Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlüğümmm
çok şükür uzun bir aradan yaklaşık 2 hafta kadar ama nedense bana yıllar geçmiş gibi geldi aranıza tekrar döndüm...evdeki nette sorun olduğundan ancak gelebildim...eşimde işyerindeki pc den fazla baktırmadı burayaklava:
neyse ben aynı ben değişen fazla bir şey yok...herzamanki gibi okulla ev ve dükkan arasında mekik dokuyorum...bu aralar el işi heveslisi oldummm herhalde iyice evhanımlığına alışmaya başladım...
dün gece sahilleri arşınladık..eşim ben ve köpişlerimleee ..eşim oğlum köpişlerle koştururken ben bir kenardan onları çekirdek çıtlıyarakkk sanki bir film izliyor edasında izledim...özelliklede oğlum paşa nın çimenler üzerindekii yuvarlanışı ve zıplamasını ve herhalinden mutlu tavırlarına resmen hayran oldum...
ama eve dönüş benim için biraz kabus doluydu...diğer köpeklerin köpeklerime saldırma niyeti karşısındaa elim ayağım buz kestiii...eşimmm korkma desede ben hep tedirgindim..ama sağ sağlım çok şükür evimize geldik...
ha bugün ha yarın diyee ertelediğim cam silme işini bugün hallettimm ..yorulduğuma değdi gerçekten temizlik gibisi yok...
bir söz var evini temiz tut misafir gelir..
vücudunu temiz tut ölüm gelir ...

Varmı bir sihirin büyün. Kendimi şimdi çok iyi hisssediyorum:dance:. Tek sebebi sensin günlükçüğüm. Binlerce teşekkür edyorum sana ve birbirinden şeker üyelerine.Şeniz

günlük ben sinir olmayımda neyapayım
şimdi hayatta en sevmeiğim şey emrivaki yapılmasıdır
bunu beni tanıyanların çoğuda bilir
sinir krizleri geçirirm böyle bir şey olduğunda
neyse şimdi anlatayım haklımıyım haksızmıyım karar ver
2 gün olmasına rağman sinirim geçmedi ayrıcanada :mymeka:
ben işten yorğun argın gelmişim 1 önceki gün misafirim var ev dağılmış
heryer çerez neyse gelirgelmez ortalığı silip süpürdüm
kocamın yemek siparişleri olan kese yoğurtlu acı biber kızartma yaptım
ayrıyetten domates soslu karışık kızartma yapıyorum
yanına fırında kaşarlı mantar istedi beyefendi birde mercimek corbası
neyse ben sıvadım kolları üzermi değiştim bütün yemekleri hazırladım
sonra duşa girdim çıkınca bi güzel seksi geceliğimi giydim
sofraya mum yaktım o arada daha kızatmam bitmedi biberleri kızartıyorum
en son tlf çaldı çalmış duymamışım
aspiratör sesinden sonra kapadım bi baktım ev tlf çalıo
arıyan çok sevgili kocam 2 dk aşağıya in yoldayız yemeğe gidicez
ne nereye dememe kalmadan tlf kapandı
ve ben sinir krizleri içindeyim resmen saçlarım dikeldi
delirdim oratlığı mı toplıyım fırındaki yemeğemi bakım kızatmayı napım
üzerimimi giyineim delirdim yani bi mutfak bi yatak odası arasında
dolandım bi 5 dk snra giyincek hiç bi şey bulamıorum aksilik ya
bu aradada sürekli tlf çalıo msj gelio ya ben hazırlanımmı tlf mı cvp verim
be adam bi dur :mymeka: sinir harbi içinde hazırlanırken
çok sevgili kocam geldi bide haklıymış gibi hadi ya herkes seni beklio
sanki benim günler öncesinden haberim vardıda ben oyalanıom hasbinallah
bi indim aşağı kayınvalidem kayınpederim ve çocukları arabada
neymiş kaynanacım bütün gün gezmelerdeymiş yemek yapamamış
BANANE YA BEN İŞTEN GELMİŞİM 2 SAAT İÇİNDE YAPMIŞIM HERŞEYİMİ KENDİ BAŞINIZA GİDİN AMA EŞŞEKLİK BENİM KOCAMDA HAYIR DEMESİNİ BİLMEZ ANCA BENİ SİNİR EDER
ne oldu sanki 1 gram bi şey yedimmi hyr çünkü sinirden yeterince doymuştum ayy başka bi şey yazamıycam hatırladım sinirlendim ben gidiyorum günlük haksızsam haksızsız de be

Günlükcüm bugün kızın kontrolü vardı onu götürdüm.
Bende smear testimi yaptırdım.İhmal etmemek lazım böyle şeyleri.

