Kadınlar Kulübü Günlük

ooooffff sıkılıyorum günlük
sabah seminerimi verip geldim.epey kalabalıktı.
mümkün olduğunca sıkmamaya çalıştım insanları
çünkü ben gittiğim seminerlerde genelde sıkılırım.bitse de gitsem derim
sanırım keyif aldılar.arada bi iki tane uyuyan vardı.resmen uyuyorlardı.olacak kadar.
neyse kazasız belasız atlattım.kaldı 2 tane
günlerdir evdeyiz günlük bi yere çıkmıyoruz.kızım ders çalıyor ya
anne bi yere gitme diyor.gitmiyorum ben de
bu güzel pazar gününde bile evdeyim.sınava kadar böyle napalım
ama çok sıkıldım be günlük.şu öss yi bi atlatalım.hep gezecem
dışarı çıkamıyorum bari biraz kk da gezineyim
hadi öptüm

akşamleyin kuzenimi askere yolladık hemde komando olarak gittisenağlama koçum benim aslanım benim ablasının birtanesi nasılda yakışıklıydı nasılda mutlu gözüküyordu gidiyorum diye.güle güle git canımmmmmmmmmm tüm askerler güle güle gidip gelsin hem gururlandık hem ağladık rabbim tüm askerleri korusun.benim kardeşimde gidecek ama tarihi belli değil.allah hayırlısını nasip etsin.artık benim yüreğimde askerde gün sayıyorumsenağlama.bu dünlüktü gelelim bu günlüğesırnaşık şey az önce pazardan geldim bol bol yeşillik aldım bi salata yaptım sormayın gitsin birde mısır ekmeği yanına ohhhhhhhhhhh.sırnaşık şey.şimdilik bu kadar günlük hadi öptüm sayfalarındansırnaşık şey

pek kıymetlı gunluk

sana guzel haberlerle geldım bugun.
dun beklenen bulusma gerceklestı.annemle sewgılımı tanıstırdım.
ay askım bı utanganctı bı utangactı anlatamam:KK70:annemı gordu kalktı elını optu.
sonra bes dk falan bn oturdum yanlarında.annem sen kalk ben ugurla yalnız konuscam dedı.eywah zawallım yandı dedım.sonra ben bıraz dolastım pendıkte.tekrar gıttım bızımkılerın muhabbetı yenı baslamıs.benı yıne yanlarına almadılar.gectım baska masaya oturdum:p ayrılırken askım hazal benımle kalabılır mı bız bıraz daha oturabılır mıyz dedı.annemde olur dedı.ordan anladım konusmalarının ıı gectıgını:sm_cool:
askım dıo kı annen cok konusuo hıc ben konusamadım.annem ıste hazal bızı bugune kadar ıkı sey ıcın uzdu.bırıncısı karsıma gecıp ben uguru sewıorum ayrılmam asla dedı.ıkıncısıde ayrıldım dıe kandırdı bızı demıs.ben baskasından deıl de kızımdan duymak ısterdım demıs.hazalı sen gercekten sewıo musun demıs.askımda sewmesem bu kadar yıl bırlıkte olmazdık sımdıde karsınızda olmazdım demıs.:asigim:
ask ıste napım annem de ıllakı ayrıl demeseydı:1closedeyes:
nese ewe geldık hemen annemın yorumlarını aktarımm.cok beyfendı cocuk gozlerı cok guzel o gozlerle bugune kadar acaba sadece senınle mı cıktınaniknanik cok kıbar.boyu uzun guzel.yakısıklı cocuk.benım kendı kızım bıle bana o kadar saygılı deıltatlicadiarzu
kısacası annemın butun yorumları olumlu.anlasılan sewmıs mustakbel damadını.sadece okulun bıtsın ole dusun ewlılıgı dıo.ordada haklı zaten.
ay cok mutluyum yaa.askımıda annemıde cok sewıorumŞeniz
onun harıcınde cuma gunude sınaw olduk cok guzel gectı ıns ıı bı puan alırım.
bugunde askımla bulustuk onunla kotu gecmesı ımkansız zaten:asigim:

