Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük beni unutmadın umarım..

Tamam kızma çok uzun bir ara verdim, seni ihmal ettim, ama yoğundum be günlük
Bu hafta çok vasattı günlük
Daha pazartesi dakka bir gol bir 19 Mayıs ve ben çalıştım
O da yetmedi benim herif evde hasta olmuş yatıyordu
O da yetmedi kayınvalide teee kalkıp yazlıktan geldi oğlu hasta diye
O da yetmedi benim ev pislik içinde, ellektrik süpürgesi bile ortada, ben işten eve dönme yolunda telefon geldi annemler bizde diye
Tabi ben hemen ev nasıldı, dağınıkmıydı diye sordum
Gelmeden aramış kayınvalide nasıl olduysa benimki hemen kalkıp evi temizlemiş
Tabi biliyor hem anasının hem benim huyumu..( annesi eğer o pisliğin içine gelseydi artık 10 sene dedikodumu ederdi) ( Ben de eğer kocam evi temizlemeseydi 10 sene başının etini yerdim)

Neyse çok şükür o günü kazasız belasız atlattık.
Salı gününü pek hatırlamıyorum
Çarşamba günü işten geldim bir 5 km kadar yürüyüş yaptım sonra oturdum sahilde çayımı içtim...
Dünde pek farklı bişey olmadı.
Bugün akşam da kocam buluştuk bana elbise, tırnak stickerı ve parfüm aldık.
Sonra gittik sahilde bir balık restorantına akşam yemeğimizi yedik.
Yarını soracak olursan yine yoğun geçecek..
Akşam 5 e kadar iş sonra düğün, düğünde az biraz durup konsere kaçacağız.
Konser kimin mi Tarkan'ın bir üniversitenin düzenlediği bir organizasyon
Herhalde sabaha karşı eve gelirim yine dinlenemem ben bu haftasonu

Neyse günlük;
Hastalara şifa, Dertlilere deva olsun..
Buradaki tüm arkadaşlarımın gönlünden geçen hayırlı dilekleri kabul olsun :asigim:

Ha bir de bu arada unutmadığım bişey daha var devamlı aklımda şimdilik susuyorum günlük bak sadece şimdilik
Bir defa daha tekrarlanırsa varya.... neyse...
Umarım bir daha yapmayacaksın..
Ben şimdilik kaçar byyŞeniz

Son düzenleme:
sevgili günlük ben çok ama çok yorgunum,yine de işimi çok seviyorum.ama hastalandım midem bulanıyo başım dönüyo,gözlerim alerjiye yenik ne diyebilirim ki hastayım işte ama işler de çok napalım .hayat herşeye rağmen çok ama çok güzel yine de.

Günaydınna.s.
Bugün erkenden kalktım kendimi iyi hissediyorum..Malum dün akşama doğru berbat bir gece geçirdim ...Oğluşumu spora bırakıyorum bıraktım eve geri dönücemki bir cayırtı koptu ortalıkta ben arabayla karşı karşıya kalıverdim biranda:1no2:

Burada komple inşaat var metro altgeçitler vsvsvs.. Ve bu inşaat yüzünden hergün geçtiğim yol bir anda çift taraflı açılıvermiş ne bir uyarı ne birşey bende herzamanki gibi geçiş yapıyordum ki araba zorla durdu karşımda elim ayağım boşalıverdi birden...
Orada bulunan esnaf vs hepsi koşturuyor kıza bişi oldu diye:1no2:Çok şükürki şok dışında birşey olmadı ama şoförü esefle kınıyorum!!!Yeni açılmış bir yol ve yayalar geçiyor o ise son sürat yokuş aşşağıya iniyor yetmedi Allah cezanı versin diyede bağırıyor hem suçlu hemde terbiyesiz..Öyle ağrıma gittiki anlatamam hiç duymadımki bana böyle densin kalk tanımadığın elin adamı sana bunu desinsenağlama

Neyseki araba hemen geldi orada bile millet görmüş olayı geçmiş olsun Allah korudu deyip duruyorlar kendimi nasıl eve attığımı bilemedim ve sinirim boşalıverdi nasıl ağlıyorum anlatamamsenağlama

Girdim duş aldım ve oturdum yasin okudum bir sürü şükrettim Allahıma ..Çok şükürki ucuz atlattım verilmiş sadakalarımız varmış...