Akşama eşim geç gelicekmiş bende arkadaşlarımla buluşup kahve içmeye gidicem gece 23.00 gibi gelirim:icecream:
ne demişler dişe diş göze göz jeyyar(yada böyle bişey:roflol:)
yarında annecim annecime gidiyorummmm:dance:
Özle beni günlük tamam mı?

ıcım sıkkın ...
ılk kez bu cumlelerı yazıyorum sana..
sasırdın degıl mı...
ama merak etme herhangı bır sorun yok..
esımle cok ıyı hersey ,cok sukur kızımında nesesı saglıgı yerınde..
bır kac gundur dedecıgım yuzu gelıyor gozlerımın onune ve sesının duyuyorum sankı derınlerden..
subat ayında kaybettık onu..senağlama
ben son kez sarılamadım,kokusunu ıcıme derın derın cekemedım..
sımdı oyle cok ozluyorum kı onu..
sessızce suzuluyor gozyaslarım..
ıcımde bır yerlerde hep keskeler dolanıyor..
tatıllerde daha cok yanında olsaydım keske,daha cok sarılsaydım,her dakıkamı onu tatlı tatlı dınleyerek ve ızleyerek gecırseydım keske keskee...
sıcaktan bunalıp pencerelerı acmıs buyuk kanepede uzanmısken yakalrdım onu hep..
sımdı o kanepeye her baktıgımda o anlar gelıcek gozume..
ben hıc daha once yakınımı kaybetmedım gunluk..
ne buyuk bır acıymıs..senağlama
ve dedıklerı gıbı herseye zamanla alısıyor ınsan..
hepımız bılıyoruz bugun aldıgımız nefesı verıcez evet ama hayatın akısına ole kapılmısken olumu bazen unutuyorz belkı..
az sonra suzulen gozyaslarımı dınecek bılıyorum ve hayat yıne devam edıcek..
ama ozlem hıc bıtmıyor be gunluk..
hıcte bıtmeyecek..
kabrıne gıdıcem son kez sarılamadıgım canlı bedenın yerıne o topraklara akıtıcam gozyaslarımı..
bılıyorum hıssedıcek geldıgımı..
bılıyorum hıssedıcek onu ne cok sevdıgımı ve ne cok ozledıgımısenağlama

Günlüük,
Sabah komşumun bebesine baktıım birkaç saat sonra yine evde oturmaya devaamm zaten daha iyileşemedim bi halsizlik var üstümde yere doğru çekiyyler sanki beniii
Evde oliyim istiyorum hep...Biraz daha canlanayım atarım nasılsa kendimii gezmelere inşallah yanıma arkadaş bulursam tabiii...
Düşünüyorum daa anlatacak bişey de yokmuş hani...
Eh o zaman napalım ben bi forumlara göz atayım
Yarın yine uğrarım sanaŞeniz

Yok yok bu adam beni delirtcek günlüük bu sefer de başka bi foto koymuş yaa aaa artık bakmıcam! Çok sinirim bozuldu yaa en sonunda ağladım işte offf ağlamicaktımmm=((((

Son düzenleme:
Selam günlük çok canım sıkkın yaaasenağlama
Benim bitane bi sevgilim var odunun önde giddeni adam dünden beri aramıo neden diorum ee ne var 1 gün konuşmadıysak dio!!!!!! Ya tamam hergün görüşememeyi anlarımda insan sevgilisiyle konuşamadan olur mu napıosun demeden ya beni sevmio galibaaaa:1shok: kendi bilir bana kendisi ısrar etti barışalım die dengsz kozalak herif..

Bu gece kurstan çıktım eve geliodum biarkadaşla konuşuoduk arkadan bi baktım bi aralar çoook hoşlandığım çocuk aptal beni facebookta durup dururken ekledi bugece selam vermedi ama yanında sevgilisi vardı Allah mutlu etsin banane yani ama biz konuştuğumuz sürece tam göz mesafemde durdular ve gözlerimn içine bakarak kızı öptüüüklava: ya yaptığı harekete sinirlendim ben gidiorum diince aldı kızı uzaklaştı oradan..

Buarada günlükcüm hocam kendi kendine soluma yapıormuş kısıda normal odaya almışlarrr bi o açıdan iiym yaniii!!
öptüüümmmm:enbuyukkk:

günlük ben çok mutsuzm senağlama
off Allahım sevgilime birazcık benmle ilgilenme isteği ver yarrabbim ben onu çok seviyorummm senağlama

günaydın günlükçüm...tabi lafın gelişi aydın yani...
aslında çok iyi uyandım sabah...
kalktım Kur'anımı okudum dua ettim bol bol...çok huzurluydum aslında...
ama tvyi açıp haberleri izleyince acaip sinirim bozuldu benim...
güzel memleketim ne hale gelmiş dün...sadece korkup kaldırıma oturan genç bir kızın yüzüne tekme atan polisten tut da hastaneye fırlatılan biber gazına kadar...
offf günlük offf içim acıdı...hani benim memleketimin güzel insanları...offff...
yarın misafirim var pasta yapmam lazım...yarın akşam da misafirim var...
anlayacağın bugün cuma ama benim haftasonumun ne kadar yorucu geçeceği bugünden belli...
herkese hayırlı cumalar olsun...

