Kadınlar Kulübü Günlük

bu köşeyi yani günlüğü bugün gördüm neden şimdiye kadar görememişimki acep?ne güzel bir köşe olmuş...
hastayım günlük ölüyorum heralde(Allah korusun) bel fıtığım azdı birde başka bir yerimde kitle vardı o büyüdü yürüyemüyor ve oturup kalkamıyorum çok kötüyüm çoook....

naber günlük ben geldim naniknanik
bugün içimde tarifi olmayan bir mutlulukla uyandım
Allahım hayırlara çıkarsın inşallah
akşam çok başım ağrıdı saat 22.30 da tavuklar gibi yattım ama çok iyi dinlenmişim:smiley-cool:
bugün ne var biliyomusun günlük bilmezsin tabi lise arkadaşımın doğum günü:sm_cool:
ben çalıştığım için çıkamıyorum ama o kpss kursuna gidiyor yanıma uğrayacak hediyemi hazırladım gelmesini bekliyorum
benim oküse de kızgınım bugün o aramadan aramıycam işte :dilcikar:
neyse günlükçüm KUZU kapamaya söyle bence kayınvalidesini falan aramasın
ne işi olursa olsun torununun mezuniyetine gelmeyen babaanneyle muhatap olmaya değmez konusu açıldığında lafı soksun öylesi daha iyi olur sengözlerimebaksanab
yine çok konuştum günlük
gezineyim biraz bütün gün buralardayım yine
iyiki varsınız k.k ve güsel bayanları Şeniz

uzun uzun yazdım sildim, yazdım sildim günlük o kadar sorun varki yazmakta bile zorlanıyorum. boğuluyorum. . Allah hayırlısını versin ama hayatımın sonunun geldiğini hissediyorum

Hayat çok degişik bazen aglatır bazen ise güldürür. Hayat yaşamasını bilenler için güzeldir. Her zorluklara acılara ragmen ayak üzerinde durarak zorluklara karşı gelerek ALLAHIM her şeye şükürler olsun diyerek şükürler içinde yaşamayı bilenler için güzeldir. Hayat nasıl diye yeni aşık olan kızdan sorsanız gözlerinin içi canlanır ve hayat güzel hayatta yaşamak dahada güzel diyerek içimdeki sevgiyi dışa çıkarmak için adeta can atar. Acıları tatlı zorlukları kolay görür.

mutluyum , huzurluyum günlük
içim neşe doluu
Allah nazarlardan saklasın
çünkü çok nadir yaşadığım duygular ne yazıkkiii
yaşamayı , hayatı herkesi ve kendimi çok seviyorum

sevgili günlük Kötü Kazeneşime kızgınım
senelerden beri bana direksiyon dersi ver diyorum kaç senedir direksiyona geçmemişim
vermiyor
sen öğrenemezsin diyor unutmuşsundur diyor kızdırıyor beni
geçenlerde patronunu kızına direksiyon dersi verdi hadi sesimi çıkarmadım öğrenip sınavını geçip ehliyetini alsın diye
bugünde yine bana abisinin kızı için neslihana direksiyon dersi vercem dedi
ha olur nesli ile bana öğretirsin dedim yok ben bilemezmişim
birdaha direksiyon dersi alıp ne yapcakmışım sen unutmuşsundur filan laflar
kızdım bende senelerden beri yalvarıyorum dedim
sonra evet haklısın ben birşey bilmiyorum hiç birşey
ne alış verişten anlarım ne hesap kitaptan ne hastaneye gidip götürdüklerimi doğru yere değil yalnış yerlere götürürüm araba kullanmaktanda anlamam dedim
öğreteyim desende senden öğrenmem artık deyip küstüm eşime konuşmuyom günlüğüm:dilcikar:

iyice bir bakın, bir bakın sahaya,

işte bizim takım… Türkiye orada Türkiye orada

şimdi tam zamanı birlikte olmanın, gerçek büyük destek

70 milyon demek , 70 milyon yürek...

