Kadınlar Kulübü Günlük

Naber günlük...
Baya oldu sana uğramıyorum ...
Moralim bozuk benimle hiç alakası yok ama sürekli düşünüyorum...
Benim yerimde olsan bir adamın eşini aldattığını bile bile susar mısın...
Ben susuyorum ama vicdanım rahat değil...
Aynı iş yerimden bir kişi bu ve görmeye bile tahammül edemiyorum...
Nasıl bir iğrençlik bu işi bırakmayı bile düşündüm...
Ne yapacağımı bilmiyorum ya...

YİNE OLMADI,,,,,,,,,,,
BENİM MİNİK MELEYİM YİNE GELMEDİ ANNESİNE.....BİZ ONU NE KADAR ÇOK İSTESEKTE O BİZİ İSTEMİYOR GALİBA....
ÜZGÜNÜM VE KIZIYORUM KENDİME...................
YAPMAMALIYDIM TÜM BU TESTLERİ OYSA AKŞAM UYUYAMADIM HEYCANDAN.BOĞAZIMDA DÜĞÜMLENDİ ARTIK HERŞEY..........
OLMADI YİNE GELMEDİ MELEYİM......
SANIRIM ONU ÇOK İSTEDİĞİMİZ İÇİN ŞIMARDI ÇIMARMA MİNİK BEBEĞİM GEL GİR YERLEŞ İÇİME DEDİM DUALAR ETTİM AMA DİNLEMEDİ BENİ.......
NEDEN YAPTIN BANA BUNU BEBEĞİM....
OYSA AKŞAM O İKİ ÇİZGİYİ GÖRÜNCE ÇOK AĞLADIM BEN....ÜSTELİK ÇOK SEVDİĞİM HALDE BELKİ İÇİMDESİNDİR DİYE YÜZ ÜSTÜ YATMADIM AKŞAM...................
BABAN DA ÇOK HEVESLENMİŞTİ O DA UYUYAMADI İÇİM KIPIR KIPIR OLDU.........
BEN ŞİMDİ BABANA NASIL SÖYLEYECEĞİM MELEYİM NASIL..............
MADEM BENİMLE DEĞİLSİN GÜÇ VER BANA KANATSIZ MELEYİM GÜÇ VERKİİ DAYANAYIM SABREDEYİM....
SANA KÜSMEDİM MELEYİM NE YAPSAN KÜSEMEM AMA ÇOK ÜZGÜNÜM AĞLIYORUM ELİMDE DEĞİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİMM
BENİMLE BERABER HEYCAN DUYAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Merhaba günlük,

Yazmadan önce arkadaşların yazdıklarını okudum genelde çoğu mutsuz. Neden günlük bizlere ne oluyor? Neden her gün yeni sorunlar çıkıyor.? Biz mi mutlu olmayı bilmiyoruz yoksa hayat mı böyle? Allah herkese taşıyabileceği kadar yük verirmiş.

Benim derdimi biliyorsun yinede çok şükür iyiyim. Sakinim belkide canımın içi ağustosta geleceğim dedi. O yüzden rahatımdır. Rahat olsam ağustosta gelse ne olacak onu da bilmiyorum. Tekrar başlarız diye korkuyorum. Onu hala çok seviyorum eksilöe yok aksine her gün daha da çok artıyor. Başarabilirmiyiz sence arkadaş dost olabilmeyi. Onu hayatımdan tamamen çıkarmak ölüm gibi. Bakalım zaman ne gösterecek. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

BEYAZ MELEk' e üzme kendini bu kadar Allah dan hayırlısını iste elbet Rabbim dualarını kabul edecektir. Hepimiz seninle birlikteyiz heycanla bekliyoruz. Sitrese girersen olması daha da zor olur biliyorsun. Sabırlı ol canım o gün gelecek minik yavruna kavuşacaksın ben inanıyorum. Sende aklına başka şeyler getirip üzme kendini.

