Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük,
Nasılsın bakalım ?
Ben çok daha iyiyim inşallah en kısa zamanda daha da iyi olacağım.
Dün akşam halılarımı yıkadım işten gelince ama kollarım kalkmıyor inan klavyenin tuşlarına zor basıyorum. Kollarım dökülüyor resmen.
Anlatacak çok şey var günlük ama inan yazamıyorum bir ara uğrarım hepsini teker teker anlatırım anlaştık mı
yerimseniben
Kızlara çok selam hepsini kocaman öpüyorum :1hug:

selam günlükçüğüm bu ne sıcak böyle günlerdir evde tıkılıp kaldım daha sıcaklar bastırınca artık küvete su doldurup otururum herhalde allahın izni ile aralık gelsede bebişimizi kucağımıza ALSAK BU YAZ ZOR GEÇECEĞE BENZİYOE OLUŞUMDA KIŞA DENK GELMİŞTİ ANLAMAMIŞTIM.NE YAPALIM KISMET :)KİB BEN BİR GİDİYİM ELİMİ YÜZÜMÜ YIKIYAYIM:)

Bugün çok sinirliyim günlük.
Şu benim koca kafalı kocama savurganlık yapmaması gerektiğini nasıl öğreteceğim.
Onun koçun oğlu benimde sabancının kızı olmadığımızı nasıl anlatacağım.
Delircem ya.laelaelaelaelae
Şu an iyiki yanımda değil yoksam çok fena olacak:mymeka:klava:

kendinizi okuyun...hem de bol bol...her aklınıza geldiğinde...
bu dönemde bunları yaşamak çok normal ama göz de dğmiş olabilir...
inanın geçecek inşallah...

Sana hayirli haberler vermeyi çok isterdim, buraya uye oldugumda nasilda içim kipir kipirdi hatirlarsin elbet ama çok arkada kaldi o gunler, çok...

Dun bir kaç emlakçi aradi beni, uygun daireler varmis maalesef iptal etmek zorunda kaldim. bir yalan uydurdum onlara haftaya belki ararim dedim. diyemedim ki hayatimi paylasacagim adam aramiyor beni artik diye.

bugun 5inci gun...yiyemiyorum, konusamiyorum, aglayamiyorum bile. gozyaslarim kurudu. bitti.

bana tapiyordu hani ? hani su ela gozlerime bigun bile bakmasa nefes alamiyordu ? neoldu ?? Ne olduuuuuuuuuuuuu
sabah ise gelirken agladim arabada...Sezen ablam oyle guzel soyluyordu ki..."ben seni birakamam ama sen beni birak"

tukendim gunluk, eve gidip saçma sapan gulucukler atmaktan, herkese herseyin yolunda oldugunu soylemekten, disdan gulup sonra yatagimda hungur hungur aglamaktan biktim

sessiz kalmasina biktim, inadindan biktim, biktimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ya ote ya beri ama soylesin, konussun neolur, neolur konussun birseyler soylesin ki bileyim.
suan bile gozyaslarimi tutamiyorum
ben bu kaar degersiz bir insanmiydim gunluk ???
soyle bana neolur...
sen bari susma....

Selam günlük
Hatta günaydin bugün bayram olmasi dolayisiyla is yoktu
Bir güzel uyumusum ama sanirim abartmisim ki basim dönüo ve baya bir miskin hissediom kendimi
Biraz güzellerime pamuklarima bakiyim dedim
((ama cogunlugu mutsuz
nedir bu erkeklerden cektigimiz bizim ya
Biliyorsun günlülkcüm
ben sabredemedim aksam yani gecenin 3ünde yazdim o sahisa benden istediklerini ben hangi kimlikle yani neyin olarak yapicam
Bu benim gururumu inctiyor senki bana kizdiginda
Beni silip onca aciyi yasatmadinmi
Hala benim gönlümü aldinmiki biz artik birlikdemiyizki de sen kafana estikkce arayip benden yardim istiyorsun yokkk orda durr
benim seninle gelecege dönük hic bir planim kalmadi
kalmamali bna güven vermiyorsun dedim
isine gelmediki ses yok olmasinda zaten bakk günlükcüm
yaralim okadar aci cekiyorki o nefes alamiyorum dedikce ben bitiyorum
Ne olur onun gibi jyüregi güzeller üzülmesin nolurrr((