ıste bugunluk bu kadar gunlugum yorgunum uyucam bıraz daha sonrada derse dewam cok bosladım yıne:mymeka:
gorusmek uzeree....

nbrs gunnük nassın ben eeehhh işte
bügün dışarı çıktım alışvariş yaptım oğlanı babası baktı
hava yağmurluydu.çocuk ishal oldu ,birde kıçı pişik oldu onla uğraşıyom işte
ev çok pislendi hafta sonu öle olur hep.yarın temizlik varr akşamda koçiş gelsin çocuğa baksın bende kendimi spora kayıt eddireyim salıda başlarım artık.öle işte bende başka nümero yok hede byssss

Bugün yine sana uğramak istedim.İnan beni dün gece çok rahatlattın.Beni sabırla dinlediğin için teşekkür ediyorum.
Artık o konuyu kafama takmayacağım.Kim ne derse desin,Ben kendimi biliyorum ya suçsuz ve günahsızım.Allahım da biliyorki ben hiç kimseye zarar vermedim.O bana yeter de artar.Gerisi booooş....Bunu analdım.HIIII birde sen günlükçüm.Sende biliyorsun gerisi boş....
Gelelim bugüne,bugun 11 de uyandım.Kahvaltı ettikten sonra eşim ve oğlumla deniz kıyısında oturan abimin evine gittk.Hava çokgüzeldi.yeğenlerim,ablam,erkekkardeşim ve eşi.....hep beraber güzel bir gün geçirdik.
Şu anda ise eşim ve oğlum Türkiye milli maçını izliyor.Onlara çaylarını çerezlerini verdikten sonra,hemen sana koştum günlükçüm.
İçmden ne gelirse yazıyorum.Sen meğer pisikolok gibiymişsin günlükçüm.Bilmiyorum ben iki gündür seninleyim.Gerçekten hanımlar hepinize tavsiye ederim.
Allah kısmet ederse yarın da buradayım....
İYİ GECELER;TATLI RÜYALAR KK

Günaydın günnük...
Çok güzel bir haftasonunun ardından yine işbaşı :)
Sabah uyanmakta zorlansamda, işimi pek sevmesemde yine de
çalışıyor olmaktan memnunum günnük.

Günlük ne oldu biliyor musun ?
Cuma akşamı kayınvalidelere gittik. Anneciğimin yaptığı çok güzel bir çorba
vardı.Mercimek ve pirinçten yapılan. Bİr kere yapmayı denedim, çok kötü
oldu. Çok özlemiştim anacığımın çorbasını..Kayınvalidemde aynı çorbadan yapmış!!!
Okadar mutlu oldumki anlatamam...Annemin ki kadar olmasada yine de güzel olmuştu.
Annem yemek yapmadan önce muhakkak abdest alırdı...Abdestli olmasından mı yoksa
anne elinin dokunmasından mı bilmem çok lezzetli olurdu yemekleri Canım'ın...

Erevizyon'a çok kızgınım günlük. Bizimki kadar güzel şarkı yoktu. Harika bir şarkı yapmışlardı. Mor ve Ötesi'ni zaten çok severim...
İstemiyorum Türkiye'nin bu yarışmaya katılmasını...İyi olan kazanmıyor ki!!!
Herkes dostuna,ahbabına, komşusuna oy veriyor.
Türkiye Erevizyon'u protesto edip, birdaha katılmayacağını açıklamalı bence...
12 Tam puan bile 1 kere aldık sanırım. En berbat şarkılara 12 puan verildi ya...

İşte böyle günlükçüm...Kendime dair yazacak birşeyim yok.Sevgilim, babam, yeğenim,
ve sevgilimin kardeşi evimi şenlendirdi bu hafta...Güzel ve huzurlu bir haftasonuydu.
Umarım herkesin ki öyle geçmiştir....

Sevgiler....

