Kadınlar Kulübü Günlük

Yine yorgun, yine perisanim bugun Gunluk
Uzgunum sana hiç ama hiç hayirli haber getirmiyorum...

dun aksam daireye baktik, kayinvalidem çok begendi, ama yinede siz bilirsiniz dedi. ben ise daire hosuma gittigi halde ordan ayrilirken aglamaya basladim. oranin semtini sevmiyorum daral geliyor bana, nedenini biliyorum ama unutmak istiyorum....:çok üzgünüm:

sonra eve geldim...yemek yedik...biraz sorunlarimi unutmaya baslamastim babamla keyifli çay içince ki babam çok ama çok rahatsizlandi..kivraniyordu, onu oyle gormektense olmeyi tercih etmisim dun aksam

Doktor çagirdim sonunda eve...meger damarinin tikanmis olmasi mideye kan gitmiyormus ve yemekten sonra hazmetmedigi için sanci yapiyormus. en kotusu, doktor sanci sirasinda damar patlayabilir dedi...:1shok:
Mektup yazdi, ilaç verdi...hemen yagmurun altinda kosarak açik eczane aradik kardesimle, aldik geldik verdim...basini bekledim, uyumadim...sonra yavas yavas geçti Allah'a sukur ama her an bi haber gelebilir.
Ne gerizekali bu hastanede çalisanlar degilmi gunluk ? insan hiç eve gonderir mi boyle bi durumda...ayin 12 si gelecek mi gunluk ?
babam sagligina kavusacak mi ? senağlama

Anam da yok....

Allahim sen babacigimi koru Yarabbim....senağlama

Artik guzel haber vermek istiyorum dostlarima gunluk ama...:a015:

günlüğüm naber yine ben :1rolleyes:
dün o kadar yorucu bir gündü ki anlatamam
toplantım taaa 20.00 de bitti benneyaptımki
gündüz zaten yoğun bir gündü üstüne birde toplantı hiç çekilmedi ama çektim mecburen
tam toplantı bitince bizimkiler aramazmı
yakın aile dostumuza oturmaya gidiyorlarmış geçerken seni alırızzz
haydaaaaaa ben eve gidip duş alıp şöyle bir uzanmayı planlarken başıma gelene bakın
gitmeyim diye düşündüm ama sevdiğim insanlar belki üstlerine aınırlar diye tamam dedim
ev sahibi o kadar hazırlanmış ki anlatamam canım yaaaa az daha mide fesatından gidecektik :roflol:sürekli tıkın tıkın benim bünyem kaldırırmı bunutatlicadiarzu
ha şimdi kalkalım ha birazdan derken gece 24.00 te zor kalktık
eve gider gitmez banyoda aldım soluğu ohhh bi rahatladım sormaaa
melekler gibi uyudum sonrada:asigim:
sabah geldim yine aynı maraton kargalar kahvaltı etmeden millet başladı aramayaÇok üzgünüm çoook
şu pazar gelsede dinlensem
neyse gideyim artık günlük morali bozuk arkadaşlara söyle üzmesinler kendilerini yüce rabbim herşeyi yoluna koyar
öptüm herkesleri hadi byeee Şeniz

canım günlük ben de 2 kelam edeyim dedim sana
kahvemi içerken azcık konuşalım senle
bu son günüm iş yerinde.artık başka bi yerde çalışcam.2 yıl kadar sürecek bi projede görev aldım
bu sıradanlığın içinde bana çok iyi geldi.değişiklik işte
başka bi atraksiyon olmayınca bununla yetiniyorum
canım şu ruh halini değiştirmek istiyor.aşık filan yapasım var
öylesine de kalmış.vah vah
bu arada öss yaklaşıyor.kızım gergin.beni kesecek diye korkuyorum ses etmiyorum artık
olduğu kadar. ne yapalım canı sağ olsun
eylülümden neyim eksik ben de bi özlü sözle kapatayım

Hayat 3 günlük dün geçti ,yarın daha gelmedi...bu gün var elimizde kalan..
dün dün ile gitti cancağazım bu gün yeni şeyler söylemek lazım ..diyor Mevlana

Selam;

Ne hissettiğimi bilmiyorum.Kızsam mı, ağlasam mı, bağırsam mı bilmiyorum. Sinirlerim alt üst oldu birden.

