Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlükcüm..:a015:
Cok zaman oldu sana ugramayali..
Ama hayatimda zaten bir degisiklik yok ki..
KAvgalar ve kargasalar haricinde..Çok üzgünüm çoook
Sinavlarima calisip duruyorum,hayirlisiyla atlatip kendimi memleketimin azgin denizine salacagim..şakkıdı
Bunaldim artik..
Sevgilimi sorarsan,öyle böyle iste.. Bir iyiyiz bi kötü.. Bu kez cok kirdi beni..
Ama ona göre nedense onun her zaman bir haklilik payi (!) var..
Gereksiz,hatta benim tanimadigim sahislarla mesafesini bilmeyen,koruyamayan O , ama kavga kargasa cikaran,derdi olan benim hep..
Kendini benim yerime koysa akli basacak beyefendinin,ama isine gelmiyor iste..
Ama ben söyleyecegimi söyledim,bu oyunu ya kurallarina göre oynayacak,ya da cekip gidecek hayatimdan.. :1closedeyes:
Sözkonusu gururumsa askimdan gebersem de sözümden dönmeyecegimi cok iyi biliyor..
Hakkimizda hayirlisi olsun, gel de bu moral bozuklugu ile bir de ders calis..
Hoscakal günlügüm senağlama:a015:

sevgili küllük.....
bugün halıları ve jaluzileri almaya gittik....bide tv ünitem geldi...neo- klasik bir evim olcek sanırsam..her telden var gibi.....bitiyo ama bende bittim....koştur oraya koştur buraya ayaklarım zati hasta iyice hasta ettim onları şu an 2 numara büyüdüler...havaya diktim onları....ama yılmak yok.....işe devam 2 güne kalmaz komple temizlenirim....pazarteside koltuklar gelicek sonra 10 gün gezicem .....eve girmiycem yeminle....hadi canımcım öptümmm bööööyyyyyyyyyya.s.

bugün tatilim bittii çok güzeldi çok eğlendim gezdim bolca alışveriş yaptım bol bol denize girdim 17 gün kaldım antalya da bugün eve döndüm eşim önce döndü otelde kaldık 3gün o döndü sonra ben ailemle kaldım amaaaaaa süperdiii

Canım güncem
Bugün onca derde tasaya yorgunluga evdeki yamyam yegenime ragmen mutluyum a.s
Nedenmi
Çüünkü minik turşu m* bu aralar çok ekşi* ilk iki dişinin ucunu tam 8 ay sonra iki minnoş tavşan dişin ucunu göstermiş.
Bunu ablam farketti ne ara patlattı bilmiyorum diş kabartmadı ....Diş buğdayı partimizi halam da yapacagız evim toplu diye
Felekten bir gün calıcaz Şeniz
Bugunu de her ilk imiz gibi not ettik..
Minik turşu m
Bunca guzelliği bu fani hayatta bana yaşattıgın için sana milyonlarca kez teşekkür ederim..
İçtiğim su gibi yaşam kaynagımsın..
Senin için yaşar,, Senin için ölürüm.....
Bana nefes almanın ne denli guzel oldugunu ögrettiğin için Seni bu dünyadaki herşeyden
fazla Seviyorum...
Seninle en soguk kışım bile bahar ,yaz...
Yüregimde açan çiçeklerin en güzeli en kıymetlisisin..
Varoldugun günden beri varolma sebebimsin......
Annen ......

SoN NeFesiMDe eLimi SeN TuTaCaKsiN
SoN SözLerimi Bir SeN DuYacaksın......

