag'da veya Paris'te nikah yapıp millete bir yemek vermek neyimize yetmezdi?
Ama olmuyor işte ailelerin de hevesleri var ama boşuna yorgunluk,telaş..
Alahım hep mutlu güzel haberler duyur inşaallah,üzücü haber duyacağım korkusu bitirecek beni..

merhaba günlükçüğüm,

dün pazardı evde iş güç vs tonla. giremedim bir türlü k.k ya. düğüne gidecektik halam geldi saatlerce oyaladı bizi. hazırlanamadık zar zor çıktık evden herkes yarım yamalak giyindi çıktı. zaten gitmek istemiyordum herşey ters gitti. çok şükür başımıza kaza bela gelmeden atlattık düğünü. 15 gündür memlekette olan babam 23:00 gibi salona geldi. canım babam çok özlemişim. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

günlükçüğüm canım benim sırdaşım içim çok sıkıntılı, çok zor günler geçmk bilmiyor. şu koca şehirde tek başımayım sanki. gün geçtikçe ayrılığın acısı daha kötü çörekleniyor yüreğime. Elbet gelecek sevdiğim bu şehre geldikten sonra ne yapacağız bilmiyorum. Oda çok keyifsiz dua ediyorum her an. Rabbim güç ver sabır ver. tutuyordum kendimi ağlamamk için rossa' nın 19.07 deki yazdığı yazıyı okuyunca tutamadım kendimi başladım ağlamaya ve onun içinde dua etmeye. senağlama çok zor Allah kimseye vermesin. Dün düğünde çok kötü oldum düşündüm acaba bir gün bende böyle beyaz gelinliği içime sine sine giyebilecekmiyim. Sevdiğim yanımda olacakmı diye ve daha bir sürü şey düşündüm düşündüm düşündüm... senağlama

Herkese selamlar Allah hiçimseyi zorda bırakmasın. Herkese hayırlı günler hayırlı haftalar. Hoşçakal günlükçüğüm senağlama

Son düzenleme:
günlükçümm ben geldimmm...
haftaya pek iyi başladığımı söyleyemicem....:1no2:
neden böyledir niye böyledir diye sorgulayamıyor insan....
oysaki çook güzel bir haftasonu geçirmiştimm..
sanırım çok yorulmuşumm gezmekten ve temizlik yapmaktan.....
cuma akşamı arkdaşımın kardeşinin düğünü vardıı..eve geç geldikk bi coşmuşumm ohh sefam olsunn..:teytey::teytey:
c.tesi de bi arkadaşımız yeni evlenmişti ona gidecektik makbuşumla ben harıl harıl temizlik yapıp bitirmeye çalışıyordum kii acı acıı tlf.çaldı makbuşumm halasının kocası ölmüş gelemicem dediii çok üzüldümm..işte hayatt okadar kısa kii hiçbirşeye üzülmeye değmiyorr şu 3 günlük ömürde diyoruz amaaa...isyan edemiyorsunnn kime edeceksin kii....senağlamasenağlama
akşamına da anneciğime yemeğe gittik ordan da apar topar kalktık yine kına vardııı koşa koşa yetiştikk..
dünde Bilecik e gittik...hiç akılda yokken bi baktım ki ordayızz...çok güzeldii çok güldümm ama çokta yorulmuşum.ŞEYH EDEBALI HZ.ni ziyaret ettik dua ettik allah kabul etsin inş.......
bugünde küskünüm sanki hayata elimi kolumu kaldırmak istemiyorum...bu mevsim bunalım havasımı acaba..yoksa genel bişeymii herkes böyle çünküü..allah yardımcımız olsunnn..
günlükçümmm arkadaşlara söylermisinn dualarında banada yer ayırsınlar......hoşçakalınnnn...:teytey:

SEGİLİ GÜNLÜĞÜM....
İŞTE MELEĞİN GELDİ GÜNLÜĞÜM SENİ ÇOK ÖZLEDİM.İÇİMDE KELEBEKLER UÇUŞUYOR GÜNLÜĞÜM.KAH ORDA KAH BURDA KANAT ÇIRPIYOR...KEYFİM YERİNE GELMEYE BAŞLIYOOO DÜN HORMON TAHLİLLERİMİ YAPTIRDIM ÇOK İYİ ÇIKTI TAHLİLLER GÜNLÜK.................BEN BİLE BU KADAR İYİ BEKLEMİYORDUM GÜNLÜK...ÇOK MUTLUYUM ÇOK....DOKTORUM DEĞERLERİN MÜKEMMEL OLDUĞUNU SÖYLEDİ...HERŞEYİN HAYIRLISI ARTIK GÜNLÜK.HAFTASONU DÜĞÜNÜMÜZ VARDII PEK EYLENDİM GÜNLÜK TÜM STRESİMİ ATTIM...
KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM GÜNLÜK.GAYET MUTLUYUM VE HUZURLUYUM...YARIN KLOMENE BAŞLIYORUM....ÇOK HEYCANLIYIM GÜNLÜĞÜM.
HERKEZİ ÇOK ÖZLÜYORUM GÜNLÜK...CANIM ARKADAŞLARIM TEK TEK AKLIMDA...
HEPİNİZ BU AY BENİM İÇİN DUA EDİN SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMM:1hug:a.s.:sm_cool::dance:Şeniz​

Selam günlüksengözlerimebaksanab
Bu nasıl bir sıcaktır ya. Ne içeride durabiliyorsun nede dışarı çıkabiliyorsunkafamçokkarıştı
Klima yok odamda vantilatör bile artık dönerken sıcaklık veriyor.Biraz önce az kalsın uyuyormuşumkafamçokkarıştıMayıştım...tatlicadiarzu
Hafta sonu güzeldi.Cumartesi benimkini işe gönderip doğru anneme gittim. Gün vardı accık muhabbete karıştım. Misafirleri geçirdikten hemen çarşıya indik gezdik ve biryerlerde çay içtik.Eve döndüğümüzde saat onbiri geçmişti. Dünde anneme ananemler gelmiş kahvaltıya ordaydık. Akşama doğruda bebek görmeye gittik gördüğün gibi evde oturmaya pek fırsatın olmadı.
Çok sıcak ya ha gayret bana.
Nasip olursa bu cumartesi son izne ayrılcam.
Benimki bugün 4 te çıkcak işten. Pazara git dedim. Çok şükür pazar derdim olmayacak.
Bu uyku nerden çıktı şimdi gidip elimi yüzümü yıkayayım bari.
Yüce Rabbim herkesin gönlüne göre versin.
Selamlar...:teytey:

Naber günlük,,
Ne zamandır yazamıyorum...
Kızım çok huysuz sabah akşam bagıra çağıra ağlıyor..
uyumuyor..Dolayısıyla bende uyuyamıyorum
48 saattir ayaktayım,her yerim agrıyor...
Ailecek bu durumdan psikolojimiz bozulmuş durumda..
Gözaltlarım mosmor ondan geçtim artık damarlar çıktı..
Ne yapsak Fayda etmiyor...
Sabrım sınır limitlerini zorlayıp zorlayıp duruyor ama
Kendime hakimim..
Masumum a kızmam ki kızamam ki ben...
Yatak bana ben yatağa hasretle bakıyorumm...
Bu arada regl im gecikti..
Umarım laktasyon dan kaynaklanıyodur..
Yoksam ikinci bir süpriz beni alt üst eder..
Adamla beni sorarsan Her gün ayrı serüven
uykusuzlugun verdiği asabiyetle her gün zevkle birbirimizi yiyoruz.
Daha dogrusu ben alttan alıyorum
Adam a naber desem küfür etmişim gibi gözüküyorum gözüne galiba..
ooof günlük oooffff
en son kacıcam valla
gidecem ruanda ya felan yerleşcem
Sıkıldım yahu
Ben monoton bir hayat istiyorum artık..

merhaba günlük ilk defa yazıyorum sana.küçüklüğümde nasılda yazardım pembe hatıra defterlerine günlük.hiç aksatmadan hatta geçenlerde birini buldum .annem evlenirken kitaplarımın arasında eve yollamış .hem okudum hem duygulandım diyebilirm. çok masumane yazılar .şimdi de öyle olabilsem keşke olamıyorum artık malesef hayat sartlarından dolayı.çocuk mu kalsaydık ne ...
Bugun 2 haftadan sonra işe basladım .tam bir kabustu ..güzel eğlenceli bir tatilin ardından işe gitmek ve klimadan dolayı her gün olduğu gibi boynu tutuk eve gelmek. gerçi bunlarda dert mi işte.. bugun sana yazacaklarım bukadar umarım devamı gelir .