Bugünde ilaçlama gelecek eve sabahtan toparladım heryeri öğlen çıkacağım ilaçlama olduktan sonra evden dolayısıyla bi 2 gün yokum...Herkeze tüm arkadaşlarıma güzel bir hafta sonu diliyorum :1hug:ve derimki hiç güvenmeyin kızlar yüz kez bakın etrafınıza heran değişiklikler olabiliyor yerimseniben

ya günlük bi mutluyum bi sevinçliyim
finallerim çok iyi gelecek gibi son bir hafta kaldı düzenli çalıştım günlük
günde 6 saat çalıştım bunu hakettim ben sanırım
hiç çalışmadığım zamanlarda bile günde 4 saat çalışıyordum
herkez ailesinin yanına gitti ben evde kaldım sıktım dişimi ve sanırım başarıyorum
sadece biyokimya finali biraz kötü gelecek
keşke o derste vizeler daha ağır bassa :roflol:
ondanda korkmuyorum çünkü vizem A idi :))
işallah başaracağım günlük :) işallah

nbrs gıı günlük
amaaann beni sorma için kararır ben öğlesineyim işte
gene sabahın köründen kaltık oğlumla bugünde ctesi.bari hafta sonları uyayım diyorum ama bırakmıyor benim yaramaz oğlum.kahvaltı yaptık koçiş muhtarlığa gitti kaydımızı yeni taşındığımız bu kazulet yere aldırmak için.hemde bana ikametgah alacak spora yazılcamyaa
birazdan gelir bgün gene kös kös oturacaz sanırım.ooooffff bi arabamız olsada ankara gezsek tozsak beee.ankarada güzel gezilcek yerler var ama biz bir fırsatını bulupta hiç biryere gitmedik 3 yıldır buradayım.istanbula haziran sonu gibi gitmeyi düşünüyorum uçakla ama korkuyorum.oğlum çok sıkıntılı olduğundan çok zorluk çıkarıyor bana yolda babasıda olmayınca daha bi çekilmez oluyor.bende uçakla gideyim diyorum 1 saat ama korkuyorum bide pahalı beee 110 milyon anam bu ne ay.sonra dün efeyi dışarı çıkardım gezsin hava alsın diye amaaan beni mahvetti çok yordu çoook.bide yılan varmış bahçede burası çoook yeşillik dışarıyı sulayan bi amca var o dedi otarafa gitme orada koçaman yılan var diye çocuğu kaptığım gibi içeri attım kendimi valla.bide korkuyom çok yeşillik yaa kene mene olur diye aay allah korusun.haaa bu arada bir kaç gün önce benim fırlama oğlum kafamdaki tel tokayı al sonrada yere uzanıp tv izlerken kaçır onu boğazına elim ayağım kitlendi çocuk morardı allahtan nefes alıyor nefes borusuna değilde gırtlağına kaçmış ters çevirdim sırtına vurdum yooookkk şiddetli bir şekilde ağlıyooor sonra ağzından bir damla kan geldi hemen kendimi attım sokağa bi araba görsem çevirip dr getircez eşim de arkadaşını aıyor arabası var.derkeeennn elini ağzına soktu kendi çıkardı tokayı dr gitmeye gerenk kalmadı.ama felaket korktum ay.ona bişi olsa allah korusun ben napardım beniiimmm fırlama oğlum yaaa.neyse başını ağrıttım hade bys görüşürüz sora gene

