Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba günlükçüğüm,

Öncelikle herkese hayırlı cumalar hayırlı hafta sonu diliyorum. Ben çok şükür daha iyiyim düne nazaran. Akşam banyoya girip suyun altında ağlayıp rahatladım.Eee omzuna kafamızı dayayıp ağlayacağımız kimse yok yanımızda. Hala burnumun ucu sızlıyor içim acıyor ama çaktırmıyorum. Hafta sonu düğün var hiç gitmek istemiyorum. bu gün iş yerinde bir telaşe var ama anlamadım gitti. Bir yerlere yüklü malzemeler gidiyor ama kimse bana detaylı bilgi vermiyor. Bir gün ortalığı birbirine katacağım bu iş yerinde ama ne zaman bilmiyorum.

Dün belinay merve yi merak ettim acaba tatilde falan mı diye. konularda vs. göremedim. Tabi bazı üyeler yok yerleri belli oluyor. Dün gece de rüyama girdi. Belinay merve k.k. ya giriş yapmış adını görüyorum ohh bişey olmamış kıza buradaymış online mış diyorum. Günlüğü açtım ve baktım ki belinay merve yazmış. Başka adamı koluna takmasına az gülmedim. Dalgınlıktan olmuş çok sıkmasın canını. Bu arada burada olmayıp yavaş yavaş k.k. ya gelen üyeleri de hemen farkediyorum. Yerleri belli oluyor günlükçüğüm. Beni soran merak eden arkadaşlara selam ederim diyen hanımlara duyurulur. isminin baş harfi delikızıntürküsü hoşgeldin deli kız hoş geldin çatla da patla.

Son düzenleme:
ben ne zor günlerin şahidiyim
çok savaştan çıktım sağ salimim
yok kimseye ahım
dost düşman sağ olsun
yar iyiki varsın
can sende son bulsun

sen dar günümde helal lokmamsın
yar demek yetmez canımda cansın
her kulun hakkını, bahtını, şansını
verene bin şükür iyiki varsın

NOT:İYİKİ VARSIN UFUĞUMMMMM (DÜNÜN ETKİSİNDE KALDIM YAZMAK İSTEDİM

Son düzenleyen: Moderatör:
giderayak ben geldim günlüğüm...bitti bir hafta daha...
giderayak bişey daha öğrendim günlüğüm...benim bu kkdan öğrenecek çok şeyim var...çok...
ne garip...ne yalanmış insanlar...kağıttan kuleleri nasıl da küçük bir esintiyle yıkılıverirmiş...yüzlerine taktıkları maskeler düştüğünde o yüzlere aynada bakmaya cesaretleri var mıymış acaba...
bişey daha öğrendim ve bir kez daha gurur duydum kendimle...
bu kadar temiz bu kadar düzgün yetiştirildiğim için aileme ne kadar minnet duysam azmış...Allahın bana en büyük lütfuymuş onlar...çok şükür ki geriye dönüp baktığımda midemi bulandıracak şeyler yaşamamışım...çok şükür...
burayı çok seviyorum...birkaçtanesinden gerçekten emin olduğum insanların varlığıyla daha da çok seviyorum...gocunmadan hırs yapmadan destekleyebilenlerin sayesinde...tabiki yaparsın sen daha da iyisini yaparsın diyenlerin sayesinde...arkamdan değil yüzüme karşı şşşttt yanlış yapıyorsun diyenlerin sayesinde...iyi ki varlar...bu gurbet elde bana yalnızlığımı unutturdular...
hele biri...yeri geldi annem oldu yeri geldi ablam...yeri geldi küçük kız kardeşim...o kendini biliyor...o benim canımmm...
şimdi bunlar nerden çıktı deme...giderayak bir kez daha sarsıldım işte...biri daha gözümden düştü ve paramparça oldu...olsun..bu da tecrübe...yaşayıp daha neler göreceğiz kimbilir...Allahım herkese gönlünce bir hayat versin...öperim herbikesleri...