HAYDİ TÜRKİYE...:içelim:

1377btaraftar003px0hn9.jpg

Sevgili Günlük,kendi kendime mi mutluluk mu çıkarıyorum,yoksa hayat zaten bu küçük sevinçlerden mi ibaret hiç bilemedim inan..:eek:
Bu akşam EURO 2008 başlıyor.. Çok umutluyum aslanlarımdan..
Çok başarılı olacaklar Allahımın izniyle..:teytey:

Bizim için de iyi olacak diye düşünüyorum bir yandan.. Kocamla beraber maç izlemeyi,heyecanlanmayı özledim. O benim kadar futbol fanatiği olmasa da beraber vakit geçirmek için kaçırılmaz bir fırsat aslında.. İnşallah kıymetini biliriz..:sm_confused:
Dualarınızı eksik etmeyin ülkemizin için e mi?Şeniz

Sana hep canım sıkkın filan dedim günlük, ama çevremde ki insanların sıkıntılarını görünce benimkiler nokta gibi kaldı. Kızdım kendime herşeyi neden büyütüyorsun diye.

Bir canımın yarısı, arkadaşım, dostum, benim için çok önemli olan bir arkadaşım(kardeşimde diyebilirim) bu aralar yaşadığı sıkıntı beni çok üzüyor günlük. Hergün onu bekliyorum güzel haberlerle gelsin diye günlük.

İmkanım olsa da yanına gidebilsem sımsıkı sarılıp destek olabilsem diyorum günlük:çok üzgünüm:Onun üzülmesine gelemiyorum dayamıyorum günlük çünkü benim için dostlarım kıymetlidir günlük:çok üzgünüm:5 ten fazlaya çıkarmam gerisini adamdan saymam hesabı yüzeysel arkadaşlıktır kalanı benim için.

O iyi olsun günlük, o mutlu olsun günlük ki bende muylu olayım tamam mısenağlama

sabah şeriflerin hayrolsun günlükçüm,

pazar pazar hemde daha sabah iken rüyanda mı gördün beni diycen sen şimdi değil mi? yok günlükçüm, uykum kaçtı, aslında 5 te ayaktaydım. bir uyandım ,sonrada tekrar dalmak ne mümkün. dön sağa dön sola, baktım bööle olmayacak, kalk dedim işine gücüne bak. duşumu aldım, ütülerimi yaptım, eşim ve kızım için kahvaltı sofrasını hazır ettim, sonrada iki saat daha erken işe geldim.
evet canım , yazık ki bugün de mesaideyim. dünde çalıştım. yoğun bir zamandayız, izinler kalktı haftaya kadar...

böyle işte günlükçüm, simit ( aslında gevrek bakma burada alıştım simit demeye) ve çayla kahvaltımı yaptım, biraz pc de takılıp işlerime bakacağım.. bana kolay gelsin değil mi günlükçüm, sağolasın:KK66:)

not: bu arada akşam bir Türkmen düğününe gittim ilk defa. çok güzeldi, kadınların hatta küçük kızların bile üzerinde pullu, simli, şıkır şıkır yöresel kıyafetler vardı. arkadaşlara dedim ki , olurda bir daha düğüne gelirsem yanıma mutlaka mendilde olsa pullu simli bir şey alacağım. resmen sönük kaldık o kadar ışıltının arasında. yerimseniben

mrb günlük.
deminden beri linkini arıyorum.sık kullanılanlara kaydettim şimdi,kaçamazsın artık:)
bu benim sana ilk yazım olacak. bundan sonra arada bir yine görüşürüz.
bugün oks sınavı oldu, öğrencilerimle konuştum. çoğunun sınavı iyi geçmiş. en az onlar kadar heyecanlıydım ben de. Allah emeklerini boşa çıkarmasın diye dua ettim hep sınava girenlere.
bu haziran ayı hep böyle heyecan ve stresle geçiyor. kendi sınavlarımda bu kadar heyecanlanmıyordum ben yaa.
kaç gündür gardrobumu düzenlemem lazım.hala çıkarmadığım yazlıklar var, onlara el atmam lazım.
içlerine giremeyeceğim çoğunun ama ne var ne yok bir göreyim. ona göre biraz alışveriş yaparım. aslında zayıflamam çok daha ekonomik.üff ya,neden bu kadar çabuk kilo alıyorum ben. yaz geldi,zayıflarım artık di mi günlük? di, di :)
şimdilik bu kadar.
yemek de yapmam lazım. enişten gelir. aç olunca pek huysuzlanıyor beyefendi.
sevgiyle kal.

