Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük merhaba:))
Sana ilk defa yazıyorum.Biraz içimi dökeceğim izninle.Çünkü kolay kolay derdimi anlatamam.
Kocam bir senedir uzak bir şehirde görev yapıyor.İki çocuğumla ben evdeyim.Bütün sorumluluk ben de.Fazla sorumluluk taşımaktan sırtım ağrıyor artık.Artık son 2 ya da 3 haftamız kaldı.Ama ben ben olmaktan çıkmaktayım.Kendime bile zaman ayıramayan,sinirli,udubetsiz bir kadının teki oldum...Umarım ki bu değişiklikler kalıcı olmaz...Ooooffff oooffff...Tekrar dertleşmek üzere...

Günlükcüm merhaba

Buara cok duygusal oldum sanırım,hastanede gördüğüm hasta insanlara ağlıyorum,ayağı sakatlanmış pisi pisiye ağlıyorum,izlediğim filmlerin iç burkan sahnelerinde hüngür hüngür ağlıyorum,cok özlediğim insanlarla görüşünce ağlıyorum,cok sulu gözlü oldum,cok kolay ağlıyorum buara,içimde yükselen bir duygu yoğunluğu var.Bunun dışında günlerimde dinginlik var,huzuru hissediyorum.Yapmam gerekenleri yapıyorum,ertelemiyorum hiçbirşeyi,planlarımı gerceklestirmek beni inanılmaz mutlu ediyor,daha bir seviyorum kendimi.:1rolleyes:Herkesler sevsin kendini:1hug:
Dostlara selam olsun...

En büyük dostun sensin. Seni senden daha iyi anlayacak kimse yoktur bu dünyada. İçinde olup biteni senden daha iyi kim bilebilir ki ?

İşte sırf bu nedenle bile hayatı daha iyi yaşayabilirsin. Kendine her zaman yeni bir hayat ısmarlayabilirsin. Kendinle çatışmayı ya da barışı seçebilirsin. Kendini ne kadar iyi tanırsan , alacağın kararlar da o kadar yerinde olur. Duygularınla başını belaya sokmaz, olduğu gibi kabul edersin onları. İster patronu olursun duygularının, istersen uşağı!

Kendine nesnel bakabilmelisin ama. Sana bir yararı olmaz kendini kandırmanın. Zaman kaybetmiş,hatalar yapmış,hatta hayatını cehenneme bile çevirmiş olabilirsin.

Kendine nesnel bakmakla da yetinmeyeceksin bu durumda. Hiçkimsenin eleştiremediği kadar da eleştireceksin kendini. Bir birey olarak başkalarına karşı değil,kendine karşı acımasız olacaksın. Kendini övüp durmayacaksın. Kendine sorduğun sorulara dürüstçe yanıt vereceksin. Başkalarını seni nasıl gördüğüne o kadarda aldırmayacak,senin kendini nasıl gördüğüne bakacaksın.

Ve kendine karşı acımasız olacak ve kendini seveceksin!..
a.s

günlüüüüükkk nassın napıyon nediyon
kızdın mı bana kııııı gelmiyom deye kaç gündür
neyse geçeyim günüme koçiş yok hala bugün gelecek dün akşam sarma sardım bir tencere ama yarısını yuttum valla süper olmuştu elime koluma sağlık.sonra efe yi uyuttum kk ya takıldım kavak yellerini izledim.saat 11:30 gibi yattım derken efe uyandı bu ara hasta huysuz yanıma aldım amaaan hiç durmadı yatakta ordan oraya ordn oraya attı durdu kendini tam saat gece 3:30 kadar tabi bende hiç uyumadım zaten korkuyom neyse uyudu bunu aldım yatağına koydum saat 6:00 uyandııı ama ben uykususuzuummm.neyse kahvaltısını etti bende yere yatak attım onunla aynı oda da yerde yattım oda oynadı benle ama.yani uykusuzum günlüük.sabah evi topladım çamaşırları astım.şimdi banyoyu domestoslayım sonra bide ben çıbı çıbı yapayım.sonra markete gideceğim.bu kadaaarrr hadee byyyysssss

hay benim günlüğüm yaa...

