Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük!...Uzun zamandır kendimi iyi hissetmiyordum.Panik atağımın tekrarlayacağı korkusu vardı içimde yine!..Her şey baş dönmeleri ve endişeli bekleyişlerle başladı yine!..Direndim.Baktım olmayacak,dotora gitmeye karar verdim.Doktor bana ilaç yazıyordu ki,istemedim.
-Doktor bey, dedim.Artık bunu bitirmenin zamanı gelmedi mi?
-Nereye kadar ilaç kullanacağım?Her tedavi en az iki yıl mı sürecek!..Nasıl ki sigarayı kafamda bitirdiysem,bunu da kafamda halletmek istiyorum.Dedim.
Bana bir 10 gün ilaç kullanmamı ve terapiyi önerdi.
Her şey buraya kadar iyi sandın değil mi sevgili günlük.
Her şey bundan sonra daha kötü oldu.
Terapiye gittim.Sevgili psikolog benimle öyle bir konuştu ki,zannedersiniz vicdanımın sesi.Yani bana görevlerimi hatırlatıyor.Sorun zaten bunları kolaylaştırmak istememde biraz.
Neyse günlük,terapiste ,kapıdaki görevliye sıkıntılarımı anlatsam daha fazla yardım ederdi deyip çıktım.
Kollarımı sıvadım,insanın dostu da kendisi düşmanı da!...Ben kendime düşman olduğum bir zamanda bunları yaşadım.Artık kendime dost olmanın zamanı geldi deim.
İlaçları kestim.Ama o içimdeki sıkıntıyı bir Allah bilir, bir de bunları yaşayanlar.
Yavaş yavaş,üç gün sonra sıkıntım azalmay başladı.Şimdi hiç yok.Sonrasında da,baş dönmelerim azaldı,halsizlik, yorgunlauk,hatta kolumu kaldırmak isteksizliği bile yok oldu.
Nasıl mı başardım!...Önce benim sorunum anksiyete bozukluğu idi.İnternetten araştırdım.Güçsüz insanlarda olduğunu yazıyordu.Bunu kendime yediremedim.Ben her zaman güçlü olduğumu düşünürdüm.
Tedavisini araştırdığımda,en az altı aylık ilaç tedavisi vardı.Ama başka ülkelerde yine altı aylık plasebolarla tedavi edilen hastaların da olduğunu okudum.
Eğer!.. dedim sevgili günlük,eğer plasebolar insanı tedavi ediyorsa ben de ilaç kullanmadan iyi olurum.Mutlaka birşeyin beni iyileştireceğine inanmam gerekiyor demek ki..
Tabii ki günlüğüm.İlk inanıp dayanacağım güç kaynağım ne olabilir dedim,Tereddütsüz yaratanım olduğunu düşündüm.Ve kendime bir dua seçtim.Onu iyi olacağıma inanarak her hafif sıkıtıyı hissettiğimde sürekli, söyledim.

Şükürler olsun ki çektiğim sıkıntıların hemen hemen hepsi yok oldu diyebilirim.
Sevgili günlük.Ben yine güçlü bir insan olduğumu ispatladım kendime .
Ve hayata bıraktığım yerden devam diyorum.En önemlisi mutlu olduğunu hissedebilmek çok güzel!.....Bunu yaşayan bilir..
Daha güzel haberlerle görüşmek üzere hoşçakal günlük!....

tunaydın gunluk,
nerdeyse oglen olmak uzere yaa o acıdan..
yenımı kalktın dıyeceksen ne mumkun..:1closedeyes:
sabahın sekızınde sevgılı(!)apartman sakınlerı hırgur ıcınde merdıven yıkıyorlar..
kardesım ınsanda azıcık dusunce olur...Çok üzgünüm çoook
bu kadının esı geceden geldı daha gelelı on dakıka olmus adam azıcık yatsın dınlensın..
elınız ıs yapsın cenenız degıl demı..:dilcikar:
bır de herbırının 4 cocugu var yanlarında da cocuk sesı..
ayy delırdım sabah sabah yaa...
nedır bu saygısızlık..
bır an ıcın cıkıp yeter be kardesım azıcık saygılı olun demek geldı ıcımden ama dızgınledım kendımı..
Allah ım sen bızı bencıl ve dusuncesız ınsanlarda uzak tut yarabbım..
neysee..
herkeze hayırlı cumalar..
ben azıcıkk dolanıyımda sınırımden sıyrılıyım..