selam günlükçüm,

Allah şükür keyfim pek yerinde bugün..
Zaten anneciğim de yanımda,çok güzel bir haftasonu geçirdik.
Sabah da kayınvalidem,bekar kaynım,kocacım,annecim ve ben pikniğe kahvaltıya gittik.
Çok güzeldi.
Bana da iyi gelir diye bol bol yürüdük.
Ama acaip de yorulduk..

Şimdi kocacım yine maçlarının karşısına geçtitatlicadiarzu

En kötü günlerimiz böyle olsun inş....:nazar:

ahhhhhhhhhhh be günlük
ne zamn akıllanacağım bilmiyorum
ayyyyy bugün çok kötü bir olay oldu komşulardan birinin evine yeğeni gelmiş bilmiyorum neden kavga çıkmış komşumlada samimiyiz tatil günü olduğu için evdeyim tabi bağırıyor ama nasıl bağırma çabuk koş oğlumu öldürüyorlar ne yapacağımı şaşırdım gitmesem şimdi komşu ya ban ihtiyaçaları varsa gitsem beni tanımıyor diğer akrabaları sen ne arıyorsun diye bana kör bir tokat gelirse ne yapardım ama dedim insanlık ölmedi gittim teyze çocukları ikiside delikanlı kavga ediyorlar tabi annesi ve teyzesi ayırmışlardı bizim komşu çocuk (dediğime bakmayın elektronık mühendisi)burnundan soluyor artık ne olduğunu tam olarak bilmiyorum neyse baktım apartmanı geçtim cevredeki insanları rahatsız ediyorlar bende polis çağırdım tabi polis geldiğinde iki delikanlı tekrar yaka yakaya yapıştılar poliste ikisinide aldı götürdüler birbirlerinden davacı olmuşlar hapistelermiş şimdi annesi diyorki sakın çocuğun yok diye üzülme benim neler yaşadığımı gördün boşver hiç üzülme hayırlısı iste sonunda da beni sakın yanlış anlama içim yandı bu çocuk yüzünden beni herkeze rezil etti diye bende dedim buna şükür önemli değildi daha kötülerini duyuyoruz içini ferah tut kadında yokkkkkkkkk ben rezil oldum ne yapacağım diye ağlıyor
tabi ben bu olaylar başladığında nette ablamla konuşuyordum sesi oda duymuş bende hemen koşup gidince ablam telaşa memuru eşimi aramış çabuk git abimi aramış ne olursun kurtarın kardeşimi arada kaynar çok kötü birşeyler oluyor diye ama çok korktum hayatımda unutamayacağım bir gün yaşadım
ama abartılmasaydı sadece küçük bir aile tartışması olurdu kadınlarda çingar çıkarıp patavatsızca bağırırlarsa sonuçta bu olur bence yanlış her zaman ne olursa olsun efendiliğimzi gösterip halletme yoluna gitmeliyiz akrabalarımızı biz seçmiyoruz onlarla mutlu yaşama yollarını orta yol olarak bulmalıyız
işşşşşşşşşşşteeeeeeeeee korktummmmmmmmmmm
yüce rabbim tekrarını yaşatmasın

ah günlük ya,
bugün dolasmaya ciktik ailece, yakindaki ormana gittik.
cok güzeldi, icim acildi yesil yesil ormani görünce baya da yürümüsüz.:sm_cool:
iki kenenin de katili oldum ormandaKötü Kazen
tabi eve geldim herkesi bi kontrolden gecirdim.
dedim, ne güzel resimler koyuyolar, bende cektim pekcok resim.
nasil bi yerde yasiyom, kk daki arkadaslar görsün, bide bugün ne giydiniz topigine koyayim.
malum hep evde oldugum icin genelde esofmanla geciyo bütün günüm:roflol:
bi türlü beceripde pc yükleyemedim resimleri:mymeka:
eh napalim beklicekler artik ben resim yüklemeyi ögrenene kadar yada biri benim icin yükleyiverene kadar.:çok üzgünüm:

Hüzün gözlü hayat, sımsıkı kucakladın beni, bende özgür bıraktım sana olan bütün sevgileri. Mumlar yakıyorum sevdalara, anlamsız kelimelere ve gidenlere ağlıyorum seninle.Ne tez unuttun beni hayat.Seninle çoğalan günlerimi tüketme, yüreğimdeki yangınları söndür artık, huzuru bulayım sakince.

Gençliğimden alıp da ömrüme ömür katan var mı senden başka.

Yüreğimi ferahlatacak bir meltem rüzgarı getir bana, ara sıra da olsa.

Ey hüzün gözlü hayat “güneşe yüzünü çevirmessen renklerini göremesin” demiştin ya, güneşe yüzümü çevirdim renklerini görmeyi bekliyorum. Hayallerimin uçurtmasını da göklere salıyorum gör diye….

Bir masaldan ibaretsin , bir varmış, bir yokmuş arasında anlatılan. Sonu mutlu bitsin istenilen ama içinde hüzünleri barındıran masallar. Hoş hüzünlerde senin bir parçan değilmidir hayat.

Özgeçmişimiz sorulur da bizler kaç fakülte bitirdik onları yazarız. Oysa hüzünlerimiz , sevinçlerimiz, acılarımız, ihanetler ve yenen vurgunlardır adamı adam yapan , budur aslında özgeçmişimiz..

Çok uzak bir kentin, kocaman, yüksek binalarının, yağmur vuran camlarının ardında,
soluk dünyamda, ben de mutlu olmaya çalışıyorum şimdi ey hayat , kendi kalabalığımla..

benim ruh halim bu aralar bir gidip,bir geliyor..tam yüzüm gülüyor tamam kötülükler çıktı hayatımdan diyorum ama yeniden yani baştan aynı hayal kırıklıklarını yaşıyorum...hayat bana ne çok oyunlar oynadın,beni ne kadar sınadın..bazen öyle bir oluyorum ki tüm gücümü kaybedip çok karamsar olabiliyorum..ama bazen de tüm gücümü toplayıp tamam diyorum çok güzçlüyüm yılmayacağım,yıkılmayacağım..
Ey hayat artık bana karşı çevir yüzünü yoruldum artık çok yoruldum,omuzlarımdaki bu ağır yükü taşıyamaz oldum..neden hep ben neden???neden yaaasenağlama

Yorgunum be günlük koskoca bir günü ömrümden silerek gecirdim
Koskoca bir sifirla hemde ne bir gülümseme ne bir tebessüm vardi koca günde
Aksamdan aldigim antidepresyon ilacindan olsa gerek saat bir oldu ben hala yatakda uykuyla cebellesiyorum önceki günde zaten farksizdi ondan tam ilacdanmi bilmiyorum ama benim kolayima geliyor ilacin üstüne atmak her neyse kalkamadim günlüm tüm gün kanepede üzerimde bir pike ile yatdim sarki dinledim dinledikce efkarlandim gecmisime pismanliklarima baktim ne cok hata yapmisim megerse calan tellere bile bakmaya üsendim cünki ne kimseyle konusmak nede kimsenin sesini duymak istedim cok kötü cok bencilim belkide insanlar beni merak edior saolsunlar aryolar ama herkese ayni seyleri anlatipda aglamak istemiyorum zaten konusurken onlari dinlemiom bile bos bois konusuyolar gibi geliyor
yok be günlügüm kahrolasi su bedenimi tasiyamiyorum artik
tükendim beni kendiyle birlikde götüren sahisa seslenmek isterdim eyy Vijdansiz merhametsiz elbet bir gün ödüyceksin yasattiklariyin bedelini beni bitirdin sende beter ol demek isterdim ama beter olsun istemeemmm sadece ALLAH onu islah etsin ve yüreginde hep bir tikanma bior aci olsun beni hatirlatan yoksa ona bir sey olmasin
Cok deger verdigi mal mülk hep olsun kimseye muhtac olmasin ama icinde huzuru olmasin
off be günlük nedir bu benim cektigim evet hatalarimin bedelini ödüyorum ama
benim hatam güvenmek sevmek deger vermek baska hatam yokki :KK43:(
Allahim bana güc ver bugün yine kendime engel olamadim bir sürü msj yazdim ama dedimki sakin sen bana yazma cünki senin yazdiklarinda hakaret var küfür var kaldiramiyom onlari
off lanet olsun asklara lanet olsun vefasizlara lanet olsun nankörlere:KK43:(

