Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günnük,
Dün akşam iş çıkışı arkadaşıma gittim..
Onun kocişi de benim kociş de dışarda olduğundan kızkıza takıldık..
Ohhhh bi de güzel oldu, sorma günnük.. :dance:
Özlemişim valla..
Bu sabah folik plus'ımı da içmeye başladım..
Bu işi fazla mı ciddiye alıyorum acaba ben günnük :uhm:

sengözlerimebaksanabGünlükçüğüm ben geldimgamyoncuiremsu
Sabah bilgisayarımı açmam ile elektrikler gitmesi bir oldu. Ne oldu anlamadım içerde bir koku oluştu.Sanırım içindeki bişey yandı.Şimdi müdürümün bilgisayarındayım.
Kendisi kimbilir nerelerdedirsengözlerimebaksanab. O gelene kadar burada takılacağım.
Dün pazara gittim günlük. Vişne ve erik aldım. Gece onları temizledik yıkadım poşetledim doğru buzluğa attım. Kış için hazırlıklara başladım.
Benimki bu hafta 4-12. Gece gelince karnı acıkıyor. Bide ona börek yaptım.yerimseniben Sonra doğru yatağa. İyice uykucu oldum. Ne kadar çok uyusamda yorgunum hep. İki hafta daha sabredeyim. Sonra nasip olursa izne çıkacağım. Allah bişey çıkarmazsa bol bol dinlenirim.
Bugün fabrikada öğle yemeğinde çok sevdiğim bir yemek var. Öğlen yemekten sonra sıkı bir rejime girmeye karar verdim. :icecream: Söylemesi kolayda boğazıma nasıl sahip olacağım onu düşünüyorum.Zor çok zor.
Böyle işte. Akşam annemlere gitcem yemeğe.Hafta sonu günü var azıcık evi toplamasına yardımcı olacağım.:bbo:
Buralardayım.
Herkesi öpüyorum:1hug:

Sevgili günlüküm cok kısa yazıcem çünküm evden cıkmam lazım...
Şimdi kızımla nükleer tıp a gidiyoruz Mr mızı cekilcez..
Allaha şükür ki saat sonra alırmışız..
Bakalım dr randevusunuda bu haftaya koparırsam kafidir..
görüşürüz günlüküm seni seviyorumm

Merhaba günlük öğlen oldu ama ben hala kendime gelemedim. Dün akşam tv seyrederken uyuyup kalmışım. Annem ve kız kardeşim yakınımızdaki bir akrabamıza gitmişti. Geldiler yemek için uyandırdılar gözlerim yarı açık yemek yedim gittim yine yattım. Ablamlar 15 dk. sonra sizdeyiz çayı hazırlayın dediler.Eniştemin bu tarafta sabah halletmesi gereken işi varmış.Ben mışıl mışıl uyurken afacan yeğenimin yatakta tepinmesiyle tekarar uyandım. öptüm kokladım sarıldım off ne kadar çok özlemişim.Çok iyi oldu iyikide gelmişler. Saat 1 oldu biriciğime doyamadan uyudu. Ablamla sohbet edip bizde yattık. Uykum var yorgumun bezginim. İş yapmak istemiyorum. Kendimi bomboş hissediyorum yani öylesine yaşıyorum hiç birşey yapmak gelmiyor içimden. Umarım bu durum uzun sürmez. Ah birde ağrılarım olmasa. Sende sıkıldın dimi ama ne yapayım günlük hadi görüşürüz. Herkese selam söyle.

özür dilerim günlük....
özrümün asıl sahibi bilir kim olduğunu...
hem ondan hem kendimden hem yaşadığımız her şey için en sevdiklerimizden...
çok özür diliyorum çok...