Bu arada beni mutlu eden tek sey özgürdü arkadasim tazecik yeni mutlarla yeni yuva temelleri kuran bir kardesime yardim ediyormus tesadüfen denk geldim iyikide denk gelip okudum
bende katkida buluncam ve bu beni cokkkkkkkk mutlu etti icim kipir kipir oldu düsünüyorumda bunca hediyeyi görünce nasilda mutlu olucak cok güzel ya cokk özgürdü canim sana cokkk tsk bunca sorun icinde bizleri mutlu edecek bir imkan verdigin icin

Sevgili Günlük,
Canım çok sıkkın benim. Evde büyük çapta bir tadilat var ve ben nerdeyse 3 haftadır zemin kattaki dairede yaşıyorum. Aslında pek çok insan için oldukça güzel sayılabilecek bir ev. Ama ben mutsuzum orada.
Tüm apartmanın su boruları evin tavanında. Her yer rutubet kokuyor. Bahçe içinde olduğundan kapı cam açamıyorum, böcek falan girer diye.
Eşim şımarıklık yaptığımı söylüyor; ama ben gerçekten eve ısınamadım bir türlü.
Son 3 haftam, sahip olduklarım için Allah'a şükretmekle geçti. Bir iki haftaya kadar evime döneceğim ben; fakat ömür boyu böyle bir yere hasret yaşayan insanlar da var.
Ya, işte böyle günlük kardeş. Her zaman elimizdekilerin değerini anlamak için önce onları kaybetmemiz gerekiyor...

Selam günlük..Son günlerde hiç keyfim yok.Dün akşam iyice deli oldum:1shok:
Şimdi bir şey anlatacağım.Sende seni seven arkadaşlara söylermisin?Akıl versinler bana..
On beş gün önce görümcem geldi bize.Birgün kalıp gitti.Bir yaş büyük benden.Normalde avantaj olmalı bu durum ama.:1no2:O gün hatırlarsın kulağımın birinde sorun vardı.Müthiş bir başağrısı yapıyordu.Aynı gün eşimde 40 derece ateşliydi.O halde kalkıp dört çeşit yemek hazırladım.İsteksiz isteksiz birer gıdım yedi kalktı.Ben mutfakta debelenirken,evime geleli daha yarım saat olmadan pc ye oturdu.Şimdiye kadar herşey normal.Eşimin msn adresinden kendi eşiyle yazışmaya başladı.Yemekten sonra gezmeye çıkalım dedi.Eşimde dinlenir biraz diye düşündüm çıktık.İmalı imalı laflarını dinledim durdum.Dua etsin halim yoktu hiçÇok üzgünüm çoookErtesi gün yolcu ettik.
Eve dönünce pc ye oturdum.Msn kayıt ediyor eşim.Bir baktım hanımefendi,evime gireli yarım saat olmadan kocasına benim hakkımda ileri geri şeyler yazmış.senağlamaÇok üzüldüm.Eşime söylemedim bişey.Kıyameti koparır çünkü.
Son birkaç gündürde arıyor,eşimle msn den konuşuyor.(Normalde arayıp sormaz)"okullar kapanır kapanmaz ordayım"bütün yaz sizdeyim"diye söylüyormuş.Saf kocamda ilgi alaka sanıyor,seviniyor.Şimdi ben ne yapmalıyım günlük?Onun gibi yüze gülüp arkadan iş çeviremem ki ben.Kırgınım,kızgınım.Belli ederim kızgınlığımı.Allah aşkına kaç kişi bütün yaz kardeşide olsa başkasının evine yerleşmeyi düşünürki?Bu arada deniz kenarında beldede yaşıyoruz.Sırf ağzımdan kaçırırım diye dün akşamdan beri eşimlede doğru düzgün konuşmuyorum.Kardeşi yüzünden olduğunu biliyor ama ne olduğunu bilmiyor.Uzun oldu günlük ama anlatmasam çatlayacaktım.
Akıl vermek isteyen tutmasın kendini günlük.Çok ihtiyacım var bugün.senağlama

Unutmadan ekleyeyim günlük..Burası tatil yöresi.Bir haftaya kadar kendi ailem yazlıklarına gelecek.Annem kızıma bakacak.Bende üç-dört ay çalışacağım.Çalışmak zorundayım.Başkalarının tatil rüyası yüzünden planlarımızı alt üstmü edicez?