günlüükkk bugün çokk güzeldi dolu dolu geçtiiiiii bir tanıdığımızın bağına gittik yemeğe gittikk en güzelide alışveriş yaptıkkkk alışverişe çıttırıyorummmmmmmmmm

günaydın günlük
hayata tutunmam için sebep arıyorum
umutlarımı kırdılar yine...
hayatta kimseye güvenmiyorum artık günlük bu olmamalıydı bu kadarını haketmedim...
senağlamasenağlamasenağlama

günaydın günlük
hayata tutunmam için sebep arıyorum
umutlarımı kırdılar yine...
hayatta kimseye güvenmiyorum artık günlük bu olmamalıydı bu kadarını haketmedim...
senağlamasenağlamasenağlama
sevgılı günlük sana daha önce hiç yazmadım ama buna dayanamadım..
ınsanlar cok kötü ve sevenlerıne acı cektırmekten korkmuyorlar.ama bılmelıdırler kıo acı doner dolasır onları da vurur..benım sınekımı kım üzmüşse kım ona boyle acı cektırıyorsa Allahım ona bın beterını versın..versın kı tertemız bır kalbı üzmenın.gencecık güzel bır yüzü soldurmanın ceremesını ceksın..beddua etmıyorum .ınsallah hak yerını bulur düsmez kalkmaz bır ALLAH:çok üzgünüm:

herkese selam günlük 2 gündür yoktum işe gelmedim c.tesi iyide yaptım........
c.tesi sabah 10 da kocam kalktı gitti küçük bi işi vardı hem onu halledip hemde kahvaltılık alıp geleyim dedi...bende o gelene kadar evi temizledim 1 de geldi keyifle kahvaltımızı yaptık sonra annemlere gitmak için hazırlandım tam çıkacakken şakır şakır yağmur başladı istanbulda. tabi bende yağmurun durmasının bekledim sonra annemlere,kuaföre ve pazara gittim....saçlarımı kestirdim biraz çok yıpranmıştı.kendime bi bluzla beyaz bi babet aldım bugünde giydim para harcamamak için kendimi frenlemek istiyorum ama yapamıyorum........
pazar günüde bütün gün evdeydim kocam dışarıya çıktı bende kaş,bıyık,ağda,maske operasyonu yaptım zaten havada yağmurluydu doluda yağdı gezmeye gidilcek gibi değildi.öyle işte miskin miskin uzandım yemek yaptım tatilide bitirdim bugünde maalesef yine işteyim çalışmaktan nefret ediyorum....
neyse günlük herkesi öptüm
a.s.

heeeyy günlük ben geldimmnaniknanik yoktum uzun zamandıır biraz uzaklastım buralardan gittim başka bi şehre kafamı dinledim denizlere baktım baktım geldim..derdimi denize akıtıp geldim..bu sabah da arabama binince radyoda süper bi şarkı çıktı:1rolleyes: pek hoşuma gitti enerji verdi bana yaz geliyor heyoooo diodu:teytey: neyse öle işte güne güzel başladım güzel geçicek herkesi öpüoma.s.

X