Sevgili günlüküm
Mr imizi sag salim cekildik..
Kızımı uyuttular
o An aklımdan binlerce şey geçti...
Gözümden yaşlar süzüldü...
Rabbim kimsenin evladına acı yüzü göstermesin...
Kızım uyandıgında sersem gibiydi...
özlerimin içine dalgın dalgın bakıyordu..
İçimden bir parça kopup gitti.
O an bir Kez daha anne olmanın ne kadar zor,
Kanımdan kan,canımdan can verdiğimi
Ve bir kere daha olsa
çekinmeden uğruna can verebilecegini anladım..
O camın arkasından kızıma bakarken
onun yanında olmak elini tutmak nefesini duymak için
herşeyimi verebilecegimi anladım..
Hareketsiz kımıldaman yatıyordu minik prensesim..
Sanki derin bir uykuda melekleri görüyor gibiydi rüyasında..
Bunları sana yazarken ellerim titriyor..
Bir daha bir an olsun bile ayrılmak istemiyorum minik melegimden
Bir daha asla duvarların camların arkasından bakmak istemiyorum ona....
Yüregi ellerimde çarpıyordu sanki...
Biri bana dokunsa ölecektim...
izin vermeyecegim bebegim
bir daha o tarifsiz uykuya yatmana izin vermeyecegim..
Uyandıgında karşında beyaz gömlekleri görmene izin vermeyecegim..
hep yanında olup seni sımsıkı saracagım sana söz veriyorum..
Hep yanımda olucaksın
Ve yaşadıgım nefes aldıgım sürece sadece senin için...
Sadece seni sevecegim....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba günlüğümm uzun zaman oldu dimi sana yazmayalıı aa nekadar terbiyesizim dimi nekadarda hal hatır sormayan kişi oldum dimi ..Biliyosun ablamın düğününden sonra bayağ bir yorgunluğum çıktıı düntam3 hafta oldu ablam evlenelii artık evim var bi ordayım bi babamın evinde :) ne güzel bişiymiş evin küçüğü olmak heryere çağırılıyorum özleniyorum ay bi şımardımki son 4 gündür sorma gitsin..