Halbuki minik kelebeğimin mezuniyet töreni vardı bu akşam, anaokulundan mezun olacak. Heyecanlıydım, kelebeğim gibi.Bebeğim büyümüşde mezun olurmuş Kayınvalidemi aradım törene gelsin diye, daha alo der demez, " ooooo hatırlayabildinmi nihayet, sen ararmıydın, nasıl olduda aradın, vs vskafamçokkarıştı. Öyle soğuk konuştuki.Bir haftadır aramadım, yüzünü bile görmedim. Dokunmuş kayınvalideme. Tamam belki bir telefon etsem en azından olabilirdi, ama insan niye hiç düşünmez acaba bu kadın niye hiç aramıyor.Neyse geçmişi açmiyim şimdi sayfalar yetmez.Normalde arada birde olsa görüşürüz(3-4 günde bir, yüzyüze, telefonda)

Neye uğradığımı şaşırdım telefonda. ne bu tavır anlamadımki:sm_confused:. Hep bir soğuluk vardı aramızda zaten ama görmezden geldim. Bundan sonrada öyle yapacağım.

Canın sağolsun kayınvalideciim, hiçbir zaman bana kayınpederimin dediği gibi "kızım" demesende, diğer eltimin ağzının içine baksanda, önünde pervane olsanda, (çocuk gibi bazen seni azarlamasına rağmen), sürekli onun çocuklarıyla ilgilensende, bizi her zaman ikinci plana atsanda, bizi adamdan saymasanda, ben yinede sana karşı saygılı olmaya devam edeceğim. Allah biliyorya, sana karşı nötrüm.

Neyse birkaç saatliğinede olsa keyfimi bozdun ama bugün güzel olacak, kelebeğim mezun olacak, ve bende onunla gurur duyacağım:hooray:

Hade kal selametle günlükcüüm:1hug:

günaydin günlükcüm,
ben iyiyim bugün cok sükür.
sana kolay gelsin günlük,, dilek agaci, türbe gibisin,masallah.
24 saat ziyaretcin eksik olmuyor:roflol:

Günlük ben geldim
Dün neredyse bütün gün hastanedeydim kızımın kontrolleri vardı alerji testi istedi dr.kan verdik.2 tane aşı oldu.
Sonra idrar yolu enfeksiyonu için idrar tahlili derken 5 saat falan geçirdik hastanede.
3 gün sonra çıkıcak sonuçlar inşallah birşey çıkmaz günlük ya.
O kadar çok ağladı ki dün prensesim bende onunla beraber tabi.

Bazen o kadar sinirleniyorum ki günlük dur sana olayı anlatıyım baştan;
Geçen gün bir akrabamıza gittik evinde okuma vardı neyse bir tanede küçük kız vardı 4 yada en fazla 5 yaşında olsun nasıl tatlı nasıl dilli birşey.
Sanırım mevlüt okuyacak kadının kızıydı konuşuyor anlatıyor en sonunda bana kızım için
"neden böyle giyiniyor bu" dedi
kızımda normal askılı bir elbise vardı
neden giyinmesin? dedim
"bende istedim ama bana annem böyle almıyor hep böyle giyiyorum oda öyle giysin"dedi
gerçektende sıcakta bayağı kapalı bir elbise giymişti.
Ne diyiceğimi bilemedim ama annesine o kadar sinirlendim ki
kendin istediğini yap ama bu sıcakta minicik kızı kat kat giydirmek günah değil mi?
dünde hastanede vardı gene böyle yavrucak sıcakta uzun kollu gömlek altında kilotlu çorap vardı
zor sabrettim annesine iki laf etmemek için neyse günlük çook kıonuştum galiba neyse ben kaçtım a.s.