Günlük bir değişiklik olmazsa Ankara'ya yerleşeceğiz.Yalnız bir kaç ay ayrı kalabiliriz prensimle .Önce prensim gidip orada işin durumuna göre yerleşme kararı alacak. Sırasıyla ev tutma filan. Ben o arada annemin ve ablamın yanına gideceğim güya.
Şimdi herşeyi bıraktım da kediciklerimi nasıl şehirden şehire götüreceğim onu düşünüyorum. Malum araba yok artık.
Otobüs yolculuğu bebeklerimi çok hırpalar. Kara kara düşünüyorum . Çare arıyorum.
Yine at gitsin,nasıl olsa yine bulursun başka kedi, gibi tekliflerle çıldırıyorum.
Anlatamıyorum, kimse anlamıyor. Geceler boyu uykusuz kaldığım, üzüldüğüm , ağladığım, yemeyip yedirdiğim bebeklerimden ayrılmak, hele de ölüme , sokağa bırakmak olur mu ya.
Bir mucize bekliyorum. Şuan elimden gelen tek şey bu.
Eğer Ankara'ya hemen ben de gidebilirsem trenle giderim, kediciklerim çok hırpalanmamış olur.
Eltim, kedileri çok seven , bahçesinde kedi besleyen bir tanıdığından bahsetti geçen gün. Bahçeli ev diyince bebeklerim için daha iyi olur diye düşündüm, ama daha haber çıkmadı.
Bir de o seçenek gerçekleşirse, bol gözyaşı dolu günler beni bekliyor olacak.
Bir mucize bekliyorum. Bir mucize bekliyorum.
Allahım lütfen sana yönelen kullarına yardım et, lütfen, lütfen. Hepimizin hakkında hayırlısını ver . :çok üzgünüm:

günlük ya sadece bir satır yazıcamm ders çalışıyorum malum sınav varr ama ezberleyemiyorummmm bana dua et zihin açıklığım için :roflol:

Allahım bir damla uyku ver bana.... günlük acıdan ölüyorum 20 lik dişmidir anlamadım ya cıldırıcam çenem kulağım dişlerim hem ağrıyor hem sızlıyor bu saat oldu ağlamaktan gözlerim şişti kaçıncı ağrı kesiciyi içiyorum yok bir damla geçmiyor yardım et Allahım dayanamıyorum

:bbo:sabahin 5 inde uyandirildim,,,oglum sagolsunklava:baskada bise yazmiycam,banan e iste:1closedeyes:uykuum vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar:1closedeyes:

Günaydınlarrrrrr günlük hanım.
İnanman biraz güç olacak ama iyiyim ben vallahi bak.
:lepi:
Bana negatif enerji veren insanları iplemiyorum artık:1closedeyes:
Böyle daha mutlu oluyorum. Evimde huzurum, ailemde sağlık var çok şükür bunlar bana yeter.
Akşam kocişle tatil planımızı netleştirdik hayırlısı ile.
İlk hafta benim ailemin yanına, sonra birlikte tatile gidicez. Sonra kociş işe ben tekrar ailemin yanına.
Benim izinim bu sene tam bir ay koskoca bir ay
gamyoncuiremsu
Diyeceksin ki günlük hanım bu ilk hafta tatile neden gitmiyor ?
Napayım o zamanda anneciğim ve babacığımın özleminden tatilden birşey anlamam ki
:1no2:
Sağolsun bitanem kırmadı beni. Ama bende onu kırmamaya özen gösteriyorum olsun o kadarcıkta dimi :)
Öfff çok konuştum yine.
Japon kaçar kızlarıda kocaman öper iletirsin bi zahmet emi ?

Sevgili günlük;

İçim o kadar daralıyorkibenneyaptımki

Bir taş koymuşlar sanki göğsüme, nefes alamıyorum. Çok sıkılıyorum herşeyden. Sanki hayattan bir beklentim yok gibi. Niye böyle dersen, bilmiyorum. :1no2:

Hade kal selametle:1closedeyes:

merhaba gunlukcum bu gun o kadar moralım bozukkı anlatamam .sebebını bende bılmıyorum ama inşallah kotu bişey olmaz iyikı varsın

Ah ah günlükçüm tam dişim biraz hafifledi uyuyakalmışım depremle uyandım Allahım korkudan şimdide yatamıyorum Allahım hepimizi korusun inş nedir bu çilem yaaaaa

günlük sana uğrayamadım kaç zamandır kusura bakma
biliyorum çokta tın diyosun içinden duyar gibiyim
canım sıkkın be günlük insanların yalanlarından
kardeşin bile kardeşe saygısı olamamsından bunaldım
öz abimi sildim dün akşam içim acımıyor günlük
abimde olsa babamda olsa kimse bana ağır konuşamaz
büyük konuşmak istemiyorum ama onunla artık işim olmaz günlük
anamın sütü ona su olmuş babamın kanı irin olmuş ta kardeşiyle nasıl konuşulduğunu unutmuş
bitti günlük hayatta yanlızım
herkese inat yükselicem bana zor günümde kim köstek olduysa(abi bile demek istemiyorum)
hepsine parmak ısırtıcam
utanacaklar bu günlerimde yaptıklarına
güle güle günlük kızlara selam söyle