Son düzenleme:
"bugun kederliyim kötüyüm bugun, sesime ses deyse çığlık oluyor"

içimde bir sıkıntı var allah hayra çıkarsın günlük, kimseyle konuşmak, görüşmek istemiyorum, kaplumbağa gibi kabuğuma çekilmek, devekuşu gibi kafamı toprağa gömmek istiyorum, öylece kalabilirim, inanmazsın günlerce kalabilirim günlük, hiçbir dış uyarıcı olmasın, ve ben bunlara tepki vermek zorunda kalmamayayım, kendi derinliklerime doğru yolalmak, huzur bulmak istiyorum...

sadece huzur istiyorumm

çok mutluyum cancağzım..inan çok mutluyum..:dance:
artık demek istediklerimi diyorum,kimseye susmuyorum.anladımki susarak ne kendini ifade edebiliyorsun,ne de karşındakini susturabiliyorsun..sadece eziliyorsun..ve kendine yapıyorsun.susmuyorum..şirkette hiç kimseye hiç bir elemana kendimi ezdirmiyorum..bende değerliyim çünkü;benimde sorumluluğum ve yetkilerim var..Allahım tez zamanda kurtarsın inşallah beni..
işçıkışı kocamla buluştuk günlüğüm..tam pizza yemeye giderken yemeğe çağırdığımız ancak gelemeyeceğini söyleyen arkadaşımızla kocasını gördük.meğerse pizzacıya sürpriz yapmaya geliyorlarmış.gittik pizzamızı yedik..sonracığıma yürüdük..vee sarı bir ayakkabı ve çanta aldım günlüğüm..okadar güzelki..önü boncuklu..da neyle giyeceksem?neysem bulurum elbet birşeyler...kocam daha sana su yok dedi:uhmlsun..almasın..bende eksik para verir,gene alırım..şakkıdı
şirkette servis müdürümüz evleniyor cancağzım cts akşamı.ona aramızda para topladık.ama altın pahalılanmış birazcık.37 olmuş gramı.bende çıkmışken baktım paramızla 18.70 gr bilezik oluyor.işçiliksi alalım diyorum;belki satmaları icap ederse zarar etmesinler değilmi?
neyse ..ben biraz forumlara bakayım..kocam hadi yatalım demeye başlar birazdan:asigim:

sevgili güüüüüüüüüünlüüüüüüüüük...

bu aralar uğrayamadım kusura bakma...
foruma girerken sorun çıkıyor hep...
neyse...
pazartesi ve salı 19 mayıs dolayısıyla evdeydik...şimdide öğretmenimizin hanımının bebişi olduğu için evdeyiz...toplam 9 gün tatiliz...ohhh valla yat gel osman modundayım....
evden dışarı adım atmak gelmiyor içimden...
ama oğluş bir rahatlık vermiyorkiii hadi anne hadi enne...çıkalım dışarıııııı
hayatımda şuan bir değişiklik yok ama bu gidişle yakında olacak gibi...eşim rahatlık vermiyor bana illada bebiş diyor..bugün de git sen folik asit al....burnuma daya bunu mutlaka içeceksin...
allahım yaa anlayacağın kurtuluş yok ...
içimde bir sıkıntı varda hadi hayırlısı bakalım zaman neyi getirip neyi götürecek...
rabbim harkesin kalbine göre versin....