cumartesi günü önce kalktım olivyuma gittim alışveriş yaptım sonra aşkımcımın ablasının bebişi doğmuştu ona feneriuma yenidoğan ürünü aldım çok şeker yaaa :) sonra aşkım geldi onunla ablama geçtik ablam eniştem ben aşkım oturduk aşkımı ablamda bıraktım enişteyle oyun oynadılar eve geldim anneme kıyafet hazırladım (akşam yeemekli düğün vardı bi tanıdığımızın) anneme dedimki sen bunları giyersin saat 6.00 gibi ablamlara gelirsin ben orda hazırlanıcam dedim tamam dedi aldım kıyafetlerimi gittim ablaama önce bi makyajımı yaptım orda sonra saçııma fön çektim sonra giyindim eniştmle aşkımcım çok beğendiler benii :)) ablam hazırlandı aşkım zatn hazırı çok tatlı olmuştuy aa birde traş olmuş kirlide sakal bırakmıştıı bak yine gözümün önüne geldi benim yakışıklım :)sonra zil çaldı annem geldi soğuk bişiler koydum annem ufukla ilk kez ev ortamında karşı karşıya geldi amaan amaaan anne bir kibardı bir kibardıı sorma gitsin ufuğumunda yüzü bi kızardıkii onu hiç sormaa:)hepimiz hazırdık hadi dedik çıkalım aşağı indik nasıl gidicez diye sorduk 5 kişi taksiye sığmayız dedi eniştem, ufuk sen al annemi gamzeyi gidin bizde arkadan geliriz aysuyla dedi ufuk tamam abi dedi biz bindik taksiye gittik(eniştem bilerek yaptı ufukla annem tek kalsınlar die) neyse biz vardık zeytinburnu öğretmenler evinde bahçe bölümündeydi düğün bizgirdik içeri yerimize oturduk 5 dk sonra ablamla eniştem geldi1.5 saat düğünde kaldık takımızı taktık ve kalkalım dedik.. Kakltık eniştem dediki yine aynı şekilde gidelim ama anne gamze bize gelicek bu akşam zaten kıyafetleri bizde hem balıkta almıştım bizzde kalırız dedi annem olmaz dedi (ufukta kalıcak zannetti) eniştem annemin yanına doğru gitti merak etme ufuk kalmicak yollicam onu dedi annemde tamam ozaman dedi :) biz bindik taksiye bizim evin önünden geçerken annemi bıraktık sonra devam ettik ufuğumla ablamların evine doğrutam taksiden indik eniştemle ablamda arkamızdan indiler.. sonr aufuk hadi iyi akşamlar dedi eniştemse nereye hadisende yukarı çıkıyoruz dedi ayyy ben bi sevindim bi sevindimkiii ablamla göz göze geldik gözümdeki pırılyıtı gördü ablamda gülmeye başladı:) ablamlara çıktık ben kıyafetlerimi çıkardım yüzümü falan yıkadım ufuğada eniştemin şortlarından verdik balkonda mangal yaptık gece 4'e kadar oturduk okey oynadık güldük söledik acaip güzeldi herşey sonra yataklar kuruldu ben oturma odasında ufuğum salonda yattı ve ilk evde yeni evde yatıyoruz diye ikmizde başımızın altına anahtar koyduk ve ikimizde biribimizi görmüşüzz sabah7.30 gibi uyandım yatağımı topladım banyoya yöneldim ses yapmadan bi baktımki ufuğumun odasından ss gelio :)açmış fenerbahçe.tv'yi eski maçları izliyo :)yatağınıa toplamışşş maşallah aşkıma dedim günaydın dedim gükdü ve günaydın dedi saat 9.30'a kadar başbaşa oturduk çok güzelmiş yaa bu duygu çok güzelmişşş.sonra mutfağa geçtik o sofrayı kurdu ben çayıd emledim o yumurta kırdı ben patates kızarttım sonra gitti ekmek aldı fırından bende bizimkileri uyandırdım 11 gibi :)bizimkilerin bihoşuna gittiki sorma günlükçüm hazır sofraya oturmak:) neyse öğlen 2^'ye kadarotruduk daha sorna ufuğum dediki hadi ben senide eve bırakim bende eve gidim bende ok dedim hazırladım topladm pılımı pırtımı eve doğru yöneldik:) pazar günüydü zaten ve öle boş geçiyoaşkımsız diyodumki beni aradı hadi havuza gidiyoruz gelip alıyorum arabayla seni dedi:) ben bizimkilerden izin kopardım tabi ablama anneem söledim ufukla olucağımı ok dediler vee havuza gittik aşkımlaa süperdii akşam 9 gibi eve geldim ..dünde öğlen gibi aradı aşkım beni ve akşama çıkabilirmisin bakırköye yemeğe gidelim hayatım dedi bende olur hayatım dedim ablamla plan yaptık o idare etti beni:) (diceksinki bu çocuk çalışmıyomu çalışıyo günlüğüm çalışıyoda cumartesi günü 2 haftalıkyıllık izine çıktı benim aşkım)

Bu arada yemekte ilerisi için konuştuk çok farklı davrandı çok güzel şeyler oldu ailesiyle benim hakkımda bu sefer daha detaylı konuştu daha güzel şeyler gelişmiş ailesi çok çok olumlu şeyler sölemiş biz istiyoruz biz sevdik belinayı ama biraz daha bekleyin evet 3 sene oldu belinayda ailesine bişeyler demek zorunda ama eniştelerin dayıların dahada iyisi olsun diye iş değiştirmen için araştrıyolar işini değiştir öle gideriz şu kpss sınavınıda atlatalım herşey değişicek aşkım dedi ailesi belinayın evine gittiğimizde babası nekadar maaş alıyosun nasıl geçinceksiniz diye sorduğunda rahatça söyleyelim 750 ytl'e geçinilmez az daha sabredin demiş bilmiyorum ama sanırım çok farklı şeyler oluak hissediyorum ve umudumuz kpss bekliyoruz inşallah hayırlı bir puan alır benim ufuğum..bu arada günlükçüm yaa şusıralar kafaya taktığım bişi var çokta mutlu değilim açıkcası kilomdan dolayı çünkü 1,75 boy 47kilo en azından bi 55 olsam çok iyi olucak ama inan çok kasıyorum kendimi yiyorum yiyorum olmuyo düşün fırınlardaki ekmekleri bilirsin çiftli ikili ekmekler onu bi oturuşta yerim ben ve geceeleri soslu makarnalar yapıp ekmekle tüketirim ama yok olmuyo işte doktoro gittim tahliller yapıldı ultrasona girdim ama doktorm sağlıklı olduğumu ve metobolizmamın çok hızlı çalıştığını söledi çok konuştum çenem düştü dimi tamam tamam sustum HERKESİ ÇOK SEVİYORUMM HERKESİ ÇOK ÖPÜYORUMMM LÜTFEN BİZİM İÇİN DUA EDİN (HERŞEYİMİ BİLİYOSUNUZ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM) EYLÜLDEKİ KPSS SINAVINDA UFUĞUMUN SINAVI ÇOK İYİ GEÇSİNNN