Selam günlük,
Uzun zamandır yazamıyordum sana.
Keyfim yerinde günlük ama biraz buruğum haftaya doğum iznine ayrılıyorum
Çok özlüycem işimi ama kısmet böyleymiş
Kızımı kucağımı almama çok az kaldı çok merak ediyorum onu annelik ne güzelmiş kızım benim tek yaşam sebebim olacak. Eşim bu lafıma çok kızıyor :1closedeyes:ama ben doğru söylüyprum
İşte böyle günlük sıradan geçiyor pek atraksiyon yok pek hayra alamete değil ama hadi hayırlısı bakalım.
Neyse kendine iyi bak byeeee

selam günlükk
içimde bilmediğim bi sıkıntıyla baş etmeye çalışıorummm
karnımda ağrıo bugün nie bilmiiimmmm , sankim hiç bişey bana tat vermiooo
sıkıntılarla baş edişlerle sabredişlerle yaşayıpp duruorumm işteeeee
ve bekliorum umutlaaaaa sevdiğimiiiii . . .
ya bugün tepemin tasını attırdılar resmen
yok efendim neymiş sürücü kursu çarşının bi ucundan diğer ucuna taşınmışş
ay bide haber vermiolar ne zaman derslerin başlıyacağın
ahhh ahh ne yapmalı bunları
tam sopalıklarr amma nesee susamm barii
haydi günlük efendi ben kaçarrr

Son düzenleme:
ya günlük kaç gündür yazıcam hep unutuyorum
mutluluklarımı paylaşmak için gelmek isterdim sana ama olmadı
yazmadım içimden gelmedi korktum sanki
günlük çok kötüyüm dedemin ölümünden sonra hiç bu kadar kötü olmamıştım senağlama
canımı bitanemi babamı acile kaldırdılar günlük ne olduğunu bilemiyoruz:çok üzgünüm:
sabah uykusunda kalp krizi geçirir gibi olmuş 15 dk arayla 3 kez
su içirmeye çalışmışlar boğuluyomuş az daha senağlama
sabah gördüm nası bi haldeydi bitmiş tükenmiş
dağ gibi adam erimiş :çok üzgünüm:
oysaki bi gün önce ne kadar neşeliydi ne oldu ya nası oldu 1 gün içinde
babamı acile aldılar ve haber alamıyoruz malesef
delirmek üzereyim burda tıkılı kaldımsenağlama
bende gitmek istiyorum babamın yanında olmak istiyorum
ölümü görünce anladım dedemin bütün gün yanında beklemiştim oysaki
o gün ama sdc 1 dk su içmeye gittiğimde ölmüştü dedem offf ya
babama bi şey olmasın lütfen allahım :1no2:
sen bana bağışla babamı onuda alma benden
daha çok genç benim babam çok sey var daha yaşanacak senağlama

slm günlük,

bugün saat 3 'te 25 haftadır gittiğim Açep kursunun belge töreni var. bir kızıma birde bana belge verecekler. kızımında dahil olduğu kurstaki çocuklar koro halinde şarkı söyleyecekler. ve işin kötü yanı ben gidemeyeceğim işten izin alamadım. çok yoğun bir dönemdeyim, mesai saatim bile geri alındı, çalışma saatim fazlalaştırıldı.) dün izin aldım provası için ama bugün mümkün değil veremeyiz dediler...bende kursa birlikte gittiğimiz arkadaşıma emanet edeceğim. ben gidemeyeceğim. babamızda çalışıyor o da olamayacak yanında. içim sıkıldı şimdi. garibim öksüz gibi orada belge alacak. birazdan işe gideceğim. tekrar bi şansımı deneyeyim. belki bi yarım saat izin alabilirsem ( hiç sanmıyorum ama)... işte çalışan anne olmanın zor yanlarından biri...