Ya günlük gördün mü?
Sandıkları kadar aptal değilmişim ben..
Kimliğime "aptal" diye boş yere yazmadım ben.. Çünkü biliyorum ki öyle sanıyor çevremdeki 3,5 insan haricindeki herkes.. Hassas noktalarımı çok iyi bilip nasıl da kullanıyorlar zaaflarımı? Ama bak akşam ezanı okunuyor,Allahıma havale ediyorum her birini..:dilcikar:
Bu kadar zor durumda olduğumu,kendime çareler ararken,beni rahatlatmak,yüzümü güldürmek onların elindeyken insanlar gidip de ne işlere kafa yoruyorlarmış be günlük.. İnsanların hep sırlarını tuttum sandım,beni sırdaş bellediler sandım.. O kadar çok dinledim ki onları bir defa sıra bana gelmedi,senin de ne derdin var demediler.. İyi ki dememişler be! Anlatsaydım bir de o zayıf noktalarımdan darbe yerdim belki de he! Artık o kadar kötü niyetli yaptılar ki beni,her hareketlerinden şüphelenir oldum. Verdiğim değerin,sevginin,saygının ondabirini bile alamadım be! Tüh yazıklar olsun bana! İnan ki kızmıyorum ki onlara,kendime kızıyorum aptallığıma,salaklığıma,tanımadan inanmış güvenmiş olduğuma.. "Karşındaki senin değerlerini alıp başkasının yüzünü güldürüyor be Lale aç gözlerini" dedi bana bu hayat,bu KK,buradaki canlar..:mymeka:
Çok gereksiz insanlardan o kadar ilginç haberler aldım ki beni nereye koyduğunu anladım insanların..Sevildiğimi sanırken öğrendim aslında hiç kaale alınmadığımı..
Sanal dünya be,derdim,dostlarım var be derdim..
Sanal değilmiş,gerçeğin ta kendisiymiş aslında! Sadece yar değil dost sandığın da sırtından vururmuş. 30 yaşıma kadar hayatım boyunca ilk defa dostum dediğimin aslında bir yabancı olduğunu anladım.. Ben ki onun için paralanırken,ona kıyamazken o işte ezip geçti beni.. Hem de üzerime basa basa yürüdü..Şimdi doğru insanlarla beraber sanırım ki Allah bozmasın muhabbetini,bayıldım vallahi..
Güzel topiğimiz gitmiş geyiğe.. Geçmedi sinir geçemeyecek de... Bu insanları hayatıma soktuğum için kendimi asla affetmeyeceğim.Sakinleşmem için kaç gün geçecek,her bir noktada bir şeyler bugün yediğim hançeri hatırlatmayacak mı bana,yutabilecek miyim ben bunu.. Hiç sanmıyorum hiç...:tomato:

İçimi dökmek,sayfalarca yazmak istiyorum,ama kilitleniyorum.. Bu kadar insanlık kırıntıları kalmış bak içimde. Oysa hepsini bugün tek bir hareketle silip geçti ona dair,inandıklarıma dair her ne varsa..
Söz veriyorum günlük!
Bir daha asla böyle bir olaya müsade etmeyeceğim. Hayatıma sokmayacağım bu tarz insanları,kanmayacağım iki tatlı söze...
Bak milet takıp koluna keyif yaparken ben gözyaşları akıtıyorum kendime,düştüğüm duruma,aynaya bakamıyorum ben be! Utancımdan,insanları yanlış tanımamın,kandırılmış olmamın utancı.. Dedim ya; hatalı bir seçim yapmışsam ben 30 yaşımda, yanlış olan benim,onların hiç bir kabahati yok..benneyaptımki
Onlar hangi yüzle bakacak bu saatten sonra merak bile etmiyorum.. Tek isteğim benden uzak olmaları,daha fazla zarar gözrmek istemiyorum. Yeter! Yeter! Yeter!Çok üzgünüm çoook

Çok rica ediyorum bu satırları okuduktan sonra ne o ne de bir başkası gelip sormasın,gerçekten inanılmaz sinirliyim. Yok yere kendime yakışmayacak hareketler yapmak istemiyorum.Lütfen bu konuda ne sevdiklerim ne sevenler ne de az önce bahsettiğim sevmeyenler,beni kaale almayanlar hiç bir şey sormasın.Aşırı kızgınım her an birilerine patlayıp kalbini kırabilirim...Hadi herkes devam etsin kendi dalgasına..
Nokta...!:1closedeyes:

İyi akşamlar günlük, İlk defa bu saatte yazıyorum sana. Bir bakayım dedim ne var ne yok. Bu gün içim çok sıkıntılıydı. Canımın içi kaza yapmış çok şükür ki hiç bir şeyi yok. Sadece arabada hasar varmış. Uzakta biliyorsun göremiyorumda. Allah beterinden saklasın.

