Kadınlar Kulübü Günlük

günlük bugün bende anlatıcak pek bişi yok ama bi arkadaş belinayı sanırım kırdım yazmışş hayır kırılmadım aksine hata yaptığımı konuyu açmamam gerektiğini aladım ve mahbileden rica ettim oda kırmadı sağoslun sildi açmış olduğum konuuyu (zaten korka korka açmıştım) başımada geldi korkum aslıya dün msn de söledim zaten.. Yaralım'a gelince ben onu çok seviyorum ozaten herşeyi biliyor ona dün sölemiştim o üzülünce bende birşeyler kopuyor kıyamıyorum onaaa.. RABBİM BABACIĞINA ŞİFA VERSİN ANNECİĞİYSE SAĞ SALİM TÜRKİYEDEN DÖNMESİNİ NASİP EYLESİNN.. Mahbileye gelinceee oda üzülmesinn herşey güzel olucak sabret sadece biraz daha sabret bitiyormda nedemekmişşş kızdırmasın beniii :) Sinek hanfendiye gelince yüzünün gülmesi benide mutlu etti tarla hıyarı yola geliyo sanırsam ama biraz daha süründürsünnn :) eboşh bence seni sınavda kokrtuğun kadar kötü geçmicek ben sende o ışığı görüyorum şekerim :)
gelelim Kardelenime ben onu çok ama çok seviyorummm oda hayırlısıyla istediği haberlere istediği şeylerek avuşsunnnnnn HERKESİN YERİ AYRI BENDEE ÇOK SEVİYORUM HERKESİİİ

Ahh günlükcüm ahhh..
Bakıyorum da herkesin derdi dünyalar kadar..Kelebeğimi,Betty'i çok özledim,konuşamamak ne acıymış Yarabbim..benneyaptımki
Ben bugün hiç bir şey anlatmak istemiyorum,nasıl olsa gelip gidip yüzeysel geçiyorum herşeyi. Kimse farkında değil biliyorum..Böyle olmasına ben sebep oldum.Kızgınlığım da kırgınlığım da kendime...:tomato:

Yanlış yaptım biliyorum..:1closedeyes:

Son düzenleme:
Merhaba günlükcüm;

Sanki dört bir tarafım kapalı kutu. Bende içinde. Bunaldım.

Yaşasın Özgürlük...

beni tebrik et günlük yarın son final sınavıma giriyorum ve bitiyoooooooooooooo
kpss derdim kaldı bi tek
Ne garip dimi günlük bundan aylar önce bisürü şey vardı kafamda
tez en büyük sorundu benim için ama hallettim çok şükür
Herşeyin bi zamanı varmış kendimizi boşyere yıpratmayalım arkadaşlar su akıyo kendi yolunu buluyo
Bunları benim söylemem garibine gitti dimi günlük çok mantıklı gördüm kendimi yerimseniben
öptüm herkesleri
bütün dertlerimiz hayırlısıyla hollolur inşallaaahhh a.s.

Yazılanları okudumda bugün çoğumuz dertliyiz.
Tabiki bende.
Anlatmıştım ya eşimin kalabalık ortama girince telaşlandığını. O gün söyledim ona neden böyle yapıyorsun diye. Sesini çıkarmamıştı bana. Dün akşam annem arada iş çıkışı eve gitmeden uğra mantar yemeği yaptım al diye. Anneme gittim bir baktım benim ki erkenden kalkmış giyinmiş anneme gelmiş. Anlatmışlar ikisi.Konuşmuşlar. Üzülmüş yaptıklarına annemin gönlünü almaya gitmiş.
Bu sıra çok moreli bozuk. Doğru dürüst yemekte yemiyor artık. Çok üzülüyorum bu haline. Bana belli etmemeye çalışıyor ama ben onu anlıyorum. Neye üzüldüğünü biliyorum ama benimde elimden bişey gelmiyor ki. Sadece ona destek oluyorum.
Allah nasip ederse herşey yoluna girecek.
Bak hep sabrettik aşkım biraz daha sabredelim. Herşey düzelecek.
Ağlamak geldi içimden... Sulu gözlü olmaktan nefret ediyorum.
Allahım sen bize ve derdi olan bütün arkadaşlarıma yardım et.