SELAM GÜNLÜKÇÜMMM VE SİTEMİN GÜZEL HATUNLARIIII İŞTE YİNE DELİNİZ GELDİİİ :))

Aslına bakarsan pek bi değişiklik yok bugün yani şöyle sölim bugün atraksyon yok bugün sakin bir belinay var sakin ve sessiz :)) bugün tembellik edicemmmm 9.30'da uayndım kahvaltımı yaptım tozlarımı aldım bulaşıkları yıkadımm ev zaten pırıl pırıl :)) şimdide aldım elime kahvemii keyif yapıyorum odamda ohhhh beee varmı tembellik gibisiii.. bi söz vardır hani derler yaa baba kapısıı meydan kapısı diye harbiden öyle galibaaa ): canım isteyince iş yapıyorum canım isteyince yatıyorum canım isteyince kalkıyorum evlenmesemmi ne :)) amaa yok yokk ufuğumsuz yapamam ben :)) bugün tüm gün evde olcam yarınsa erken kalkıp kalabalık olmadan rahatça alışveriş yapabilmek için bakırköy cumartesi pazarına gidicem ciciler bakıcam kendimee :)) ee pazar kızıyızzz birazda pazardan giyinelim ama değilmiii:)) şaka bi yana günlük söyle bu lokumlara cumartesi pazarında süper ötesi ciciler var hemde çok uygunaaa :)) bu arada günlük kardeş birisiii kolye yapıyomuş burdaaaa :)) aldım bende haberini haniş diyom benimde şöyleee incilerdenn oluşannn beyaz yada siyah uzun bi kolyeye ihtiyacım varrrr :)) mesaj yerine gitmiştir umarımm :))

heeeee unutmadan günlük unutmadann bugün birazda içim kıpır kıpır sen şimdi nedenki diye sorucaksın hemen sölimmmm "yarın aşkımla hayatımla ufuğumla tanışmamımızın ay dönümüüü gerçi bakma sen bize 3 yıl oldu ama biz yinede vazgeçmedik bu kutlma merasimlerinden her ay böyle kutlaşırızz" :)

HRKESE HUZURLU Bİ HAFTASONU DİLİYORUM BOLCA DİNLENİNNN GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATINNN HUZURUNUZ MUTLUUĞUNUZA BOZULMASINNN EVİNİZDEN MUTSUZLUK UZAK DURSUNNNN SİZİ ÇOK SEVİYORUM GERÇEKTENNN :)

Kız günlüğüm meraba
Ay yine cok sıkıcı birgün aslında hava cok güzel ama işte beynimdeki düşünceler sıkıyo beni
Dün cok yogundum pek ugrayamadım.
Arkadaşlarımla pikniğe gittik
Akşamda sözlüm ve ailesi çaya geldiler.
Nişan tarihi konuşuldu
Ama daha cok erken dimi ama yaa
Neyse işte mekan konusunda biraz aklımız karışık..
Yemekli olcak sanırım ve kalabalık olcak..
Resmen dügün gibi bişey olcak.
Ay ne sitresli bi olaymış herkes evlenirken bana ne basit geliyodu..
Yok anacım öyle diilmiş en ufak şeyler bile takıntı oluyor bana..
Ay bide bi sorunum daha var kayınanneme birde kayın babama anne baba demem gerekiyormuş ama diyemiyorum..
tam ağzıma kadar geliyor cıkmıyor bacım kelimeler agzımdan..
Hala teyze amca diyorum:roflol:
Herkesler dalga geciyor benle sen evlenincede kayınannene abla falan dersin diyorlarklava:
Sanki ben mahsuz yapıom.
Pazar gün sözlümlen gezces ayh nereye götürcek bakalım beni..
Kız ben sana yazarım günlüküm merakta koymam.
Birde tabi annemle nazlı ablama (komşumuz) Diyet yaptırıyorum..
Kız günlük bir şiştiler bir şiştiler anlatamam..
Nişanımda güzel güzel olun dedim hiç birşey yedirmicem:sm_cool:
Benimde göbekim cıkıo mekik falan cekiyorum ama nolcak sonuc bilmiyorum..
Ay yaz yaz bitiremem ..
Bu arada kolye mevzusu var bende istiyorummm:roflol:
Seviyorum sizi kızlar hepinize hayırlı cumalar..
Yüzünüzden tebessümler,şen kahkahalarınız eksik olmasın..