Hayırlı cumalar eyyyyy günlük ve günlük ahalisi.
Dün akşam saat 4 den beri resmen pimimi çekseler pat diye patlamaya hazır bir bomba gibiydim.
Şimdi iyiyim.
Aslında belki sebebi çok basit ama malüm günlerim yaklaştığı için çok çok gerginim.
Sürekli kendimi telkin etmeye , olumlu güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum.
Şimdi kısacıkta olsa anlatıyım günlük.
İşimle ilgili evde çalışmak üzere ekstra bir iş aldım.
Bu işler ay içinde zaman zaman veriyor bana .Ücret karşılığında.
Hani nasip olursa evlenicez ya benimde yemekte tuzum olsun.Ekstra birşeyler gelsin diye düşündüm.
Bu iş bana söylendiğinde de benimkine sordum.Böyle bir durum var ne yapim diye.
Sen bilirsin dedi.Çıktı işin işinden.
Neyse o işler bir hayli birikmiş durumda geldi.
Bu işim zaten yoğun, birde evde uğraşmak.( biliyordum böyle olucağını şikayet etmiyorum ama )
Dün çok yoğundum önceside öyleydi.
Ve çok sıkılmıştım.
Dün saat 4 gibi benimkiyle konuştum .Çok sıkıldım buluşalım dedim.
Yok efendim arkadaşlarına söz vermiş yarın buluşalım vs...... vs........ iyi tamam dedim ha dokunsalar ağlıycak dereceye geldim.Kapadık telefonu.
Kendimi tuhaf hissettim.
Ya ben az da olsa katkıda bulunmak için gece gündüz çalışıyorum.O nun yaptığına bak günlük.
Hak mı bu?
eve gittim.tabii kimseyle konuşmuyorum.Yemek yedim.Gece yarısı saat 3 e kadar yine çalıştım.Bir sinir küpü halinde.
Yanımda kahve, kraker,sigara,kola eşliğinde.
Bu sabah iyi uyandım.O kadar yorgunluk ve uykusuzluk + sinire karşı.
Ama bunun hesabını verecek.
Burnundan getirmezsem ne olim.

Ya evlilik yada bir birlikteliği yürütmek zor mu gerçekten.
Evlenincede erkekler bu kadar umarsamaz olurlar mı?
Gözüm korkuyor günlük gerçekten çok korkuyor bazen.
Ben duygusal bir kişiyim.Bu tarz olaylar beni çok etkiliyor.üzülüyorum.

günaydın günlükçüm
Su'ya söyle herşey yoluna girer üzmesin kendini
bana gelince durgun başladım güne toplantı dolu bugün fisfisfis
neyse ki Cuma son gün yarın saat 12ye kadar yatıcam
bahardan mı ne çok yorulur oldum ben
neyse canım hatun milletine selam olsun ben bi turlıyım yerimseniben

Günaydın günlük,

Bu gün kendimi düne göre daha iyi hissediyorum. Aslında yine doluyum ama kendime çaktırmamaya çalışıyorum. Sende çaktırma. Gülelim gitsin. sıkıntı sıkıntı nereye kadar offfff. Bu günlerde şiddetlenen baş ağrılarım çok korkutuyor beni. O kadar herşeyi takarsan kafanda kazan gibi olur dimi yani. Bugün umursamaz olacağım. Şimdi ben gidiyorum günlük gün içinde gelişmelerden haberdar ederim seni.

Herkese hayırlı cumalar olsun. a.s.

günaydıınnnnnn site sakinleri
yaşasın bugün cuma :dance:

yola çıkınca her sabah
bulutlara selam ver.
taşlara,kuşlara
atlara,otlara
insanlara selam ver.
ne görürsen selam ver.
sonra çıkarıp cebinden aynanı
bir selam da kendine ver.
hatırın kalmasın el-gün yanında;
bu dünyada sen de varsın,
üleştir dostluğunu varlığa,
bir kısmı seni de sarsın.