selam günlük, başım ağıryor hem de nasıl, zonkluyor resmen, güne beşbuçukta başladık oğlumla, yatakat bigüzel oynaştık, arada şekerleme yapmak için gözümü kapıyorum, saçlarıma asılıyor, kolumu çimdikliyor uyanayım diye, bigörsen günlük, o kadar tatlı oldu ki, rabbim iyiki oğlumu bana vermiş

uyuttuğumda sat yediye geliyordu, o uyudu ben kahvaltı hazırladım, sonraı malum hep bir koşuşturmaca, şu tatil gelsin artık günlük, çok bunaldım bu sene, dinlenmeye o kadar çok ihtiyacım var ki, deniz-güneş-kumsal üçü bir arada istiyorum günlük, ardından sertabın dediği gibi

uzanmışım kumsala... şarkısını söylemek istiyorum, çok şey mi istiyorum günlük sence, hadi öptüm canım, sonra görüşürüzz

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,
DERTLİYM KEDERLİYİM,,,
UĞRAYAMADIM BİRKAÇGÜNDÜR SANA ,,ÖZLEMİŞİNDİR DİYE HABER VERMEYE GELDİM....
HAYATIM İDARE EDER GÜNLÜK,,,,ABLAMI,VE YEĞENLERİMİ ÇOK ÖZLEDİM 3 HAFTA SONRA BURDA OLACAKLAR ŞİMDİDEN ONUN HEYCANI SARDI BENİ..
GURBET ÇOK ZOR BE GÜNLÜK ONLARI YILDA BİR GÖRÜYORUM VE BU BENİ ÇOK ÜZÜYOR GÜNLÜK....
KOCAM MIII O İYİ GÜNLÜK ETRAFIMDA PERVANE İŞTE NOLSUNN...İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR BE GÜNLÜK ŞİMDİ İKİMİZİ DE BEBEK TELAŞI SARDIII
HADİ KAL SAĞLICAKLA GÜNLÜK AKŞAMA DA ANNECİĞİME GİDECEĞİZ ÇOK ÖZLEDİM MİS KOKULU ANNEMİİa.s.

günlük hanım yine ben................
bu sabah o kadar zinde kalktım ki,uzun zamandır ilk defa uykumuda almışım,oh be bana.... güzel uyuduğum için sabah aynanın karşısında kendime teşekkür ettim...bugün benim minik tazem sınıfça pikniğe gittiler,ben sabahtan beri hayırlısıyla kenesiz bir piknik geçirsin çocuklar diye dua ediyorum...cepten arıyorum cadı yüzüme kapatıyor.neymiş efendim piknikte bile rahat bırakmıyormuşum..ayyy bu zamane çocukları bir tuhaf..neyse eğlensinler,sağlıkla gelsinler...
canım günlükçüm esası yarına..hani benim bir tane erkek kardeşim var,temmuzda evleneli 2 sene olacak, bizim gelin bizim aileye biraz soğuk tam aksine bizde canım cicim..neyse kardeşimle iyi olsun yeter diyoruz ama kardeşimlede iyi değil daha doğrusu 2 gün iyiyse 5 gün kötülermiş..eh bizde eşimle bir plan yaptık yarın sabahtan bizim bir akrabanın dağ evi var oraya pikniğe davet ettik sadece beşimiz gidicez,bilmiyorum inşallah işe yararda biraz olsun streslerini atarlar...ah be günlükçüm abla olmak nekadar zormuş,ama iyikide ablamda var kardeşimde..bak şimdi de kızım geldi aklıma..onun kardeşi yok...ah ah kendi yaramı deştim bak..neyse günlük şimdi bunu düşünmeyi ertelicem..ay bizdede bugün toplantılar var anlayacağın baya yoğunum ama sensizde yapamıyorum...bugün biraz yazdıklarım karışık oldu artık anlayışla karşılarsın beni..yarın inşallah iyi geçer..
seni seviyorum günlük,iyiki varsın....
şimdilik uğur böcekli kal....

