Kadınlar Kulübü Günlük

günlükcüm canım....
arkadaşlarım da budaymış ya boşverim işten mi ayrılacaksın.... sıkma canını sakın herşey yoluna girer.... çıkar yol bulursun inşallah.....
dün dayımlar geldi çok güzel bir gün geçirdik...ama çilek bahçemizdeki bütün çilekleri yediler benneyaptımki
ay bari biraz bıraksa idiler be ama yeğenime götürdü diye bişiy demedim.:asigim:
ahh günlükcüm herkesin kendince sorunları var.... hayatta neler oluyo ... bildiğim o kadar şey varki konuşsam kötü olacak içime atıyorum nereye kadar.... başklarının hayatına karışmak olmaz dimi.... ama gördüğün bir yanlış ortada çok büyük bir sorun varsa ne yapacaksın yine mi susacaksın.... kararsızım neden erkekler böyle biliyorum anlatamıyorum susuyorum .... ama bakalım nereye kadar.....

Sevgili günlük...
Ne zamandır gelemedim sana.Bende herşey aynı tüm iyi ve malesef tüm kötü ayrıntılar oldukları yerde duruyorlar...
Birkaç gün önce evlilik yıldönümüzdü harika bir akşamdı güzel bir hediye boğazda güzel bir yerde yemek....Vee sonra kapı çalıyor 23.30 gibi aaa kim gelmiş yatıya sence??
Neyse günlük yazdıkça yine sinirlerim zıplıyor...
Ev arıyorum harıl harıl taşınıcam kararlıyım...
Herkese çok selam söyle günlükŞeniz

günlük bu ne
herkesin evinde,başında bi dert
ne hayallerle ne umutlarla ne heyecanlarla kurulan yuvalar
evlilik bu hale mi getiriyor insanları
aşk evliliği mi,mantık evliliği mi
önce bunu düşünüyor insan evlenene kadar
hasbelkader yapıyorsun bi çeşit evlilik
ardından tüh keşke mantık evliliği yapsaydım veya tam tersi.aklıma tüküreyim yapmadım ki şöyle mantıklısından bi evlilik aşk aşk diye tutturursan işte böyle olur.
neyin içindeysek dışardakine duyulan özlem artıyor zamanla
evlenmeden önce ayılıp bayıldığımız insanlar nereye gidiyor
aynı adam ya da aynı kadın
ne değişiyor ki günlük
insanlar birbirini mi değiştiriyor.evlilik mi insanları değiştiriyor.
ne menem bişey bu evlilik
şu hayatta bi cinselliğe bi de evliliğe kafam basmadı
hadi kal sağlıcakla

şuana kadarki 329 sayfanda banada yer ayırabildin ya helal olsun sana... dinle dinle kahrından ölürsün sanmıştım, ama hala ayaktasın... hehe bu arada girişimde hatıra defteri yazar gibi olmuş.. beni dinlediğini bilmek güzel. sadede gel kısa kes diyceksin değil mi :)

aslına bakarsan bu saçma espirilerin hepsi kendimi daha iyi hissetmek için. canım sıkın hemde çok içinde bulunduğum fırtınalı dönememi yanayım, yada çok hasta olduğunu bildiğim halde anneme düzelicek dediğim dayıma mı? Sende biliyorsun düzelmiyeceğini, sadece bir umut...
şuan nefes alıyor olmasının verdiği bir umut.. Allahtan umut kesilmez meğer ne manalı bir cümleymiş. göreceği tedavi, zorlu dönemi ve elimden birşey gelmemesi sanırım en çok canımı sıkanda bu. multiple myelom neyseki Annemin vede teyzelerimin anlayamayacağı bir dilde, yoksa çoktan dayımı öldü kabul edip ahlanıp vahlanacaktı onlarda hasta olacaktı.. şimdi hiç olmazsa bir umut ve o umuda bakan çaresiz birkaç kişi.