Günaydın şekerim
Merveler gibi biz de her ayın 13üne girdiğimiz gibi gece 12de mesaj atarız birbirimize 554216356. ayımız kutlu olsun diye tatlicadiarzu Mayısta 46. ay olacak şekerim..

Neyse az önce uyandım valla..İkinci öğretimlik adamı tembelliğe alıştırıyo ilerde iş hayatında sabahın köründe nasıl kalacam bilemiyorum ya..Çok seviyorum uyumayı napayım gece de geç yatınca sabahın köründe kimse kaldıramaz beni işte banane Dün sabah sevgilim geldi mevzuat almaya sonra bekledi bizim hazırlanmamızı ev arkadaşımla biz hazırlandıktan sonra 3ümüz beraber çıktık zaten fakülteler yakın birbirine..Dün bi yakışıklıydı bu beyefendi bi yakışıklıydı bi de yeni parfüm aldı mis gibi kokuyodu kendimden geçtim valla Kaç sene geçti hala her gördüğümde içim kıpraşıyo günlük..Seneler geçtikçe gözüme daha yakışıklı geliyo çok seviyom ben bu eşeği ya..
Neyse işte bizimkinin dün iki tane sınavı vardı onun fakültenin önünde ayrıldık biz de kendi fakültemize gittik pratik vardı ona girdik ondan sonra da bi sürü ders vardı ama biz tembel tenekeler girmedik..Ay napalım günlük bu güzel havada insanın canı derse girmek mi ister..Kantinde tıkındık tıkındık..Yetmedi gökkuşağına gittik orda da ekler yedik pastanede..gelen geçenin dedikodusunu yaptık..sınıfta bi kız vardı memlekette sevgilisi vardı yüzükleri vardı aileleri biliyodu ve bizim gibi 4-5 yıldır sevgiliydiler..dün kızı bizim sınıftan bi çocukla sarmaş dolaş gördük aynen böyle kaldık :1shok: ayrılmışlar demekki ama bu kadar kolay mı insanın yıllarını verdiği birini unutup başkasına sarılması..ayrılmanın aslını bilemeyiz tabi ama bana tuhaf geldi..Ben sevgilimden başkasını düşünemiyorum istemiyorum o olsun bundan sonra hep yanımda..Evlencez biz hem 4543255 yıl sonra tatlicadiarzu

Neyse dedikodu yaptıktan sonra ben dayanamadım yine gittim askılı body aldım kendime..benim belli bi tarzım var askılı body olcak ama alta doğru bollaşçak hafif hamile kıyafeti gibi..ay bayılıyorum o tarz bodylere bende de o kadar çok var ki dün oraya girince yine alacağımı bile bile girdim aldım açık yeşil puanlı beyaz puanları var çok şeker hemen ona uygun tokalar da aldım..çok şeker olcam çook..

bugün lost günü sevgülücazımla beraber izlicez sözde 2 hafta görüşmücektik dayanamadık yine azar azar da olsa görüşüyoz..salı sınavları bitiyo 14ünde de şenlikler başlıyo iyi vakit geçirip acısını çıkarmalıyız yazın pek görüşemicez çünkü

neyse şekerim ben yemek yiyeyim hadi öptüm seni

Men deldimmmmmmm
Naber günlüküm bugün nasılsın bakem ?
Ben süper ötesiyim diyelim. Moralim düzgün, sağlığım iyi çok şükür.
Günlüküm bu K.K bilmeyen yokmuş anacım.
Geçenlerde dayımın kızı ile konuştuk o bile üyeymiş buraya ben sesimi çıkarmadım ama
:roflol:
Haberim yokmuş gibi davrandım, kendimi deşifre etmedim yani jeyyar
Öyle işte akşam 9 gibi eve gittim. Canım kaynanam hazırlamıştı yemekleri beni bekliyordular yedik, evimez çıktık.
Saat 22:00 de bir yattım sabah 6:45 zor uyandım bayağı yorulmuşum yani günlüküm.
Bu iş perişan etti beni
senağlama
Patrona şaka yollu takılıyorum çıkıcam artık diye; olmaz burada oturmuş bir düzen var sen çıkarsan yerine gelen yapamaz diyor.
Bebeğim olunca çıkıcam o zaman ne yapacaksınız dedim beşik alacaz buraya diyor. Elimi verdim kolumu kaptırdım bunlara ya

