Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günnük,
Charlotte ve Kömür Prenses'e söyle, sivri dille falan ilgisi yok bunun..
Kılıçtan keskin ne diller var burda, onlarınkinin yanında..
Mesele kimin neyi nasıl anlamak istediğiyle alakalı..
Hatırlar mısın günnük, bi topicte ismi lazım değil üyenin biri bana bi laf etmişti de ben de iyiniyetimden düzgün bi laf etti sanıp teşekkür etmiştim..
Meğer benden başka herkes anlamış sivri diliyle hakaret etmeye çalıştığını..
Demem o ki, karşındaki kim ise ona göre davranıcan..
Kişi, kendinden bilir işi... :kahve:

ben bu avukatları bu yüzden seviyorum günlük...
aynen katılıyorum aynen...
zaten alıştım bu hatıunun yazısınza imza atıp gitmeye...
çok pisti mapısta ama seviyim onu ben...
:lepi::lepi:

ben de geldim günlükçüm...
günaydın...inan en çok sana yazmayı özledim...
sadece prenses prenses gibiydi mapısta...diğerleri felaket...horlamalar mı arasın yüksek sesle konuşmalar mı...üst katta yatma savaşı bilem verdiler okadar yani...
özledim kk'ya yazmayı günlük...sadece dışardan bakmak çok ilginçmiş...
bir kaç arkadaşım (ki onları hakkaten çok doğru bulurdum...)beni çok şaşırttı...hayretler içiresinide okudum yazdıkları bazı şeyleri...
sabredemeyip yazmak istediğim an çok oldu ve yazamamaya sinirlendim ama şunu farkettim...
çoğu zaman bazı şeylerin içinde olmak gözünün önündekileri görmeni engelliyormuş...
arada bir çıkıp kendine dışardan bakmak lazımmış...bu hayatın her alanında böyle...işinde de evliliğinde de ailende de...3 gün mapıstım ama bu dışarda olduğum sürede bile kk bana çok şey öğretti...
herbirkesleri öptüm çok çok çok:...

iltifatlarına teşşekkürümü ve repimi borç bilirim günnüküm
söyle bettyme aynısını bende farkettim kendisini zati severim o bilir
bu yazısından sonrada daha çok perçinlendi sevgimŞeniz
takmasın kafasını kimseye boşversin
herkesi tanımış olduksengözlerimebaksanab

günaydın günlükçüm...
biliyorsun artık cuma günleri kendimi çok iyi hissediyorum çünkü yarın öğlene kadar uyuyacağııımmmm...
günlükçüm 3 günlüğüne de ayrı olsalar bizden ben onların eksikliğini fazlasıyla hissedenlerdenim...aramızda belki çokk uzak mesafeler var belki de çok yakın ama bu bağ değişik birşey be günlük...tekrar hepsine hoşgeldiniz diyorum ve onları çok seviyorum...
evet günlükçüm kayınvalidemin malum evi tadilattaydı şükür bitti dünde yıkamacı ayarladım ki koltukları ve sandalyeleri yıkasın diye neyse dün sabah gidip yıkamışlar nemli olduğu için kuruyunca belli olur temizliği demişler..akşamda biz uğradık ne yaptılar diye bir baktım ki sandalyelerin üzeri garip bir şekilde lekeli..annem kızım bunlar böyl oldu ne yapacağız dedi bende takma kafana yarın sabah ararım tekrar gelirler yıkarlar dedim...sabah işe gelir gelmez şirketi aradım...işte insanlar o kadar değişmişler ki yaptığı işin arkasında durmuyorlar ki benimle ilk anlaştığında temizlik garantisi verdiler...neyse aradım o lekeler geçer diyor ya ben yıllardır yıkatıyorum lekeli olmuyor da lekeli olan birşey nasıl geçer eh telefonda baya bir konuştuk adamla pazartesi tekrar gönderecekler inşallah geçer..tek derdim kayınvalidem ellerinden rahatsız olduğu için uğraşmasındı ama inşallah içine siner bu sefer...işte böyle günlükçüm...
songülün artık tatil zamanı gelmiş...ne işe gelmek istiyorum ne yataktan kalkmak...çok yorulmuşum iyi bir tatile ihtiyacım var ve ağustosun 2 sini iple çekiyorum tabi allah izin verirse...
evet günlükçüm bu günlükte bukadar...
sayfaların bol,yazanların çoook olsun....