Günaydın ve iyi haftalar dileyerek başlıyorum güne.
Başım ağrıyor azcık azcık ama sabah Elenracım ve Cinsilatifimden öyle güzel sözler duydum ki( okudum demek daha doğru )keyfim yerine geldi daha çok.
Aldım kahvemi yaktım siğaramı ohhhh benden keyiflisi yok şimdi.
Cumrtesi gecesi çeyizlerimi çıkardık.Koli koli olan mutfak eşyalarımı.
Nelerim eksik diye göz attık anneciğim ve bir komşumuzla.
Allaha şükür çok eşyam varmış günlük.
Allahım olmayanlarda versin inşallah.
Sonra onları bir köşeye koyduk üstüste.
Bir kaç birşeyim yokmuş sadace.
Onları not ettim kısmetse ay başında alırım.
Annem hep ağlıyor günlük ben de gizli gizli o görmeden ağlıyorum.
Sonuçta nasipse evleneceğim ve anneciğimle aynı memlekette oturacağım ama içim buruk bir o kadar da mutlu.
Emin misin kızım diyor.
Böyle mutlu huzurlu değilmiydin diyor.
Ama yuvanı kur diyor ardından da.
Annem sizin yanınızda da mutluyum.Yemeğimi bile tabağıma sen koyuyorsun.Ama ben o adamı seviyorum.Ne olur bunu da anla.
Uyuyamıyorum bu aralar günlük.
Hep kafamda planlar şunu şöyle yaparız bunu böyle yaparız diye.
Pazar sabahı canımın içiyle kahvaltı yaptık.
İnternetten ve kataloğlardan eşyalara baktık.Fikir olsun diye.
Herşeye ortak karar veriyoruz.
Sen dert etme dedi bana.
Çanakkaleye gidiyoruz haftasonu.Sınav var.
Çanakkalede arkadaşının Alfemo mağzası varmış.
Orda herşey var ne istersen bakarız dedi.
Amannnnn be günlük eşya meşya fasa fiso Allah mutluluk huzur sağlık geçim versin.
Eşya nasıl olsa alınır.
Bu sabah dedim ya Elenracım ve Cinsilatafim ziyaretçi defterime gönlümü çok hoş eden yazılar yazmışlar sağolsunlar.
Sitem ettim Elenrama ağlatmayın beni diye.
Ondan öncede ofise bir girdim masamda gonca güller.
Bizim ofisleri temizleyen bir amcamız var.O getirmiş gülleri koymuş masama.
Allahım ne şansıyım ben.Sevdiğim ve sevenim ne çokmuş.
Herkesi çok öptüm.

Hayatmı çok uzun yaşananlarmı çok kısa günlük?
Bütün haftasonu gene istanbulla ugraştım durdum,
ne zorum varsa bu şehirle...

Özlüyorum be günlük, severken içimde gezen ateşi,
uyandıgımda her sabah sevdigim kuşlarımı,aşkı sevdayı..
Aslına hepsi gene var ama biz aynı degiliz...

Sevenlere,gelenlere,dostlara slm olsun
iyi haftalar

günlük merhaba, dün kizimin odasinda degisiklikler yaptim.
güzel oldu sipanin odasi, cok begendi.
tabi gene yardim etmedi kimse, kendim degistirdim bütün esyalarin yerini.
beni gaza getirip kayboldu ortadan baba kiz, hayvanat bahcesine gitmisler.
zor oldu biraz ama rahat rahat yaptim.
bu günde mutfagi elden gecireyim diyorum. bakalim artik, uykum da gelmeye basladi.uyusammi azcik. CADIARZU

Son düzenleme:
Gunlukcum gunaydin,

bu haftasonu yazamadim...ama nasil biraktim seni hatirlarsin...
yine çok agladim bu haftasonu, neler oldu neler...

oncelikle, annecigim tr ye uçus yapti dun, havaalanina goturduk, içim ciz etti kapiyi geçince, onu o an bile çok ozledim, dun aksam telefon açti eve varmislar sag salim çok sevindim....o an annecigim geri don demek istedim ama....

iki hafta sonrada babacigim su ameliyat isi hal olacak bakalim ne diyecek doktor aslinda annem rahat gitmedi, iptal etmek istedi babam hayir git biletler kesildi merak etme delikanliyim dedi ama...offfffffffff suan onun en buyuk destekçisi benim...içim kan aglasada evde maskaralik yapip onu neselendiriyorum...