Aklimin dingilligini hicbir seyin bozmasina izin vermeyecek kadar güclü olmaya,
Karsilastigim herkezle saglik,mutluluk ve basaridan söz etmeye,
Tüm arkadaslarimin kendilerini degerli hissetmelerini saglamaya,
Herseyin aydinlik yüzüne bakmaya ve iyimserligimin gercege dönüsmesine cabalamaya,
Yalniz en iyiyi düsünmeye,yalniz en iyi icin calismaya ve en iyiyi beklemeye,
Baskalarinin basarisindan kendiminki kadar cosku duymaya,
Gecmisimin yanlislarini unutmaya ve gelecekte daha büyük basarilara ulasmak icin var gücümle calismaya,
Herzaman neseli bir yüz ifadesine sahip olup,selamladigim her canli varliga gülümsemeye,
Kendimi gelistirmeye,baskalarini elestirmeye zaman biramayacak kadar cok zaman vermeye,
Kaygilanmayacak kadar yüregim genis,
Kizginliga kapilmayacak kadar yüce,
Bozguna ugramayacak kadar güclü,
Ve üzüntüye kapilmayacak kadar mutlu olmaya

KENDIME SÖZ VERIYORUM....

Bunu demek hatta düşünmek bile istemiyorum ama günlükçüğüm.
Diğer arkadaşlarımın günlüklerini de okuyup, bir kaçamak yaptım.
Umarım bana kızmamışlardır.a.s.
Ne olur hep derim hep söylerim güzel düşünün güzel yaşayın mutlu yaşayın diye.
Sanırım yukarıda yazdıklarımıza hepimizin ihtiyacı var.
Dertlerinize bir nebzede olsa su serptiysem ne mutlu bana.
a.s.

Eeeeeeeee hadi sizde söz verin

Son düzenleme:
merhaba günlük
ev işi çamaşı falan geçti bu günde
akşam için poğaça yaptım ama süpeerr bişi valla tarifini netten aldım çok güzel
dün spora gittim inanılmaz aletler yaw süper çalıştım çok beğendim haftada 2 gün fitnıs 1 günde plates e gidiyorum bana değişiklik oluyor.eşimin iş yerinden bayan bi arkadaşı var onunla gidiyorum arabasıda var.bu ay ciddi alış veriş yapmam lazım hiç bişiyim yok doğru dürüst yazlık almam lazım.öğle böle değil hiç bişi yok dolabımda yaw.annemler gelcez melce zdiyolaarda ben pek inanmıyorum.hep öle der der gene giden hep ben olurum.bakalım gelirler inşallah beklerim.bende onlarla ist dönerim gelirlerse.oğlan biraz daha iyi yıkadım pakladım uyuyor bayağıdır.bir tane bebe sabunu aldım biraz gözlerini yakıyor yıkanırken ama iyi uyutuyor valla geçen gene yıkadım 4 saat uyudu maaşallah oğluma, şimdide bayağıdır uyuyor.az önce karşı kazulet komşu bile demeye dilim varmıyor ama işte neyse geldi biz aşağı iniyoruz bahçeye sende gel istersen dedi.buraya geldim geleli şurda 10 ay oldu bir kere naptın nettin demezler bir kere kapımı çalmazlar.kafalarına ne düştüyse çaçağrısıları geldi.yok dedim gelemiyeceğim oğlum uyuyor ve beniö işim var.ay napça onları beee hiç muhatap olmak istemiyorum onlarla.zaten gözüm tutmadı.bu ara günlük burası çok ağaç,yeşillik bir sürü meyva ağaçları var bahçeler var her kezin kendine ait.öğle olduğu için çok böcek oluyor yaaa.taaa 3. kata nasıl çıkarlar anlamam yaniii.evi zati sevmem bide bu çıktı başıma iğce soğudum evden valla.her gün silerim süpürürüm gene görüyorum 1 -2 tane yaw.neys egünnlük bukadar başka bir numara yok bende hade bayyysss

Merhaba Günnük...
Babacığım yola çıktı az önce...4 gün İstanbul da olmayacak.
Arkadaşları ile gezecekler...Arabayla gittiler. Aklım hep onda...
Babamın arkadaşının memleketine gittiler. Dolayısı ile benim aklımda hep kene...
Ve tabiki Allah ım korusun trafik kazası...
Canımın içi, güzel, yakışıklı, tatlı babam hayırlısı ile gidip gelsin Allah ım...