annem annemm güzel annemmmm......
seni pamuklara sarmalar sararımm
ne bedel isterim ne hesap sorarım
ne sitemle güzel kalbini yorarımm....
sakınma tatlı dilleriniii annemmm..........
dün akşamm eve giderken kapıdan uğradıkk güzel annemee bana sarıldı sarıldıı koktu öptüü canım kızımm mis kokulumm diye içine çekti beniii.....nasıl mutlu oldummm gözlerim dolduuu nasıl bir sevgidir bu yaa karşılıksız tek sevgiii canım annem seni çok ama çokkkk seviyorummm.allahım başımızdan eksik etmesinn seni(aminnn)
dün zaten çok duygusal günümdeydimm işte zor zamanlar geçirmiştimm gözyaşlarımıı tutamamıştımmm rahatladımm iyi geldiii tam üzerine görümcem aradıı oda çok üzüldüü ne olduu niye ağlıyosunn bak bende ağlarım diyo bana :))ama hani birden çıkıverir yaa içinden ağlamak gelirr öyleydi iştee((hepp dua ediyorummm rabbim kimseyi kimseye muhtaç etme senden başka diyee ama nedense olmuyorr dün yine böyle bişey yaşadım ve çok kırıldımmm anladım kii sende varsa herkesde varr......
herkesee selamlarr mutlu hafta sonları günlükçümmm(( nerdenn grdimm nerden çıktımm valla bravo banaa:)) aklım nekadar karışıkkk)

Selem günlük ve günlük dostlarım;

Cumartesileri sevmiyorum aslında cumartesi tam gün çalışmak zorunda değilim.
Öğleye kadar mesaimiz.saat 4.30 a kadr kalıyoruz.Fazla mesai oluyor.Bu da ek bir gelir elbet benim için aslında .Çünkü kısmet olur düğünümüz olursa paraya çok ihtiyacımız olucak.Kar kardır diyorum kalıyorum işte.
Zaman zaman firar etsem de.
Ama bugün çok sıkıldım kalmak hiç istemiyorum.
Ama kalmak zorundayım.Son yaptığımız geminin deneme seyri var.
Sevgili müdürüm onunla ilgileniyor.
İzin almak yüzsüzlük olur.
Adamcağız ne zaman izin desem bir kez bile bni kırmadı, hayır demedi.
Hakkını yiyemem.Yine söylesem yine okey derde olsun günlük.
Kısmet olursa 31 mayısta izin alıcam zaten tam gün.Açık öğretim sınavı var.
İki hafta üstüste olmasın.
Saçlarımda değişiklik istiyorum.Omuzlarımı geçik şimdi boyu.Rengide şarap kızılı.gözlerim yeşil.
Kestirmekle kestirmemek arasında kararsızım.
Kestirmek istemiyorum çünkü düğünüm eylülde olursa uzun saç iyi.
Dalgalı katlı kesim.şimdi.
Ama birşeyler yapmak istiyorum da.Neeee
Hava sıcacık içim ısınıyor böyle havalarda
ama nedense ayaklarım buz gibi soğuk.
Bugün çok cici gördüm kendimi.
Siyah kapri,beyaz kısa kollu badi. ve üstüne siyah üstüne renk renk çiçekler olan asklı bel kısmı oturan kalçalarımın azcık altında sevimli birşey giydim.
Beyaz babetlerim beyaz çantam.makyajımda vardı.Ama artık yok.
Sağolsun " Cinsilatifimin " benim için yazdıklarını sabah okuyunca makyaj kalmadı.Çok duygulandım çokkkkkk.
Herkesi iyi haftasonları diliyor ve öpüyorum.baş başşşşşş

bugün cumartesi bu hafta öğlene kadar işyerinde nöbetciyim Kötü Kazen saat 1,5 gibi çıkıp ablama gideceğim.yeğenim askere gitti ya gidip ablama biraz şebeklik :icecream: yapayımda gülsün canım.sesi kısılmıştı ablamın stresten.inşallah hayırlısıyla gelecek benim böcüküm askerden.senağlama

dün akşam yorgunluktan tv seyrederken uyuya kalmışım.tatlicadiarzu inşallah bu hafta sonu dinleneceğim.
herkeze iyi,mutlu,huzurlu hafta sonları diliyorum a.s.