BenimAdımKırmızı' ya çok teşekkür ediyorum günlük. Bu gün beni dinledi kimseye söyleyemediklerimi ona söyledim. Canım benim oda dinledi içimi ferahlattı. Allah onu da sıkıntıda bırakmasın. Şuan iyi olmamaı ona borçluyum.

Günlükçüğüm birde Laale ye çok üzüldüm. Kimse bir şey yazmasın demiş ama ben dayanamadım:çok üzgünüm:. Lütfen söylermisin canını hiç sıkmasın. Yanlış yapanın kendisi kaybeder. Ağlamasın akıtmasın göz yaşlarını.

Herkese evinde yuvasında neler yaşanıyor kim bilir doğumlar ölümler, ne acılar ne sevinçler yaşanıyor kim bilir.benneyaptımki neyse yarın görüşürüz günlük hadi iyi akşamlar

biliyomsun günlük Laliş yazarken allah allah dedim kimne yapmış olabilirki bu k.k'de çok güzel dostluklar var diyordum ama biraz önce LALENİN ÇOK HAKLI OLDUĞUNU ANLADIM...
az önce bana insancıl değilsin dendi ben ve insancıl olmaamak vay bee sonunda bunuda duydum burda ben destek oldum bi kaç şey yazdım üzülmemesi için ve destek oldum sonra bende başka fikir istedim ama vay efendim ben destek olmamışım vay efendim ben zaten konu açmışım ne gereği varmış şimdi bunus ormaya yahu sen ilk önce eenim yazdıklarımı okusaydın sana olan ve bana ondan sonra insancıl olmadığımı söleseydin vay bee birde diyolarki senin ufukla olan probleminde insanlar yardım ediyoo ALLAH AŞKINA BENYARDIM ETMİYORMUYUM BURDA ÇARE ARAMAYIIYORMUYUM? ben destek vermiyormuyum??günlük zaten üzgündüm dahaada berbat yaptı bu söz beni..Ben salağım yaa ben eşşeğim yaa ben aptalın önde gideniyim yaa herkesi kendim gibi bilip görüorum işte saf belinay saffffff..ufukla olan problemlerimmiş nekadarda milleti bunaltmışım farkında olmadan ben yaaaa HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM GÜNKLÜK BUNDAN SONRA KENDİ ÖZEL HAYATINMI KENDİ SORUNLARIMI YAZMİCAM SADECE BURDAKİ ARKADAŞLARARLA MUHABBET EDİP ONLARIN DERRTLERİYLE İLGİLENİCEM BENİM DERTLERİM AĞIR GELMİŞ SORUNLU BİRİ OLUP ÇIKMIŞIM BELLİKİ...lalecimm haklısın ablacımm sonunana kadar haklsıın yazdıklarında bende daha yeni anladım bikaç dakika öncesine kadar....

İNSANCIL DEĞİLSİN" ÇOK KOYDU BE BU SÖZ BANA

Sevgili günlük bugün kapkara ettin bizi be:mymeka:

Sırayla döküldünüz niye bu moral bozukluğu:mymeka:

Silkinin bir yahu:mymeka:

Başkası yoksa artık diğeri var herkez bir değil bir yanlış yapıp doğruyu buluruz demi ama:mymeka:

Belinay bak bidaha üzülürsen insancıl bir şekilde deperim:mymeka:Şeniz

NEVBAHAR İNSANCIL DEĞİLMİŞİM BEN HALE BAKKK BEN İNCANSIL DEĞİLİMİŞİMMYAA HERŞEYİ DESİN BARİ BUNU DEMESİN YAA İNSACI LDEĞİLMİŞİM BEN VE SADECE UFUKLA KENDİ DERTLERİM İDÜŞÜNÜRRMÜŞÜM BENNNN Allah benim belamı versin buraya ufukla yazdığım yorumlarım sorunlarımiçin eşşeğin önde gideniyim ben...