Selam günlük...
Ben bugün çok şey öğrendim günlük...Hayata dair...
Kendimi dahada bir sevdim günlük...Ve herkesten dost olamıyacağını
gördüm...
Ben iyi bir dostum ; dostum için herşeyi yaparım...Maddi manevi...
Yoluna düşen engelleri kaldırırım elimden geldiği kadar...
Göz yaşlarını ellerimle silerim, öperim o yanaklarından süzülen
pırıltıları....Ama ona yanlış yaptığında ya da konuştuğunda sırf dostum diye eyvallah demem...Dur derim dur...Yanlışsın..
Ben iyi bir dostum günlük...

Bugünlük benden bukadar...

mrb günlük seninle tanışma zamanımız geldi ben bugün çok ama çok mutluyum sevgilimin gönlünü aldım barıştık bundan güzeli varmı sağlıklıyız huzurluyuz allahım sen herkese huzur ve sağlık versin yarın görüşmek üzere

derdine bak canımya seviyorsan sonuna kadar götür derim bak ben sevdigimden ayrıyım nefes almakta öyle zorlanıyorumki bunları yazarken dahi aglıyorum güya uyuyamadım pcyi actım kafam dagılsın onu düsünüpte bari bu gece aglamayayım dedim yine olmadısenağlama seviyorsan neolursa olsun bitirme ayrılık ateşi suanki durumundan daha cok yakar senisenağlamasenağlama

günlük be,
gözümden uyku akıyor, bir uykum var ki sorma....:1closedeyes:

yatacam yatmasına da şu laptopun formatını bir bitirsem...neysem daha 22 dk. varmış...masaüstü de istiyor ama onuda başka zaman yaparım artıkın...dayanamıycam, gözlerim kapanıyor...napsam kibrit çöpümü koysam arasına ??CADIARZU

yarında en sevdiğim gün, haftasonu tatili geliyooo yuuupppiiii:dance: şimdiden herkese hayırlı cumalar günlükçüm.
ha bu arada bebişim, kuzucum şükür iyileşti...
hadi sana allah rahatlık versin, banada:))

günaydın günlüğüm....
nasılsın bakalım.....
beni sorarsan daha iyiyim ..... her gün yeni bir şey öğreniyorum hayata dair her gün başka başka şeyler yaşıyoruz .....
toparladım baya ya anladım ki gerçekten seviliyorsan seviyorsan birşeyler yoluna giriyo....
tabi bazı durumlar hariç....

ebosh a ne oldu ya.... niye böyle söylüyo.... sabretsin günlük de ona....
düzelir herşey inşallah.......

günaydın günlük...
bu gün sıradan bi gün çok uykum var ayılamıyorumkafamçokkarıştı
eboshuma söle üzülmesin olurmu günlük rabbim sevdiği kullarını svdikleriyle sınarmış sakın sıkma canını eboshum herşey yoluna girer dünyada bitek ölümün çaresi yok
rabbim yar ve yardımcın olsun.........
bana gelince günlük hıyarda bi aşk bi aşk sorma gitsin anlayamadım
yüz vermiyorum ama içimde gidiyo
neyse günlük sürünmeden afere ulaşamıcak bunu bilsinde ona göre yolunu bulsun
kızlara sealm söyle günlük hepsini çok seviyorum Şeniz[

merhaba günlük dün canım öyle sıkkındı ki beni hiçbir şeyin güldüreceğini sanmiyordum.minik oğluşum beni üzgün görünce annecim niye mutlu mutlu bakmıyorsun dedi.bende biraz hastayım dedim.kuzum minikliğine bakmadan annecim sen yat biraz çamaşırları ben asarım dedi.nasıl yapacaksa.sonra onu biraz mıncıkladım.hadi gel bahçeye inelim dedim.çok sevindi iyi ki sen benim annemsin dedi.daha sonra kız arkadaşı geldi.bahçeden bir tane çiçek kopardı.bende oğlum niye kopartıyorsun deyince annecim kızma ecenaz ın kulağına takıcamdedi. birden gülmeye başladım.sonra düşündüm bir zamanlar oğluşumun yaşadıklarından dolayı bugün böyle şeyler yapabileceğini hayal bile edemiyordum.şimdi ise normal doğmuş bebekler gibi yürüyor ,konuşuyor büyümüşde bir kız bile beğenebiliyor.yüzüme bir tebssüm kondurduğun için sana teşekkür ederim oğluşum.bana bu minik oğlanı verdiğin için sana şükrediyorum.