selam günlükçüm, geçen günkü buhranlı halim devam ediyor

noluyor bana günlükçüm böyle, manik depresif tavırlar içersindeyim, diyeceksin ki ikizler burcusun, ama hiç böyle olmamıştım günlükçüm, umarım havalardandır, ne demiş şair

...beni bu güzel havalar mahvetti
böyle havada aşık oldum
eve ekmekle tuz götürmeyi böyle havalarda unuttum
tütüne böyle havada alıştım
beni bu güzel havalar mahvetti...

selam günlük ben ilk defa geliyorum.ama bundan sonra yazmaya çalışacağım. bugün cumartesi ve ben hafta sonlarını hiç sevmiyorum nedendir bilmem .evim tımarhane gibi ve ben hala oturuyorum.bu akşam eşim bir süpriz yapacak ama ben süprizi biliyorum.akşam ailecek yemeğe gidecekmişiz.aslında böyle şeyler pek yapmaz ama hadi hayırlısı.yaşasın bugün yemek yapmıyorum saçmalamaya başladım ya görüşürüz...

Gelemedim bir kaç gündür sana yazamadım
Çok tatlı bir heyecanımız vardı kardeşim asker oldu
Ankaraya gitti dün gecemiz onun içindi
her yapılan herşey ama herşey onun içindi..
Şuanda taburuna teslim olmuş ve tam bir asker oldu benim canım kardeşim..
Allahım bu nasıl bir duygu kelimelere döküpte anlatamıyorum bile..
Tek dileğim gittiği gibi sağ salim dönmeyide nasip etsin
Allah bütün asker yolu bekleyen herkeze çok büyük sabır versin..

Canım Kardeşime;
Evimizin haylaz,yaramaz,afacan çocuğuydun sen..Akşam geç saatlerde bütün sokaktaki komşuların ziline basıp kaçan,kapının önündeki arabaların alarmlarını bas bas bağırtan ardından da çatlayana kadar gülendin sen..Yeri geldiğinde annemi inatçılığın ile üzen ama hatanı anladığın an anneme sarılıp,öperek ona yağcılık yaparak kendini affettirendin sen..

Evde hep 5 kız kardeş olduğumuz için,''beni hep dışlıyorsunuz ,evde tek erkek olmak zor diye'' yeri geldiğinde isyan eden ama o ablalarına hiç bir zaman kıyamayandın sen..

Şimdi bizim tekne kazıntımız büyüdü ve vatana olan borcunu ödemeye gitti ablaları..İçim belki çok buruk ama çok gururluyum kardeşim ile gurur duyuyorum...
Asker ablası oldum bu gece saat 23.30 da yolcu ettim kardeşimi benim canım kardeşim bölüğüne teslim oldu ve işte hayat onun için ondan sonra başladı...Diyorum ki ağlamıyacağım ama bu kahrolası gözyaşlarımı tutamıyorum,üzülmek değil bu ama insan dayanamıyor işte...Çok şey yazmak ve bu içimde sebebini bilmediğim şu sıkıntıyı sözcüklere dökerek rahatlamak istiyorum ama yapamıyorum...
Allahım sen vatana olan borcunu en iyi şekilde yapana askerlerimize sağlık,sıhhat,güç ver yarabbim..Tez zamanda teskerelerini almayı nasip et yarabbim..Bütün asker yolu bekleyen annelere,babalara,ablalara,sevgililere,eşlere yollarını bekledikleri,günlerini saydıkları askerlerine bir an evvel kavuşmayı nasip et
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER

