Kadınlar Kulübü Günlük

yüzme dersinde bugün yine paniktim
ne olur günlük şu işi beceriyim bi güzel korkusuzca yüzeyim

selam günlük bir pazar akşamı halini sorayım dedim
benimkiyle barıştık birde onun haberini vereyim
burda bir görevim vardı onu hallettim birazdan
gzmeye çıkıcam iyiyim sağlıklıyım çok şükür
bütün dostlara selam olsun :))

meraba günlük
bu gün çok güzel bir pazardı:1rolleyes:
öğleden sonra makbuşla buluştuk ciciler aldım kendimesengözlerimebaksanab
ahh bu alışveriş varya insana ilaç gibi geliyo
sonra da kankimle piknik yaptık ohhh açık hava harikaydı valla:icecream:
öpüyorum günlük herkesi ve herkese şimdiden güzel haftalar diliyorum..

Selam günnük...
Haftasonum bitti günnük...:a015:
Cicili bicili bir haftasonu geçirdim...Allah ıma çok şükür...
Bu adamı bulmuşum ya aferin bana...Valla kendimi nekadar
tebrik etsem azdır...Bu cici yanımda oldukça bana hiçbirşey olmaz
Allah'ın izni ile...Rabbim ayrı düşürmesin bizi...

Dün Bostancıda gezindik, kumpir yedik...Sahilde çekirdek çitledik..
Eşimin Ablası,eşi ve kızı ile karşılaştık. Biraz onlarla takıldık...
Ordanda canım ablama geçtik..Geç vakit geldik eve...
Bugünde evimizde yayıldık bol bol...

Allah bugünümüzü aratmasın...

Yalnız günlük Cumadan beri Mizzbonbon yok ortalıkta...:çok üzgünüm:
Elmaaaaa dedim...Hadi çık artık...

Püsük'ün dedesine çok çok geçmiş olsun..Acil şifalar diliyorum..

Herkese selamlar...

Geçiyordum uğradım günlük..
Annemler,ablamlar ve kardeşimlerle beraber öğlen 3te buluştuk. Şehir dışında güzel bir yere yemeğe gittik..Şimdi eve girdik inan, merak etmeyesin diye hemen sana koştum..yerimseniben
İyidik yani.. Aile başka bir şey işte! Herşeyi kenara koyup gülebiliyorun olmadık herşeye di mi? Şimdi geldik eve sanırım oksijen çarptı,çok yorgunum ben.Pazar günleri bu kadar çok gezmeyi sevmiyorum ama kıramadım,kıyamadım aileme işte.:1hug:
Yolda giderken kayınvalidem aradı,gelmiş,bulamamış bizi doğal olarak. Babamlar davet ettiler gittiğimiz yemek yerine ancak teklifi geri çevirdi kendisi.:sm_confused:
Neysem yeni bir şey yok yani,sen kal sağlıcakla e mi? Beni merak etme,iyiyim ben,yarın nasip olursa Betty de gelecek daha da iyi olacam inşallah..:1rolleyes:
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun...Şeniz

İyi geceler KK,
İyi geceler günlükçüğüm,
Çok heyecanlıyım,neden biliyormusun 10 yıl aradan sonra eski mesleğime dönüyorum.Allah kısmet ederse işe başlayacağım.İŞ teklifi aldım.İlçemizde bulunan bir fabrikanın muhasebeciye ihtiyacı varmış.İşte orada çalışacağım.Bu hafta içinde haber bekliyorum.Allah kısmet ederse çalışma hayatına başlayacağım.İşte ondan çok heyecanlıyım.Seninle paylaşmak istedim.İnşallah sıkmamışımdır seni günlükçüm.
Bu günüm nasılmı geçti sıradan eşimi iş yerinden çağırdılar.Gitmek zorunda kaldı.Biz de oğlumla birlikte ablama kahvaltıya gittik,geldik.......derken akşam oldu......ve şu anda seninle birlikteyim.Ama bugün kısa keseceğim.Başka sefere gelişmeleri sana anlatırım.
Hepinize mutlu huzurlu tatlı rüyalar..........KK.