ben geldim günlükçüm...
ama bugün başımı ağrıtmayacağım...
ne akşam çok sevgili kocamla yaptığım tarttışmayı...ne sinirim geçsin yoksa büyüyecek diye evden çıkıp sakinleşmek için fuzuli yere harcadığım paraları...ne okadar sinirliyken lalişimle konıuşmak istememe rağmen bitme alarmı veren telefonuma duyduğum öfkeyi...hiçbirini anlatmayacağım...bir tek şunu söyleyeceğim...
bu dünyada en çok ana-babanız sizi sever....bir tek onlar için yüzünüzdeki tebessüm hayattaki en önemli şeydir...bir tek onlar karşılık beklemez hiçbişeyde...ve bir tek onlar sizi ikna etmek için yalan söylemezler...
şimdiki akılım olsaydı asla ama asla evlenmezdim...evet seviyorum onu, evet biliyorum ki o da beni seviyor, evet 1 saat geç gelse deli gibi özlüyorum evet kapıdan içeri girdiği anda gözlerim parlıyor...bunların tümüne evet...peki yetiyor mu...işte bu kocaman bir HAYIR...
daha fazla yazmayım ben...susayım...herbirkesleri, öptüm en kocamanından...

biliyorumki dunyada kimse ondan daha fazla beni sevemez(annem babam haric)
ama kimsede onun uzdugu kadar uzemez...
bu nasil bi denklemdir allahim insan sevdigini neden uzer?....
neden birbiri icin deli oldugu halde anlasamaz?...
neden sanki ayni yatakta yattigi halde gurur yapip birbirine dokunamaz?....
heyecanimi bitti ?
hayir...
hala asigiz ama neden tartismaktan baska bisey yapamiyoruz?
evlilik ne zor biseymis anladim ayni evin icinde birbirine asik iki dusman.....

günaydın günlükçüm,

bu aralar herkesin evinde bir karmaşa var demek ki,ne oluyor bizlere böyle?
en son ,çok gerginim bir kaç gündür demiştim ya, sonunda patladım ama kabak benim herifin başına patladı...geçen akşam iş çıkışı almaya geldi ve biz yolda tartışa tartışa eve geldik. ya günlük ben anlamıyorum bu adamları, neden sıkışınca yada işlerine gelmeyince hemen ailelerimizi devreye sokuyorlar, yok sizinkiler şöyle yok sizinkiler böyle...pardon konunun şimdi ailemle ne alakası var , ne zaman bu konuya geldik modunda şaşkın kalıyorum. onra şaşkınlığım geçince dellenmeye başlıyorum. en sinir olduğum olay aileme laf söylemesi. haklı olsa amenna ama inanırmısın benim ailem onu benden çok seviyo oğulları gibi ve hep arkasında destekler (maddi, manevi)...
neyse işte eve gelince baktım ben dellenicem gene ya sen çık ya ben çıkacağım dışarı dedim. otur falan diyo...hayır dedim bu akşam ya sen bu evde yatmıycan yada ben yoksa kötü şeyler olacak... baktım çıkmıyor (çocukta uyuyordu) aldım anahtarlarımı çıktım bir arka sokaktaki arkadaşıma gittim.çıkarkende " çıkmaya karar verince msj at gelicem dedim). neysem arkadaşta sakinleştim, biraz hıncımdan ağladım ve 1 saat sonra tilki misali eve döndüm...baktım beyimiz yatmış , uyumamış belli ama yatmış. girdim kızımın yanına yattım. şu an konuşmuyorum. dünde mezun öğrencilerimiz için belge töreni ve konser vardı. birlikte ona katılacaktık ki ben belgelerini dağıtacaktım. daha önce konuşmuştuk gelecekti, vardiyasını değiştirdi bunun için ama ben yalnızdım törende. hastaneye gitmiş beyimiz, boynu ağrıyomuş MR falan çektirmiş. bir de o kadar nanemolla ki sormayın gitsin. işine gelmeyen bir durum mu var hemen beyimiz hasta ertesi gün hastanede. bir şeyde çıkmıyor. diyorum gittiğin doktorlara söyleyeceğim ilaç yerine sana placebo versinler...boşuna karaciğerini mahvediyorsun...

böyle işte , özür dileyene kadar kendisine ambargo uyguluyorum.... yemek yok, ütülü gömlek yok, çıkardığı bulaşıklarınıda kendi yıkasın........yine bahçeden kopardığı gülle kandırabileceğini sanıyorsa yanılıyor ama işin kötü tarafı yarın gezimiz var ve bize araç lazım. ben hallederim demişti , napsam işimi görene kadar alttan mı alsam.:uhm: of of..............