Sevgili günlük asiye söyle tuzki ifadeleri için googleye msn ifade yazsın orda bitanesinde tuzkinin tüm ifadeleri var:dance:

Gelen vurdu giden vurdu:mymeka:

Aha benimde moralim bozuldu iyimi:dilcikar:

Ah günlük ah hayat mı bi bana acımasız anlamadım gittisenağlama

nezamandır çok gülmesem de ağlamıodum da bugün yine ağladım bunları yazarken yine ağlayasım geliosenağlama

kardeşimi işten çıkarmışlar... ssk yapıldığı için aylığımız da kesildi ben bunları düşünüp

üzüntümü paylaşıyım dedim kk da saolsun arkadaşlarım destek oldular bana gerek

yazdığım yerden gerek özelden gerek ziyarretçi defterinden ii ki varlar canlarım benim onlar:1hug:

am aişte bu samimiyeti gösterebilmek için hep ben dememek gerek demeyenler saolsun

diyende saolsun napalım herkesi kendim gibi olsun bekleyemem yaa.s

Son düzenleme:
lale belinay asi lepi ve diğerleri birkaç kişi için şu hayatta inanın kocaman canınızı yakmaya değmiyor .....siz yılmayın gücünüzü kırmayın...siz kırılmayın ki insanların yaptıkları ettikleri havada kalsın....sizde temaşa eyleyin onların zalimliklerini ve zararsız atlatın onların hilelerini....yada başınıza gelen olaylarda sakın ha hemen yılmayın bırakın zamana herşeyi o herşeyin ilacı....gelir biri gider öteki....hayat hep güzel yaşanmıyor maalesef...dertlerin biri bin para olmuş herkeste ....neler yaşıyoruz şu hayatta keşke kalbimizin içini perdesiz gösterme şansımız olsada insanlar anlayabilse aslında birbirlerine ne kadar benzediklerini ve hiç kalp kırmaya değmeyeceğini.....ayna olabilsek ve gösterebilsek kalp kırıklıklarımızın sebeplerini ve anlamaları için sadece bir parmak şıklatması yeterli olsa....olmuyor...çocukluktan başlayan hayat serüvenimiz bizi gölgeler arasında saklanmaya zorluyor....öyleki en yakınımıza bile bazen yabancılaşabiliyor anlayışsızlaşabiliyor,kırabiliyor,canını yakabiliyoruz....bize yapıldığı kadar hayatta bizde başkalarına yapabiliyoruz farkında olmadan.....hep o gölgelerimizin ve perdelerimizin suçu ruhumuzu sakladığımız....açmıyor açamıyoruz tüm benliğimizi kimselere aslında tüm insanlık iyi özünde aslında tüm insanlıkta var kötülükte....perdeler birbirimizi anlamamızı ve iletişim kurmamızı engelliyor...perdeler bizim kalp kırıklarımızın eseri.....herşey düzelicek arkadaşlarım benimde sizinde hepimizinde dertleri düzelicek ....yerine bir başkası eklenecek......insanoğlu var olduğu sürece bir başka şey olamasını beklemek zati normal olmazdı dimi....birbirimize destek olalım ve yılmayalım.....zaman ve sabır...allah hepinize güç versin.....banada.....günlük seni çok seviyorum............böyyyyyyyyy:teselli:a.s.

Sana Bilmediğin Birşey Söyleyemem demiş Şebnemcim.. Bende hiç bir şey bilmiyorum... İyi demiş... Güzel demiş aferin ona...

suyun derinliği aynıydı....ama senin beline benimse omuzlarıma geliyordu...
bütün yapraklar sararıp düşecekti....ama ilk ben düştüm kalanlar arkamdan korkuyla baktı...

bütün aşklar çok büyük olacaktı....ama en büyük bizimkisi diyecektik....
her bir insan eşsiz olacaktı..... ama hep kendimizi en değerli zannedecektik....

çamur mu sürmek istiyorsun başkasının duygularına....önce senin ellerin kirlenecek...
suyla mı gidiyorsun bir başkasının yanan yüreğine....o yürekte hep yerin olacak...

sana bilmediğin bir şey söyleyemem...ben de hiçbir şey bilmiyorum...
ne kadar iyilik varsa hepimiz için...hepsini dileyip gerisine direniyorum...