günlüğüm günaydın....
saz ekibi gene toplandı çok özlemişim çook:asigim:
songül ablamla konuşuyoruz filan biz burda çok güzel bir aile olduk..ama betişimin yazdıklarından anladım arkadan kuyumuzu kazanlar var..nedir şimdi bu???
neysem bu konu hakkında çok konuşamıcam;prensesim,delikızım ve betişim bilirler doğrusunu..:1hug:
bizde pazar günü yeni evimize taşınıyoruz kısmetse günlüğüm..
dün akşam gittik;yerler de bitmiş.ama toz kalmış..e boş ev 20 yıldır kimse oturmamış haliyle zor biraz daha zaman alacak pırıl pırıl olması..neyse bu kadarı oldu ya...
günlük tüllerimi bir gör ama yeme yanında yat hesabı..bende evlilik hazırlığı bölümüne koyacam evimin resimlerini.:tatlicadiarzu:
şaka beee koyarmıyım günnük sendee:dilcikar:

günlüğüm günaydın....
saz ekibi gene toplandı çok özlemişim çook:asigim:
songül ablamla konuşuyoruz filan biz burda çok güzel bir aile olduk..ama betişimin yazdıklarından anladım arkadan kuyumuzu kazanlar var..nedir şimdi bu???
neysem bu konu hakkında çok konuşamıcam;prensesim,delikızım ve betişim bilirler doğrusunu..:1hug:
bizde pazar günü yeni evimize taşınıyoruz kısmetse günlüğüm..
dün akşam gittik;yerler de bitmiş.ama toz kalmış..e boş ev 20 yıldır kimse oturmamış haliyle zor biraz daha zaman alacak pırıl pırıl olması..neyse bu kadarı oldu ya...
günlük tüllerimi bir gör ama yeme yanında yat hesabı..bende evlilik hazırlığı bölümüne koyacam evimin resimlerini.:tatlicadiarzu:
şaka beee koyarmıyım günnük sendee:dilcikar:

günlükçüm sarı şekerime katılıyorum...betişimle,dellikızımın dediklerine bende çok takıldım..bu kuyu kazanları acaba toptan o kuyuya mı atsak ne...sende bize yardımcı olurmusun günlükçüm...dertleri nedir anlamıyorum..geçenlerde de oldu aynısı...isim vermicem ama bir giriyordu bir cümle yazıp çıkıyordu resmen onu takip ettim ama cümle cümle yani sakin duran beni bile çıldırttı...
günlükçüm sen söyle bizim saz ekibine sakin olsunlar...geçenlerde çok güzel bir söz söyledi bana çok değer verdiğim bir abim..dediki..."" bu tarz insanlar olacak ki kaliten meydana çıksın.""" igünlükçüm onları teker teker öpücüklerimi gönder ve de ki songül hepinizi çok seviyormuş...ŞenizŞenizŞenizŞenizŞ

Şimdiye kadar hep okudum senı günlük
hic yazmadım
ama bugün içimden yazmak gelıyor
bugün tatıle cıkıyorum 15 gün yokum
ama sımdıden özledım arkadaslarımı
daha gıtmeden
:çok üzgünüm:
uzak kalıcam canım arkadaslarımdan forumumdan
fark etmemısım daha önce ne menem seymıs burası
nasıl bır alıskanlıkmıs bu
sevgılı günlük dılerım geldıgım zaman
bebıs bekleyen butun arkadaslarım dılegıne kavusmus olur ınsallah
MooNumun yüzü guler sıkıntıları sona erer
o sen kahkahalarını duyup
sevgı dolu heyecan dolu ask dolu yazılarını okurum ınsallah
bızım kızları uzen kayınvalıdelerın aklı basına gelır
dogru yolu gorurler ınsallah
hastalar ıyılesır sıfalarına kavusurlar
bır derdım var kosesı artık
sevınclerle mutlu haberlerle dolar ınsallah
off cok mu sey ıstedım acaba ama hayır butun dılegım bu
mutlu olmak hep beraber
gulumsemek,hayata sıkıca sarılmak
hoscakalın:1hug:

sevgili günlük
dün yapboz yaptık badem gözlümle
8 de başladık 12 de bitti
pek zevk almadık
parmağıma bir parçası düştü galiba moraracak
şimdi sen bu nasıl yapboz diyeceksin
başka bir isim bulamadım .koca dolabı parçalamışlar alın birleştirin
dolap desem değil yapboz desem değil böyle kaldık:1shok:
ve tövbe ettik bir daha yapboz ev eşyası yok