Günlükcüğüm merhaba..
Dünkü sıkıntılarım hala sürüyor. Eşim de şehir dışında. Akşam oldukça korktum evde. Çocukları yanıma alıp öyle yatayım dedim; ama oğlum inat etti, gelmedi. O cesaretli maşallah. Biz kızımla sarmaş dolaş yattık. Sabah da işçileri karşıladım, onlara kahve ve çay götürdüm. Sonra da kaçarcasına okula geldim. Bu aralar huzur bulduğum tek yer okul.
Akşam olmasın ya da kociş eve dönsün...

slm günlük
ben buara sıkıntılıyım ev sıkıcı ankara sıkıcı hiiç alışamadım bu evime.hiçte sevmiyorum ama napalım bunada şükür.gene ne gelen ne giden vaar belki bir iki komşum olsa bukadar sıkılmazdım diyorum.havalar güzel oldumu burası hiiçmi hiiç çekilmiyor.yaz gelsede temmuzda istanbula gideyim müthiş bir tatile ihtiyacım var.oğlumu anneme bırakıp bi tatil yapmayı düşünüyoruz tabi bu borçlar biterse inşallah.biter heralde allah büyüktür
oğlumda çok aksi beni çoook yoruyor iş güç yaptırmıyo bütün gün peşinde dolaşıyorum
bu ara spora yazılayım diyorum hem bana değişiklik olur.hemde 5 kilomu vermiş olurum
akşamları koçiş geldimi çocuğu ona bırakacam 1 saat spor zati gelene kadar hava kararmamış oluyor.yini bir iş öğrendim pul işi vitrin takımı onu yapıyorum çok güzel oluyor ama yorucu yapıp satmayı düşünüyorum bakalım.öğle işte hade bys

Sevgili günlük,
görüşmeyeli nassın, eyimisinşakkıdı

Bu sabah kızımın anaokulu şenlikleri vardı, oraya gittim şekerim. İşten izin aldım yarım gün. Çok güzeldi, iyikide gitmişim. Kelebeğim, kafkas halk oyunu oynadı, allahım bir güzeldi, bir güzeldiki sorma.Kuğu gibi süzüldü resmen.
Çok mutlu olduk kızımı öyle görünce. Aman Allahım büyüyor mu ne kelebeğim.:1shok:

Sonra işe geldimki karışmış herşey:mymeka:, yarım gün ayrılamıycakmışız kardeşim işimizden:mymeka:

Yarına misafirim var öğleden sonra, menü düşünmem lazım bugündenCADIARZU, Yav zati öğlene kadar çalışıyorum, koştur koştur nasıl hazırliyim o kadar şey yaa:tomato:

Öfff, anlattımda rahatladımtatlicadiarzu

Günnüüüüüüüüüüüüüüüüük... Naber ?

Ay ben aşığım günnük ya...Kocama dedim ki''aşkım ben kimseyi beğenmiyorum.
ne olacak bu kibirliliğim'' dedim... O da bana''senin yerinde olsam ve o yüze aynada ben baksam, bende kimseyi beğenmezdim'' dedi...
Aşktan hakikaten gözü kör olmuş adamımın.
Ben bu adamı sevmeyeyim de kimi seveyim günnük...
En iyi adam böyle aşktan kör olmuş adam...Buldum bırakmam arkadaş...
Bu körlüğün devamını diliyorum Allah'tan...(Tabi mecazı anlamda...Duayı melekler yanlış iletir, hakikaten olur aman Allah korusun...)

Birkere bu KK daki herkesi döverim günnük...:mymeka: Hep kendilerini üzüyorlar ya...
Kendilerini üzmediklerindede başkalarının onları üzmesine izin veriyorlar.
Arada sırada mutsuz olduğumuz günler olabilir ama lütfen her günü kendine zehir eden
arkadaşlara söyle böyle kendilerini mutsuz etmesinler. Kimsenin de etmesine izin vermesinler.
Aranızda ''dinime küfreden müslüman olsa'' diyen varsa, eyvallah demekten
başka çarem yok...

Haftasonu mu geldi ? Amanın da amanın çok mutluyum. Neden biliyor musun?
Eniştem iş için yurt dışında..Bu sebepten ablam,yeğenim ve canımın içi babam bende kalacak Cumartesi...
Babamın gözlerine o eski ışığı biraz olsun geri getirebisem, çok mutlu olacağım günlük. Neşeli, mutlu, esprili babamı geri istiyorum. Annemi kaybettim ama babamıda daha hayattayken kaybediyorum...