Günaydınlar ve hayırlı cumalar günlükçüğüm;

Bazen çok korkuyorum günlük düşündükçe içimde onca kuş kanat çıprıypr nefes alamıyorum sanki
Neden mi?Şükürler olsun ki mutluluktan.
Sanki yalan gibi.
Ben hiç ömrüm boyunca bu kadar mutlu olmadım ki,hiç birşey beni bu kadar heycanlandırmadı ki
Şimdi işte ya bir gün bu mutluluk bozulursa diye çok korkuyorum.
Buraya yazan arkadaşlarımın sıkıntılarına da çok üzülüyorum.
Ben de bir zamanlar öyle ilginç sıradan ruh halindeydim.Geçiyor arkadaşlar bütün dertler sıkıntılar geçiyor.
Sadace sabır dileyip dualar edin.
Herşeyin ilacı dua değilmidir???
Benim dualarımı yaradanım geri çevirmedi.
Biliyorum hiç bir kulun duası geri çevrilmez sadace vakti zamanı vardır.
Yarın nasipse eşyalarımıza bakıcaz alup ayırtırız diye düşünüyoruz.
Sade birşeyler olucak.
Çok şatafatta gözüm yok benim.
Huzur mutluluk olsun gerisi teferuatlar o kadar.
Birde yarın akşam yemek varmış
İlk kez iş arkadaşlarıyla tanışıcam bak yine heycanlandım şimdi
Ne giysem diye düşünüyorum.
Ben buran size söylesem azcık yardımcı olabilir misiniz?
Canımın içi;
mavili kahve rengi olan bir keten gömlek giyecek benim seçimim
Blue jean ve kahverengi ayakkabı.
Gözümün önüne gelince böyle giyinmiş bir kez daha aşık oldum ona.
Ben ise önce şu yeni çıkan keten önleri pileli etek pantalon tarzı birşeyim var nefti yeşil uzun bileklerime kadar.
üzerine beyaz V yakalı badi ama önü bir hayli açık olduğu için pembe asklı birşey giyerim içine diye düşündüm.
Pembe babet ve penbeli yeşilli bir çantam olur mu?
Ben pembe ve yeşili çok yakışırırım birbirine zıt renkler ya.
Ama birsorun var etek patalon keten olduğu için çok çabuk buruşuyor.
Başka bir altarnatifte şöyle;
Diz altı koyu renk kot elbise.
V yakalı göğüs altına kadar oturuyor kaşçada öyle etek kısmı az kiloç gibi iniyor.
Şu binbir gecedeki bengüzar korelin giydiği elbisise tarzı işte.
Yine pembe babet ve pembeli çantam.İçine askılı beyaz giyerim azcık gözükür içinden hem elbiseye renk katıyor.
Sizce hagisi olsun????
Fikirlerinize yazarsanız sevinirim ben gelicem yine şimdilik öptüm.

bu gün evdeyim yeğenimle ilgileneceğim ablamın kızıda bizde yengemde işte olduğu için alide bizde ohh yeğenler çok valla sevgili günlük
şimdiden daha çocuk bakıyorum evlenince hemen çocuk almam herhalde

Günaydın günlükcüm

Özledim kk nü he bir kaç gündür dolaşamıyorum burda geziyorum da :)))))))

Bugünde yokum üzülmece kırılmaca yok emi şeker

Günlük yoluna gire ufak da olsa bişiler var ama sevinmeye korkuyorum işte sevgilimle konuşuyorum o kadar umutlu konuşuyki kendimi kaptırmak istemiyorum çünkü biliyorum eğer olmazsa hayal kıırıklığına uğrucam oda belki kızıyodur bana ama napim günlük eğer onun dediğine kapılırsam ve sonucunda hayal kırıklığı olursa hem kendim çok üzülürüm hemde onu istemeden üzebilirim ama iyiyiz ALLAH a şükür bazen kızıyorum kendime olur olmaz şeyler düşünüyorum sonra öyle bir şey oluyoki haksızlık ediyorm sevgilime seviyor çock:asigim: sen ne düşünüyosun diyorum :mymeka:

Ebosh a süle hayat işte bazen böyle oyunlar oynuyarak sınıyo bizi kardeşim onunda dediği gibi sabır dileyip ALLAH a sığınıp bol bol dua etmekten başka çaremiz yok.
ALLAH kulları daha çok dua etsin diye dualarını hemen kabul etmezmiş daha çok dua etmesini istermş ve sabrını ölçermiş

Biliyorum düzelcek birgün herşey yazıcaz buralara sevincimizi paylaşıcaz arkadaşlarımızla ama zamanı var demekki beklemek zorundayız ne gelir elden