Nisanlima gelince...cuma gunu isden çikip dogru bize geldi...yuzune bakmadim...cumartesi gunu onu gormek istemedim telimi kapattim...pazar gunu çikti geldi. içimde ne varsa soyledim, rahatladim, agladim agladim, bunlari hak etmiyorum dedim, affedemem seni dedim, panikledi sanirim...iyi oldu...
ultimatum koydum....
ya ote ya beri, ya benim sana verdigim degeri banada verirsin, seni sevdigim kadar seversin yada bu is yurumicek dedim
adam olacaksan yanimda ol dedim, benim bir haftalik kusmelerle isim olamaz dedim...
dedim de dedim...anladi mi bilmiyorum ama ayaklarima kapandi...

zaman verdim birbirimize, dusunsun tasinsin...hayirlisi olacaksa bizim için olsun, hayirli olmayan bir evlilik olacaksa kopsun.

hem deli gibi asigim hemde nefret edebiliyorum, varmi boyle birsey ?? yoksa ben mi deliyim...

birde kan aldirdim bu sabah canimi acitti deli kari...sinir oldum...

haa bu arada, bana o kadar yogun mesajlar geldi kizlardan destekleri için candan tesekkur ederim.
supersiniz KK ailesi...Sizleri çok ama çok seviyorum

Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

Insallah hersey duzelir yavas yavas...Beni dinledigin, en aci gunumde yanimda oldugun için sanada ayrica tesekkurler Gunlugum

Şeniz

günnük nassın ben berbaaaatttt
dün demiştim haftasonu ev çook kirleniyor bügün için temizik yapacaktım
sabah erkendn toplamaya başladım evi benim minik sıpada girmiş mutfağa koça teneke yağı devirmiş ben hala evi toplamaya uğraşıyom baktım bunun ses soluk yok napıyor diye mutfağa bir girdim daha goğrusu yağ gölü olmuş giremedim.okadar işin içinde bide bu çıkmazmı aayyyy kafayı yemek üzreyim.haldır haldır mutfağa girdim hem söylendim hem temizledim kilimide yağ içinde makinaya atacam ama yağlekesi çıkmazkiii.oooooff sıpam ooooffff çok üzüyon beniii.şimdide uyuttum salon ve bonyo kaldı salonun halısı silinecek halının üstünüde benim makyaj malzemelerimi almış farımı halının üstünde kırmış hali rezaleet.neyse sağlık olsun o iyi hoş olsunda annesi temizler canım sıpam beniim.hade ben işimin başına geçeyim sıpa uyanmadan halledeyim işlerimi sonra gene yazışırız hade byyyssss

merhaba günlük bugün canım biraz sıkkın 1 hafta önce abimle eşim ciddi bir kavga etmişlerdi.şimdi küsler.aralarında kalmak istemiyorum.abim yeni eşinden boşandı ve bir süredir işleri ters gidiyor.kimseylede konuşmuyor içine atıyor .çok üzülüyorum.bazen çocuk olsak geriye dönsek yine eskisi gibi olsak ne güzel olur.abimin o sessiz hali içimi acıtıyor.inşallah en yakın zamanda hayatını bir doğru yola sokar.canım abim seni çok seviyorum.görüşürüz günlükçüm.

Günlük...
Hasta oldum ben.senağlama
Burnum tıkandı, gözlerim yanıyor, sulanıyor,boğazım ağırmıyor ama sesim kısık.
Hapşırmaktan içim dışıma çıktı.Nerden çıktı şimdi bu anlamadım.
Yarın biricik yeğenimin doğum günüa.s
Çok seviyorum onu. Hele bide işi düşünce bana öznur anne diyor ya içim bitiyor. Tabi işi olmazsa sadece ismimle çağırıyor eşşek.:1rolleyes:Yeğen bu kadar sevilebiliyorsa evlat sevgisi nasıldır tahmin bile edemiyorum.
Hediyesini aldım ablam benden bide kek istedi eve gidince benim herifi doyurup onu yapacağım.
Hafta sonu arkadaşlardaydık. Gece 4 tü eve döndüğümüzde. Herşey iyiydide eşim çok içti o kadar çok üzüldüm anlatamam. Sevmiyorum ben onunda içmesini hiç istemiyorum.
Ben buralardayım.:icecream:

Günlük buğün çok daha iyiyim artık toplanmaya başladım artık daha karralı daha sağlam basıyorum ayaklarımı yere...
Kızım cennette şuan onu biliyorum hergece ona dua ediyorum böylesi daha hayırlı idi demekki ilahi takdir işte...
eşimle aram düzeldi o hep destek onu çok seviyorum ve çok özlüyorum akşamları eve gelsin diye iple çekiyorum..
Bazen doğum anımı o hastahanede yattığım günleri konuşuyoruz o anlatırken onu izliyorum oda alışmış acıya seviniyorum gidip hemencicik sarılıyorum boynuna şaşırıyor sonra oda öpüyor saçlarımı..
Yeniden hemiş kalmak için temmuz ayını uygun gördük bu arada kontollerime gidiyorum herşey iyi olacak ben inanıyorum...
sağlıklı bir bebek dünyaya getiricem öpücem koklucam koynuma alıcam sarıp sarmalıcam sonra büyücek anne baba diyecek yürücek onunla bende büyücem...yuvamızın tek eksiği bir bebek ama daha doğum yapalı bir ay oldu günlük..zamana ihtiyacımız var bu günlerde geçicek dimi geçicek geçicek..

Peliş yurt dışında evlendi şuan balayında minik tırtılıda karnında gezdiriyor inşallah iyidir uzun zamandır haber alamadım..

Günlük Çubuk kişisine söyle ;
Sana sormak yerine acilen bir doktora gitsin...
Bak günlük doktora gitsin diyorum. :mymeka:Anladın mı beni...

canim Benim Gibi Sürekli Pozitif Herzaman Gülüçüklerle Dolaşan Beni Bile Sinirlendiren Giçik Olduğum Eşimin Ailesini Bende Sinirlendirmek Istiyorum Onlari çatlatmak Istiyorum Bugün Bütün Pisikopatliğin üstümde Karşima çikmasinlar Ilk Başta Görümcem Ayyyyyyyyyy Kizlar Böyle Söylediğime Bakmayan Medeniyetin Ortasinda Büyümüş özgürlüğünü Sonuna Kadar Doyasina Yaşamiş Olan Ben Aslinda Saf Köylü Kizi Gibi Urkek Ve Korkağimdir Kimseyi Kiramiyorum Işte Böyle Oturup Kendi Içimi Yiyorum Aaaaahhhhhhhhhhhh Neden Bu Kadar Hanim Hanimciksam Sanki Cit Kirildim Ofyyyyyaaaaaaa Bilmiyorum

Nefret ediyorum günlükcüm. Bu işyerindeki insanlardan, patronlardan, müdürlerden çalışanlardan nefret ediyorum.

Çok kızgınım, kırgınım, üzgünüm.Çok üzgünüm çoook

Tosun paşamın bugün Hacettepe Hastanesi K.B.B'da öğlen 3 te randevusu var. Geniz eti nedeniyle randevu almıştım. Oğluşum doktorları zaten sevmiyor, beyaz önlük fobisi var. Babası yanında tamamda bir anne olarak çocuğumun yanında olmaya hakkım yokmu benim. Korkusunu aza indirmeye, daha rahat bir muayene için oğlumun yanında olamayacakmıyım. (Burundan içeri ince bir kamera sokup öyle bakacaklarmış) ve acı veren bir işlem.

Müdüründen patronuna yarım günlük iznimi mesele etti, ki yerime bakacak birileri var. Nefret ediyorum, tiksiniyorum artık buradan, bu insanlardan.:1no2:

Önüne gelen iznini alıyor bana gelince "duuuuuuuur", Allah kahretsin bunları.

Mecbur olmasam bir dakika bile durmak istemiyorum burdasenağlama

Selamlar saygideger Günlük birader,

nassin? iisindir insallah....

Dün benim doom günümdü biliyonmu tatlicadiarzu
21 yasima degdim...ama yavas yavas depresyona girmeye basliyom...
sunun surasinda 30a ne kaldiki...