sevgili günlüğüm,senağlama
2 ggün iyi 1 gün kötüyüm bu günlerde.ya yine sinirim bozuldu günlük.kimee olacak kocam olacak o herife..
birkaçç gündür pek bi iyidik nazara geldik günlükkk
akşam yürüyüşe çıktık.....herşey iyiydii
sarmaş dolaş gezdik liseli aşıklar gibi.sonramı??????
sigara içmek için cebindesaldırdı bende naz yaptım kolunu bırakmadım
tabii bizim tiryakii sinirlendi yaa dur bidakka dedi bana sert bi şekildee bende sinir oldum...jeyyarneyse ben eve gidiyoeum dedimm eve yürümeye başladım..sonraa birden karşıma kocaman bii köpek çıktıı çok korktum neyse tabi bizimkii hemen işi sululuğa vurduu gel kucama falan.....neyseee uzatmıyayım eve geldim hemen duş alıp yattım.sabah o benden önge gidiyo işe karşılaşmadık.bu saat oldu hala da konuşmadık..ben aramam günlükk
arasada konuşmam şimdii ben haksızmıyım yaa çok mu abarttım kii acabafisfisfis

Günaydın canım ciğerim

Bugün fena değilim aslında. Akşam kocacım gereksiz kıskançlığı yüzünden beni sinir etmeyi başardı.Bu adamlar yaşları ilerleyince niye anlaşılmaz oluyorlar:dilcikar:

Birkaç gündür 3 yaşındaki oğluşumu geceleri bezlemiyorum artık. Alıştırmaya çalışıyorum. Bu gece işemiş sıpa hemen beni kaldırdı" annee ben işemedim, çooook terledim ondan" dedi minik tosunum. Yavrum nasılda kendini savunuyor.Halbuki hiçbirşey demedim ben. Hemen üstbaş değiştirdim, yığınla çamaşır çıktı şekerim.Olsun olacak o kadar dimi. Tosun paşam daha yeni alışıyor.

Annelik ne kadar güzel bir duygu günlüğüm, minik kızımda birazcık kendini sevdirse ya.Çokmu üstüne düşüyorum bilmiyorum, birazcık kendimi geri çeksem mi diye düşünüyorum, o zaman belki bana daha yakın olur.Şimdi nasıl olsa annem sürekli dibimde diye düşünüyordur belkide. Birde öyle deneyeyim bakalım.CADIARZU

Minik kelebeğim çok mutluydu dün, okulda ödül almış çünkü. Ödülde ne biliyormusun parmak boyası. Nasıl mutlu olmuş, nasıl sevinmiş yavrum benim. İlkbahar konulu resim yapmışlar sınıfta öğretmen Dilayımın resmini çok beğenmiş panoya asmış birde ödül vermiş. Ne hoş birşey günlüğüm dimi.yerimseniben

günlük yaaa...
maşallah kuzuma çocuklarına...
yaşlandı felan ama çok hevesleniyorum çocuklarıyla ilgili yazdıklarına...
okadar çok hissediyorum ki güzel annelik duygusunu...doğurasım geliyor...
yok ama daha erken di mi günlük...
erken erken...

bu arada günlükçüm...
akşam kendime lalişime yaptığım kolyeden yaptım...aslında benim vardı da gurbik çarpmıştı onu...yeniden yaptım kendime...
lalişime de başka bir kolye yaptım...ama bugün göndermeyecem...çünkü yarın elinde olur...yarın onun kardeşiyle buluşma günü aklı kalmasın geldi mi gelecek mi diye...
pazartesi gönderecem...bakalım beğenecek mi canım benim...
beğenir di mi günlüüükkk...

kuzum ne kadar güzel şeyler yazmış öyle günlük
Dün akşamki konunun üstüne ilahi bir mesaj olabilirmi bu benim için CADIARZU
Halamın gelini bebiş yaptı ona bakmaya gittim akşam.
Dediler ki; Allah sana da versin inşaallah.
Ben de dedim ki; Ben bebeleri severim ama sadece severim iş doğurmaya gelince kaçarım
Neysem nişanlım da bu konuda pek bir hevesli çıktı canım
Tamam canım anladık doğuracağız işte
İlkini senin için, sen babalık duygusundan mahrum kalma diye, ikincisini de ilk bebeğimiz kardeşsiz kalmasın diye doğuracağım. Allahım verirse inşaallah tabi.
Allahım yarabbim ne kadar fedakar gördüm kendimi
Ama kuzumun yazdıklarını okuyunca birden ben de mi heyecanlandım ne

Günlük kardeşceğizim söyle şu bet suratlıya eğerki banada yapmazsa o kolyeden (yanında küpeside olabilir, takım olsun dimi şekerimnaniknanik) Ankarayı hatta dünyayı dar ederim kendisine.:mymeka:

Günlük kardeşceğizim söyle şu bet suratlıya eğerki banada yapmazsa o kolyeden (yanında küpeside olabilir, takım olsun dimi şekerimnaniknanik) Ankarayı hatta dünyayı dar ederim kendisine.:mymeka:

aman ne korktum günlük...
yaparım yaparım ne olacak....
göndersin parasını....
1000yetalee...:sm_cool::sm_cool:
o incilerin herbiri gerçek....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…