Merhaba Günlükçüm...
Seninle zaman geçirmeye alıştım sankim.
Dayanamadım yine geldim...
Buğün içimde bir sıkıntı var..
Nedenini bilmiyorum...
Tamam tamam sendende hiç bir şey kaçmıyor...
Biliyorum evet...
Sevdiğim buğün beni hiç aramadı ve ben ister istemez ona kızıyorum elimde değil...
Tamam biliyorum askerde,biliyorum eğitimleri yoğun...
Ama işte gelde bunları kalbime anlat...
Beni hiç dinlemiyor ki...
Zaten dün çok kızdırdı beni...
Efendim neymiş inşallah zayıflıyamaz mışım.
Mikini ve mayoları giyemezmişim...
Hayır kadınlar bölümüne gidicem diyorum...
Ya kadınlar beni beğenir seni oğlumla yiyenimle tanıştırayım derseymiş...
Asker psikolojisi dedikleri bu olsa gerek...
Sonrada seni kızdırmaya çalışıyorum diyor...
Başardı herzamanki gibi farkında değil...
Tamam biliyorum karar aldım alınganlık yapmıcam yapsamda ona belli etmicem..
Etmedim zaten ama çok kızdım...
Bazen kendimi çok yorgun hissediyorum günler geçmek bilmiyor...
Çocukken hep asker bekleyenlere imrenirdim.
Şimdi benimde başıma geldi...
Bir yanım çok mutlu ama bir yanım üzgün...
Çok özledim ben sevdiceğimi yaa...
Buğün de çok duygusalım sustum ben...
Kendine çok iyi bak gelişmeleri yazarım...

Tarih : 8 Temmuz 2008

Merhaba bebeğim,

Bu sana ikinci yazışım.
Daha sonra bu yazdıklarımı okuyup da annemin aklına ne kadar da az geliyormuşum deme sakın.
Hiç aklımdan çıkmıyorsun ki...

Bugün tam olarak 18+4 haftalıksın.
Artık 5. ayımızdayız,hem sen hem de ben :)
Artık milimetrelerle,küçük gram ifadeleriyle tanımlanımıyor seni doktorlar.
Neredeyse 250 gram oldun.
İçimdeki varlığını daha net hissediyorum.
Ve bunu sen yapıyorsun bebeğim..
Mnik kıpırtıların,ufacık tekmelerinle bana orada olduğunu sık sık hissettiriyorsun.
Allahım ne müthiş bir duyguymuş bu!!

Seni kollarıma alana kadar,bu kıpırtılar benim ilacım,benim tesellim olacak.
Sabırsızlığımı biraz olsun bunlarla yenicem.
Kim bilir?
Belki de her seni hissedişimde seni biraz daha fazla özlicem prensesim..

Babanla ben tam emin olamıyoruz ama senden hep kızımız diye bahsediyoruz.
Doktorun büyük ihtimalle bir kız olduğunu müjdeledi bize.
Hiç mühim değil aksi olsa da..
Biz seni çok seviyoruz yavrum.

Daha gelişine çok var.
Henüz yolun yarısındayız.
Önümüzdeki cumartesi babanla doktor kontrolünden sonra senin için bir şeyler bakmaya gidicez.
Belki henüz birşeyler almasak da bu heyecanı yaşamayı ikimiz de çok istiyoruz.
Seni hayal etmek,varlığını daha bir net yaşamak için sabırsızlanıyoruz annecim..