iyi geceler günlük kardeş,

bir pazar günü daha işimin başındaydım. mesaim akşam 9 itibariyle bitti ama bende bittim....bu aralar işyerim karışık, personel arasında çözümlenemeyen sorunlar var. sanırım sezon sonunda biri işten çıkarılacak. cuma günü bir toplantı yaptık fikrim soruldu ne dersin diye. şahsi meseeleri beni ilgilendirmiyor. ben işine bakarım iyi yapıyor mu önemli olan o dedim . bugünde çıkarılacak kişi izin aldı ve diğerine kaldı görev.. o da kuduryordu bugün, surat on karış.. sanırım birilerine yol gözüktü, çekemeyeceğim... zaten başka bir yerden iş teklifide almış değerlendirsin hanım...

yarın kızımın beslenme günü. son kez.. bu sene bıktım beslenme gününden 15 günde bir 25 kişilik (stajerler, öğretmenlerde dahil) beslenme hazırla...yarına da açma , peynir ve açıkçay denk geldi bana. saat 6 da kalkıp hazırlayacağım hepsini. 10 da yiyecekler,yetiştirirm değil mi????acaba geceden yani birazdan hamuru mayalayıp bıraksam mı? olurmu ki acaba:uhm:... dur ben bizim şu KK'nın marifetli hanımlarına bir sorayım bakiiimmm....bir bilen vardır elbet. valla iyi ki burası var:)) sefiyom burayı yaw....

hadi görüşürük günlük kardeş, benden de herkese selamlar var, ilet olur mu?:1hug:

günnük günaydın
bu sabah yine kalp çarpıntılarıyla uyandım
sanırım gitmek istiyorum artık istanbula
dayanamıyorum bu şehirde geçen her saniyem ızdırap oldu rüyalar görüyorum ama ne gördüğümü bile hatırlamıyorum
içim sıkılıyo dayanamıyorum artık
özledim doduğum büyüdüğüm şehri ben istanbulda var olmuşum bunu anladım
dostlarımı sevdiklerim sevenlerimi özledim
sahilde yürümeyi martılarla konuşmayı özledim
sni özledim İSTANBUL gözleri yaşlı kadın istanbulll seni özledimsenağlama

Son düzenleme:
ben geeeeldiiimmmm....
geldim günlükçüm....özledim seni...kkyı...
sonunda yuvama döndüm...hani asmalı konakta hafızalara kazınan bir söz vardı ya...evime gitmek istiyorum ama benim evim neresi bilmiyorum...işte tam da o durumdayım...1 haftadır evimdeyim...herkesi kokladım uzun uzun...içime sindirdim kokularını...ilk 5 gün kocem benleydi bol bol gezdik...kimseye vakit ayırmama izin vermedi...her dakika dipdibeydik...bu adamın fuzuli kıskançlıkları canımı sıkıyor...iyi ki de az izin vermiş müdürü...çarşamba günü onu yolladım ve eski evin şımarık kızı moduna döndüm...babam yine sabahları kalk bakalım uyku tulumu tatlım gıymatlım diye kaldırdı beni...annem yine elimi biyere değdirtmedi...bir bardak çay bile döktürmedi...teyzoşlarım yine beni çekip çekip sıkıntılarını hüzünlerini umutlarını anlattılar...gözlerimin taa içine bakarak...yardım ettim onlara galiba...azıcık iyi olmalarını sağladım...hergün gezdik anneciğimle...uzun uzun sohbetler ettik...canım benim miss kokulum...melek yüzlüm...bir gün fırsatını bulup lalişimle konuştum netten...yeter artık gel internet için mi burdasın sözleri arasında ama olsun...o kısacık süre bile yetti bana...yüzünü gördüm güzeller güzelimin sesini de duydum..ohhh çok şükür...bir sürü cici aldım evime...çiçekler örtüler mutfak malzemeleri...ankarada yok ya...Ankaradan gidip Trabzonda alışveriş yapan bir dahiyim ben...ters kadınım ne yapayım...ve bu sabah döndüm...hiç uyumadım yolda...şimdi biraz yorgunum ama olsun...huzurluyum hiç değilse...günlük bişey söyleyim mi...hiç bir yer baba evinin yerini tutamaz...sarayda bile yaşasan baba evi başka, başka...neysem...haber edeyim bir özet yapayım dedim sana...herbirkesleri öptüm...hoşgeldim...hoşbuldum...

