Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın sevgili günlük kaç gündür yazamadım özet geçiyorum şimdi
hafta sonu bol bol gezdim pazara kadar pazar kociş sinirlerimi bozana kadarbenneyaptımki
akşama kadar evde oturdu sonra da akşamın bir yarısı çıktı gitti evden:kızgın:
neymiş arkadaşlarıyla buluşacakmış cmt günü zaten gecenin kaçına kadar onlarla beraberdi
dün işe gitmedi tabi öğlene kadar yatmış sonra bir çıkış yine gece gelmiş :1no2:
bu aralar fena sinirlendirmeye başladı beni yapmadıı şeyleri yapıyor..CADIARZU
akşam eve gittim yatak meydanda yerler pis bulaşıklar heryerde sinirlerim
iyice yükseldi Kötü Kazen

Barçman abla ben bir yerlerde yanlış yapıyorum ama nede şu vida olayında sanırım sence:roflol:

betyhim aynı konudan bende rahatsızım şiştim patlamak üzereyim hattasenağlama
sinekim şu muska olayı fena canımı sıktı benimde elleri kırılsın yapanın :eek:klava:
üzülme artık Şeniz

günlükçüm ben geldimm:KK43:
bu sefer canım sıkkın birascıkkk..
eşimle tartıştıkk hiiç olmıcakk bişey yüzündenn yaa ben onu çok iyi anlıyorumm
neden öyle davrandığınıdaa aslında ama bana çocukça davranıp asıl nedeni söylemiyor işte o beni daha çok üzüyor..küsüm işte bende onunla konuşmıcamm.......hehh kendi bilirrr..
akşam beni üzdüğü için allah ona ceza verdi yaa tam annemlere gidiyoduk arabadan indik meğerse asfaltta kocaman bi çukur varmış karanlıkta görmedii ayağı ters döndü resmennn çok üzüldüm telaşlandım amaa dedim ki içimden gördün müü allahın sopasıı yok:)))şimdi iyi çok şükür ayağı annem hemen sıcak su ve sabunla ovdu merhem sürdü ve sardı..sabahta bana numara yapıyoo kalktığında bişeyi yoktu beni görünce topallamaya başladıı:))))
öyle yanee günlükçümm gülermisin ağlarmısınnn durumu işteee...

sevgili günlük.
bugün her şeyin ondan ibaret olmadığını
dünyanın,benim dünyamın aslında sadece onunla dönmediğini anladım.
kim mi anlattı...
kuzum canım oğlum erenim anlattı.
bahçeden anesine gül koparırken,
o minicik elini diken kanatmış...
benim için kanamış...
bu bana yeter...
''anne şana kopaydım''
demesi benim dünyamı döndürmeye yeter...

Selam günnük...
Sinirim bozuk. Sigara yasağının saçma sapan uygulanması sebebi ile
perişanları oynuyorum... Sigara içiyorum ben ya...
Bizim yaşam hakkımızıda birileri düşünsün lütfen.En azından sigara odalarında
içelim sigaramızı.Sabah sigara konusunda resmen eziyet yaşadım.
Yemeğe çıkınca içebiliyorum ancak...
Of günnük offf....

Slm günlükcüm oldukca köt+üyüm ya stresden midem berbat
yine gastritim devreye girdi:) bana müstehak sabah sabah o mide agrisiyla ise git sonra bes kurusluk birinden bir msj allahim ne kadar yüzsüz ne kadar arsiz bir insana deger verip sevip yillarimi ömrümü adamisim kendimi utandim ya bir erkek bir delikanli onca kavgadan hatta ayrilmisken bir bayana o msji nasil yazabilir igrenc be günlük insanlar cikar icin ne kiliklara giriyolar oysa bana yaptiklari yetmisdi ben hala aci icindeyken onun piskinlikleri offff offf kafayi yicem sag omzumdan bir agri girdi beynim zonkliyor seytan öyle bir yanit verki felegi sassin diyor ama bir yanimda degmez diyor sanki ben onun icin calisiyorum:) off susum:KK43: icimdekileri buraya döksem arkadaslar kücük dilini yutucak:KK43:

meraba günlükk
hava burda çok sıcak
çukurova sıcakları geldiiiii

buğünlerde içimde bir heyecan var bir umut var:nazar:
bekleyişteyim kesin birşeyler yok ama
olumlu ihtimalide var inş.

