Kadınlar Kulübü Günlük

Ben geldiiiimmm nasılda özlemişim burayııı ve k.k'nin hgüzel sıcacık hatunlarını... ben varyaa öyle bir koşturmacadayımki günlük pazar gününden beri birtek yattığım zaman dinleniyorum:)nemi yaptım ablamın tüm çeyizlerini ütüledim danteller pikeler mutfak takımları pikolar aman yarabbim nekadarda çok şey yapmışş (BENİM HİÇ Bİ ŞEYİM YOK YATAK ODASI DANTELİMDEN BAŞKA NAPCAM BEN BECEREMİYORUMDA ÇEYİSİZ KALDIM YAA KARA KARA DÜŞÜNÜORUM ) sabah 9.30'da bi başladım akşam 6.30'da bitirdim çok şükür ..daha sonra ablamın evindeydik tüm gün badanalar yapıldı ev temizlendii hep kireç olmuş inşaat atıkları olmuşş ay varyaaa çok çok yoruldukk belimiz koptuu kaç su sildik bilmiyorum düşün arap sabunu porçöz lavabo aç çamaşır suyu ve cifle haşır neşir oldum ..
Ufuğu sorucaksan heemen sölimmm :) ablamın evine temizliğe gittik badanacı ben ablam ve eniştem sonra bir anda zil çaldı eniştem kapıya bakarmısın belinay dedi kapıyı bi açtımki karşımda ufuk pis pis gülüyo gıcık :):) neyse aldım içeri gittim enişte beyin yanına ufuk geldi enişte dedim biliyorum ben aradım çağırdım dedi :)yani acaipte mutlu oldum görünce tabii :) yanıma geldi konuşmaya çalışyıo deimki al şu fırçayı eline başla boyamaya dedim :) neyse o gün 9 saat evde kaldık hem boyadıkhem yedik hem güldük hem sildik :) en son ufuğu eve yolcu ederken burnundaki boya geçmemiştii onuda boyamıştımda :)) neyse dünde tamamen bitti sayılır ev yani sadece kapılara rütuş çekilcek okadar :)biz bugün annemle evde kaldık yorganlarını havalandırıyoruz off ev karman çorman haftayada bunlar gidicek yeni eve sonra yerleşicekkk yahubu ev düzmekne zormuş yaaaa RABBİM EV DÜZECEKLERE KURACAKALRA YARDIM ETSİN.yalnız günlük kızlara söle bayağ bi becerikli oldummm :) şöle söylim eğerki işiniz olduğunda aklınıza belinay gelsin çünkü çok güzel ev siler süpürür toz alır yer silerim cilalar parlatır cam silar mermer siler porçözle kireçeleri söküp atarım mutfak rafları silerim :) unutmadan itinayla güzel boyada yaparım :)yani karar verdimmm bi temizlik şirketi açıcammm ben beceriyorum bu işi :))

buarada yaralım beni çok merak etmiş canım o benim yaaaa iyiyim kuzum bak geldim yazdım neler neler yaptığımıı :) lalişin bi lafı var çoksevim hırsızlık yapıp telif haklarını almadan kullanıcam :)

SORANLARA GELENLERE SEVENLERE SELAM OLSUN"

Selam günlükcüm

Artık eskisi gibi gelmiyorum sana çünkü aynı şeyleri yazmaktan ben sıkıldım sende dinlemekten arkadaşlarda okumaktan sıkıldı eminim :Roflol:

Bu aralar bişiler oldu ama sevinemiyorum günlük korkuyorum çünkü sevincimin yarıda kalmasından korkuyorum hep öyle oldu başlandı umudumuz oldu bu sefer tamam dedik ama yine yarı yolda bıraktılar bizi yine öyle olmasın günlük.
Gerçi bu yeni gelişen şey benim pek hoşuma gitmedi ama yapıcak birşey yk umarım sinirlerim fazla zıpalamaz ve bu ilişkiye zarar vermez:çok üzgünüm:Ama şükürler olsun ALLAH ıma bir kapı açtı bakalım ama bunla bitmiyo iş bize sağlam bir iş lazım günlük inşallah oda olur( AMİNNNNNNNNNN)

Bugün sinirliyim günlük epeyce hayırlısı bakalım sebebini tamda bilmiyorum ama var bişiler bende görcez bakalım :mymeka:

Herşeyin güzel olması dileğiyle gnlük
Üzerimizde dolaşan kara bulutların gitmesi dileğiyle tüm kk kadınları için
Yüzümüzde gülücüklerimizin eksilmesine izin vermiyelim günlük
Herkeslere selamlar tek tek öp benim yerime görüşürz günlük a.s.:1hug:

selam gunluk..
bugun gune oyle kotu basladım kı
ruyamda askerdekı kardesımı sehıt olmus gordum..
butun gece ruyamda agladım senağlama
sonra farkına vardım ruyaymıssenağlama
ne berabt bır ruyaydı..
anca sıyrılabıldım etkısınden..
hemen annemle konustum ruyada aglamamın sevınıcem anlamına geldıgını soyledı bılmıyorum ama ıcım rahatladı bıraz..

sakınan göze çöp batar ya günlükçüm aynen öyle....
ben bu çocuğu kolladıkça geldi yine buldu bebişimi.... tüm kış ne güzel hasta olmadık, sen kalk bahar ayında bademcikleri şişir, çocuğu üşüt...hata benim neyine çocuğa daha dondurma yedirmek...neyine senin haftasonu çocuğu denize sokmak...olan garibime oldu. malum okuldan sonra hep yanımda olur bebiş...dün ateşlendi yanımda, bir gün önce dr. a gitmiştik zaten, antibiyotik kullanıyoruz...baktım ateş düşmüyo eşimi aradım , izin al gel eve götür bizi, olmazsa tekrar doktora çıkalım.. neyse geldi eve gidince ateş düştü..( bu arada kocişe küslüğüm devam etmiyor, görüyon el mahkum konuşmak zorunda kalıyorum, neyse zaten özür de diledi... onda da boyun fıtığı çıktı , o da ayrı bir sıkıntı...çok dertli kociş üstüne gitmiyorum o yüzden...) ben yine işteyim, kızım yanımda yine ama keyfi iyi, ateşi yok...

neyse öyle işte bu ara hastalıklardan gidiyoruz, allah beterinden korusun artık....

Slm günlük bende geldim, biraz geçe kaldım bugün ama önemli bir toplantımız vardı ve önemli kararlar alındı.
Bugün iyiyim.
Dün akşam ismi lazım değil insanların mecburen evine gitmek zorunda kaldık.
Herşey küçük fıstığımız için
:1rolleyes:
Görsen günlük bir yalakalık bir yalakalık.
Bu insanlar ne kadar değişken inan çözemiyorum.
Çok şey geldi dilimin ucuna ama eşim çok dürtekledi
:asigim:
Sen sus yapan yaptığından utansın, belli ki hatalarını anlamışlar yanaşmaya çalışıyorlar dedi. Sustum Kötü Kazen
Heee tabii bu saatten sonra ağızlarıyla kuş tutsalar bana yaranamazlar orası ayrı konu.
Böyle günlük ama iyiyim yani.
Sahi dün bir arkadaşımla yakından tanıştım K.K dan blackrose23 çok şeker ve çok cici ya bayıldım ona.
İnşallah arkadaşlığımız çok çok uzun ömürlü olur.

Şimdilik kaçtım ben herkese kocaman öpücüklerimi gönderdim.

sevgili günlük
16 yıllık evliliğimde ilk defa kocama küstüm ve sanırım bu küskünlük uzun sürecek.bana haketmediğim sözleri kullandı ve ne yazıkki özür dilemiyor.mecburiyetten konuşuyoruz hatta yemeklerde beraberiz birçok fırsatı var ve o bu fırsatı değerlendirip özür dilemiyor.hoş özür dilese de affetmeyeceğim onu çünkü kızımın yanında bana hakaret etti.ve bu benim onurumu çok kırdı feci incindim ama yine de ona fırsat veriyorum kızımın yanında özür dilesin diye fakat o özür dilemiyor.onu asla ve asla affetmeyeceğim zaten ayrı odada yatmak da daha bi rahatmış.