Sağlıkla gel kollarımıza prensesim..
Mutluluğumuza mutluluk,huzurumuza huzur kat inş.
Seni çok seven,
Annen....

ilk kez yazıyorum,öyle yorulmuşum ki demek ki,yazma gereği duymuşum..
en son günlüğümle vedalaştığımda sanırım lisedeydim..sonra yıllar geçti tek kelime yazmadım günlük namına..oysa daha çok şey yaşamıştım ama daha az masumdum belki ..

kalbim acıyor günlük..biri bıçak sokmuş birde üstüne üstlük çeviriyor bıçağı..
kulaklarım duyduklarından utanıyor,duymamazlıktan geliyor ondan mı uğulduyor acaba?
hakettiklerini mi duyar insan hep yoksa onu haketmeyen insanlardan haketmediklerinide mi duyar?

aynı anda iki çelişkili duygu,ithamlardan sevgisizlikten ezilmiş büzülmüşken nasıl oluyorda özgüvenle sert ,emin kararlar alabiliyor insan?
aldım,doğru mu? doğru..
acıyor mu içim ,acıyor.. olsun..

değer..

çok mu ağladım ne salakça ağladım bi de,öyle sağa sola atmam kendimi çöker dana gibi ağlarım,çocuk gibi.. beynimi zorlarım patlatmak için,ağlayınca daha da yeşil olur gözlerim, bi de saf gibi buna sevinirim..

çocuk gibi yazdım değil mi günlük?

aaa son dönemlerin en popüler hakareti bu bana yapılan..

"çocuk musun sen? avutayım mı seni,aaa bıktım ama artık,sıkıldım,umursamıyorum seni"

umursama beni kadir kıymet bilmez insan beni artık umursama ,zaten ortadan ikiye yarılsan da umursamayacaksın artık! umursadığını hissettirmek isteğinde sana geri dönmeyen iletim raporunu bekliyor olacaksın ya da aradığınız kişi sizi bir tarafına takmıyor diyen o ablayla muhatap olacaksın.. biliyorum kuyruğunu kıstıracak ben seni herşeyinle seviyorum diyeceksin.. ama geçmiş olacak,bu sefer seni kendimden kurtarıyorum mükemmel şahsiyet.. tüm değerlerimin üzerine söz verdim,kurtuluyorsun..

o nefret ettiğin bütün planlarımı imha ettim,hepsinden vazgeçtim,korkularımın üstüne gittim..
başım ağrıyor,gözlerim yanıyor,açlıktan midemi hissediyorum,en az 5 saattir su içmedim,kapı,pencere kapalı odada oksijen kalmadı gebericem havasızlıktan ama olsun güçlüyüm ben.. en azından hep savundum hislerimi son saniyeye kadar savundum,sevgiyle sınanmaya müsade edemem ama.. seviyorsan gönlünü açar seversin yoksa çeker gidersin..

illa aldatılmak mı gerekir,dayak yemek mi? küfür duymak mı gerekir?

iyi ki bunları yapacak biri olmadın hiç belki o zaman acırdım kendime,yanlış tercihimdne dolayı..aptallığıma yanardım,oysa kafam çalışır benim,zehir gibiyimdir.. di mi ? sende öyle derdin,demez miydin ..aman kusura bakma günlük bi an başkasıyla konuşuyorum sandım,afedersin..

bitsin şimdilik günlük,kuvvetle muhtemel sık sık türbe ziyaretlerim olacak sana..

merhaba günlük
bugun burada sevinc cigliklari atmayi hayal etmistim günlerdir
ama kismet degilmis!
yine olmadi yine beceremedik
elimden bir sey gelmiyor sadece agliyorum
artik tek düsündügüm ölmek
kizma bana ben onu bile becerecek kabiliyette bir insan degilim malesef
iki gündur ac susuz bitkin bir haldeyim
galiba hastada oluyorum bogazim yaniyor
ama icimdeki yangin cok daha büyük
neden söyle bana neden
cokmu günahkar bir kulum ben
rabbim beni hicmi sevmiyorsenağlama
oysa ne hayaller kurmustuk hersey buraya kadarmiydi
ben ondan cok seymi istedim
yatlar katlar cok para hic biri
sadece anne olmak istedim
diger kadinlar gibi olmak istedim
kendimi nasil toplarim bilmiyorum
belki esiminde dedigi gibi uzun bir tatil iyi gelir
gercekten iyi gelirmi icimdeki özlemler bitmeden yüregimin atesi sönmeden ben eski ben olabilirmiyim
neyse günlük bu kadar duygu sömürüsü yeter belki yarin daha iyi olursam yine gelirim
tatile cikacagim kesinlesirse haber ederim
bütün kk dostlarima iyi geceler diliyorum:1hug:

merhaba günlük....
ben bugün çok yoruldum ama en çok neden yoruluyorum biliyormusun insanların her ah dediğinde yanında olan bu akılsız kafanın yanında ihtiyacı olduğunda kimsenin olmayışına...akıllanıcam galiba yada bu tas kafa böyle geldi böyle gidicek.. bu akşam kendime kızdığım akşamlardan biri her zaman yapmam bu iyiliği kendime ....kızdım işte ...neden ben ...neden her zaman bennnn....bu gecelik bu kadar pencere ciflemekten parmak uçlarımı kullanamıyorum bitiyo çok şükür işim badana bitti en sonunda sıra eşyaların gelmesinde...bekliyorum inşalllah adam gibi bişey almışımdır..alırken güzel geldi gözüme ama eve koyunca bide beğenmezsemmmvede eşim suratımdaki o güzel ifadeyi bir çözerse yandığımın resmidir...zaten adama durduk yerde eşya aldırdım ....daha duramam çenesinden.....hakıl olunca susarım ama o kadarda edepsiz değilim hani...inşallah beğenirimde sorun çıkmaz......hadi ben kaçtım kendine iiiyiii bak...neyse ki sen hep yanımdasın akıllı dostummm...:asigim: ...

sevgili günlük sana bir iki satırda ben yazayım
zazam gibi bende buraya sevinç nidaları atmak isterdimm ama kısmett
özlem nidalarımız sitemlere karışsada yine biliyorumki zazam herşeyin en iyisine layık çünkü sabreden bekleyebilme yüreğine sahip bir kadın
unutmaki günlük ayın geceyi sabretmesi onu aydınlık bir hale sokar gülün dikeni sabretmeside onun hoş kokulu olmasını sağlar
seni çok iyi anlıyorum ilk ciğerparemi kaybettiğimde allahım ben birdahakine nasıl dayanırım demiştimm ve tam 4 kez yaşadım
yeri geldi sabır dedim yeri geldi neden dedim ama olmayan bir cana nasıl değer verildiğini o cana sahip olmadan anladımmm
zazam canımm sana nasihat tesellii vermiyorumm verememm çünkü bu durumda hiç bir kelimeyi anlamıyor duymuyor insann
en zor sınav bu .bazen insanınn kendi canı kanı insanın canını bu kadar acıtırmı die düşünüyorum ama hiçbir insan beni yarı yolda bırakan evlatlarım kadar üzmedi
ama bak yine bekliyorum yine umutlanıyorum bu şekilde yaşamaktan başka elimizden bişey gelmiyorki
biz hiç pesetmeyelim hayata beyaz bayrak açmadan birgün hayat bize beyaz bayrak açacak buna emin ol
evlat sahibi olmak önemli değil birgün gerçekten evlat sahibi olabilmek önemli onun değerini bilmek onu insan gibi yetiştirmek önemli ve sen en iyi anne olacaksınn buna inanıyorummm

günaydın günlük
bugünlerde çok stresliydim nedensiz yere kendi kendime herşeye kızıyorum ağlıyorum pireyi deve yapıorum hamilelikten diyor annem
amaaa bugün hem çok mutlu hem çok hüzünlü uyandım memlekete gidiyorum aylar sonra anneme kardeşlerime kavuşuyorum nihayeto kadar heyecanlıyımki saatler geçmiyo ama bi yandanda geçsin istemiyorum eşimi bırakıp gitmek zor geliyo o izin alamadığı için tek gidiyorum 15 gün belki az görünüyor ama bana cok uzun geliyor ağlıyorum şimdiden özledim eşimi onu çok seviyorum
arada kalmak böyle bişey herhalde bu gurbet olayıını sevmiyorum artık birine kavuşuyorsun diğerine hasret kalıyorsun offfffffffffffff offfffffffffffffffffffffffff