Aslında çok neşeliyim ama bir taraftan da bir daraltı var içimde...
Amaaannnn bıktım artık dertten, tasadan...
Olacakla öleceğin önüne geçilmez. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Günnük ayıptır söylemesi önümüzdeki hafta Cuma günü senelik izine çıkıyorum.:dance:
Datça ya gidicez sevgilimle. Yarın tatil alışverişi var. Tatilin adı bile güzel ya.
Alışverişin adı tatilinkinden daha da güzel...jeyyar
İyice bir dağıtırım artık...
Tek problem bu göbek. Allah'ım hangi aralık oldu bu göbek ya...Deli olacağım.
Gitsin bu pis göbek günnük. Ama ben hiçbirşey yapmadan öyle kendiliğinden gitsin.
Yani ben pasta yiyebileyim, bitter çikolatalarımı löp löp götüreyim, spor da istemiyorum (sağlıklı yaşam ters bana )
bu arada göbekte terketsin vücudumu. Nefret ediyorum kendisinden...

Herneyse konuyu dağıtma günnük..:mymeka: Tatile gideceğiz Allah ın izniyle...
Şuraya nazarlığıda koyayım bazılarının nazarı değebilir.:dilcikar:
Çünkü ben deniz, kum, yemek, içmek ve koca ile eğlenirken, buradaki bir takım arkadaşlar
maalesef çalışmak zorunda kalacaklar....

Elemtere fiş, kem gözlere şiş....Hehehehe...

Yarın sabah erken kalkacağım, sonrada dostum olacak hamiş insanla mağaza mağaza gezeceğiz.
Nasıl gezecekse 2 adım atınca dinlenmek istiyor....kafamçokkarıştı
İdare edeceğiz artık. Ne de olsa yeğenimi taşıyor...

Arkadaşların çoğunun yine canı sıkkın.
Aslında benimde sıkkın..Ama duymuyorum işte onu söyleyen ruhumu.
Hayır iyiyim diyorum, dokunma, git başımdan diyorum....
Keşke onlarda deseler...

Herkese iyihaftasonları...
Sevgiler....a.s.

Son düzenleme:
günlükçüm günaydın bugün daha enerjik hissediyorum.bugün kızımve minik oğluşumla festivale gideceğiz.onlarla bolbol denize girip oynuyacağım.eeeeeeee biraz kurtlarımızı dökelim iyi olmazmı günlükçüm.babamız bugün sabaha kadar nette oyun oynayacakmış yarında akşama kadar uyur.gene çocuklarımı bir yere götürmez.bugün gittiğimizde en azından enerjilerini attmış olurlar.bazen düşünüyorumda bu erkekler neden bu kadar bencil ve hep bana banacı neyse sinirimi bozmayayım .sizin içinde eğlenirim ve yüzerim günlük arkadaşlarım görüşürüz sevgiyle kalın.ŞenizŞeniz

günaydın günlük
bu sabah çok fena uyandım bütün vücudum ağrıyokafamçokkarıştı
koltukta uyuya kalmışım tv seyrederken
işin gücün yokmu be kızım mis gibi yatagın dururken ne bu işkence:mymeka:
hayat güzel günlük
hayatta ne olursa olsun nefes almak bunu hissedebilmek bile çok güzel
mutluluk yanıbaşımızda başkalarına bağlı olmadan yaşamak
herşeye değer
kızlara selam söyle günlük
hiç birinin gönlünden umut çiçekleri eksik olmasın Şeniz

Selaaaaaaam:teytey:
Nassın günlük kardeş, beni soracak olursan iyi sayılırım.
Dün akşam harikaydı. Minik kelebeğim o kadar güzel olmuştuki Diplomasını aldı, ya birde keplerini filan fırlattılar, sanırsın üniversiteden mezun oluyorlar. Hepsi o kadar şirindiki.