günlüğüm ben muftakta yemek yiyordum bi anda sana yazdıklarım aklımdan geçiyordu ve sana söylemeyi unuttum aşkımla dün yemek yedikten sonra bana şu şarkıyı söledi hemen yazim sana ben çok beğendim ve bi tuhaf oldum dün çok güzeldi yaa hala çıkmıyo aklımdan

Bende kaybolanı
Sende bulmak güzel.
Yitip unutulanı
Sende görmek güzel.

Güzel demek yetmez
Muhteşem olmalıyız.
Bakir bir yere,
Seninle varmalıyız.

Bir umut gözlediğim,
Yıllardır beklediğim
Kalbimin sahibisin sen.
Çırpınıyor yüreğim,
Ferman buyur ölürüm
Ömrümün sahibisin sen.

Duy şu kalbimin vurduğu sesi
Dilerim bitmesin bu tutku, sevgi
Kulak ver dilimden dökülen sözlere
Bir söz, bir evet bana versene.
Evlenir misin benimle?

Kader, kıymet budur
Kısmet buna derim.
Mutluluksa dileğim
Seninle yaşamalı.

Yaşamakla bitmez
Muhteşem olmalıyız
Mucize bir yere
Seninle varmalıyız.

Bir umut gözlediğim,
Yıllardır beklediğim
Kalbimin sahibisin sen.
Çırpınıyor yüreğim,
Ferman buyur ölürüm
Ömrümün sahibisin sen.

Duy şu kalbimin vurduğu sesi
Dilerim bitmesin bu tutku, sevgi
Kulak ver dilimden dökülen sözlere
Bir söz, bir evet bana versene.
Evlenir misin Benimle??

Günlüküm
Bugün kendimle bir hesaplaşma içine girdim,biliyorum herkesin evliliğinde sorunlar var
Aslında benim çok büyük sıkıntılarım yok
Diyeceksinkii eee şükret o zaman
Şükrediyorum ama bazen bend eçok daralıyorum
10 aylık evliyim ve eşim ilk kez dün ayrı yatakta yattı:KK43:(
Halada benle konuşmuyor...
Konuşmasın ben onu çok seviyorum ama suçlu bu sefer alttan almıcam
İnadım tuttu...Bakalım kaç gün sürecek bu defa....
İçim ruhum daralıyorr
Çok öfkeliyim,çok kırılganım...
Keşke eve gelsede bana sarılsa nasıl özlem oluyum...
Neyse senide daraltmayım çok dert dinliyosun bu günlerde..
Sevgiyle Kal günlükümm:KK43:((