Dayanamayıp yine geldim bugün sana.
Ben bu KKyı seviyorum gerçekten.
Ha herkesi seviyor muyum,elbette ki hayır.
Ama bunun da ciddi çok güzel birşey olduğunu farkettim ben az önce.
Sevmediğim kişilerin olması değil elbet.
Herkesle aynı düşüncede olmayışım yani,sitede farklı görüşlerde bir ton insanın olmasını..

Hatta site içinde bir tartışmaya online olarak şahit oldum bugün
Bir çok üyeyle birlikte site editörümüzün ve modlarımızın da bulunması benim çok hoşuma gitti açıkçası..
Tartışma tabi ki hoş değil ama bu sırada ne karma bir üye grubu olduğumuzu da iliklerime kadar hissettim.
Bir daha böyle tartışmaların yaşanmaması tabi ki dileğim..
Ama işte biz böyle bir kulübüz.
KKnın bir üyesi olduğum için mutluyum:enbuyukkk:

ey günlük nasılsın acep, kaç gündür sana yazamadım, kırılmadın değil mi mi bana,

yıl sonuna geldik malum, pek yoğunum bu aralar, öğrencilerin notlarını veriyorum, bir öğrenciyi geçirmek için ne kadar uğraştım bir bilsen, iyi mi yaptım kötü mü yaptım onu bilmiyorum ama, aynı sınıfı bir yıl daha okumasına gönlüm razı olmadı, çok polyanna gördün beni dimi günlükçüm

nerde o eski sıfırcı ..... öğretmen, annelik beni bu hale getirdi galiba, öğrencilerimin çocuklarımdan farkı yok inan, neyse seni fazla sıkmayayım, kendine iyi bak, şimdiden herkese iyi haftasonları dilliyorumm

Sevgili günlük iyi ki varsın kimin aklına geldiyse teşekkürlera.s.

Bugün kızımı okula kaldırdım servis geldi kızım hala uyuyor açmıyor gözünü neyse babası bırakır dedim kızım hala uyumak istiyor yapmadığı şey hep kalkardı neyse var bir hayır dedim okula yollamadım babası gitti bizde yattık kızımla oğlan yatağında uyuyor yarım saat daldım dalmadım kızım bir kustu uyurken nerdeyse yüzüme kusucaktı:1shok:
Neyseki Alah korudu iyiki yan yatıyormuş:teselli: tabi yatak,yorgan,yastık,çarşaf o biçim:çok üzgünüm:
Üşütmüş yavrucak söz dinlemiyoki dolaptan gizli gizli kola içerken yakaladım şimdi iyi Allaha şükür oğlansa hep yaramaz hep yaramaz sağolsun başım şişti vallasenağlama

Neyse seninde başını şişirdim iyiki çamaşır makinesi var büyük kurtarıcı yoksa o çamaşılar nasıl yıkanırdı:sm_confused:

Görüşmek üzere günlük gene yazarım:1hug:

Son düzenleme:
Günlükcüm nasılsın?
Beni sorarsan(bir günde sorduğunu görmedik amma)iyiyim.
Yarın kızımla yanlız kalıyoruz tam 10 gün geçmez bu 10 güüüün...
O kadar tatlı oldu ki yarım yamalak konuşuyor.
Ay lap yu demesini görsen bitersin:roflol:
Sabahları uyandığımda "gönaydın annem"diye sarılıyor bana ya bütün gün yüzümde bir gülümseme oluyor aklıma geldikce:asigim:
Allah hakkıyla bakıcak herkese versina.s.

ay günlüğüm ölüyorum bugün çok yorgunum
elimi kolumu kaldırasım yok eve nasıl gitcem ben
tek gün tatil yetmiyo be bana
şöyle bir ay yatıp kalkmayasım var ama o da imkansıztatlicadiarzu
yarında sınavım var off davul gibi gergin bir haftaydı:çok üzgünüm:
şu iki günü geçirirsem haftaya oh beee dicem inşallaah
iyi veya kötü geçsin şu sınavda kurtulayım yaa
bana da yazık dimi
neyse yorgunum diyom ha bire de yazıyorumbenneyaptımki yeter bu kadar gittim ben
hadi byssssŞeniz