öyle bi kutlama yapmadik henüz...bu haftasonu yapcaz arkadaslarla felan...
Tabi esim bana gece 12de sürpriz yapti o ayri...:icecream:

Bi dügün vardi dün, oraya gittik cümbür cemaat...
Bide ne duyyum, dügün tam ortasinda sarkici tarafindan benim adim
anons ediliyor...Lütfen ayaga kalkarmisin felan diyo...

Bende saf saf kalktim tabi...
Birden basladi iyiki dodgun diye sarki söylemeye...tabi bütün salonda eslik etti...
yani 700-800 kisi arasi cok kalabalik bi topluluk...

Kamera iyicene yakindan beni cekiyor...
Bi utandim bi utandim günlük kardes...anlatamam yani...
Mümkün olsa yerin dibine girebilirdim...
rezil oldum resmen.....tatlicadiarzu

Esimi o anda orda bogabilirdim yemin ederimki :icecream:

SEVGİLİ GÜNLÜĞÜM,,
BİRKAÇGÜNDÜR UĞRUYAMADIM.KUSURUMA BAKMA GÜNLÜĞÜM.AMA SENİ VE KK ÇITIRLARINI ÇOK ÖZLEDİM.
HAFTASONUM PEK Bİ GÜZELDİ.ÇOK MUTLU Bİ CUMARTESİ GEÇİRDİM.BİZİM KIZLARLA BERABERDİK.GEZDİKKK,SEHERİME GİTTİK..DOKTORA GİTTİK.MÜJDELİ HABERLER ALDIK.CADIM ADINA ÇOK MUTLUYUM GÜNLÜK.O BUNU GERÇEKTEN HAKEDİYORDU DARISI HEPİMİZİN BAŞINA İNŞALLAH.
BENİ SORACAK OLURSAN GENÇ YAŞINDA MENEPOZA GİRDİM SANIRSAMlülülülülülü
AYYY Bİ SICAK BASMASI SORMA GİTSİN.AVUÇLARIMIN İÇİ YANIYO GÜNLÜK.CADIARZU
MALUM BU GÜN PAZARTESİ
SENNDROMA GİRİP GİRMEME ARASI BİYERLERDEYİM.:1closedeyes:
EHHH HADİ SİZİN HATIRINIZA GİRMİYEYİMMŞeniz
HEPİNİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYOEUM.Şeniz

Slm günlükcüm

Bakiyorum Bugün arkadaslarim iyi Kötü haberler yok en azindan özleyen özlenen sitemleri saymaszam tabi:)
Bana gelince Deli gibi ise verdim yine kendimi
Bitkin halde eve geldim simdi bir diyrum yat biraz birde diyorum ortaligi toparla cokmu pasakli oldum ne:)
ama ben sanirim toparlansam iyi olucak hafta sonu toparladigim odami gezmekden vakit bulup toparliyamadim ütümde birikmis:s He bugün is yerinde hala ayrimiyiz birlikdemiyiz anlayamadigim (benim tarafimdan bittti dedigim ) Beyfendiden bir msj geldi Beni Cok sevdigini anliyamiyomusum bi türlü Cok özlüyomus ama Ben inanmiyormusum O iyice bunalima girmis Kimseyle Konusmak istemiyor yemek icmek istemiyormus vs vs hayatdan tat almiyomus aman sanki ben aliyorumda bana ettikelrinden sonra icimden yanit vermek bile gelmedi destan gibi msj kim ugrascak evet günlükcüm inanmiyorum cünki güvenimi yitirdim ona karsi ama yaralimin dedigi gibi hala deli gibi seviyor ayni anda nefret de ediyorum bana yasattiklari icin haketmedigim cok sey yasatti bana ufss bu arada kardesim yanimda kivranio:KK43: adet sancisi var garibimin sürekli cikariyo ilac verim diyorum kabul etmiyor off ne meret bir sanci buya gecsede güzel bir kahvalti hazirlasak karsilikli yesek güzel olur demi :) o can derdinde ben bogaz:p ama nabim o ise gitmedi kaytardi bense isten geldim feci derecede cay canim cekio yalnizda icilmezki simdi neyse canim günlümm yaraLim dan canim arkadasimdan haber aldim ya degmein keyfime her sey gönlünce olsun bitanemm

X