Son düzenleme:
sevgili günlük
nasılsın ben hala çok yorgunum çok uykum var uyuycam birazdan
dün mezuniyet törenim vardı sabahtan başladık hazırlıklara ev arkadaşlarımın aileleri geldi onları karşıla kahvaltı hazırla kuaföre git gel tekrar masa hazırla giysilerini hazırla makyaj falan filan derkeennn bayyaaa yorulduk.Annem gelemedi mezuniyetime babam okuldan izin alabilseydi arabayla gelceklerdi ama izin alamadı annem de yola dayanamam dedi bende hiç ısrar etmedim günlük zaten karmakarışık bi törendi koskoca fakülte bilmem kaç bölüm aynı anda okulun bahçesinde oldu.Pek de güzel değildi anlayacağın ama kaç saat ayakta bekledik bide ayakkabımı ilk kez giyiyodum çok sıktı ayağımı.
Ama yinede bi heyecan mutluluk garip bi duygu işte kuzenimle aşkım:asigim: yanımdaydı zaten ev arkadaşlarımın aileleri hiç yalnız bırakmadılar çok sağolsunlar annem gelemedi diye kendimi yalnız hissettirmediler hiç :1hug:
Törenden sonra da aşkımla yemeğe gittik eğlenmeye de gitcektik ama ayağımın acısına dayanamadım eve gidip ayakkabıyı değiştirmek de zor geldi eve gitseydim çıkamazdım diye.
Neyse günlük ben biraz uyuyayım
mezun oldum sonundaaaa :dance::dance::dance:
Darısı mezun olacak arkadaşların başına inşallah
öptüm herkesi byeeee

günlük moral hala sıfır düzelmeden yazmayı düşünmüyorum sana
üzülmesini istemiyorum canım arkadaşlarımın hepsini öpüyorum günnük söyle onlara
hepsi benim için çok değerli
En son sardunyalar da soldu yar
Sen orda ben burda yüreğim yanar
Bu ayrılık değil ölüm bana
Ne olur ağlama kıyamam sana
Bu aşk saklı içimde
Sen de gitme acılarla
Olmaz böyle ayrılık niye
O masum yüzünde sessiz çığlıklar gibi her sözün
Git desen de kal desen de yaş dolar gözün
O masum teninde yorgun ellerinde hep hüzün
Sensizlikten her nefeste yaş dolar gözüm
Dokunma yaralıma içimde çıkmaz yollara
Yapma dudaklarınla kalbime dokunup onu acıtma
Vurma yaralarıma kar yağmasın baharıma yapmasenağlama

Bizi yaşama bağlayan,
Bazen yaşamaktan soğutan...
Bir alışkanlık,
Hayat.

Bir ırmak misali akan,
Durmak bilmeyen
Hayat.

İnatçı ama,
İnadına sevimli,
Hayat.

Yaşamanın en anlamsız yanı,
Ama en önemlisi belki de,
Hayat.

Geç kalan sabahların,
Islatmayan yağmurların
Tek sebebi.
Hayat.

Sorguların bitmeyen sorularının
Beklentilerin tükenmez umutlarının
Tek çaresi.
Hayat.

Ahhh hayat ahhhh senağlama

Günlükcüm nasılsınbenneyaptımki

Beni sorma istersen, bugün kendimi sorguluyorumbenneyaptımki

Değer mi yaptıklarıma, kişilere, eylemlerebenneyaptımki

Değer veripte yüz çevirmelere katlanmaya değer mi dedim kendimebenneyaptımki

Sonra düşündüm de bundan yoksa yok öyle dedim, değer verdiğinden herşeyi görebiliyorsan artık bu kadar değer verme dedimbenneyaptımki

Bugün böyleyim işte günlük keyifsiz, uykusuz, belki biraz asabi, belki biraz yalnız ama artık kendini sevenyerimseniben