Ne haber günlüküm Şeniz
ben iyiyim çok şükür şu finallerin ilk haftası the finish yani :roflol:
canım çıktı be günlük dün yorgunluktan bankta arkadaşımın omzunda uyumuş kalmışım ne güldüm kendime yaa :) ne yapıyım günlük yorulmuşum heralde tatlicadiarzu
bugün English vardı :S iyi sayılırdı ama beklediğimden zordu iyiki otobüste
giderken çalışmışım otobüste çalıştığım bütün konular çıktı tatlicadiarzu
Buda bitti be şekerim ...
haftaya da 4 gün dolu finallerr bitince bi memleketime gidicem
sonra yine geliyorum zevk olsun diye öss ye girecektim unutmuşum tatlicadiarzu
bide diyorum ki iki iki gitmeyim öss ye o kadar para verdim
onuda halledip öyle gidiyim tam karar vermedim işallah bi çıkar yol bulacağım
sevenlere sevmeyene okuyana okumayana selam olsun Şeniz

merhaba sevgili günlük hem mutlu hem mutsuzum ama olsun herşeye rağmen bebişim var bana destek.
sevgili günlük bebeğim 12+5 günlük oldu allahın izniyle o kadar güzel birşeyki allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin bol bol dua ediyorum.
aslında ben annemi çok özledim sevgili günlük bugün çok ağlıyorum annem aklıma geliyor. keşke şimdi kapı çalsa ben sana şaka yaptım ben ölmedim diyip koklaya koklaya öpsem onu ah ah annecim seni çok ama çok seviyorum bana söz vermiştin bebeğini beraber büyütecez diye ama bak ben tek başıma büyüteceğim şimdi. keşke yanımda olsaydın keşke keşke.
işte böyle sevgili günlük sen kovmadan ben gideyim bugün bunalım takılıyorum şimdi anladım. kendine iyi bak daha sonra tekrar görüşürüz.

günlük merhaba,
bugün erkenden kalktim, kizimi biraktim geldim,
iki kave icip bodrumu temizledim,fazlalik esyalari attim.
eve geldim ki, bacadan inmis gibiyim, simsiyah:roflol:
neyse artik temizlik isleri tamamen bitti.oh beee ee
sipa kizim ayri bi dert,oynamiyo kumda yüzüyo sanki,pasakli patates.
bide kiziyo bana pasakli patates deyince.
neyse günlük, geldi gene benim pasakli sipam suratinin bakilacak hali yok.tozdan gözleriyle disleri parliyo:roflol:

sevgili günlük kk tanışalı 4-5 gün oldu bağlısı oldun burda bulunan tüm üye ve bu site kurucularına teşekür edrim.Şeniz

Şükürler olsun ki gülümsetecek bir sürü olayım oldu bugün..
Kelebeğimin iyi haberlerini aldım,Betty ile canlı yayına bağlandık hem görüntülü hem de sesliydi 1 saate yakın..Konuştum sonunda günler sonra,ağzımı bıçak açtı yani..:1hug:
Akşamüstü bir arkadaşım geldi,ona planlarımın bir kısmından bahsettim,desteğini aldım. Geri kalanını anlatsam ne olurdu bilmiyorum..:teselli:
Daha iyiyim günlükcüm,beni merak etme olur mu,iyi olmak zorundayım. Herşeye rağmen yaşıyorum ve en sevdiğim günler yaz mevsimi geliyor bak..yerimseniben
Çok uzatmadan kaçayım. Sen kal sağlıcakla e mi? Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

ben Ben Ben Geldimmmmm Yoğunluk Aynen Devam Günlüğümmmm :) Ablamin Eşyalari Geldi Yarinda Açik öğretim Sinavlarindan Sonra çeyizlerg Idicek Yerleşecek Tek Tek Daha Sonrada Davetiyeler Dağitilcak Ayyyy Vallhi Hem Zevkli Hem Heyecanli Hemde Yorucuymuşşş Bayağ Bi Tecrübe Edindim Desem Yeridir :)) Yanii Diceğim şuki Kenarda Köşende Belirli Bi Meblağ Olmadan Asla Evlilik Denen Olaya Kalkişmamali :))