sevgili günlük,,,,
keyfim yerine gelmeye başlıyor....
gelmek zorunda ....
bu gün biraz daha iyiyim sanırım....
en azından gözümden yaş gelmiyor va arasıra gülümsüyorum....
ben neden ve nasıl geldim bu hale anlamıyorum.....
hayatta herşeye tozpembe bakan ben neden ve nasıl böyle karamsar oldum bu konuda bilemiyorum.....
artık üzerine gitmemeye karar verdim.olacağı varsa olur benim elimden bişey gelmez...
bu gün yine doktora gideceğim...........artık ondan da bıktım günlük.......
doktora gitmek istemiyorum .....................:çok üzgünüm:
içim acıyor...................
eşim canım kocam benim beni mutlu etmek için bin dereden su getiriyor.
akşam çıkıp dolaştık biraz.dertlesştik...bana kocamannn bi buket çiçek almış...
mutlu oldum günlük.......
sonra beni mutlu etmeye çalışıyo diye yine üzüldüm günlük...:çok üzgünüm:
yazsam sayfalara sığmaz..................bari bir iki satırla son buldurayım yazımı...

SABRET SABRET İNCİTANEM BEKLE BENİ
ÜMİDİMİZ MURADINA ERECEK SABRET....
GEÇİCİ BU YALNIZLIK BİR RÜYA SABRET...
SONUNDA ZAFER BİZİM OLACAK SABRETsenağlama

Günaydın günlük hanım.
Ben iyiyim çok şükür.
Kızlarda geri gelmiş daha bir iyi oldum çok özlemiştim hepsini
:1hug:
Aynı monotonluk devam ediyor.
Sabah işe akşam eve.
Bu arada kayınvalidemler tatile gittiler. Onbeş, yirmi gün yoklar.
Onlar gelecek biz gidicez kısmetse.
Giderken bize bir sürü yemekler yapıp gitmiş sağolsun
Şeniz
İşten gelince uğraşmayalım diye.
Herhalde bizi bikaç gün idare eder bu yemekler. Sonra pamuk eller cebe pardon mutfağa
:roflol:
Böyle yani. Ben kaçtım günlük hanım.
Kızları kocaman kocaman öptüm ilet emi
jeyyar

günlük meleğim benim hikayemi bilmiyor sanırım..
biraz anlatayım..sıkarsam kusura bakmayın..
ben 6 ay üzerine korunmayı bıraktığımda hemen hamile kalacağımı düşünüyordum.ben de eşim de..aralıktı.
ilk ay 1 gün geçti hemen test yaptım;baktım negatf..
böyle 4 ay geçti.
4 ayın sonunda doktora gittim..yani nisanda..
o dönemde gerçekten çok üzülüyordum.Allahım ne ağlamalar..bağırmalar..doktor önce iltihap sonra mantar dedi.iki tedaviyi uyguladık..
gene yok.
eylülde çatlatma iğnesi ve yumurta büyütücü ilaca geçtik.iki ayın sonunda hamileydim..çok sevinmiştim.kasımeçtidı..biraz kötü geçirdim hamileliğimi.hastanelerde filan yattım.düşük tehlikem vardı..
tam tehlike geçti dediğimiz an yani 4.ayımda benim bebiş gitti..beni düşün..1 yıl üzerine gelen bebeğim gitti..delirecektim..burdakiler şahidim..
3 ay korunduk.sonra gene yumurta takibi.bir ay yapabildik.gene tutmadı..
dedim yeter öküzüm daha yok.az bir yaz geçsin ondan sonra doktora gideriz..tekrar tedaviye başlarız ama yoruldum.az sal beni..
bu biraz özeldir ama paylaşmakta sakınca görmüyorum ev aradığımız için gece geç gelip banyo yapıp hemen yatıyorduk..ben bu ay unuttuğum için toplasan 1 ay içinde en fazla 3 yada 4 kere yanyana gelmişizdir..
bu ay pko lu olan bana bebeğim sürpriz yapıp kendiliğinden geldi.bunu stresimin olmamasına bağladım.bende doktorum da..
lütfen meleğime bunu iyice okut.stres yapmasın.stres yaptıkça iyice zorlaştırıyor.tecrübeyle sabittir..ben yaşadım daha..
şükür düşük tehlikem yok ama yine korkularım var..ya bu da giderse..her gün iğne vuruluyorum.kollarım mosmor..230 tane iğne hamileliğin sonuna kadar..ben daha 7.iğnemdeyim..
ne olur Allahıma dua etsin;sen hayırlısını ver diye..:nazar:

Selam günlükk,
Sanada aradabir yazıyorum.kusuruma bakmazsın artık dimicoksekeriremsu
Arkadaşımla tatile gitmeye karar verdik.Ama bu sezonda istediğimiz gibi bir yer bulmak ne zormuş yaaa. Bir haftadır araştırıyorum..Çok sıkıldım.Sonunda tatilden vazgeçecem olucağı o..Tatil insana stres yaparmı yaa.
Tabi babam ve ablamda saolsunlar tatil sevincimi kursağıma dizdiler.Çok kırıldım çok.Heleki ablama. Beni yarıyolda bırakmıyacaktı.Ama vazgeçmiyecem.Kimseye ihtiyacım yok.
Birde iş yerinde basit bir iş için 1 hafta uğraştım yaa. Sinirlerim bozuldu.İşi bilmeyen insanlarla çalışmak ne zorr.
Allahım bana sabır ver..