Neyse günlüküm gideyim yemek yiyeyim ben Çok açım çok.
Kızları kocaman öpüyorum söyle emi
:1hug:

Naber günlük
Uğramıyorum artık sana eskisi gibi yazamıyorum uğruyorum ama ne yazmak geliyo içimden nede konulara yazmak geliyo bir tuhafım kolum kanadım kırılmış sanki
Sürekli sana aynı dertten bahsediyorum dimi ama başka canımı sıkan birşey yokki benim tek sıkıntım bu herşey süper ama bir eksiklik var işte onuda biliyosun bir daha dile getirmeme gerek yok
Tamam sabrediyorum isyan etmiyorum birgün olucak biliyorum ALLAHım herşeyin hayırlısını versin istediğimiz sadece düzgün bir yer ekmeğimizi kazanacağımız bir iş kapısı sabırla bekliyoruz beklicez
Benden bugünlük bu kadar günlük
Herkesciklere selam olsun a.s.
Hayırlı cumalar hayırlı hafta sonları olsun:1hug:

kocam aradı...stop
azcık barıştık .......stop
gezmeye gitçez diyerek beni kandırdı .............stop
sana pasta alayım mı akşam dedi......stop
istemem dedim ama istiyorum der gibiydim ............stopp

Selam günlük münlük kardes...

Bi tooletim geldi bi tooletim geldi anlatamam...
Ama gitmiyom....niye dersen, hani simdi ögle molasiya...
zamanimi bosa tuvalete harcamak istemiyom...

Mola bitsin, is baslasin o zmn gidecem tatlicadiarzu

Ayricana bugün isler bi yogunki ooooofff....kafamçokkarıştı
Ay sonu seyleri var cünkü...

Yaw Allahim ben niye bu kadar möhüm bi insanim...şakkıdı
Daha yasim basim kac....calistigim pozisyonlara bak....
Ayyy havam batsin.....tatlicadiarzu

HEROSUM BENİM EHH BİRAZ DA NAZ YAPAYIM DİMİ AMA
SEN BU ARALAR HİÇ DİKKAT ETMİYOSUN GALİBAM KENDİNE.HEMENCİK Bİİ DOKTORA GİDİN ANA KIZ
YAVRUCUN İÇİNDE SKIN ÜZÜLME YOKTUR BİŞEYCİĞİİİ
KENDİNE İYİ BAK SAFİRİMa.s.

Günlük son günlerde hep bu şarkıyı dinler oldum;

Ne olduda biz bu duruma geldik
azmı sevdik çokmu sevdik
biz nerde hata yaptık
düşünüyorum bulamıyorum
işin içinde çıkamıyorum
şimdi gördüm
yenimi geldin çok şaşırdım
burdamıydın oysa
bir ara hep aklımdaydın

isim neydi çıkaramadım
adın neydi hatırlamadım
her şey çok güzel gidiyordu
tanışıyorduk anlaşıyorduk
günler çok çabyuk geçiyordu
deniyorduk başarıyorduk inan

hatırlatayım müsadenle
fazla degil geçen sene
biz yarıldık geçen sene
barışmamız bir mucize

şimdi gördüm
yenimi geldin çok şaşarıdım
burdamıydın oysa
bir ara hep aklımdaydın
isim neydi çıkaramadım
adın neydi hatırlamadım
her şey çok güzel gidiyordu
tanışıyorduk anlaşıyorduk
günler çok çabyuk geçiyordu
deniyorduk başarıyorduk inan

offf günlük
bir sinirliyim ki şu an anlatamam he ne oldu yine dicen valla birşey yok malum günüm yaklaştı ondan böyleyim :mymeka:
ya oturup ağlıyasım var ama ağlancak bir sebep yok böyle bir ruh halindeyim şu an
kimse konuşmasın soru sormasın aksi birşey olmasın şunu yap bunu yap demesin dendiği anda deliriyorum bir an önce olsa kurtulsam şu ruh halinden fisfisfis
öyle işte günlük geliyim sana yazıyım dedim azcık rahatlarım diye
şimdi kendime güzel bir karışık tost yapcam arasınada ketçap mayonez koycam çok sevim bu tostu
arkadaşlara selamlar olsun öptüm herkesi a.s.ben gidim tostumu yapim sonra bakıyım bir geziniyim sende kalın sağlıcakla