günlük sonunda çok güzel bir tatilden dönmek zorunda kaldık çok sevdiğim birkaç arkadaşıma sözümü tutup gezdiğimiz yerlerde onlar için fotoğraflar çektim sitenin foto köşesine koydum ayrıca bloğumada tatil anılarımı yazdım yani sözümü tutup tatildede onları unutmadım biliyorsun üniversite sınav sonuçları açıklandı benim kuzuma beklediğinin üstünde puan geldi büyük üniversitelerin hepsinden tebrik mektupları broşürleri
gelmeye başladı onu öğrencileri yapmak için yarışıyorlar ayrıca sabancının en yüksek bursuda tutuyor yani oraya kayıt yaptırırsa hem burslu okuyacak hemde ayda 1,5 milyar maaş alacak bunun bir kısmını gümüş madalya aldığı için tubitak ödeyecek ama o hala amerikadan %100 burs kazandığı üniversiteye gitmekte kararlı ben bir anne olarak onunla çok gurur duyuyorum bir taraftanda özlemine nasıl katlanacağım bilemiyorum gitme günü hergün biraz daha yaklaşıyor bendeki gerginli,kte giderek tırmanıyor allah herkesi çocuklarının başarılarıyla sevindirsin vehepimizin evladını korusun inşallah lütfen banada
oğlumun hasretine dayanma gücü versin başka birşey istemiyorum

Son düzenleme:
günaydın günlük şuan o kadar üzgünve şaşkınım ki çünkü bir arkadaşı eşi şehit olmuş oda buranın üyelerinden okadar şaşkın bir durumdayımki anlatamam bir insanın tayini çıkıpta gitmek için hazırlanırken eşinin şehit olması o kadar acı ki
manisaya geleceklerdi 15 gün sonra
asker ve polis eşi olmak nedir bilirmisin sen
Polis veya asker eşi olmanın hem güzel, hem de zorlayıcı yönleri var. Hangi yönü daha ağır basıyor inanın onu değerlendirmek çok ama çok zor. Bir yanda güvenle aldığımız her nefeste onların payı olduğunu bilmek, bir yanda eşinizin sizin daha yakınınızda nefesini duymak istemek.bazen acaba hangisi bizim hakkımız die sorarız Oysa eşlerimiz , hep dengelemeye çalışır. Onlar için aile kavramı çünkü çok daha geniştir. Bir yanda eşi ve çocuğu, diğer yanda canı pahasına korumaya çalıştığı insanlar. hep sormaya korkmuşumdur, hangimiz daha önemliyiz diye.. Mesleği mi, ailesi mi?.
Polis ve asker eşi olmak öyle bir şeydir ki, balayınızda bile açıktır telefonu, izinli olmasına rağmen, bir şeyler aksamasın diye.
Polis ve asker eşi olmak öyle bir şeydir ki, hamileyken sabahlara kadar oturursunuz tek başınıza korka korka. Bunu bilen eşiniz yanınıza bile gelemez.
Polis ve asker eşi olmak öyle bir şeydir ki, yeni doğum yaptığınızda bile eşiniz sizinle kalamaz hastanede. Kollarınızın arasında bebeğinizle kara kara düşünürsünüz "Bütün hayatım böyle mi geçecek" diye gözyaşları içinde.
Polis ve asker eşi olmak öyle bir şeydir ki, eşinizi her sabah yolcu ederken dua ve akşama tekrar kavuşabilmeyi ümit edersiniz. Kapıdan çıktığında dışarıdan yüksek bir ses gelse korkuyla cama koşarsınız, pusu mu kuruldu diye.
çoğu kişilerin imrenerek baktığı o üniformaları doğudayken balkona sermeye korkadım.bilmesinler hedef seçmesinler die
eve her sağsalim döndüğünde eğer bizim bir sıkıntımız varsa belli etmemeye çalışız.içimize atarız eşimizi birde biz üzmeyelim die.
öyle bir fedekarlıktır ki bu büyük şehirde büyüyüp ülkenin en ücra köşelerine gitmeyi bile göze alıyorsunuz eşinizle.çoğu zevklerinizden vazgeçebiliyorsun.7 yıldır polis eşiyim 2 kez eşimle yeni lıla beraber girdik..2kez bayramlarda eşim ve ailem yanımdaydı.ama en zoruda şu ki gülerek uğurladığınız eşinizin bir daha gelememe korkusuyla yaşamak.bazen tartışırsınız ama küs kalmaya gönül izin vermez. çünkü okadar çok arkadaşım varki eşi şehit olan onlar aklıma gelir hele birinin sözleri bir kez sarılacaksan bi kez daha sarıl demişti.bütün duygularınızdan fedekarlık edersiniz.ama asla gocunmazsınız.
asla bir polisle evlenmem demiştim büyük konuşmuştum.ama iyiki büyük konuşmuşum ii ki polis eşim.onunla bana heryer güzel.
işte günlük kimse bilmez bizi anlamazda bizden başka.insanların kızdığı kin kustuğu bazen nefretle andığı o insanlar bizim için benliğimizden herşeyimizi seve seve feda ettiğimiz kellesi koltukta gezen kırmaya bile kıyamadığımız eşlerimiz.