Slm günlük o kadar mutsuzumki nefes bile almak istemıyorum içimdeki acı benım yicek bitircek bıktım artık eğer oğlum olmasaydı kımseyi gözüm görmeyip bu şehiri terketmeyi kafama koymuştum ama malesef elim kolum bağlı

Günlükcüm;
Yİne ne oldu kk ne bir yavaşlık bir yavaşlık sorma gitsin yani sengözlerimebaksanab

Evet bugün yolculuk günü gidiyorum günlükcüm 20 günlük bir tatil inşallah iyi gelir geldiğimde güzel haberler le gelirim eski halim uçuverir belkim dimi fisfisfis

Özlicem burayı ama orda girme imkanım yok maalesef yani girebilsem bile buraya giremem herhalde grince çıkamam çünkünaniknanik

Efendim beni seven sevmiyen bilen bilmiyen herkeslere bol bol selamlarımı sevgilerimi ilet herşey gönülllerince olur inşallah unutmasınlar beni özlicem herkesi burası ayrı bir yer özel bir yer çünkü.

İnşallah hayırlısıyla gidip gelmek nasip eder ALLAHım 6 saat sonra yolculuk var kalkım son hazırlıklarımı yapıyım akşama doğru vakit bulursam uğrucam şekerim

:1hug:a.s. ÖPTÜM HERKESİİİİİİİİ

Tek damla göz yaşı akmadı delirmişcesine haykırırken.
neden die soruyorum sana sorar gibi kendime.
Neden? neden gittin bu kadar savunmasız cagresizken.
Senin kanatlarının altında saklanmaya
senin sıcak nefesinle ısınmaya ihtiyacım varken neden gittin sanki?
Titriyorum kara kışlarda kalmışcasına bu sorularla kendimi yağmalarken.
sonra yine haykırıyorum ''senden nefret ediyorum'' die.
ama yalan!!
ben senden nefret edemiyorum.
Dün gelinliğimi ilk kez prova için giydim.
Sende hatırlıyormusun? hani o gün düğünümüzü senin damatlıgını ve benim gelinliğimi uzun uzun konuşmuştuk.
gelinliğimin modeline kadar konuşmuştuk.
Demiştin ya ışıl ışıl olsun yıldız! gibi die.
işte aynı öyle ışıl ışıl bi qelinliğim var artık benim.damat farklı düğün başka düğün olsada qelin benim.BEN!
ben yine aglamıyorum.
ama Sonra çilekli sakız çignediğimde,
vanilyalı dondurma yedigimde,
Light kola içip çekirdek çitledigimde
Sosisli ekmek yedigimde,
Kelebek qördüğümde,
Kırmızı çakmak gördüğümde,
elimde bir papatyayla seviyor sevmiyor die fal bakarken,
Şekersiz kahvemden bir yudum içtigimde,
Herhangi biriyle arabanın ön koltuguna oturup torputo gözünü karıştırdıgımda,
Ellerime krem sürdüğümde!!!!!
Aqlıyorum sessizce ürkerek ağlıyorum.
kimseler görmesin gözyaşlarıma şahit olmasıınlar die sessizce aglıyorum.
Farkında olmadan hep seni düşünüyorum.
Tek kez son kez Sesini duymak istiyorum.
Bak qörmek değil sadece sesini duymak istiyorum.
ama aramazsın biliyorum
aqlarım die aramazsın.
Tamam aqlamam diyemem aglarım.
ama sana belli etmeden aglarım sessizce aglarım.
hem ben cok güzel beceriyorum kimselere belli etmeden aglamayı sanada belli etmemm söz belli etmem!
yinede aramam dersen tek bi msj yazsan sadece 160 karakterlik bi msj
o mesajda ne yazacagı inan umrumda olmaz.
sadece sende gelen bir mesaj.
Telefonum bile özledi ekranında senden gelen bir msjı bana göstermeyi..
Bense seninle saatlerce süren telefon konuşmalarımızı.
Aynı sigarayı birlikte içmeyi özledim.
Sana hiç söylemedim o sigarayı içerken ben öyle derin nefes çekerdim ki sigara cabucak bitsin sen daha az iç die..
Şimdi yanlız mı içiyorsun o sigarayı bilmem ama umarım aynı benim yaptıgım gibi sigarandan sen daha az içesin die derinn derin nefes ceken bir yol arkadaşın olur.
Biliyorum ne ararsın ne bir haber gönderirsin.
Seni unuttugumu düşünüp beynimi bulandrmak istemedigin için arayıp sormazsın biliyorum.
ama sen yanılıyorsun sen aramasanda sormasanda hep aklımdasın hep beynimi bulandırıp kalbimi acıtan sensin.
Artık dualarımda ALLAHım Lütfen yaşadıgımız tek bir anı bile bana hatırlatma
onunla yaşadıgım 3 yılı hafızamdan sil at die dua ediyorum.
Her seferinde bu sana ait son yazı olacak diyorum.
bugün öyle demiycem
Bu senin için yazdıgım sondan bir önceki yazı oldu..