selam günlük beni hatırlayabildin mi:uhm: ben heb, sana birkaçgündür uğrayamadım,halini hatrını soramadım canım, çünkü moralim bozuktu be günlük:a015: seni de üzmek istemedim, birkaçgün önce başka bir nick seçmiştim kendime, ama çok yanlış anlaşıldı be günlük, çok üzüldüm ben, neyse kazen beni kırmadı ve ikinci kez değiştirme şansını verdi bana, eğer değştirmeseydi bu siteden kendimi çekecektim zor da olsa,ama şimdi çok mutluyum,
kazen'e sevgi ve saygılarımı iletiyorum, her nekadar sert mizaçlı görünse de pamukk bir kalbi var:asigim:

birhafta daha bitti günlük,evdeyim,çokoprensimleyim,bütüngünümü ona harcıyabilirim, temizlik de yapmıcam yemek de, çok özledim onu, o da beni özlemiş be günlük, bir emişi varki, sanki aylardır emzirmemişim gibineyse günlük seni daha fazla meşgul etmeyeyim,öptüm canımın içi

selam gunluk

o kadar cok canım sıkılıo kı anlatamam barı nete gırım dedım.

coktan berı yazmamıstım haftalık yazım ben yınea.s en son askıma ben kusmustum onu
yazmıstım sanırım bıgun sonra barıstık yıne dayanamadım kus kalmaya:asigim:

dun de askım hastaydı doktora gıttık serum bagladılar rontgen cekıldı nese kı onemlı bıseyı yokmus daha sonra hep gıttıgımız cafeye gıdıp yemek yedık
ordada lıseden arkadaslarımı gordum kendılerını pek sewmesemde ozlemısım ya ahh ahh...
daha sonra askımla bu sabah kahwaltı yaptık oglendede ben cıkınca oda cıktı bankada ısı
wardı bankaya gıttık daha sonra ben kozmetıge gıttım tabı askımda war yanımda.krem aldık yuzum ıcın.kıtapewındende 2 kıtap aldık ıste ole sonrada ewe geldım.

pazar gunu dogum gunum.askımla kız kulesıne gıtmeyı dusunuoruz ama bakalım.
umarım bı sorun olmazda gıderızŞeniz

ıste sımdıde canım sıkılıo off yaa napsam kı ya yazlıklarımı cıkartıcam yada ders calısıcam.nese sekerım hadı gorusurz daha sonra bugunluk benden bu kadarşakkıdı.

günlükçüm merabaa ,
benim bu ilk yazışım çünkü seni daha yeni gördüm:)
bugün naptın dersen herzamanki gibi okudan eve özel bişey yok...
ya benim aşkıım çoook uzaklarda bilio musun urfaya gtti bugün 4. günü özledim ben onu okulda onsuz sıkıcı zati ama pazartesi onu görcem ne güzel:) bana e kart bırakmış hergün gelo ilk gördüğümde ayyy canı benim dedim tatlı şey küçük şeylerden mulu olduğumu bilio ya yapıo böyle sevimlilikler:)
neyse günlükçüm sora tekrar yazaım sana kendine ve burdakilere ii baaak

selam günlük ben de ilk kez yaıyorum

bugün hasta ve yorgun olarak yatağımdan kalkıp derse gitmek zorunda kaldım, nişanlımın attığı mesajı görünce "dersimin kaçta olduğunu ve kendimi nasıl hissettiğimi sormuş" ve cevap yazdım " üstümden tır geçmiş gibiyim, dersim 10buçukta die mesaj attım 2 saat oldu arayan soran yok aradım neden bi cevap bile yazmadığını sordum ama beyfendi çooook yoğunmuşşş birbuçuk dakikası bile yokmuymuş die sorduğumda zamanı olduğunu ama aklına bile gelmediğimi söyledi... konuşmayı bitirdik, daha sonra Cuma Namazı için iş yerinden çıkınca aradı beni ve halimi sordu Allah razı olsun ben de ii olmadığımı hala kötü olduğumu sööleyince bi de azar işittim kendisinden, ha b, de bi "geçmiş olsun" bile demediğini hatırlatınca hala ordamı olduğumu alınacak başka bişi bulamadaığımı vurguladı :mymeka:....ne dersin şimdi ... açmıcam işte telefonlarını... hadi bakalım kaybetme duygusunu unutmuşuzz biraz hatırlatmak lazımmmm klava:

Bugün yorgun uyanan bi bedeni sürükledim
Dudağımda iğreti küçük bi gülümseme
Gün boyunca laf anlattım tüm karşılaştığım zorluklarda
İşim kolay değildi bugün.
Yoruldum
Çok mu sızlandım ne.........:mymeka:
Beni hep senmi dinleyeceksin ...
Bir de sen konus..
Bir dile gelsen içinde neler biriktirdiğini kelimelere döksen kim bilir neler söyleyeceksin..
Kah umutlu kah mutlu kah hüzünlü birini çekmek kolay değil ..
Ama ne yapalım artık ..
Biz bizeyiz ..
Kimimiz var başka..
Bizi başka kim çeker..