İyi geceler günlükçüm,ben hemen hergün kk gezinirim.Sana ilk kez rastladım.Diğer günlüklerede bir göz attım.Herkes içini boşaltmış,rahatlamış.Ben de kırgın,üzgün,
yorgun,bazende mutlu oluyorum,her insanda olduğu gibi.
Ama bu günlerde bir tembellik çöktüki sorma günlükçüm.Canım hiç bir şey yapmak istemiyor.Ne yemek yapmak,ne temizlik......Hiçbirşey yapmak istemiyorum.Allah başa vermesin.Ev aldı başını gidiyor.Derken az önce her tarafı toplayıp temizledim.Ama istemeden.Ne oluyor bana bilemiyorum günlük.Her şey beni sıkıyor.Bugün annemlere gittim orada dahi sıkıldım..Hiçbir yer bana zevk vermiyor.Hemen kendimi dışarı atasım geliyor.Sıkıldıkça çarşıya çıkıyor sitres atıyorum.Bugünde öyle yaptım.Baktım sıkıntı bastı
Annemlerde (öyle iyilerki ,ilgililer,sevgi dolular)Çıktımgittim kendimi çarşıya attım.Dolaştım.Hoşuma giden yerlere uğradım.Stresimi attım.Atmaya çalıştım.
Aslında kıpır kıpır,titiz ,şen biriydim.Galiba bahar rehaveti.......yorgunluğu......
HAva değişimi.........Diyorum ama ........
Sevgili günlük,aslında benim bir derdim var ama yarına anlatayım istersen.İpucumu
İnsanlar nankör,insanlar kıymet bilmez,insanlar neden birbirlerini çekemez,neden birilerinin mutluluğu,başarısı vs... niye diğer insanları rahatsız ediyor.....anlamıyorum.İşte kafam bu sorunlara meşgul.Başımda bu tür dertler var.Bir yaşlıkadın benim başarımı kıkanıyor,beni şahsımı tanımıyor,ismimi,başarımı,biliyor,tanıyor,Aynı mesleğiyapıyoruz.Aynı ürünleri pazarlıyoruz.VE beenim bir yıldır adım adım,büyük güçlüklerle yaptığım işimi düzenimi,arkadaş çevremi bir iki cümle ile yıkmaya çalışıyor.Beni karalıyor.Tanışmadığımız halde Sadece ismimi biliyor.Aynı ürünleri satyoruz.Alış ve satış bölgemiz aynı.Beni karalıyarak kendini ön plana itiyor.DAha çok ucuza satarak.Maksat satış olsun.Hiç kar etmeden.Sırf benim çevremi etkisi altına almak için.Bu durum beni çok üzüyor günlükçüm.Bütün dost dediğim (müşteri)dostlarım bana yüz çevirdi,menfaat için.......Anlatabildimmi günlükçüm.Biraz karışık oldu.Ama benim kafamda bunlarla meşgül.Her halde içimdeki tembellik,sıkıntı bundan olacak.Ohhhhh be Günlükçüm, içimi döktüm rahatladım.Beni ne üzüyor biliyormusun insanların kendi menfaati için,başka insanı haksız yere karalayarak kötüleyerek bir yerlere gelmeye çalışması.Halbuki herkes işini yapsın ve sussun.hanımlığını bilsin.işini yapsın çeksin gitsin.Galiba ben bu işi çok uzattım.1 haftadır bu insanın yaptığı karalama kampanyası yüzünden pisikolojim bozuldu......
Benim yapım bunları kaldramıyor.Hekesi kendim gibi sanıyorum.
AMa günlükçüm öyle kötü insanlar varki Allaha şükür bu yaşıma kadar ilk kez bir sahsiyetsile karşılaştım.İnşalah günlükçüm bir an önce bu olayı çözerim.Çünkü o kişi yüzünden tüm arkadaşlarımı (müşterilerimi)kaybedeceğim.Arkadaşlarım diyorum.HErgün hemşireleri ziyaret ederdim,satış için sohbet için....şimdi o teyze tutunabilmek için hırsı için benim hakkımda bütün herkese atıp tutuyor.YAzık ya ayıp yaaaa.Kokoca kadın 50 yaşlarında imiş değermi üçbeş kuruş için insan karalamaya,Hadi insanlarda korkmuyor,Allahtan damı korkmuyorsun teyzecim.Vicdanın hiçmi sızlamıyor.Hiç mi Allah
korkusu yok sende.......''.BU DÜNYA NE SANA NE BANA KALMAZ''HAYATTA HİÇKİMSEYİ KISKANMADIM,HİÇKİMSEY KARALAMADIM.HEP İNSANLARI SEVDİM.AMA İLK KEZ KÖTÜ İNSANLA KARŞILAŞTIM.ALLAH BAŞA VERMESİN.....GÜNLÜKÇÜM...OHHHHH BE RAHATLADIM VALLAHİ.....BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİN İÇİN......İNŞALLAH ANLATABİLMİŞİMDİR.EN GÜZEL GECELER HEPİMİZİN OLSUN.