Arkadaşlarımı öpüyorum tek tek umarm gönüllerince olur herşey
Herkesciklere bol bol sevgiler selamlar olsun gülen yüzleri solmasın :1hug:

Gunluk

çok yorgunum vede kolum çok agriyor. sali sabahi ekografi çekecekler bakalim nedir derdim :bbo:

çok yorgunum cunku gunluk çalisiyorum ve evde butun isler bana kaliyor...evde 3 tane erkegim var..babisko, abisko, kardesko...
offff, kosa kosa eve git, yemek, bulasik, çay, çamasir...utu yigildi ama pazar gunu artik...diger yandan babaya maskaralik gulsun biraz diye offf...

ama çok hosuma gidiyor evin kuçuk annesi olmak ))

dun aksam çok guzel bir salata yaptim, bayildilar,
yemek olarak da bol etli yesil fasulye ve pilav vardi, enfes oldu dediler
çay in yanina da Yas pasta yaptim ) yerimseniben

bu isi beceriyorum galiba ama gunluk çalisan bir hanim nasil çikiyor isin içinden anlamis degilim :1no2: kopuyorum her yerim :1shok:

Nisanlim...iyi...yarin sabah beni evden alacak, daire bakmaya gidiyoruz...bakalim begenecekmiyiz...niye içimden gelmiyor gunluk ? hayirdir neoluyor bana ? :uhm:

bide yarin butun gun butun aksam benimle kalacakmis allah allah...hayret....

Neyse gunlugum uzun oldu, butun dostlara selam, kk guzelleri sevgiler, saygilar

Not : Ebosh içim yakti yine...onunla sohbet edecegim bugun Gunluk...is mis umrumda degil :çok üzgünüm:

merhaba günlükcüm
en sonunda bu hafta bitti.yarın cumartesi ve tatil.bu hafta beni çıldırttılar işyerinde.
yıllık izinlerde başladı ya herkezle papaz oldum yine.herkez temmuzda izin kullanmak istiyor nasıl onay verilebilirki buna işyerinde 300 kişi var herkez aynı tarihte kullanırsa nasıl devam edeceğiz çalışmaya.herkez surat yapıyor izinler yüzünden bana benim elimden gelen birşey yokki bende emir altındayım sanki ben her istediğim şeyi yapabiliyorumda.bu sigara yasağıda mahfetti beni 5.katta çalışıyorum bir sigara içmek için in bahçeye zaten telefonlardan başımı kaldıramıyorum.neyseki hafta sonu rahat rahat içerim.
şimdiden herkeze mutlu,huzurlu tatiller dilerim.

canım günlükçüm dün gece uyuyamadım
korkudan sanki ölecekmişim gibi geldi psikolojim bozuldu
sürekli yorgunluktan kendimi bile tanıyamıyorum
işler birgün bitecekmi bilmiyorum
eşim işseyahatıne çıkacakmış bende ablamda kalacağım
buda üzdü beni offfffffffffffffffff ya kocamla ayrılık bana sanki
uzun sürecekmiş gibi gelgiği için huzursuz oluyorum
inşallah herşey güzel olur
ne olursun ALLAHc.c sen bana yardım et

tunaydın gunluk,
sıradan bır gun yıne..
bugun dıgerıne gore farklı yagmur havası yok..:sm_cool:
ogleden sonra kızımı gezmeye gotururum buyuk ıhtımalle...
suanda kendılerı cıkolata kemırmekle mesgul:roflol:
yarın askımın acık ogretım sınavı var..
sınava gıren tum arkadaslara basarılar dılıyorum..a.s.

merhaba günlükcüm,
bayadır dertleşemedik seninle..
Eh şükür bir derdim de yok.
Allah hamdolsun bu günlerimiz,verdiği nimetler için..

Bugün bi hamaratım bi hamaratım sorma..
Yine sabah 6.20 de kalktım.
Eşimin ekmek arasını hazırladım yanına vermek için.
Sonra onu uğurlayıp biraz KKda gezindim.
Su faturasını yatırdım.
Doğalgaz aldım.
Markete uğradım.
Geldim eve yemeğimi hazırlayıp koydum ocağa.
Sonra yine bilgisayar başında oturdum biraz.
Belim ağrıdı bilgisayara doğru eğilmekten.
Birazdan kalkıp diğer işlerime de bakmak istiyorum ama bakalım nasip tatlicadiarzu

Haydi günlükcüm,öptüm seni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…