Birileri mapısa girmiş çıkmış haberim olmadı walla şu tatil stresinden..
Öptüm herkesi kocamannnnn
Bana dua edin.

merhaba gunluk neysekı dunkune gore bugun ıyıyım dun annemle ablam geldı çok mutlu oldum ama bugun gıttıler .yınede çok ıyı oldu bıraz hafıfledım .şte çoluktu çocuktu mısafırdı hayat gelıpgeçıyor.ınsan hiç bışey anlamıyor.sonra bı bakmışsın yolun yarısı.allah herkese hayırlı omur versın .sağlık sıhhat huzur versın. bence en onemlısı buıyıkı şu kk gunluğu var ınsan şuraya ıkı satırda yazsa rahatlıyor.okuyan herkese mutlu gunler....

Şimdiye kadar hep okudum senı günlük
hic yazmadım
ama bugün içimden yazmak gelıyor
bugün tatıle cıkıyorum 15 gün yokum
ama sımdıden özledım arkadaslarımı
daha gıtmeden
:çok üzgünüm:
uzak kalıcam canım arkadaslarımdan forumumdan
fark etmemısım daha önce ne menem seymıs burası
nasıl bır alıskanlıkmıs bu
sevgılı günlük dılerım geldıgım zaman
bebıs bekleyen butun arkadaslarım dılegıne kavusmus olur ınsallah
MooNumun yüzü guler sıkıntıları sona erer
o sen kahkahalarını duyup
sevgı dolu heyecan dolu ask dolu yazılarını okurum ınsallah
bızım kızları uzen kayınvalıdelerın aklı basına gelır
dogru yolu gorurler ınsallah
hastalar ıyılesır sıfalarına kavusurlar
bır derdım var kosesı artık
sevınclerle mutlu haberlerle dolar ınsallah
off cok mu sey ıstedım acaba ama hayır butun dılegım bu
mutlu olmak hep beraber
gulumsemek,hayata sıkıca sarılmak
hoscakalın:1hug:

günlük şu ablam beni bu kadar sıkıntımın içinde gider ayak ağlattı ya ne diyeyimki ona
çok seviyorum ben ablamı çok
inşallah tüm dilekleri gerçek olur gelene kadar herşey değişmiş olur
allahım yolunu açık etsin ablamın günlük
o benim için çok önemli onu çok seviyorum
beni bu kadar düşünmesi daha bi mutlu ediyor beni
umarım tatilin güzel geçer ablam geldiğinde istanbulda olucam görüşürüzŞeniz

bir bügün çok çok mutluğum:dance:
iki annem eve geliyor kısa bi süreliğine 17sinde amilyat olacak:çok üzgünüm:
üç kızım tatile geldi ve gidiyor :teselli:
dort her şey yolunda üzülmek yok artık ara verdim üzülmeyeee:dance:
çok çok sevdiğim insanları burda selamlar hepinize:enbuyukkk:

Günlükcüm nbr:icecream:
Dün kabus gibiydi.Göz doktoruna gittim.
Artık bilgisayar başında durmaktan mı bilemiycem çok bozuldu gözlerim.
Neyse gittik kontrolden sonra damla damlattı kadın bekle tekrar bakıcam dedi.Beklerken lavobaya gittim aynadaki görüntüm korkunçtu.
Göz bebeklerim kocamandı:roflol:
Doktordan sonra istinyede arkadaşlarımla buluşacaktım mecbur öyle gittim ama 2 saat her yer bulanıktı günlük.
Gözümü gören korkmuştur:bbo:

Yarın da buralardayım pazar günü annecimle dönücem 1 hafta yokum günlük.
Herkese çok selam söyleŞeniz