Selam günlük:çok üzgünüm:
Kötüyüm bugün. Ama o kadar da çok kötü değilim aslında. Şükür ediyorum Rabbime eşimi bana bağışladı diye.Çünkü benimki kaza yapmış.:çok üzgünüm:
Kayınvalidemi hastaneye götürmüştü tahilileri vardı. Sonra arkadaşına bırakmış. Dönerken kaza geçirmiş.benneyaptımkiÇok şükür ufak tefek sıyrıkları var ama arabayı daha göremedim.Üzülcem diye söylemek istememiş bana sonra aradı ve söyledi elim ayağım kesildi. Ona bişey olmadı diye şükrediyorum ama mal canım yongası ya herşey yoluna girmişken bide bu çıktı şimdi:çok üzgünüm:
Ne yapayım vardır bundada bir hayır. Beterinden korusun.:nazar:
Görüşürüz

günaydın günlük
sana en son evlenme arifesinde yazmıştım dimi
denüşük bi psikolojiyle
şimdide o haldeyim desem
daraldım
bunaldım
içim yüreğim şiş
bu evlilik nasıl bişi allah aşkına biri bana anlatsın
benmi beceremiyorum yoksa herkezdemi aynı
litfen ama litfen biri çıkıp desinki
evet kızım böyle bişi sana özel bi durum yok 4 gün iyiysen 3 gün küssün kötüsün
hep bi mücadele içindesin desin desin....................
çok yoruldum saçma sapan şeyler düşünmeye başladım biraz daha böyle sürerse de saçma sapan kararlar alma aşamasındayım :1ninca:

sevgili günlük ve ilona eğer anormal değilsen evlilik böyle bişeydir 4 yıldır haftada 3 kez tartışan 4 kez koklaşan biri olarak söylüyorum.....
bazen kocama öyle kızıkyorumki kendimi bi düşmanla yatıyomuşum gibi hissediyorum......
bazende dünyada huzuru bulduğum tek insan.........
bu ne çelişki bende anlamadım.........

sevgili günlük,,,,,
iyiyim günlük hemen telaşa kapilma kötü şeyler yazmayacağim sana...
Geziyorum,eyleniyorum,tatile ,havuza,yemeye............gidiyorum.akşamlari yürüyüş yapiyorum.................amaaaa ben mutlu olamiyorum günlük...bi yarim hep eksik....hep yarim...
Akşam kayinvalidemdeydim eşim biraz geç geldi birlikte oturup tatli tatli muhabbet ettik kayinvalidemle..karşilikli birer kahve içtik.....onunla da dertleştim biraz sonra kocacim geldi evimize gittik..eşim tatil planlarina başladi yineee............
1 hafta iznim var daha ondada gidip bir stres atmamiz lazim yoksa delireceğim....
Eşim çok kiziyor bana günlük....ortada problem yokken problem yaratiyorsun diye...artik güçlü olmam lazim günlüğüm...
Toparlanmaliyim

gerçekten çok sıkıldım
kaynanadan onun ailesinden herkezden bu nedir anlamıyorum
işleri düşünce canım cicim sonra öldünmü kaldın mı soran yok
neden anlamıyorum ortalıkta dolaşıp sinir etmek için varlar sanki hortlaklar
bizi bize bırakın ne olursunuz sesinizi duymak bile bana sıkıcı geliyor
sabahın köründe aradınız şimdi bütün gün sizimi düşüneyim