benneyaptımkigünaydın günlük bayağı hareketli bir hafta sonuydu harada gürede geçti.hafta sonu bütün ısrarlarıma rağmen kızıma odasını toplatamadım.gene her zaman ki gibi kolları sıvadım.sabahleyin meb girdim kızımın ders notlarına baktım çok kötü sayılmaz ama çokta iyi sayılmaz .neyse canı sağ olsun.bu sene takdir göremeyeceğim ama seneye inşallah görürüm.ben ona istediğim kadar baskı yapayım ders çalış diye kendi bildiğini okurdu.evet hatasını kendisi farketmesi gerekirmiş.farkettide akıllı kızım sanki ben senin yaşında olmadım .seni anlayamadığım için özür dilerim.benneyaptımki

Merhaba günlükçümmm:)))
çokk güzel bir hafta sonundan sonra yeni bir haftaya başladıkkk....
umarım herkesinn haftası güzel geçerrr.....
c.tesi günü bizim k.k kızlarını ağırladımmm benim için herşey süperdiii onalrı gördüğüme ve bana geldiklerine çok memnun oldumm umarım onlarda aynı şeyleri paylaşıyorlardır benimlee....çok alemler bu kızlar günlük laf aramızdaaa bütün gün birbirlerini yediler durdularrrr...bizide güldürdülerrrr.....
akşamınadaaa tası tarağı toplayıpp anacığıma gittimmm kancam la beraberr:)))
ablamlar abimler hep beraberdikkk doping olduu yanii o gün banaa anlıcann:))
ertesi gün dee çok miskinlik yaptımmm ohhh balkonda güzelll bir kahvaltı hazırladık kocişle saolsunnnn...oturdukk bi güzell keyif yaptıkkk sonrada kayfemizi içitikkk....
ee bu kadar miskinlik yeter dedikk sonra attık kendimizi dışarıya gezdikk bol bolll ....
öyleydi anii işte günlükçümmmm güzel bir h.sonuyduu....
herkeseee sevgilerrrr.öptüm onlarıı...)))))))))))

Günaydın günlük,
Çok iyiyim çok.
Süper bir haftasonu geçirdim ailemle.
Bahçede muhteşem bir kahvaltı yaptık. Sonra teyzelerime gittim hepsini çok özlemişim.
Bol bol gezdik. Gezdiğimiz yerlere hayranlıkla baktım sanki ilk defa görüyormuşum gibi.
Halbuki doğup büyüdüğüm yerler ama.
:1rolleyes:
Yaz iyiden iyiye gelmiş, her yer yemyeşil. Bağlar bahçeler ekili.
Güzeldi günlük hemde çok.

günlükcüm hu huu ben geldim:icecream:

Harika bir haftasonu geçirdim günlükcüm.
Cumartesi sabah kahvaltıya gittik eşimle sonrada ev bakmaya gittik yeni taşınmayı düşündüğümüz yer çook güzel ama istediğimiz gibi ev bulamadık aramaya devam durmak yok:dance:

Dünde burada festival vardı cıvıl cıvıldı heryer.