Artık alışsın, toparlansın diye bu yaşta ne tür şaklabanlıklar yapıyorum onun için...
Telefonuna mesajlar atıyorum, telefonda şebeklik yapıyorum. Sırf biraz gülsün diye...
Neyse, bu dünyada başına kötü şeyler gelen, sevdiklerini kaybeden sadece ben değilim...
Neden ben diye sormuyorum artık.... Ne farkımız, ne üstünlüğümüz var ki türlü acı görmüş insanlardan... Onların başına gelince ''neden o'' demiyorsam, neden ben? de dememeliyim.

Şu içinde bulunduğumuz KK nın güllerini, sevdiklerimi sevmediklerimi öpüyorum...
Sevmediklerimi niye öpüyorum:uhm: Sorma günlük, bende bilmiyorum...
İçim huzur dolu bugün herkesle paylaşmaya çalışıyorum sadece...

Selam
Yahu günlük insanlar bi alem,aldım elime kola kapaklarımı gittim taraftar bardağımı almaya ''bir cimcom bardağı lütfen'' dedim ne dese iyi 'cimbom bardağı kalmadı fenerinkini verelim:)))) koptum yaa yok kalsın dedim çıktım.Komşum küçük canavarını bana bıraktı bir saatliğine resmen savaştık evin içinde.neyse günlüğüm görüşürüz sonra bugünlük pek malzemem yok sana anlatacak.

Ahh günlük ah..
Gözkapaklarım kapanmak üzere.Sanki tonlarca ağırlık var üzerimde.
Ama mutluyum hem de çok.Ve herkez öyle olsun istiyorum.
Sabah cinsilatifimle uzun uzun msn de konuştuk.
Ne tatlı bir dost.
KK de ki dostlara söyle günlük.
Onu tanımamak büyük kayıp.
Çok sevdim onu.
Umarım oda beni sevmiştir.
Neyse günlük aslında canım sıkkın niye mi?
Bir tanıdığım perşembe gecesi kaza yapmış.
( tanıdığım derken sohbet, muhabbetim yok.)ama yaşadığım yer küçücük ya herkes birbirini tanır ya ben de o kızı öyle tanıyorum işte.
Dediğim gibi perşembe gecesi kaza yapmışlar ve kızı dün akşam saat 19 da bulmuşlar.Yoğun bakımdaymış.
Durumu çok ciddiymiş.
Dua ediyorum günlük Allah gençliğine acısız.Sen de kızlara söyledua etsinler onun için.
Ama az önce aldığım bir haberle yıkıldım resmen.
Ya günlük ben bu kadınları ( asla hepsi değil ) anlamıyorum.
Evli bir adamla beraber kaza yapmış.gecenin 3 ünde.bu nasıl bir mantıktır. evli adamla işin ne gecenin bir yarısı.
Abin değil,akraban değil.
Adamın iki bacağı kırıkmış ve kız komada.Offff günlük off.
Bunu demek istemiyorum.Asla hor görüp kınamıyorum ama su testisi su yolunda kırılıyor.malesef
Yine de dua ediyorum.Canı kurtulsun diye.

Gün bitmeden sana ugramak istedim günlük,
Bugün kuzunun kızını izlediginde aldıgı sevinci okuduktan sonra
içimde bi yer acıdı sanki....
Ne mutlu ona daha nice güzelliklerini görsün kızının
Ölesine ugradım sadece dostlara,sevenlere,gelenlere slm olsun

Seviyorum seni günlük,.

Birçok KK üyesini senin sayende tanıdım.Kişiliklerini, duygularını, yaşadıklarını senin sayende öğrendim. Hergün beraber olduğumuz, aynı konulara baktığımız, aynı harflere bastığımız arkadaşlarımızı daha yakından tanıma fırsatı veriyorsun bize şekerim. K.K'nın gerçek yüzüsün sen.