İnsanoğlu küçükken ne kadar masum, ne kadar çıkarsız, ne kadar şirin, ne kadar art niyetsiz oluyorlar. kelebeğimin kep giyme törenini bir taraftan kameraya çektim bir taraftanda hüngür hüngür ağladım.senağlama. Benim kavuşmak, kollarıma almak için didindiğim, yıllarımı verdiğim minik kelebeğim büyümüş kocaman 6 yaşında genç bir kız olmuş neredeyse.senağlama. Allahım nasıl güzel bir duygu bu.

Hani sana dün bahsetmiştimya kayınvalidemle olan konuşmamı, dün gelmedi biliyormusun törene İşi varmış kendilerinin, ne işi varsa. Sanki çok mühim ertelenemez işler bunlar. Kırıldım aslında günlükcüm ama hiç sormadım niye gelmedin diye. Oğluna söylemiş nedenini. Oğluda bir garip zaten, bazen keşke bu adamla evlenmeseydim diyorum ama vakti zamanında sevmişiz işte, hem de ne sevme öyle böyle değil, abartmışmıyım nefisfisfis

Sence bugün kayınvalidemi arayıp neden gelmediğini sorsammı, yada gelmezse gelmesin kendi bilir deyip hiiiiç oralı olmasammı.CADIARZU

Günlükcüm şu eskisini getir yeniyi götür kampanyaları arasından eski kocayı getir yeni kocayı götür kampanyasıda varmıdır. Yada amaaaan ne eclenicem ya, eski kocayı getiriyim yenisini kim alırsa alsın, bana ne

Yaşasın Özgürlük:smiley-cool:

merhaba günlük
bu sabah yağmur var istanbulda ama çok güzel oldu en azından barajlarımız dolar gerçi camlarımda kirlendi tatlicadiarzu ama olsun.dün gece doğru dürüst uyuyamadım kayınvalidem gece bize geldi onla saat 2 ye kadar ordan burdan konuştuk sinirlerim bozuldu uykum kaçtı.
canım kocam annesi kardeşi vs.akşam işçıkışı cenaze evine gittiler benide eltim çağırdı evde yanlız kalamıyo diye oraya gittim.onunla biraz dertleştik iyi geldi valla.konuşurken dolma sardı sonra ben eve giderkende dolmaları tencereye yerleştirip bana verdi.:dance: yok filan dedim ama çok ısrar etti.bende aldım.beni çok seviyor ya ne kadar güzel.bende onu seviyorum.onunlada konuşurken anladımki kayınvalidem en çok bana çektirmiş gerçi çok şükür eskide kaldı herşey şimdi öyle değil.onada dedimki bak canım sen saygı göster sana düşeni yap zamanla her şey yoluna girecek.sonuçta o bizim annemiz değil :sm_confused: bizi hatalarımızla kabul etmeyecek koşulsuz sevgi göstermeyecek biz kendi annemizle bir tutabiliyormuyuz onu?hayır.öyleyse oda çocuklarıyla bir tutamaz bizi.nasıl eşimiz bizim ailemize kızsada susuyorsa bizde susacağız.tabiyki hakkımızı arayacağız ama belli saygı kurallarına bağlı kalacağız.göreceksin o zaman oda değişecek.
sabah sabah amma yazdım değilmi?
bu gün öğlene kadar çalışacağım.öğlen psikoloğa gideceğim sanırım bu hafta son seansım olacak.doktor bitiririz demişti.sonrada canımmmm ablama gideceğim.:sm_cool: sanırım ay sonu taşınırlar ablamlarda bari boş zamanlarımı ablamla geçireyim ne yapacağım ben onsuz buralar da bilmiyorum.neyse ALLAH hepimizin hakkında hayırlısını versin
herkeze mutlu,huzurlu hafta sonları diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…