Selam günlük..
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış modundayım hala.:dilcikar:Ama bugün biraz daha iyiyim.Dün akşam bir dostla konuştum rahatladım biraz..Ve senin aracılığınla destek,fikir,teselli veren güzel insanlar yalnız bırakmadı beni.Onlar kendilerini biliyorŞenizBuradanda teşekkür ediyorum hepsine,iyiki varsınız..
Koca milletiyle sorunlarımızı konuşarak çözemeyeceğimizide anladım.Anlamazlar..Anlarlarda işlerine gelmiyorsa anlamazlar(!)
O yüzden üzmesin kimse tatlı canını.Ben empati yolunu kullanacağım.Huzurumu bozmaya çalışanın huzurunu bozarım.:mymeka:
Bu akşam konuyu açıcam eşime.Çok cazgır gördüm bugün kendimi:roflol:

Hiç halim yok bugün günlüğüm...
Boğazım şişti ve acayip ağrıyor.
Yutkunmam bile bana eziyet..
Başımın ağrısı da fena...
İşyerinde biraz kestirdim ama beni kesmedi..
Bir sürü de iş var yaa kafamçokkarıştı

sevgili günlük
sanada hep canım sıkkın olduğumda geliyorum ne olur kusura bakma:mymeka:
bi kaç gündür göğüslerim ağrıyodu aslında regliden önce olur yaa
neyse ben hep hamilelik belirtisi arıyorum kendimde bakıyorum rengi koyulaşmışmı
yok karnıma kramp giriyomu her ay sonu böyle oluyodu ama bu ay başka bi üzülüyorum her ay yeni bir umut ama olmuyo bee:çok üzgünüm:
bak şimdi belim ağrımaya başladı regli olucam
neden günlük ben hamile kalamadım dr kızdı biliyorum 1 yıl dolmadan diye ama kafama takılıyo problem ne diyesenağlama
kendimden çok eşime üzülüyorum sağolsun hep yanımda bi tanem benim :asigim:ama çocuk istiyo içten içten senağlama

yüce rabbim nerde ne zaman vereceğini biliyo
hayırlısı nezamansa inşallah
sadece sınıyo bizi biliyorum
sabaha karşı gecenin en karanlık olduğu boğulduğu sıkıldığı an peki dakkalar sonra ne oluyo yavaş yavaş hava aydınlanıyo
Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez o aydınlık bi gün bizede doğacak inşallah

Allah herkesin gönlüne göre versin
sevgilerimle..............:teselli:

Selam günlük,,süprizzzzz
Bende bir bakayım napıyorsun diye dedim.jeyyar
Bugün çok araştırmacı gördüm kendimi.Kötü Kazen
Çalıştığım işyeri iflasın eşiğinde.benneyaptımkiAma bize akıllarınca çaktırmamaya çalışıyorlar.Maaşlarımızı geç alıyoruz.Bende araştırdım biraz Nisanın daha maaşını almadım.Mayısınkinide vermezlerse noterden sözleşmemi haklı olarak feshetsemmi diyorum.Nasıl olsa işten ayrılıcam.Bari haklarımı alayım deme ya...
İki ikramiyem+Nisan maaşı+3 haftalık iznim var.Ne yapsam ne yapsamm
CADIARZU

günlüküm ,

tamam konuşmayacağım dedim de çocuğun okuldan alınması gerekli. mecbur konuşcam ama ambargoya devam... birde bunları çocuğa yansıtmamak için çabalamak olmasa.......mümkünse zaten onu uzak tutmaya çalışıyoruz tartışmalarımızdan........be adam azıcık akıllı olsanda üzmesen beni , ben de böyle cambazlıklar yapmasam?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…