slm günlük nbrs ben iyi işte koçiş yok cuma gelecek
bugün eryamana gittim bir arkadaş çağırmıştı hay gitmez olaydım bee
tam 15 kişi her birinin kuçağında bir çocuk ay bi kalaba bi kalaba bilsem bu kadar kalaba olacağını hiç gitmezdim valla.ben kalabalık arkadaş toplantılarını sevmiyorum hele birde herkezi tanımıyorsan iğrenç oluyor okadar kişinin içinde 2 kişiyi tanıyordum.neyse 3 kadar oturdum benim oğlanda huysuzlandı ordan eda ablaya geçtim eski taşındığım site gene fena oldum anlayacağın çok özlemişim eski evimi oraları bana inanılmaz bir enerji veriyor bir kez daha ne kadar çok pişman olduğumu anladım bu iğrenç,kazulet yere taşındığıma.napalım vardır bundada bir hayır artık.sonra kardelene indik onda da azcık oturduk sonra ordan yunus market servisine bindim markete gittim öle ufak tefek bir market değil hee süper olmuş valla biraz bişiler adım.alyansım çalınmıştı yaa buraya taşınırken kendime bir alyans aldım tabili imitasyon ama güzel fane değil şu zamanda veremicem bi alyansa dünya para valla belki ileride.sonra güzel bir kuaför buldum çok müşterisi var belli adam iyi iş yapıyor saçım için fiyat aldım değişik bişiler istiyorum föfle gibi gölgede olabilir adam bana 130 ytl dedi adamla sıkı paarlık ettim 90 a indi zaarr zooorr ama adam çok kaliteli malzemeler kullanıyor valla bizzat gördüm loreal kullanıyor.ayın 11 den sonra randevu alacağım iyi bi kuaför bulduğuma sevindim.artık burada da bi kuaförüm oldu bişi yaptıracağım zaman ist gitmeyi beklerdim artık buna gerek kalmadı.sonra eve geldim bide ne göreyiim mutfağı su başmış dumur oldum yaniii.evden çıkarken sular yoktu demekki açık unutmuşun musluğu allahtan musluğun için d bişiler yoktu su direk gitmiş lavobadam ama su tazikli olduğundan yerlere akmış kilim sırılsıklam dı.orayı kuruladım falan.efeyi yedirdim uyuttum dizim başladı yaprak dökümü onu izliyom şimdi.bugünlük bukadar hade byyyysssssss

iyi geceler günlük
içimde anlamını bilmediğim bir sıkıntı var çook ağlamak istiyorum
bugün çokda güzel geçmişti oysaki arkadaşımdaydım büytün gün yemediğim şey kalmadı üstüne boool muhabbet
offfffffffffff yaaaaaaaaaaaaaa senağlama
çook canım sıkılıyo
anlatmıycam
en iyisi gidem yatam

buarada BELİNAY MERVE arkadaşım beni yanlış anladı sanırsam onada canım sıkıldı senağlama

boğmayım seni hadi iyi geceler

Selam günlüüük,
Çok oldu yazmayalı sanki, bana öyle geldi...bi uğrayayım dedim....
Çok çalışıyorum ve çalışmak iyi geliyor günlük her şeyi unutturuyor.
Hatta hayatımı doldurmak için o kadar çok şeye atlamışım ki baya bi yoğun oldum ama çok seviyorum bunu,bu yoğunluk hiç bitmesin istiyorummm...biraz stres yapıyor insan doğal olarak ama olsun boş oturunca çok kuruyo insan kafasında ondan daha iyidir yani..
Bu haftasonu bi arkadaşımın doğumgünü var yarın işten sonra ona hediye almam lazım ve tabii kendime de giyecek bişeyler...inşallah uygun bir şeyler bulabilirimm sonra eve gelip çalışmaya devam edicem...yani benim durumum ve gelecek planım budur günlükümlaelaelaelaelae Başka ne yazsaam ne yazsaam diye düşünüyorum ama insanın sevgilisi olmayınca da yazacak pek birşeyi olmuyo biliyomusun,ot misali yaşıyorum iştenaniknanik eh o zaman ben gidiyim madem öyleee...güzel haberlerle geri gelmek dileğiylee
öptümmmŞeniz

Meraba günlüğüm.
Epeydir ugramıyorum sana
yazacak bişeyler yok sanırım yada varda yok her neise işte.
Bunalım takılıyorum bu aralar..
Bir saat iyiysem bir saat kötüyüm sebep hiç..
Dengeziz insanın halide bi başka oluyormuş..
Dengesizim agrasifim huysuzum vs.vs.
Böyle işte..
Gidip yatıyım en iyisi kendimi dinlemeyim..
İçime hades kaçmış:roflol::roflol:
Hadi iyi geceler günlüğüm.
Tüm kızlara selam söyle emi ? unutma haaaa!!yerimseniben