evlenmek güzel birşey özellikle benim gibi özgürlüğüne düşkün biri için
inanılmaz derece güzel ama ailesinin varlığı sürekli senden gelin ol evcilik oynarcasına
yapmacıklıkların olmasına dayanamıyorum formalite fomalite başka birşey yok
bilsemki beni anlayacklar içimden gelen herşeyi söylerim ama anlamayacakları için
susuyorum susmamı bile yanlış anlıyorlar offffffffffffff .............................

neden anlamıyorum
eşimi seviyorum hatta cevremdeki herkezi çok sevecen biriyim
bana kötü birşey demediler hatta aynı ortamda toplam 1 ay bile yaşamadım
kavga yok çok çok kırıcı üzücü birşey olmadı ama
neden bu kadar sevemediğimi bende anlamıyorumtatlicadiarzu

Günaydın günlükcüm,
İyi sayılırım bugün, tek can sıkan tarafı parmağım hala geçmedi.
Ve hızla çoğalıyor iltihap. Tekrar hastaneye gittim. Normal dedi antibiyotiğin bitmesi lazımmış
. :bbo:
İlaçlarım bittiğinde iltihap kurumamış olursada içini yarıp temizleyeceğini söyledi. Fena tırstım.
Bu arada dört günlükte rapor verdi çalışamaz diye. Ama gel görki ben hala çalışmaya çalıyorum çünkü teknik müdürümüz yurtdışına çıktı. P.tesi gelecek kısmetse onun işleride bana kaldı mecburen geliyorum işte.
Telefon edip durumumu izah ettim sen beni idare et ben gelince izinini kullanırsın dedi.
kafamçokkarıştı
Düğünden sonra yakılan kınayı ne yapayım ben canım acıyor yahuu.
Ama neden kaynaklandığını az çok tahmin ediyorum artık. Önceki ay çok sıkıntılı bir süreçten geçtim ve stres kaynaklı geri döndü bana.
Hiç bir şey sağlığımdan önemli değilmiş anladım. Havada acayip kapandı yağmur yağacak
:lepi:
Ayy gene çenem düştü hadi ben kaçtım kızları kocaman öpersin benim yerime gamyoncuiremsu

Yazdan kalma bir günden
Ya da çölde cay filminden
Bir sahne var aklımda
Oyuncular sanki biziz
Mutsuzuz ikimiziz
Kimi aşklar hiç bitmezmiş,
Bizimkisi bitenlerden
Sevmeye yeteneksiziz
İki yabancı iki yabancı
Birlikte ama yalnız
İki yabancı
Hani o güneşin batışı
Bizi tanrıya inandırışı
Şuaralar akşam aklımda
Ama çok zaman önceydi
Yaralarımız ağır değildi
Yine de bağışladım ben hep seni
Hem seni hem de kendimi
O kadar yoktun ki

Yazdan kalma birgünden
Yada çölde Çay filminden
Benimde sahneler aklımda
Seninkilerden farklı ama
Artık kendini kandırma
Yoktur üstüne senin güzeli çirkin yapmakta
Suçuysa dünyaya atmakta
Neyin bildinki değerini
Benimkini bileceksin
Bunuda tabi mahvedeceksin
İki yabancı iki yabancı
Birlikte ama yalnız
İki yabancı
Günaydın günlük..Son sayfanı okudum ve aklıma bu şarkı geldi.Arkadaşların çoğunun bugün derdi eşleriyle.Yeni evlenenlere söylermisin aynı evi paylaşmak,paylaşmayı öğrenmek biraz zaman alabiliyor.Çatışma yaşanmasıda normal.Ben olmaktan çıkıp "biz"olmayı öğrenmenin sancıları bunlar.Geçecek..Kocalarıda annelerinin şımarık çocuğu olmaktan çıkıyorlar ya yavaş yavaş.Kaprisleri ondan.
Bana gelince..Dün güzel bir gündü.Kötü olan tek şey eşimin bisikletini çalmışlar:1shok:Çok üzüldü.Eşimin gece vardiyası bitti şükür.Evde düzen denen bişey kalmıyor.Birde korkuyordum:eek:
Kaynımın oğlunun sünnet düğünü var bu cumartesi istanbulda.Dün bilet aldık eşime.Kızımla ben gitmeyeceğiz.İki gün izin alabildi.Şimdi eltimin afra tafralarını dinle.Çok ters bir zamana denk geldi.Neyse.Cuma günü yine yalnız kalıyoruz böcüğümle.:1shok:
Akşam değişik bişeyler olursa yine uğrarım.Seni ve kızları öpüyorum kocamanŞeniz