Ufuk Beyi Sorarsannn Ne Yapsin Garibim Onada Pek Zaman Ayiramiyorum Koşturmacadan Oda Anlayişla Karşiliyor çok şükürküü Ee Gelin Hanimiin Tek Kardeşiyim Ve Yardim Etmek Zorundayimmm :))
Neyse Ama Az Kaldi çok şükür Ve Artik Hem Sitede Olabilcem Hemde Aşkima Vakit Ayirabilicemm Neyse çenem Düştü Yine :) Ben Gidiyorum Bu Akşamlikta Bukadar Benden :)) Herkese çok çok Selam Herkesiii Kocaman Kocaman En Kocamaninda öpüyorummmmm

günaydın günlük bugün hafta sonu bugünümü kızımla oğluma ayıracağım.babamız pek ilgili olmadığı için onları gezdirmek eğlendirmek bana düşüyor.rahatsız değilim çünkü küçük birşey bile yapsam onların suratlarında ki mutlu ifadeyi görmek mutlu edebilmek dünyanın en güzel şeyi kuzularım benim sizi çoooooooooooook ama çoooooooooooooook seviyorum.siz dünyada herşete değersiniz.:1hug:

slm günlükcüm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn bu gün dünya kadar işim var ee ben burda ne mi yapıyorum aman aşk olsun iki drtleşiriz dedim burnumdan getirdin beee.bu gün kızlarla buluşcaz çok kalabalık olacaz bol kahkaha bol komedi o yüzden hemen işleri yapsam iyi olur demi.ya geçen gün bir misafir geldi günlükçüm anlatamam 22 kişi nasıl ama iyi demi.valla çol çocuk ve annelerinin umrunda değil bende ne yaptım çocukları topladım mutfağa kız dövmedim merak etmeyasakkelime bee onlarla oyun oynadım hatta ben çayımı onlarla iştim içerdeki,lerde beni mutfakta iş yapıyo sanıyolar:roflol: ay çocuklarla oturmak ne eğlenceli bir şeker konuşuyolar anlatamam.derken tabi çay doldur servis yap öylece hallettik bundan sonra böyle yapacam çol çocuk toplaşıp kuduracaz içerde dedikodu yapmaktan iyidirjeyyar:roflol:.ayy günlük sana doyum olmaz ben kaçıyım kız hadi öptüm sayfalarını byyyy

Sevgili günlük,bugün kendimi çok iyi hissediyorum.Uzun zamandır böyle hissetmemiştim.Çok şükür!..Beni huzursuz eden her türlü stresten uzaklaşmamın,az da olsa psikolojik sorunlarımı ilaçsız atlatabilmemin neşesini güçlülüğünü yaşıyorum.Yenilmedim yenilmeyeceğim Allahın izni ile..Daha da güçleniyorum,güçleneceğim!...İyi ki varsın günlük ve K.K!...

günaydın günlük telefonlarımın ikisinide evde unutmuşum iyimi :)
acele ediyorum diye aklım beş karış havada oluyo
içimdeki bu sıkıntılar ne zaman sona erecek
hiç bitmiyoki
bir gün iyiysem bir hafta hüzünlüyüm. ne oluyo bana böle günlük
neden bu kadar üzüyorum kendimi ben. hiçmi sevmez bir insan hayatı ve yaşamayı ya
hiç mi bir heyecan duymaz yeni doğan bir günde. bende tık yok. yok yok yok işteee
hiç bir zaman mutlu olmayı beceremicem

Pek iyi değilim günlükcüm...benneyaptımki
Dün evime gelen lise arkadaşımla bazı planlarımı konuştuktan sonra iyice birikti kafamda geçmiş ve gelecek. Bu şekilde olmayacağını her gün biraz daha anlıyorum,yolumu çizmeye çalışıyorum..Ama çok zorlanıyorum be günlük,seviyorum ben bu adamı hem de çok.
Gece 2de yattık,ağlayarak uyandım,saçlarımı okşayan kocam vardı yanımda,ona da aynısını söyledim;"Atamıyorum, işte aklımdan bir türlü çıkaramıyorum bana yapılan onca şeyi,haketmediklerimi,elbet benim de hatalarım var ama bedeli bu kadar ağır mı?"senağlama
Yutamıyorum günlerdir günlük yutkunamıyorum.Dolaptaki dondurma,karşımdaki vazodaki lale çiçekleri gülümsetmiyor beni. Yarım kalacağını bile bile mutlu olmak istemiyorum artık.Oysa ben hiç böyle olmasını hayal etmemiştim hiç..
Biraz terbiyesiz,cevap vermesini bilen bir kadın olsaydım da içimde kalmasaydı bu kadar dert.:dilcikar:
Yazsam da aynı günlük yazmasam da.. Melek de olsa aynı şeytan da..
Dönüp dolaşıp aynı yerdeyiz,Allahım sabır ver,güç ver nolur..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…