Günlükcümmm
Bugün cokkk kosturdum detaylara sora giricem
Hani bir seyi cok istiyordum ya o gerceklesio
Ev sahibi olucak gibiyim insallah Allahim herkese nasip etsinnnn
biraz borclancam da
Allahim yardim edicek ve halledicem ins..
Sonra görüselim be günlükcüm herkeslere selam olsunnn kizlar öpüldünüz tafimdan mis kokulu güllerimm

günnüüükk günaydııınn çok neşeliyimsırnaşık şey
herşey yoluna giriyo allahım bozmasın inşallahhhhh
dün hıyarımla tam 2 saat konuştuk msnde
düzelmeler var hıyarcımdaaa
kaybettiğim bebeğimden aylar sonra ilk kez suskunluğunu bozdu ve bebek konusunu açtı
benden bebek sahibi olmak istiyo günnükkk
bulduğum muskayı hoca buldum ve ona yolladım ondan sonra ne olduysa düzelmeler başladı
adam ayırmak için işlem yapmışlar diyo allah bunu yapanı bildiği gibi yapsın günnükçüm
rabbim dileyen herkese mutluluğu nasib etsin günlü herkesin gönlünden geçeni avuçlarına versin
bize bu kötülüğü yapanda allahından bulsun :mymeka:
amacına ulaşmak için bu yolu deneyen insanı biliyorum ama...
neyse hesabını sormak bana düşmez günnük
allah herkesi biliyo
rabbim bozmaz inşallah bu mutluluğu günlük
bi bebeğim olsa kaybettiğim kızımdan sonra bu bana en büyük ödül olucak
nazar değmesin dün beni çok mutlu etti evet yüz vermedim ama kalbimde açan
çiçekleri tarif edebilmem mümkün değil günlük
sevgi çok başka bişeymiş herşeye katlanmak demekmiş
bütün herşeyi bi kalemde silebilmek demekmiş
umut demekmiş günlük
umutları kırılsalar bile yeşertebilmekmiş sevmek
dilerim herkes ama herkes sevdiklerine kavuşur allahım sevenleri hiç ayırmaz
dilerimki kimsenin gönlündeki umut ve sevgi çiçekleri solmaz
herkesin bi muradı var günlük allah tez zamanda tüm kklıların hayırlı dileklerini yerine getirir umarım
rabbim sonunda yüzümü güldürüyo
çookk çook konuştum çenem düştü sanırım
herkese selam söyle günlük
kızları çok ama çokkkkk seviyorum
kocaman öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
buda benden bizim kızlar için olsun a.s.
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Ağaçlar sonbahara hazırlanıyor
Bu şehir o eski İstanbul mudur?
Karanlıkta bulutlar parçalanıyor
Sokak lambaları birden yanıyor
Kaldırımlarda yağmur kokusu
Ben sana mecburum, sen yoksun!

Sevmek kimi zaman rezilce korkudur
İnsan bir akşam üstü ansızın yorulur
Tutsak ustura ağzında yaşamaktan
Kimi zaman ellerini kırar tutkusu
Birkaç hayat çıkarır yaşamasından
Hangi kapıyı çalsa kimi zaman
Arkasında yalnızlığın hınzır uğultusu

Fatihte yoksul bir gramafon çalıyor
Eski zamanlarda bir Cuma çalıyor
Durup köşe başında deliksiz dinlesem
Sana kullanılmamış bir gök getirsem
Haftalar ellerimde ufalanıyor
Ne yapsam ne tutsam nereye gitsem
Ben sana mecburum, sen yoksun!

Belki Haziranda mavi benekli çocuksun
Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor
Bir şilep sızıyor ıssız gözlerinden
Belki Yeşilköy'de uçağa biniyorsun
Bütün ıslanmışşın tüylerin ürperiyor
Belki körsün kırılmışsın telâş içindesin
Kötü rüzgâr saçlarını götürüyor.

Ne vakit bir yaşamak düşünsem
Bu kurtlar sofrasında belki zor
Ayıpsız fakat ellerimizi kirletmeden
Ne vakit bir yaşamak düşünsem
Sus deyip adınla başlıyorum
İçim sıra kımıldıyor gizli denizlerin
Hayır başka türlü olmayacak
Ben sana mecburum bilemezsin...