sevgili günlük bu sana ilk yazışım
iiki seni buldum okadar darladım bunaldım kı anlatamam
eşimle herşey ii tabıkı arasıra kuslukler oluyor ama annem alışma devresındesınız dedı bende pek takmamya çalışıyorum
ama ya dost kardeş dedğim kalleşler
13 yıllık arkadasım geçen sene kelek yapmıştı yazmıştım buraya 20 gun once cocuğu oldu yıne ben cocuk olunca kalbım yumuşadı unuttum herseyı ama ne goreyım kı onu annelık bıle değitırmemış
yıne bı ton laf soz bunaldım artık ınsan kahrı cekmekten
kıme guvenıp kıme ınanıcam
dost kelımesı bukadar ağırmı kı kımse tasıyamıyor
neden herkes yapmadığı fedakarlıkları karsısındakınden bekler anlamıyorum
son 1 senedır su dost kazığını hazmedemedığım ıcın hasta olup duruyorum
yıne uzuntuden ağzımda aft cıktı yemek yıyemıyorum 6 kılo verdım buda benı cok uzuyor dr uzuntu stres yok dedı
gelde uzulme ama yok ınşallah bundan sonra takmıcam tınnnn dıcem inşallah herseye
neyse rabbım sağlık sıhhat huzur versın inşallah yıne gorusuruz senınle paylaşmak guzeldı

Merhaba günlük, öğlen oldu ben geldim. İstanbul' da hava kapalı ve serin. Alışmıştık güneşli cıvıl cıvıldı her yer. Aman zaten mevsim mi kaldı. Yaz kış birbirine karıştı. Bu gün hastayım günlük. Dün rgl oldum. Gece 12 gibi ölüyordum nerdeyse bir kramp girdi kıpırdayamıyorum. Herkesi ayaklandırdım. Bağırıyorum ilaç tı sıcak şerbet vs. Annem çok korktu korkulmayacak gibi de değildi. Babam yoktu iyice geç olmadan doktora gidelim dedi istemedim. Daha önceden biliyordum bu karampları çok olurdu yarım saat 1 saat sürüyordu ama son 3-4 aydır olmuyordu ve rgl esnasında olmuyordu. Ağrısız sancısız geçerdi ne güzel. Çok konuştum nazar ettim kendime. Çok şükür ki ağrılarım indi uyudum. Şuan bile çok korkuyorum yine öyle olacağım diye. Dün gece düşündüm acaba doğum sancısı ağrısı nasıl olur. Allah bütün hamilelerin yardımcısı olsun bir nefeste kurtarsın. Yağmur başladı günlük. İçim iyicene sıkıldı. Sevdiğimden bahsetmiyorum bir kaç gündür sanmaki unuttum. Hayır unutmadım alıştığımı sanmıştım yokluğuna yanılıyormuşum. İki gündür yüreğim daha çok acıyor. Gittiği yerde mutsuz çok sıkılmış ama gelmeye korkuyormuş yeniden başlayıp hayatımı çıkmaza sokarmış diye. Off günlük aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık ne olacak halimiz bilmiyorum. Hayırlısı neyse o olsun hadi kaçtım yine görüşürüz selam söyle herkese günlük sende kendine iyi bak a.s.

X