işler pek durgun
piyasakar nekadar kötü ya
birşey veremediğimiz gibi eski alacaklarımızı bile
toplayamıyoruzz.

hiç spor yapamıyorum buğünlerde yaa
zengin bir koca bulsamda yürüyüş bandı aldırsam Kötü Kazen Kötü Kazen
evde yapardımm yürüyüşü bariiii sırnaşık şeysırnaşık şey

ya ne kadar aptalim gunluk ya aksamdan cantama konan bi cikolata bile gonlumu almaya yetiyo...
e tabi benim kurnaz kocamda bunu biliyo ve zaaflarimi kullaniyo...
kocise cok kizmistim cunku dun cok gec geldi gecen gecede gec geldi ....
sabah cantami bi actim en sevdigim cikolatadan.....
sevindim ama yinede hesabini sorucam......

Sevgili günlük
Nasılsın beni sorcak olursan iyi olmaya çalışıyorum işte
Dün tez savunmam vardı çok şükür atlattım juri biraz gıcıktı ama benim tezimden anlamadıkları o kadar belliydi ki saçma sapan sorular sordular anlattım ama nafile dinlemediler bile doğru düzgün :1no2:
Neyse günlüğüm bundan da kurtuldum kpss çalışmaya başladım sonunda cuma günü mezuniyet törenim var sonra da finallerim başlıyo ve sonra 1 ayım kalıyo kpss çalışmak için plan yaptım kendime yetişcek günlük o bir ayı güzel değerlendircem inşallah iyi bir puan alırım da atanırım yoksa seneye tekrar hazırlanamam ben kpssye filan.
Sevgilimi sorarsan aynı işte ders çalışıyo o da kendi haline bıraktım onu ne isterse onu yapsın bugün alışverişe çıkalım demiştim mezuniyetde giymek için bişeyler almak istiyodum hem ona da alacaktık ama ders çalışcakmış önce gelirim tamam dedi sonra da aradı gelemem dedi bi de yine kızdı bağırdı hiç ders çalışamıyomuş hergün benim yanımdaymış ben bunları düşünmüyomuşum ve hep onu yanıma çağırıyomuşum alışverişe arkadaşlarımla gitmem gerekliymiş daha birsürü şey işte günlükçüm.niye böyle yapıyo anlamıyorum öyle şeyler söyledi ki beni suçladı durdu düşüncesizmişim bu sınavın onun için ne kadar önemli olduğunu görmüyomuşum.Oysa çalışıyo günlük kaç kere bitirdi konuları denemelerden de yüksek alıyo ama bütün stresini benden çıkarıyo işte
offf offff anlamıyom ben bu çocuğu artık görüşmek de istemiyorum zaten bakalım ne olcak
Herkeslere selam söle günlük
Derdi olan arkadaşlarım inşallah atlatırlar bu dönemleri a.s.

zor bır gundu gunlugum ....

sabah 5de babamı gonderdım memlekete..kaldık oğlumla basbasa..

kıyamadımsabah onu uyandırmaya zorda ollsa uyandırdım mısıl mısıl uyuyan yavrumu..

sabahın 7sınde trenlende cın gıbı açmı gözlerını ıncelıyordu herkesı herseyı...

trenden sonra oğlumun annesi kocapoposunu kaldıramadı dolmusa bınerken.. doktu sactı cantaları paraları..

ama guzel yanı gunlugum her tenefus arasında oğlumu koklamaya gıttım yanına..

sıra donuse gelmıstı önce sıddetlı yagan yagmurdan benzın ıstasyonuna sıgındık..

bebegımde hayatının ilk yagmuruyla ıslandı..sırılsıklam olduk ..

bir mobılya kamyonu bızı aldı istasyona bıraktı.. oğlumla basbasa ılk maceramız sırılsıklamdı... sımdı oda annesıde koca popolarını attılar yataga....