Son düzenleme:
günaydın günlük hayatımda ilk kez günlük yazıyorum.gerçi önceden yazsaydım herhalde roman olurdu.ben okadar çok acılar yaşadık ki bazen soruyorum kendime nasıl ayaktayım yaşdığım en büyük acı dinmeyen bitmeyen kızımı kaybetmenin acısı onu morgtan alışım son defa yıkayışım gömülürken bakamadığım yan mezarlıkta yürüyen böcekleri sırf kızımın yanına gitmesin diye öldürdüğüm böcekleri hatırlıyorum.tüm bunları yaşadıktan sonra hadi kızım kızını ve oğlunun sana ihtiyaçları var.dayan deyip allahım deyip kalkıyorsun. hiçbir şeyden gülmedim.rabbim bari kalan çocuklarımdan güleyim başka birşey istemiyorum.ne para nede pul bana ne yapacaksan yap ama çocuklarım iyi olsunlar. bari onları mutlu ,sağlıklı ve başarılı göreyim .

Bu sabah çok kanıyorum günlük, yüregim o kadar acıyorki bunun tarifi imkansız...
Hani zaman herşeye ilaçtı, sabretmek ,şükretmek lazımdı...
Durduramıyorum günlük, yaşadıgım acıları, çektigim azapları üstüne tuz basıp durduramıyorum...

Kanıyorum günlük,bitiyorum ben......

GÜNAYDINNNNNN günlükçümmmmmm
çok mutluyummm yaa kknın bursanınn güzelleri gelicek banaa
onları enn güzel bir şekilde ağırlıcam allah izin verirse:)))) inş..
bi telaşe başladı bende güzelll .....
ama bu günlerdee vücudumm bi tuhaff şiş her yanımm nedensee sabahları çook zor uyanıyorummm bir baş ağrısıı kendime gelemiyorumm kolumu kaldırasım yokk bıraksalar koca gün yatarımm miskin miskinnn..bu halden kurtulmam lazımmmmmmm...
herkesii öptümm kocumannnn güzel günler diliyorummmm...

Gunluk...

babam dun yine rahatsiz idi, hiç nesesi yok. bugun hastaneyi aradim daha once randevu veremeyiz doluyuz dediler, nasil hastaneyse klava:

annemi ozledim...:çok üzgünüm:

gunler geçmesin gunluk...baba ocagini terk etmek çok zoruma gidiyor gunden gune

dun kizlarla açtigim bir konuda dertlestim biraz, o kadar iyi geldiki, beni çok iyi anlayan biri var bu sitede, ayni duygulari hissediyoruz cunku aynisini yasadik, o an yanina kosup kucaginda saatlerce aglamak istedim, gonuller bir olsun demisti bana, burdan ona sevgiler gonderiyorum (o kendini biliyor)

mavrulam ve mahbile iyi degiller çok uzuldum :çok üzgünüm:
onlara destek olabilirmiyiz gunluk ?

bi gun gelecek de KK guzellerinin hepsi ayni anda gulecek mi gunluk sence ?

son olarak...eboshuma soyle derslerini aksatmasin, takip ediyorum onu
Belinayim geri geldi ya ohhh binlerce sukur
Axicime de soyle hayirli haberlerini bekliyoruz burada

Buradan gelip geçen butun dostlara guzel gunler diliyorum, sevgilerimi gonderiyorum Gunlugum
a.s.

Güzel bir günde
Yeni bir umutla günaydın
Günaydın
Kocamannn bir öpücükle günaydın
Günaydın
İçten içe kor gibi yanan kalp ateşim günaydın
Günaydın
İssiz, dumansız gönül alevim günaydın
Günaydın
Kardelen çiçeğim, kır menekşem günaydın
Günaydın
Serçe cıvıltım, bülbül sesim günaydın
Günaydın
Uyan artık
Güzel haber var
Hadi
Gözün aydın.

Herkesciklere günaydın güzel bir gün güzel haberler alacağımız içimizin kıpır kıpır olacağı bir gün olur inş günlük :1hug:

günnük çok hastayım
benimkinin ahımı tuttu ne aldım adamın günahını
boğazımdan bişey geçmiyo çok fena su bile içemiyorum
kulağımda ağrımaya başladı
ben bu gidişle fazla durmam zahir
:1no2:

canımcım
hergün güzel geçiyor
sevdileceğim bilmiyor
içimde ateş sönmüyor
hasret bitmiyor
karnım doymuyor
ablam kızıyor
kilom fırlıyor
100 ü buluyor
bakalım ne çekiliyor
nasip kısmet ömür bitiyor
yani kısacası diyet yok hayat güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…