selamın hello günlükcüüümmm a.s.
nasılsın bakemm . . ben iyiyim a.s
bu aralar sevdiceğimle pek konuşamıoruzz telefonda .:çok üzgünüm:eee gece boyunca nöbet tutuncA gündüzde uyuma mecburiyetinde kalıo .ama ben yinede zar zor kapatmak istiorum telefonuu uyusun istiorum ama yok illa konuşcam sesini duyup yad olcam diooo coksekeriremsu.ayyy günlüğümm ne çok seviorum yawŞeniz.ayrıca direksiyon kursum başladı çokk süper kullanıomm .bundan sonra istanbul sokakları benim ewim olcak gibi sankimm :sm_cool: aa günlükcüüm yazılı sınavın sonuçlarıda henüz belli olmadı kazandım sanki ama yinede içimde bi şüphe war jeyyarsabahtan beri kaç kere baktım ama cx yok yerimseniben
neseee günlüüüğüümmm ben çıkarrr hadi bana naşştatlicadiarzu

heeeeyyoooooooo işte sonunda günlük
sonunda beklenen gün geldi
bugün son izne çıkıyorum 29 una kadar yokum
p.tesi antalyada votka+redbulum elimde gözlüğüm gözümde bikinilerim üstümde havuz başından selam ederim hepinize
beni özleyin anacım :lepi:

Merhaba günlüküm:)
İyiki var burası içimdekileri bir yere sığdıramıyorum çünkü...
Bugünlerde ruh halim çok bozuk..Benliğimi yitirdim galiba..
Bir karabasan hayat,çöktü üstüme bırakmıyor beni..
Eşimin ailesi çok sorunlu,bizede yansıyor...
Bizimkiler desen bir sürü sorunları var kendi sorunlarımla üzmek istemiyorum işte......
KK dan çok sevdiğim bir arkadaşım var sağolsun hep onla derteşiyorum onu çok seviyorumm:)
Bugün yemek yapmıcam
Miskinlik günüm benim...
Pazar epey ağır misafirlerim var,temizlik falanda yapmıştım...
Kaçıp gitsek keşke bir kaç gün...Ama ekonomik olarak sıkmamış lağzım birazcık..
Ama ruh sağlığımızı kaybetmekten önemlimi diyede az düşünmüyorum peehh...
Neyse az foruma bakayım...Tüm arkadaşlara selam et benden..İyiki varsın KK.

sıcak çok sıcak ,sıcak dahada sıcak olucak......
dilime doladım bu şarkıyı, bugünü anlatıyor kesinlikle...
bir miskinlik, bir tembellik sorma gitsin günlükçüm. böyle mayış mayışım...yapacak işim dolu, ellerim işe gitmiyor,kafayı zaten veremiyorum.enerji lazım bana....
action da yok bugün, akşama belkim olur. arkadaşlarla dışarı çıkacağız. ne dersin kendime gelirmiyim?

bugün kendini miskin hissedenlere selam olsun günlüküm. kendimi şarj etmeye gidiyom şimdi. hadi sağlıcakla kal.....

Günlüğüm ne zamandır yazamadım sana..özledim vallahi:asigim:
Evimle ilgili pek ayrıntı yazamıyorum çünkü tam yerleşmedim..Kayınvalidemler geliyorlar yerleştirmeye ama işte eksik çıkıyor mutlaka..
Aklımda fotoğraf çekip delikıza yollayacağım..İlet lütfen aklımda:lepi:
Bugün itibariyle izne ayrılıyorum:asigim:
En güzel haberim bu..Evimde ayaklarımı uzatıp dinlenmek,satışmış,araçmış,ruhsatmış,pdı mış filan umurumda değil artık..:dilcikar:
Allah'ım tamamen ayrıldığım günleri de göstersin inşallah..
Deniz tam karşımızda olmasına rağmen at kocam salmıyor..Girip bebeği tehlikeye atamazmışım..tatlicadiarzu
Evimize net ve telefonda sanırım pazartesi bağlanacak.En geç salı..
Giremezsem buraları çok özlediğimi söyle günlüğüm soranlara..:1hug:

merhaba günlük,
buraya ilk defa yazıyorum bu hafta çok kötü bir haftaydı hep hastalıklar çok üzüldüm dedem var 83 yaşında o rahatsızlandı bir hafta hastaneye yattı doktorlar artık yapabilceğimiz bişey yok dediler evine çıkardılar ona bi taraftan üzüldüm dedemi çok severim Allah yardımcısı olsun diyorum onu öyle gördükçe çok üzülüyorum o koskoca adam gitti küçücük çelimsiz bi adam kaldısenağlamasenağlama
Annemde guatr hastası onun tahlillerivardı salı günü onlarda pek iyi çıkmadı dr. hemen ameliyat dedi başka dr gittik oda atom tedavisi dedi bilmiyorum ne olacak..
gelelim babacığıma dedimya bu hafta hep hastalık hep hastane Allahım beterinden korusun geldimi hepsi üst üste gelir babamda böbrek yetmezliği başlangıcı vardı sürekli dr. kontrolünde perhizine ilaçlarına çok dikkat eder ama gel görki onun filmleride çok bozuk çıktı böbreği gitgide küçülüyormuş adamcağızölüm döşeğindeki(insanın dili varmıyor ama bu bi gerçek)senağlamababasınamı üzülsün karısınamı.. dr. perşembe günü hemen hastaneye yatırıp böbreğinden parça alalım biyopsi yapalım dedi ama bi türlü boş yatak bulunamadı kaldı pazartesiye bakalım ne olacak senağlama Allahım beterinden korusun bunlar yetmezmiş gibi bide dünden beri bende yatıyorum bütün vücudum ağrıyor hepsi üst üste geldi günlük kötü günler geçiriyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun :çok üzgünüm:

Merhaba günlükcüm...
Bu sabah anladım telefon nasıl acı acı çalarmış...benneyaptımki
Dünden annecimler yazlığa gitmişti,arıyan ablamdı. Dün gece annemle babam yazlık komşuları ile yemeğe gitmişler,eğlenmişler,dönüşte bir komşunun evinde toplaşıp sohbet etmişler.Saat 03.00 sularında herkes evine geçip uyumuş..
Sabah uyanınca annecim sabah namazına kalkmış,örtüsünü bulamayınca babamın ona şaka yaptığını düşünmüş,çayı koyayım bari demiş,mutfağa girdiği anda yerde çantasının içi olduğu gibi yere saçılmış olduğunu görmüş,cüzdan bomboş,babamın geçen hafta nişan yıldönümü için aldığı bilezik yok,namaz örtüsü bir yerde,tesbih fırının altına girmiş.. Pislik,terbiyesiz adam o kadar dağıtmış ki mutfağı..
Anacım babamı uyandırmış ağlayarak; "Çantam çok fena olmuş benim ya,neden?" demiş,kadıncağız hala şokta. Babam bir kalkmış bakmış,cep telefonu yok,arabanın anahtarları,İzmirdeki evin anahtarları,fabrikanın anahtarları,hatta kızkardeşimin yeni arabasının anahtarları ve bir kaç kuruş da para yok.. Yok Allahım maalesef yok..Babam anneme sarılmış ağlamasın diye,anlamış tabii herşeyi canım babam..senağlama
Anacım ve babacım mışıl mışıl üst katta uyurken hırsız geliyor,hem de annemlerin uyuduğu yerde bir güzel alıp götürüyor herbirşeyi..Kapıdan değil düşün günlükcüm ya balkondan giriyor ve balkondan dönüyor,aşağıdaki arabanın içine girip sigaraları ve bozuk paraları topluyor,arabayı da kilitleyip bırakıyor..Onu götürmüyor yani..
İşte her evin,yerin yedek anahtarı ya bendedir ya da yerini sadece aileden bilen benimdir..Ablam da "Lale,nolur yetiş!!!" diye aramış... Hemen elimi yüzümü yıkayıp dişlerimi fırçalayıp bir elbise giydim. Önce babamın arabasının yedek anahtarını attım çantama sonra abimle buluşup yazlığa gittik. Ben,abim ve Sude..gamyoncuiremsu
Yoldan sigortacımızı da aldık. Annemlere kavuştuk.. Perişan olmuşlar canlarım,kıyamam onlara.. Evin içindeyken onların canına ufacık bir zarar gelseydi ne yapardım ben Yarabbim.. Allahım şükürler olsun ki dokunmamışlar anama babama..senağlama
Zabıt tutuldu,olay yeri inceleme geldi,karakola gidip ifade verdik ve İzmire döndük..
Tüm gün anneme gülümsedim ki daha da morali bozulmasın diye.. Babacım sinirden bir gülüyor bir ağlamaklı oluyor,o da anama bir şey olsaydı diye korkuyor..Şimdi onları ablama bıraktım da evime geldim.Başım ağrıdan çatlayacak birazdan..
Dua et günlük,nolur bana.. Sırtımda çok ağır yükler var,taşımam için güç versin Yaradan bana. Allahım eksikliğini göstermesin anamızın babamızın inşallah!
Güzel haberler getiremiyorum sana çok özür dilerim,nolur kızma.. Hala dilimde aynı şarkı; "Benim hala umudum var,isyan etsem istediğim kadar,bırakmazlar ki sahibim var..."senağlama