ben geldim günlüğümm ama sorma ne haldeyimmm çok kötüyümm çok kırgınım çok dargınım .. ben herşeyi büyütüyomuşum tartışma meraklısıymışımmm yaaa bencilin önde gideniiiiii olan kişi bana bunu diyoooooooo... sanırım yavaş yavaş herşey tükeniyoo ve haftasonu tamamemn biticekkk uyuyamıyorum günlük dün gece yattım yatağıma kulağımda kulaklık radyo dinlerken birden başladım ağlamaya sabah ezanında ancak uyudum kalktım gözler şişşşş mahvolmuş durumdayımmm günlükkkkk ben herşekilde her olayda pozitif olan ben etrafına şenşakrak olan ben içime atmaktan dolayı bu hale geldimmm artık yapamıyorum olmuyooooo belkide çekip gitsem çok dahaa iyi olur dünyadanda bi sorunlu insan yok olmuş olur işte

selam günlük çok hastayım bir kaç gündür ikizlerde hasta, oğlumu kayınvalideme gönderdim, kızım ameliyat olucak.....
ne kadar çok derdim var demi
en çokta oğluşumun yokluğu koyuyor bana bir bilseler ne kadar özlediğimi
metanetli gözüküyorum ama çok özledim onu
daha iki gün geçti ama sanki ay oldu gibi
hep aklımda ;ya babaannesine anne derse....
ya beni unutursa soruları.
ama mecburum be günlük kızım ameliyat olucak
allahım sağ salim olsun bitsin istiyorum inş.
şimdi eğer beni anlasaydı ona derdim ki
az kaldı oğluşum gelip alıcam seni hem bak kardeşinin
bana ihtiyacı var.hem siz kardeşsiniz karındaşsınız
fedakarlık ister kardeşlik oğlum can oğlum.
ama daha anlamazsın ki beni küçücüksün ufacıksın sakın anneciğini suçlama
canım can parem oğluşum....
yaa günlük annelik çok zor kalbini ikiye ayırmak tam ortadan hak geçmeden
çok özledim oğlumu be günlük sen bari anla beni.......

gunluk bu adam benim elimde kalicak bigun.....
20 gun sonra 5. evlilik yilimiza giricez ve tam 8 senedir birbirimiz taniyoruz ama hala bana guvenmeyi ogrenemedi.....
annem demisti demek istemiyorum ama annem demisti ``ins. olursunde onunla evlenmezsin`` demisti dogruymus keske gelinlik giydigim gun olseydimde boyle gururu kirik uzgun yasmasaydim...
cok sinirlerim bozuk
belki kizginligim gecince yazdiklarima pisman olucam ama kimseye anlatamiyorum ....
anlatamiyorum,agliyorum,
allahim sen bana dogru yolu goster, o kocam olucak apatalada....

Günaydın günlükcüm;
sabah sabah geldim ama iyi bir haber vereyim dedim. Dün akşam apartman toplantımız vardı. Yönetici biz olduğumuz için bizim evde toplanacaklardı. Alt komşum geçen gün gelip bana kıyamadığını,o yüzden kendisinde toplanılmasını istediğini söylemişti,sevinçle kabul etmiştim.:dance:
Dün börek,tatlı kurabiye,poğaça alıp komşumun kapısını çaldım,akşama gelenlere ikram etsin diye,şaşırdı,kızdı kadın,aşkolsun vb. cümleler kullandı.
Neysem toplandık akşam. Kocam tüm gelir giderleri anlattı,karar defteri imzalandı,bir yamuğumuz yokmuş çok şükür. Veeee Allahıma şükürler olsun ki yöneticilikten kurtulduk,Allahım ne zor bir seneydi,anlatsam yaşadıklarıma inanamazsın...:sm_confused:
Sonra apartmandaki iki abla bana sarıldı,beni bol bol öptü,çok seviyorlar beni cidden..
İstediklerim yavaş yavaş oluyor bu evle ilgili,Allahım diğer isteklerimi de kabul etsin en yakın zamanda inşallah...:1hug:
Şimdilik kaçtım,biliyorum ki senin için önemsiz ama benim için kayda değer bir haberdi bu.şutarafagitti
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsunŞeniz

:enbuyukkk:merhaba gunluk.bugun çok streslıyım bırazdan doktora gıdıcem.bu benı çok gerıyo.hayırlısıyla gıder gelırım inşallah.okuyanlar bana dua edın.herkese ıyı gunler.:teytey:

merhaba günlük
bugün hem hüzünlü hemde çok gururluyum.bu akşam ablamın oğlu benim mini minnacık yeğenim askere gidecek.dün akşam kına gecesi hazırladık ona.çok güzeldi havai fişekler maniler,göbek atmalar filan çok güzeldi ama kına yakarken çok kötü oldum be günlüğüm.

ne kadar çabuk geciyor zaman değilmi? daha dün onu sevmesin beni sevsinler diye ne eziyetler çektiriyordum çocuğa.tatlicadiarzu şimdi Hatay’a gönderiyorum minik böceğimi.çok uzak çok.

bu akşam otobüs hareket ettiğinde sanırım kimse tutamayacak gözyaşlarını.senağlama ne diyeyim vatan borcu.inşallah gönderdiğimiz gibi geri gelecek oda tüm askerimizde.

son olarakta NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

günlükcüm bu gün içimdeki fırtınayı anlatsam ne sen dayanırsın ne sayfaların mutsuzum yine günlük çok mutsuzum
rabbimden yardım diliyorum ona sığınıyorum elbet bir gün çıkış yolum olucak
kızlara selam söyle günnüksenağlama

günaydınn günlükçümmm gerçii tünaydın desemm daha doğru amaa:)))

ne iyi ne kötü ortayım bugünnn...bi yılgınlık var içimde sebebini bilmediğimm........
saç dibimde yara çıkmıştı çok kaşınıyorduu yolda falan hatır hatır kaşınıyom millette bitli falan zannedicek.. artık iyice rahatsıız etmeye başlamıştıı..dün gittim en sonundaa stres ve sıkıntıdan oluşmuş dedi doktorr egzama dediii:KK43:(( öff yani bi bu eksik yaa losyon ve şampuan verdii bide kafa hapı verdi banaa:))) gece yatmadan önce iç uyku yapar dedii....
ya ben istemiyorum ki öyle haplar falann ne gerennk var böyle şeylereee....
bu son zamanlarda iş konusunda çok yıprandıkk ve çok takıntılı yapım varr be günlükçümm napıcam ben böyle kendimle başım dertte...biraz sıkılayım hemen dışarıya vuruyorr sıkıntılarr...ne diyelimm rabbim beterlerinden korusunnnn kimsecikleree hastalık dermansız dertler vermesin inş...
herkesee mutlu günler benden günlükçümmm öptümmm bütünnnn kk ahalisiniii:))))

Gny günlük,
Bende herşey aynı cam kırıklarıyla hayat devam ediyor...
Bu sabah duygulandım sitede kimsesiz bir arkadaş evlenicekmiş,
yardım toplanıyor ona...
Bende zamanında aldıgım çeyizimden vericem ona...
Güzel günlerde sevgiyle yuvasında kullanır inşallah..
Gelenlere ,sevenlere,dostlara slm olsun

Merhaba Günlük
Zaman bugünlerde hızlı akıyor,
Çoğu zaman planladıklarım yetişmiyor,ama bu iyi geldi,
Durmak,birseyler üretememek beni ciddi anlamda korkutuyor,
Hızla,yoğun bir şekilde geçsin zaman gececekse,anlaşılmasın 1 dk nın 60 sn olduğu
Özel ders öğrencilerime bir yenisi eklendi,cok enteresan bir cocuk,büyümüşte küçülmüş gibi,yaptığı yorumlar beni hayrete düşürüyor.Hiç yasıtları gibi degil,bir takım gercekleri erken kavramış.Birbirimizden öğrenecegimiz cok sey var.
Şimdilik benden bu kadar günlükcüm.
Dostlara selam olsun

X