İşte bu yüzden vazgeçilmezsin:smiley-cool:

günlükçüm...bu hafta başını ağrıtamayacağım...gidiyorum ben...
babacığımın sıcacık kollarına...anneciğimin miss gibi kokusuna...
çok mutluyum çok...
Allah ailelerimizi başımızdan eksik etmesin...
bol bol denizi koklayıp gelirim artıkın...
bekle beni karadeniz...hırçın, asi karadeniz...
sana senin yetiştirdiğin hırçın, asi ama sıcacık bir kızı getiriyorum...kendimi...
herkesleri öptüm...
iyi olun...iyi bakın kendinize...
inşallah bidahaki pazartesi görüşürüz...

Günlük selam

Bir anlık birşeyle canım sıkıldı birşey olmadı herşey aynı,zaten aynı olduğu için canım çok sıkıldı
Ne olcak bu hal bilmiyorum ama çok sinirlendim bak yine şimdi, malum şahısımla az konuşsammı ne çıtlatsammı yetti gariii diye yalnış anlama evlilik için değil anladın sen onu...:çok üzgünüm:

Bilmiyorum günlük bu karamsarlık beni mahvediyo umudumu yitirmiyim diyorum ama yenilcem galiba pesmi edicem bu hayata yoruldum ağlamak istiyorum yinesenağlama

Çok yoruldum çok sıkıldım geleceğimi göremiyorum günlük ötesi varmı seviyorum ama sadece sevmek yetiyomu aç karnımızı sevgi doyurcak hali yok ya.

Ne yapıyım ben şimdi sen söyle bu yüzden sevgilimimi bırakım,asla yapmam böyle birşey ama böylede nereye kadar....

Sanırım biz hep böyle devam edicez ömrüm bu şekilde geçicek galiba tabi bir yere kadar korkma kendimede o kadarınıda yapmam.

Offf günlük kafam karıştı ne dediğimi bilmiyorum saçma sapan cümleler kurduysam yada kimse birşey anlamadıysa kusura bakmasınlar emi benneyaptımki

Gidiyorum şimdi düşüncelerimle karamsarlığımla mutsuzluğumla üzüntümle :çok üzgünüm:

Herkesciklere selamlar olsun öptüm hepsini tek tek
Kimse benim gibi umudunu kaybetme aşamasına kadar gelmez inşallahhsenağlama

selam gunluk bu hafta benım ıcın cok yorucu ve yoğun gectı sana bu ıkıncı yazısım ama ılk yazımı bulamıyorum kacıncı sayfadaydı unuttum.sevgılerımle gunluk

ooyyy sırtım belim koptu günlük
pazar günkü seminer için dün hazırladığım sunu pc nin kalleşliğine uğradı
bugün bi hevesle açtım son rötuşları yapcaktım güya
buhar olup gitmiş onca şey.tabii sil baştan neyse ki yarıladım da kk ya bakınma ödülü verdim kendime
sabahlarım artık bu gece.
kızımda bu aralar pek bi çalışıyor aman nazar değmesin
gece 1 lere 2 lere kadar.ben de onla oturuyorum napıyım
e be kızım keşke 7-8 ay önce bu tempoda çalışsaydın
arap atı gibi benimki
Allah hepsine zihin açıklığı versin.emekleri boşa çıkmasın
körler sağırlar birbirini ağırlar mevzuundan pek hoşlanmasam da SU dan bahsetmeden geçemiycem
aslında adı gibi...SU gibi yani
berrak,temiz,pırıl pırıl,şırıl şırıl,insanın içini açıyor
e böyle biri sevilmez de napılır
SU gibi aziz ol emi
hadi bana müsade.çalışayım biraz

eyyy günlüüük
bugun değişik bi gün heycanlıyım
yarın daha bi değişik olcak
allahım herşey yolunda gitsin yarın nolur...:1rolleyes:

Nasılsın günlük umarım iyisindir !
Düşündümde işin çok zor be günlük bunca dert çekilmez yani ama yinede yaza yaza bitiremedik hiç bir şeyi sahi günlük sence biter mi yazmakla ? üzülüyormusun bizim için ya da neyse boş ver günlük senin derdin sana yeter .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…