merhaba gunlukçüm naber nasılsın herşeyden bıktım ağlamak ıstıyorum ağlayamıyorum gulmek ıstıyorum gulemıyorum herşeyın bır kabus olmasını ıstıyorum ama uyanamıyorum yoruldum artık herşeyden bıktım sdaece uyumak ıstıyorum uyandığımda her şeyı unutmak ıstıyorum ıyıyım dıyebılmek ıstıyorum herkes gıbı eğlenmek ıstıyorum yoruldum artık herşeyden bıktım.sevılmek ıstıyorum.gunlukçum bıyerde okumuştum bıraz şu ankı durumumu bana anlattığı için yazmak ıstedım. gerçı dururum bu kadar vahım değil. benım tek derdım yalnızlık.eşim işte. yanımda kımse yok .bıtek oluşum (oda şimdı uyudu) bıde sen varsın.benım için ....neyse bugunluk bu kadar başını ağrıttığım yeter. butun kızlara selam soyle.emı gunlukçümm by by ıyı geceler.....

günlükçüm gecenin bu saatinde yazıyorum sana,çünkü işlerim anca bitti...dünden yorgunluk vardı eh bugünde ev işleri baya yoruldum....
laleme ve ailesine çok çok geçmiş olsun diyorum...cana geleceğine mala gelsin demişler ama ne cana nede mala gelsin günlük...Rabbim kötü insanların kötülüklerinden bütün iyi insanları korusun...günlükçüm yazacak çok şey var aslında..dün akşam teyzemin oğlunun düğünü vardı ama biliyorsun ben yaşlı ve yorgun bir kadınım...şöyle bir dinleneyim inşallah yarın havadisleri yazarım sana...
günlükçüm bütün canlarımı kocaman öpüyorum..herkes kendine çok iyi baksın...artık sen iletirsin...
yazanların çok,sayfaların bol olsun...
sevgiler...

cadalozun alası sensin beaaaasırnaşık şey

selam gunlukçüm nbugnde hrzamnkı gbi evde yanlızm canım kocacımm yıne işte sabah gıttı işe aksam gelcek bnde pc basında kk da vakıt gecıryorm ,dertlesıyorum işte ii ki varasın kk sende olmasan ben kfayı yıycem yanlızlktan...

Sevgili günlük bugün pazar en monotom günümken gülmekten yerlere yattığım bir olay yaşadım.

Yarım saat kadar önce zil çaldı. Kapıyı açtım ki bir orta yaşta bayan.

- İyi günler, bu apartmanda 2 kedisi olan bir bayan var mı?

- Evet dedim bizde 2 kedi var.

-Hayır , siz değil emekli ama çalışıyor dedi.

- 4.kattada bir kedili aile var dedim ama emekli değiller.

- Hayır onlarda değil dedi.

-Ozaman yanlış adrese geldiniz bu binada başka 2 kedili kimse yok deyip kadını gönderdim:roflol:

-15 dakika önce gene zil. Aynı bayan kızım bak şimdi 2 kedisi olan çalışan ama emekli bir bayan varmış burdaymış ama gene burayı tarif ettiler dedi.