Bugünde kızımla evdeyiz biraz huysuz sıkılıyor sanırım birazdan dışarı çıkarıcam dolaşınca uykusu gelir inşallahh yoksa canıma okuması kaçınılmaz:roflol:

Sabah yatağa dikildi rüyasını anlatıyordu arkadaşıyla sarılmışlar,köpekten korkmuşlar falan artık büyüdü bebeğim:asigim:

Neyse kız uyursa gelirim günlük tekrar herkese selam söyle bendena.s.

günaydın günlük,,
pek bi güzel haftasonu geçidim..cumartesi bursa buluşmalarımız vardı pek bi şahaneydi...
herkez çok eylendi.
onun dışında pek bi gelişme yok keyfim yerinde.
eee buluşma resimlerinden de keyfimin yerinde olduğu bellidir kanumcananiknanikherkeze selammmm

Selam günlük.
Bu sabah yine çok yoğun başladı. Malum ay sonu işlemleri hafta başı işleri anca fırsat buldum.kafamçokkarıştı
Cumartesi öğlen iş çıkışı eve gittim ve saat 4 e kadar elimi bişeye sürmeden yattım televizyon seyrettim. Eşim kalktı bişeyler yiyip kayınvalideme gittik. Demiştim ya yurtdışından misafirler geldi diye saat bire kadar oradaydık
Ay günlük bana neler getirmişler bir görsen.Parfümler gömlekler pijamalar terlikler kazaklar hırkalar ketenler doluydu.:1rolleyes: Dört koca çantayla eve döndük. Çok hoşuma gitti. Birkaç şeyde kocişime getirmişler tabi.a.sDünde oradaydık muhabbet ettik çok yoruldum aslında ama çok keyifliydi. Ben daha oturacaktım benimkinin her zamanki gibi canı sıkıldı kalkmak zorunda kaldık. Eve dönerken film aldık. Çayımızı demledik sarılıp bir güzel film seyrettik.Bana durup durup çok sevdiğini söyledi kuzum:asigim:
Bugünde işte burdayım.
Bu hafta 4-12 ve ben gene akşam yemeklerinde canım annemdeyim.Allah nasip ederse bol bol gezeriz.
Hayırlı haftalar.

Günlük selamlar olsun canım

Öncelikle sölim KARDELEN86 gitti GAMSIZ HAYAT geldi değiştirdim kullanıcı adımı herkesciklere duyrulur zaten öylesine almştım ne bilim bu kadar bağımlı olacağımı.yerimseniben

Ben iyiyim bi yaramazlık yok mutluyum yoluna gircek inşallah herşey ALLAH ın izniyle.
Fazla kalamıycam bugün temizlik yapıcam yarında gezmeye gitcem çarşambada yokum zaten ondan sonra evimize misfir gelcek çok fazla uğrayama belki sana haberin olsun.

Herkeslere bol bol selam olsun :1hug:
İyi bir hafta güzel bir hafta dileklerinin hayırlısıyla kabul olacağı bir hafta dileğiyle....
Öptüm tüm arkadaşlarımı görüşürüz canlarımmma.s.

yok günlük yok...
burası benim evim felan değil...ben buraya ait değilim...
ben burda mutlu da değilim...yeter artık yeter...bıktım....yanlış yaptım işte yanlışşşş....
itiraf ediyorum işte...istemiyorum...hiçbişey istemiyorum...
ben evime gitmek istiyorum...benim evim burası değil...değil....

CANIM BENİM ÖYLE DEME DUR Bİ SAKİNLEŞŞŞ...
KİMSENİN SENİ ÜZMESİNE İZİN VERME.KENDİNİ ORAYA AİT DEĞİLMİŞ GİBİ HİSSETTİREN HERŞEYE MEYDAN OKU SEN GÜÇLÜ Bİ KADINSIN..
BİZ SENİ ÇOK SEVİYORUZa.s.

ben de sizi çok seviyorum...
ben çok çabuk dibe vuruyorum galiba...
yavaş yavaş çıkarım yine...

Selam günlükçüm..
Tüm pazarımı uyuyarak geçirdim harikaydı :dance:
Uyku tulumu oldun derler ya tam da öyle işte... sırnaşık şey
Bu ara puzzle'a merak sardım ha bire puzzle yapıyorum çok zevkli..
Ama en zorundan seçmişim, stres atıcam derken strese giriyorum bu nasıl iş kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…