çok sonraları fark edecektik....iyilik temizlik bile göreceli olacaktı...
o kadar hızlı kirlenecektik ki....masumiyet fotoğraflarda eskiyip solacaktı

korkuyor musun senden farklı olan her şeyden....korktuğun şey kendi içinde büyüyecek
ortak mı oluyorsun bir başkasının yalnızlığına....yüreğin yalnızlık nedir bilmeyecek

Dur günlük depreştim gece gece elleşme bana bende yazacam sana yatmadan...
Tutamaz aşarsam haddimi bakma kusuruma...Ya da bak sen bilirsin...
Söylesene bana günlük bu insanlara neler oluyor...
Birilerini üzerek mi beslenir olduk biz artık..
Neden bu olumsuzluklar, bu kötü düşünceler...
Tüm yatırımlarımızı sevgiye değil de sevgisizliğe yapar olduk...
Birilerini üzmek, üzgün görmek mi oldu mutluluğumuz...
Değiyor mudur peki bir anlık mutluluğa... Ya da mutlu olabiliyormuyuz birilerinden çalmaya çabalayarak..
Kırdığımız insanların ahh'ları gelip bizi bulmayacak mı dersin?
İçimiz bu kadar kötüyken dış dünyada hangi mutluluğu arıyoruz peki pardon...
Biz içimizi iyileştirmedikten sonra hayatımıza sihirli bir değnek değer mi sence?
Yok hiç sanmıyorum...
Neden maskeler ardına gizleniyoruz peki, bu kadar mı korkar olduk kendimiz olmaktan..
Neden sevmiyorken seviyor gibi davranıyoruz öyleyse..
Neden bir insanı hiç bilmediği silahla vuruyoruz?
Ya sonra vicdanımız rahat ediyor mu peki?
Hiç biirşey olmamış gibi devam edebiliyormuyuz hayatımıza?
Bir başkasınında bizi aynı şekilde incitebileceği geliyor mu aklımıza?
Ben söyleyeyim sana günlük kısaca...
Eden bulur güzelim kalır sanma yanına..
Hadi kal sağlıcakla..

sana bilmediğin bir şey söyleyemem...ben de hiçbir şey bilmiyorum...
ne kadar iyilik varsa hepimiz için...hepsini dileyip gerisine direniyorum...