Her yeni dogan gunun hepimize yeni umutlar getirmesi dilegiyle...

a.s.

mrb günlük ben dün çook yorulmuşum kendi kendime kızdım sen neden millete hizmet ettinde karnındaki bebeleri düşünmedin o yüzden bugün vicdan azabı çekiyorum hiç kalkmadım yerimden bide bazı şeyler yüzünden morelim bozuk ben hayatımda hiç kimseye anlam veremedim ne biliyim yaaa bundan sonra anladımki yapana yapacaksın kardeşim amannn neyse insan oğlunun derdi bitermi ne zamam kara toprağa girersin o zaman rahatlar işte bügün bebelerimle birlikte 19 haftaya girdik ben sizi bekliyorum sağlıkla gelin benide yanlızlıktan kurtarın olurmu hadi şimdi gidelim namaz kılalım sonra yaparız bişeyler haddiii sende kendine iii bak aman ne bilem benim yüzümden sende üzülme tamam bayyyy

iyi akşamlar günlüğüm...
çok güzel bir akşam geçirdik..helal olsun adamıma dedim...(vaşşşş)işten çıktım,gittim saçlarıma fön çektirdim..dışarı dışarı.
sonra kocamı gelip evden aldım..gittik yemek yedik..o kadar eğlendikki yemek yerken günlük..elleriyle yedirdi bana iskenderi(bu iskender kısmı pek ormantik oldu)
sonra kendine güneş gözlüğü almak için grdiğimiz optikçiden ona değil bana gözlük alarak çıktık,en zevklisi buydu sanırım günlük..ne olacak benim bu güneş gözlüğü takıntım bilemiyorum..
sonra iki tane de küpe aldım..
şimdi de evdeyiz..
bugün lalişimle konuştuk..ne özlemişim onu günlük anlatamam..aslında çok daha uzun konuşmak istiyorum ama mutlaka ya yanıma biri geliyor,yada başka br şey oluyor..olsun sesini duymak bile güzeldi..sağol lalişim..
yarın doktora gidicem günlük..değerlerime bakılacak..çok merak edyorum ne olacak,sonuç ne çıkıcak..dua et benim için günlük..

Günnük dün gece bir rüya gördüm...
Çok ama çok güzel bir oğlum olmuş...
Simsiyah saçlar, kuzu gözler, minicik eller...
Güzel annem yanımda...
Anneme diyorum ki ''anne sen hiç bu kadar güzel çocuk gördün mü?
Sonra emzirdim bebişimi...
Onu öyle sevdimki sabah kalktığımda olmadığına üzüldüm

İyice depreşti çocuk isteğim günlük...Güya anne olmayacaktım hiç...
Büyük söz söyleme diye boşuna dememişler...
Umarım bu büyük konuşmalarım yüzünden evlada ömür boyu hasret
kalmam...
Allah ım tüm isteyenlere hayırlı ise nasip etsin inşallah...

Sevgilim uyuyakaldı...Canım o benim.

Bende çay yaptım...Çay içip, bir taraftan KK'da takılıcam bir taraftan Beyaz'ı izleyeceğim....

Akşam üstü şirkette minik bir motive partisi düzenledik...
Çıkışta kuaföre gittim, burada anlatamıyacağım şeyler yaptırdım :)
Gelirken kendime bir sürü makyaj malzemesi aldım.
Eve geldim hepsini denedim.
Zaten moral olarak iyi olduğum bir gündü, sevgilimde gelince
iyice coştum...Günnük evimi ve erimi çok seviyorum...
Boşuna dememişler..
''Bir evde mutluluk varsa o ev dar değildir.''
Şebekliğim tuttu, güldük bol bol...
Allah ağzımızın tadını bozmasın...
Herkese selamlar...
Biraz forumlarda dolanayım.
Öpüldünüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…