selam gunlugum

hergun osym nın sıtesını zıyaret edıorm bugunde baktım we sınaw sonucları cumartesı
acıklanıomus.
cok heycanladın bendekı heycan mı korku mu bılmıorum garıp bısey.
hem kendıme guwenıorum hemde korkuorum.offff offffffff....
artık hayatımdakı yolu cızmeye saatler kaldı.
allahım sen bıze yardım et hayırlısı olsun yarabbım.

günaydın günnükümŞeniz
ben mapıstan çıktım:1closedeyes:
herkesi çok özledimcoksekeriremsu
ayrı kalmak çok koydu
pelinimin dediği gibi sivri dilli olmıycam artıkın
zaten bi hafta kadar aranızda olamıycam
izine çıkıyorum 4 haftam var 1 haftayı zor alabildim ya:çok üzgünüm:
dinlenmek hakkım değil mi
yoruldum ya üstümde tırla geziyomuş gibi hissediyorum kendimi
yokluğumda herbikes özlesin beni olur mu

mapıs arkadaşlarıma son sözüm olm bensiz bamlanmayın sakınşakkıdı
bekleyin izinden geliyim yapıcaksak bişey beraber yapar yatarız koyniş koyniş

yorgunum dostlarım yorgunum yorgun:dilcikar:

ben de geldim günlükçüm...
günaydın...inan en çok sana yazmayı özledim...
sadece prenses prenses gibiydi mapısta...diğerleri felaket...horlamalar mı arasın yüksek sesle konuşmalar mı...üst katta yatma savaşı bilem verdiler okadar yani...
özledim kk'ya yazmayı günlük...sadece dışardan bakmak çok ilginçmiş...
bir kaç arkadaşım (ki onları hakkaten çok doğru bulurdum...)beni çok şaşırttı...hayretler içiresinide okudum yazdıkları bazı şeyleri...
sabredemeyip yazmak istediğim an çok oldu ve yazamamaya sinirlendim ama şunu farkettim...
çoğu zaman bazı şeylerin içinde olmak gözünün önündekileri görmeni engelliyormuş...
arada bir çıkıp kendine hayatına çevrendekilere dışardan bakmak lazımmış...bu hayatın her alanında böyle...işinde de evliliğinde de ailende de...3 gün mapıstım ama bu dışarda olduğum sürede bile kk bana çok şey öğretti...
herbirkesleri öptüm çok çok çok:...

Son düzenleme:
Günaydın günnük,
Charlotte ve Kömür Prenses'e söyle, sivri dille falan ilgisi yok bunun..
Kılıçtan keskin ne diller var burda, onlarınkinin yanında..
Mesele kimin neyi nasıl anlamak istediğiyle alakalı..
Hatırlar mısın günnük, bi topicte ismi lazım değil üyenin biri bana bi laf etmişti de ben de iyiniyetimden düzgün bi laf etti sanıp teşekkür etmiştim..
Meğer benden başka herkes anlamış sivri diliyle hakaret etmeye çalıştığını..
Demem o ki, karşındaki kim ise ona göre davranıcan..
Kişi, kendinden bilir işi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…