umudun bittiği anda yaşam da bitermiş...beğin ölür yaşayamazmış insan..
Umut olacak ki umudun gerçekleşecek..
Inancın olacak kiiinancın gerçek olacak...
Birde hayal kırıklığın olacak ki daha sıkı sarılasın hayata...
Tam umudunu,inancını hayallerini kaybettiğin anda öyle bir mucize olacak ki....
Umudun yeşerecek............
Inancın artacak.................
Hayallerin gerçek olacak.....

merhaba günlüğüm kendim için yazmıyorum bu gün ZAZA için yazıyorum

bu kadar üzülüp yıpratmasın kendini her şey kader kısmet kaderden öteye geçilmiyor.kendini yalnız ve eksik hissetmesin çok insan var onun gibi en yakına k.k.ya baksın ne kadar insan umutla bekliyor.tamam olmamış olabilir ama bu dünyanın sonu değilki..

ben yaklaşık 5 seneden beri bekliyorum bebişimi bazen kızdığım isyan ettiğim zamanlarda oldu ama artık kesinlikle isyan etmiyorum her şeyde bir hayır vardır.biz bilemeyiz bunun şermi hayırmı olduğunu.ALLAH’a güvensin o istemedikten sonra yaprak bile kımıldamaz zordur acı verir bu süre ama geçer emin olki geçer.

sevgılı gunluk senı bulmuşken bugunde bışeyler yazım dedım.ınşallah guzel bır gun olur gerçı çok sıcak ama denızdekıler sevınsın .oh şimdıden herkes plajlara akın etmıştır.herkese ıyı tatıller....

Selam günlük hanım.
İyi sayılırım kafamçokkarıştı
Pek bir değişiklik yok hayatımda. İşler yoğun bunaldım iyice.
izinime de daha 20 günden fazla var. Zaman durdu sanki.
Geçmek bilmiyor.
Anneciğimi, babacığımı acayip özledim. Telefonda yetmiyor artık.
İnan burnumun direği sızlıyor aklıma geldiklerinde.
Çok özledim.
Şu izin bir gelse çabucacık kendimi onların kollarına atsam daha ne isterim ki.
Böyle işte günlük hanım.
Biraz gezineyim ben. Yarın inşallah tekrar görüşürüz.
Kızları kocaman kocaman öpüyorum ilet emi ?

Merhaba Günlük Kardeş!

hani ben dün atıp tutuyordum ya..(bknız sayfa 452)
arar da sorar da ulaşamaz diye..
peahh yalanmış hepsi,hepsi yalanmış hemde..
ne arayan var ne soran..
tıpış tıpış açtım telefonlarımı gözlerimi bir an ayırmıyorum ki mesaj gelecek ya!!
nerdeeee,hani telefon kapalıyken aramalara dair bişey geliyor ya,o bile gelmedi..
aranılmamışım yani hiç..
kapattım bende tekrar,ümit ya,arıcak ve kapalı olduğunu görecek..
takarsa tabii poposuna...
ilk gün ve 1-0 yenik durumdayım.. halbuki meşgul değildi,bomboştu.. bugün nöbeti var ama dün gayet rahat bir günüydü..dün aklına gelmediysem önümüzdeki 10 gün içinde gelmem galiba..

ağlasam mı yine? dur ağlayayım,yoksa kendimi tutmaktan çatlayacağım..
boğazımda böyle bir yumru var,birisi şittt dese böğüre böğüre ağlayayım diyorum..
fırsat kolluyorum ama yok herkes melake maşallah..