cancağzım bugün gene çalışıyorum..ama dert etmiyorum..çünkü biliyorum ki bitecek geçecek..ne diyorduk beklenen gün gelecekse..çekilen çile kutsaldır!
hayatımda herşey düzgün.dün arkadaşımla servis müdürümüzün düğününe gittik..Allah mesut etsin inşallah.çok güzeldiler ve birbirlerine çok sevgi dolu bakıyorlardı..ordan da kocalarımız bir pubda oturmuş içiyordu.onların yanına döndük.gece 2 ye geliyordu eve geldiğimizde,ondan giremedim..:asigim:
bugün çok yazamayacağım..gülbenin bu şarkısını günlerdir arabada son ses dinliyorum.sana da yazmak istedim.. :

aşk hiç bitmez,bitmez derler ..yanlış..
seven gözden düşer mi,düşmez derler...yanlış..
kabullenmek zor oldu,bi göründü bi kayboldu...varsın kaybolsun

onsuz günler geçmez derler..yanlış..
kader adam seçer mi,seçmez derler...yanlış..
kabullenmek zor oldu,içim yandı kor oldu..varsın kor olsun

yaramazım döndün mü,duramadın geldin mi yoksa
bu garip halinle yükseldin yan durdu mu yoksa
kanadını açtında,uçamadın düştün mü yoksa
bir özür borcun var,o büyük gün geldi mi yoksa

sabrettim bekledim,hiç sorun etmedim
bunlar yıkmaz beni,ben daha bitmedim
aşkım bak dimdik ayaktayım hala hayattayım

yaramazım döndün mü,duramadın geldin mi yoksa
bu garip halinle yükseldin yan durdu mu yoksa
kanadını açtında,uçamadın düştün mü yoksa
bir özür borcun var,o büyük gün geldi mi yoksa
:içelim::içelim::içelim:

günlükçüm,

gülşahıma söyle yalnız değil bugün, bende çalışıyorum...napalım sağlık olsun ....
gerçi dünkü deniz ve piknik olayından kalma yorgunluğumu hala atamadım ama neyse....
buraları pek sakin bugün, finaller öncesi kimse ortalıkta gözükmüyor. şükür en azından yorgun ama sakin bir gün geçiriyorum..... böcüğümede banada kolay gelsin, hatta tüm pazar gününü çalışarak geçiren arkadaşlara.....

Koşa Koşa Sana Geldim Günlüküm:sm_cool:
İçim İçime Sığmıyor ki Ay Nerden Başlayayım Konuya Onu da Bilmiyorum Ama;
Biliyorsun canım benim 15 gün önce iki önemli sınavım var demiştim yaaa:asigim:
İşte sonuçlarımı az evvel netten öğrendim
Geçtim ya Geçtim Oley beeeeeeee:hooray:
Nasıl oldum varya havalara uçtum resmen.:sm_cool:..

Ya işte hayat böyle günlüküm dün çok üzgündüm
Bugün ise bu aldığım haber ile birlikte havalara uçtumm
Allah herkezin hedeflerini bir an evvel kavuşmayı nasip etsin..
İstemek Başarmanın Yarısıdır Derler ya..
Ben çok istedim,çalıştım,başardım ve kazandım beeee:hooray:

Bana bu süre boyunca destek olan bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkürler ediyorum.a.s..Bana gerçekten çok güvendiler ve çok inandılar sizleri çok seviyorum canım arkadaşlarımŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…