- O an jeton düştü acaba edim annem olabilirmi:roflol:2 kedisi var emekli ve çalışıyor işyerimizde:roflol:

Meğer kadın annemi arıyormuş bende kadına yok öyle biri deyip postaladım ya:roflol:

Kedilerimizi görmeye gelmiş:dilcikar:

günaydın günlükçüm,

işteyim, mesaiye başladım bir bakayım dedim KK'ya ,dün giremediğim için. sonra lalişin yazısını okudum ,Allah beterinden saklasın ve de çok çok geçmiş olsun. geçen eşim demişti bizim buralarda da hırsızlık olayı artmış ,dikkat et falan diyordu. dün akşam eşim çanakkalede evde kaldı, ben yazlıktaydım ama arkadaşlarda vardı. onları üst katta yatırdım ,ben alt katta kızımla yattım. sabaha karşı bir sıcak bir sıcak , camları açtım açacağım. sonra aman dedim hırsız falan girer, sıcaktan patlamaya razı olarak yattım. şimdi de lalişin bu yazısı ...aman lalişim annene baban bir şey olmamış, teselliniz olsun.

bugün hafta başı , çok yoğun bir gün olacak sanırım. herkese kolay gelsin diyorum, görüşürüz günlüküm.
...

Son düzenleme:
Sevgili Günlük bacım

Evvela selam eder seni hasretle kucaklarımŞeniz
Bir hafta aradan sonra beni özlediğini biliyorumtatlicadiarzu, aksini söylersen kafanı patlatırım bilmiş olşakkıdı

Ahh ahh günlükcüm canım hiç gelmek istemedi Karadenizden.Ne gadder güzel memleket yarebbim. Amma curcunaydık sorma gitsin, çok eğlendik, çok gezdik. Yaylayada gittim, denizede, gezdim tozdum valla, sefam olsun.:dance:

Dün akşam geldik, yol çok yordu beni, neredeyse her benzin istasyonunda durduk, çiş nöbeti tuttum denilebilir. Bebelerden biri "anneeee çişim geldi" dedi, neyse yaptırtık, yola çıktık, 15 dk sonra öteki "anneeeee çişim geldi". Haydaaaa. Öyle nöbetleşe geldik sonunda. Yol yorgunluğunu hala atamadım üzerimden dile kolay, 13 saat yol teptik.:bbo:

Bu arada Next doğum yaptı, bir kızımız oldu dün sabah, yoldan aradım napıyorsun diye, hatun meğer doğurmuş birkaç saat önce:teytey::teytey:

Neyse ben kaçtım, hayden kal selametle:icecream:

selam günlük bu kknın yüzünden vede gündüzleri fazla vaktim olmadığından 1 haftadır gece 3 lere kadar pc nin başında oturan ben kötü bir sabaha uyandım heryerim ağrıyo canımda sıkkın.....hayırdır inşallah....birazdan bankaya ödemelerin günü geldi gidip para yatırıcam...üffff niye sıkkınım bugün anlamadım...bi endişe var içimde geçen haftadan beri bi huzursuzluk çözemedim bugün dahada beter içim hayırdır inşallah....bankadan sonrada kayınvalidem çok rahatsız ona bakmaya gidicem dün 1 den sonra akşam 11 e kadar ordaydım birkaç gün daha gider iyileştikten sonrada kendi halime bakarım....offff çok işim var...cnm burdan yan odaya bile kafamı uzatmak istemiyo ....ha geyret diyip kalkmam lazım...arkadaşlara selam olsun herkesi seviyorum....bazıları hariç herkesi tabiiiiiiii....herkes sevilir mi hiç yada ben sevemem galiba.....belkide istesem severim işime gelmiyo....bilmiyorum bu karışık ruh dünyamla şu an bir sürü depresif laflar etmiş olabilirim ....eeee normal dimi ....o kadar olucak insanız nihayetinde...üffffffff...allahım ne olursun beni sıkıntılarımdan arındır....baştada iç sıkıntılarıma neden olduğunu bildiğim ailevi sorunlarımızda artık bir sonuca ersinde annemde babamda rahatlasın....allahım ne olursun herkese akıl fikir ver........amin.....günlükçüm bu kadar yeter hazırlanmam lazım sana hoşçakal.....senağlamasenağlama

sevgili günlük :lepi:
bomba gibiyim izmire gidicem 12:30 da :dance: kocişi bırakıyorum burda :dilcikar: bugün çok eziklik yaptı ama yemezler. anneciğimi özledim ben. sabaha kadar temizlik ütü yemek yaptım. ben gidince aç susuz ütüsüz bıraktı beni demesin diye :roflol: çok fena uykum var geceden beri kk nöbeti tutuyorum. saat 12 olsda gidip otobüsde uyusam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…