Son düzenleme:
Günlüğüm meraba.
Bugün nasıl dopdolu bir gündü anlatamam sana.
sabah saat 8:30 sularında çalan bir telefonla uyandım uyanış o uyanış hala uyku namına birşey yok.
Bugün nikahımız kıyıldı günlük.Kıydılar bana :roflol:
Nasılda duygusuz gittim anlatamam.
Canım arkadaşlarım geldiler sabah sabah yataktan kaldırdım onlarıda şahidimiz oldular.
He işte ne diodum hiç birşey hissetmiyordum bi ara kendimi dinledim yok duygu namına hiçç birşey yoktu bende.
Mutluluk,heyacan,umut veya umutsuzluk,hüzün..
yoktu hiç birşey :1shok:
Neyse işte gittik nikahımızı kıydı memur bana sordu kendi soy ismini kullanmak istermisin die
Ben önce nişanlıma sonra kayınbabama sonrada babama bi bakış fırlattım
Babalarım sen bilirsin dediler ama nişanlım olmas dediklava:
Arkadaşlarımda gerek yok dediler zaten yarın hesabını sorcam onlarada.
Daha öncede konuşmuştuk bu mevzuyu olmaz demişti sansımı birdaha deneyim dedim ama olmadı:dilcikar:
nikahdan sonra bizim eve geldik pasta falan yedik sonrada gelinlikimi almaya gittik.
Ve aldıkda amaa nieyse birden içime sinmedi gibi oldu.
Herkes güzel olmuş diince ses cıkartamadım.
Ayy günlüküm cok komik birşey oldu.
Gülmekten öldüm ay.
Nişanlım birde görümcemlerle carşya cıktık
Küçük görümcemin cantacıda işi varmışdı oraya ugradık
Benimkide kendine canta falan bakıyodu alsam mı almasam mı die düşündü durdu.
Sonra almaktan vaz gecti.
cıktık ordan gittik bi parkta oturuyoruz telefonum calıo.aldım cantadan baktım nişanlım arıyooo ama adam yanımda benim nasıl arıycakki?tatlicadiarzu
ona soruom bu nasıl oluo die evde unuttu babam arıo sandık.
Neyse actım telefonu adamın biri bu tel kime ait dedi işte bende söyledim ben çantacıdan arıyorum demez mi.
Ay ben orda koptum benim ki sen çantaya bakarken telefon içine sogıyomu die teli koy cantaya sonrada bırak cantayı cık gel.
Başka bi müşteri cantaya bakarken bulmuş.
Ay bir güldük günlüküm anlatamam.
Aklı bi karış havalardaydı bugün
öyle leyla leyla dolandı durdu.
Birde nikah kıyılınca annemle babama sarılınca bir agladım bir agladım ne kötü oldum be günlüküm. hani duygusuz duygusuz gitmiştim ya cıkarken hiçde duygusuz diildim.
Off ben evden nasıl cıkıp gidicem hiç bilmiyorum.
Zaten nişanlıma diorum o gün beni almaya geldiginizde ben gitmicem falan dersem dinleme sen beni al götür diom:roflol:
Neyse günlüğüm cok uzun oldu farkındayım.
Kızlara cok cok selam söyle bazı canların yazdıklarına cok üzüldüm yaasenağlama
Rabbim nolurr sen kimselere sıkıntı dert verme lütfeeeennn herşey cok güzel olsun.
Ama içinde kin dolu olan hırs nefret birde haset dolu olan insanlarıda sen bildigin gibi yap rabbimm.
Bugun herkesi cok seviyorum ama kendimi herkeslerden dahaa bir cok seviyorum..
İyi geceler günlükümm.
bu nazar boncukuda bana nişanlıma ve evliligimize nazar degmesin kem gözlerden korusun die.
Kendim kendime armaganım olsuncoksekeriremsu

Günaydın günlükçüğüm,

Ben iyiyim çok şükür ama bazı arkadaşılar kırgın kızgın üzgün. Bende onlar için üzülüyorum. Değmez be günlük kadir kıymet bilmeyene verdğin değeri anlamayana değmez. Lütfen o arkadaşlara söylermisin günlük, sıkmasınlar canlarını yeni bir güne başladık. Bu başlangıç iyi olsunki günümüz hep iyi geçsin yarınımızıda sıkıntıya sokmasın.

Hadi günlük bu gün toparlanalım ve eskisinden daha da güzel olsun k.k.

hekese selamlar hayırlı günler,a.s.

İyiy ki varsın k.k. iyi ki varsın günlük.

günaydın günlük dün üzgündüm arkadaşlarım saolsun beni kendme getirdiler moralim düzelmiş yattım yatağıma geç de olsa...

ama benim lafımın yanlış anlaşılması koydu bana benim kimseye apmıcağım hareket bana yapıldı die kırıldım günlük...
ben ki milletin sorunu varsa düzelsin aman ii olsun herkes mutlu olsun die uğraşırım keyfi yerine gelsin

die türlü şaklabanlıklar bile yaparım şurda bir kez derdimi dinlein dedim die suçlu oldum insanlar ne

kötü kalpleri ne kötü bencillik almış başını gitmiş. hani iki dakika kendini tutsan da sorsan olmaz mı

ama olmuo demek ki e ben de kimin gözünde ne değerim var şükür dün sayesinde Allah bilio
arkadaşlarımda sölüo kim haklı kim haksız.

günlüğüm canım benim herkes benci olmuş benim şuyum benim buyum benim aşkım benm hayatım

benim manikürüm benim pedikürüm utanmasalr benim çöpüm dicekerler. ama unutmamak gerek ki şu

dünyada milyarlaca insan yaşıo tek kendini düşünenler zalimler oluo sora dünya fakir denio yardım

etmek el tutmak kötü bişi değil ki günlük. ben merkezli yaşamak yerine birazcık insan merkezli olmak

gerekio
ama işte olabilen var olamayan var napalım. zaten dünyada kötülük olmasa iyilerin değeri

anlaşılmazdı dimi günlük
biz yine herşeye ii yerinden bakalım . görüşürüz günlük arkadaşlarıma selam
söle

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…