Sevgili günlük bugün biraz daha iyi gibiyim ama hala üzüntüm geçmedi bugün sabah işe gelmeden önce anneme uğradım biraz konuştuk iyi geldi gibi konuşmamız boşuna dememişler ana gibi yar olmaz diye rabbim onları başımızdan eksık etmesin sabahtan beri bir koşuşturma vardı biraz sakınledi şükür offff yaaaa bazen acemılere iş öğretmek onların yanlışlarını bulup telafisini yapmak çalışmaktan çok daha koyuyor insana birde kişileri işe motıve ettirmek offf yaaaa biride gelmiş işten çıkcam diyor artık yoruldum günlük çoğu şeye tahammülüm kalmadı akşam olupta evime gittiğimde hiç bir şey yapasım gelmıyor oğlumla bile oynayamıyorum neden çalıştığım için bazen düşünüyorum değiyormu peki??? ama malesef değmiyor bee günlük hayat elimizden akıp gidiyor bu sabah aynada kendıme daha dıkkatlı bakınca hayaTIN NE KADAR hızlı bir şekilde akıp gittiğini daha iyi anladım

Nasılsın dünlük:lepi:
Ben geldim aslında sabahtan beri buralardaydım ama şimdi yazmak nasip oldu.:teytey:
Maddi konuda sıkıntılarımda bahsetmiştim sana çok şükür ailelerimizin yardımıyla toparladıka.s
O yüzden çok mutluyum şu an.:nazar:
İzinde bir yere gitmiyecektik aslında. Ama benim kociş Akçay a gitmek istermisin diye geldi dün. Kendimi hiçbiryere gitmemeye hazırlamıştım aslında ama o böyle anlatınca benimde canım istemeye başladı.
Bekarken kaç sene Akçayda kampta çalışmış. Anlatırdı bana tekrar görmek istediğini söyledi. Bende merak ediyorum. Ama gidip gitmemek arasında kararsızım.
Daha yeni borçları toparladık şimdi bide bunu üstümüze almak istemiyorum. Çok fazla değil ama genede tereddütteyiz. Oturup konuşup bir karara bağlıyacağız akşam.
Hayırlısı diyorum.
Rabbime şükürler olsun.
Herkesi öp benim için.
Kimse üzülmesin eninde sonunda herşey yoluna giriyor.a.s.

selam günlüğüm.
Kızların yazdıklarını tek tek okudum.
Rabbim inşallah hepsinin gönlündekini verir.
Üzgün olanlara bende üzüldüm,
Ama işte hayat neler neler gösteriyo bizlere
Mutluluklar ,aşklar,dostuklar,Sevincler nasıl daima sürmüyorsa
Acılar,umutsuzluklar,mutsuzluklarda baki kalmıyor..
Ben yine Parçalı bulutluyum.
bi tuhaflık var bikaç gündür bende.
Düşünmemem gereken şeyleri düşünüp beynimi patlatıyorum
Düşünmem gerekenleriyse hiç umursamıyorum:bbo:
19 gün sonra düğünüm var.
Sevinsem mi üzülsemmi bilemiyorum.
Düğün telaşı işte birsürüde iş var ama bende onlarla ugraşacak hal yok.
Saldım çayıra mevlam kayıra misali..
Bi aman sendecilik var bende.
Ama pazartesiden itibaren atıcam bu üstümdeki ölü topragını
Yine eski ben olcam..
Herkes sitem ediyo artık bana sen böyle degildin die.
Bende biliyorum tabikide böyle degildim ve böyle kalmayada hiç niyetim yok.
Ben bile özledim o şen kahkahalarımı arkadaşlarım ailem özlemez mi hiç.
işte böyle günlüğüm.
Kızlara selamlarımı söyle
Hepsini kocaamaan öpüyorum.Şeniz:1hug:

yoruldum hem de çok.....
Öyle büyük bi sebebi yok ama artık bende birşeyler olsun istiyorum...
İnsanlara laf anlatmaktan bıktım...
Neden herkes başkalarının hayatına, ilişkisine burnunu sokuyo..
Niye benim hakkımda atıp tutuyorlar bilmiyorum...
Yeter artık bıktım.....

Sevgili günlük

Bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için sana minnettarımtatlicadiarzu(yalandan kim ölmüş)

Yarından sonra bir hafta kadar yokum günlükcüm. Pılımı pırtımı toplayıp anneme gidicem.Yok yok hemen telaşa kapılma, evi filan terketmiyorum, sıpalarımla, kocacımda gelecek benimle. Özledim be günlüğüm Karadenizim dağını taşını, havasını, o mis gibi toprak kokusunu. Buradan hemşolarım Bet suratlı beti ve mimar bozuntusu Krocan'a onların yerinede bolbol Karadeniz havası soluyacağımı belirtmek isterim, kıskanmasınlar, çatlamasınlar. Yapay sarışın Böcük anımefendiye ise kendilerine gıcık olduğumdan mütevelli uğramayı düşünmüyorumlaelaelaelaelae

Hayden bana iyi tatilller:lepi:

X