yarın da düğün var,nasıl bir tesadüfse,çok kıymetli bir arkadaşım evleniyor..
elbisemi gösterecektim ona kamerdan,bak bütün planlarımı onun üstüne yapmışım günlük..
artık giyinir kuşarın öyle saf saf otururum düğünde,insanlara da kasvet veririm.. birde o gece hepimizi bütün kızlar birlikte kalacağız,hiç keyfim yok..eğlenecek,gülecek konuşacak halim bile yok..
sevilmiyorum ya,,, sevmiyor beni.. artık.....
hah iyi oldu bu itirafım kendi kendime..ağlamaya başladım..

dr 'a gideceğim.. önce liposuction ile yağlarımı,sonra beyin ameliyatı ile beyin lopumun bir kısmını sonra da çok sevdiğini söylediği fındık burnumu aldıracağım.. kocaman burun yaptırıcam böyle şimdikinin beş katı,sevmiyor artık beni..burnumuda sevmesin..

artık telefonlarımı sim kartlarımı falan alıyorum-satıyorum başlığında satışa çıkartırım..aranmadıktan sonra ne yapayım değil mi?

derinss'ten hergün saatlerce kullanılmış telefon ve simkartlar..
sevgiliye hergün öpücük efekti yapıldığı için ve sıkça öpüldüğünü için mikrofon kısmı azıcık hasarlı 2. el telefonlar..

özlenilmek istiyorum günlük,çok mu imkansız..
hıı??
cevap versene ya!!!!
cık,özlemez mi diyorsun..
canı sağolsun...

Merhaba gunlukcum...
iki gundur yine kosusturmaca icindeyim..sicaklarda hic cekilmiyor ama. hayatin icinde olmak bu demek :) epeydir kucuk bir araba alma derdine dusmustum.o bu derken istedigim bir seyle karsilamamistim.ama sagolsun enistem bana dun istedigim bir araba buldu..onu aldik.tabi o islemleri varya aman tanrim yaaa..neyse hallettik..bir ohh cektim...ablamin kayinpederinin bugun ölüm yildönümüydü..gorumcesinin kapisinin önünde lokma döküldü..baska sehirlerde bu adet varmi bilmiyorum ama, İzmir'in bu adetine bayiliyorum..yemek yemeyi cok seviyorum ya...bana cok guzel geliyor bu lokma dokmeleri..neyse akrabalari eş dost derken 3 saat gecirdik..sonra misafirler gitti.biz bize kaldik demledik cayimizi koyduk lokmalarimizi yedik...rahmetli dedeye dualarimizi gonderdik.allah kabul etsin.pazar gunu cesmeye bir haftaligina tatile gidecegim..evin islerini yapayim gitmeden evimi ilaclatayim...bir kac gunde artik evde oturayim...iste boyle...yine gorusmek uzere.
ha.bu arada dogum gunu olan arkadaslara nice uzun seneler dilerim.hamilelere rahat hamilelik dilerim özellikle sevgili heros'a ..canim yaaa.onun hamileligi bayagi zor geciyor....ama bu gunleri de atlatacak.
bebisler kucaklarimiza gelecekler.... gidiyorum..yemek vaktiiiiiiiiiiiiiii..

merhaba,yenı geldım sıteye ve bu gun ık yazımı yazıyorum amaburada gercekten sıca ır ortam var aslında ıraz urktum acaa benı arallarına alırlarmı dıye...... ne guzel hepiniz isimlerınızle bırırıze laf atmısınızz bır gun dedım ınsallah banada laf atcaklar simdilik bu yenı geldım gunlugu olsun dha sonra gunlerımle ılgılı bahsederım by by y hepinizi cok sevdımmmm....

hoş geldin canım aramıza dediğin gibi burası gerçekten çok güzel bir ortam herkes birbirine destek sevinci olsun sıkıntısı olsun birbirimize anlatıyoruz ve sıkıntılar oan azalıyo sevinçler oanda çoğalıyor sende burayı çok seveceksin şimdiden emin buna.tekrar görüşmek üzere k.i.b:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…