kadınlar külübü bayanları!!!

Arkadaşım sana 5 ay önce açtığım nişanlım ve rus isimli topiğe bugün yazılan son 10 mesajı okumanı öneriyorum... Ondan sonra eğlenen var mı yok mu konusalım.... Bekliyorum...[/QUOTE

senin açtığın topiklerin hepsini ve yorumların hepsini okudum,hatta yorum da yazdım.ama bu şekilde konuşmak yerine eğlenen olmadığını yazmak istedim.yani ortamı yumuşatmak adına.ama bazen insanlar bir konu açınca merak edip o kişinin profiline de bakılır,yazdığı önceki msjlara da bakılır.bunun önüne kimse geçemez.beni sadece anlatmak istediğim bence burada kimse birbiriyle eğlenmiyor,ama bu senin nasıl algıladığına bağlı tabi.polemiğe girmiyeceğim.ama daha sakin ol olur muyasakkelime

ya benim amacım kötü değildi sadece böle bişey takıldı ve sizlerle paylaşmak istedim yine konu ikili atışmalara başladı benim söz ettiğimde buydu zatwn şimdi ben suçlu çıkcam ondan tırsıyorum...

ya benim amacım kötü değildi sadece böle bişey takıldı ve sizlerle paylaşmak istedim yine konu ikili atışmalara başladı benim söz ettiğimde buydu zatwn şimdi ben suçlu çıkcam ondan tırsıyorum...

ben demiştim sana bak gördünmü:kahve:

:1rolleyes: Sevgili Nezihem, Ben buradaki insanları çözümledim. Kimse kimseyi ciddiye almıyor. Önemsemiyor... Ben bugün açtığım konudan dolayı pişmanım, çünkü buradaki karakterlere bırak derdini anlatmayı, çöpünü bile anlatsan kıymık bulurlar... Gerçek hayatta da bunlar oturup birbirlerinin dedikodusunu yapıyor, biz müthişiz diye kahkaha atıyor olmalılar...

Bence sen de sana ikiyüzlü demiş olanlara hiç alınma ve de üzülme... Çünkü zaten hepsi sahte... İnan bana üzüldüğün tiplemeler eminim tırnağın bile olamaz... Bence bir daha da buraya ciddi birşey yazma... Kalbini de ferah tut... a.s.

ama bak şimdi burada ki herkesi bu yazınla suçluyorsun. çoğul konuşuyorsun... dedikoducu diyorsun,kahkaha atıyorlar diyorsun,sahte diyorsun,....
olmadı bu.....

:1rolleyes: Sevgili Nezihem, Ben buradaki insanları çözümledim. Kimse kimseyi ciddiye almıyor. Önemsemiyor... Ben bugün açtığım konudan dolayı pişmanım, çünkü buradaki karakterlere bırak derdini anlatmayı, çöpünü bile anlatsan kıymık bulurlar... Gerçek hayatta da bunlar oturup birbirlerinin dedikodusunu yapıyor, biz müthişiz diye kahkaha atıyor olmalılar...

Bence sen de sana ikiyüzlü demiş olanlara hiç alınma ve de üzülme... Çünkü zaten hepsi sahte... İnan bana üzüldüğün tiplemeler eminim tırnağın bile olamaz... Bence bir daha da buraya ciddi birşey yazma... Kalbini de ferah tut... a.s.

o zaman niye hala burdasın?

Ne diyorsun sen ya?
Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben resmen burda 1,5 senedir Güzin abla oldum dert dinlemekten..Benim sorunum tabii ama bir faydam olur diye yazıyorum..
Ne dalgası ne eğlencesi?
Ben psikoloji bozmam, düzeltirim.

Gerçekte de burda da, sorumluluklarım arkasındayım.

Yazılarına dikkat et, sana vakit ayıranları pişman etme..Beni iyi tanı sonra yorum yap..

Kendin yazmışsın, bir önceki yazını oku istersen... Bakalım ne çıkaracaksın?

Bu arada adam dövmek istersen ben buradayım çekinme... Buyur...

Ben üç yıldır burayı okuyorum canım, sen merak etme kim gerçek kim yapmacık çok belli oluyor...

yasakkelimepeki hala daha böyle düşünüyorsan neden hala daha böyle sahte insanlar olduğunu düşündüğün sitedesin şuan?? lütfenn konuşurken yazarken sarfettiğin cümlelere dikkat et arkadaşım 2 kere düşün 1 kere yaz... sanırım açtığın konunda istediğin türde yorumlar alamadığın için böyle ön yargılısın.. ama dedim ya lütfen 2 kere düşün 1 kere yaz kimseyide ve özelliklede bu siteyi karalama politikasına girme...

Peki sizin şimdi şikayet ettiğiniz o kişilerden ne farkınız kaldı?
Tutup, tanımadığınız insanlar hakkında sahte, tırnak bile olamaz, dedikoducu yaftalarını yakıştırmak edebe ne kadar uyuyor söylermisin.?

neden herkes birbirni suçlamak için bu kadar çaba sarfediyor...sanki içimizde büyük bir nefret var ve kusmak için bahane arıyoruz...herkesin ortak fikri aynı YORUM YAPMAKTA ÖZGÜRÜZ AMA YORUMLARIMIZLA KARŞIMIZDAKİ KIRIP İNCİTMEKTE ÖZGÜR DEĞİLİZ...HEPİMİZ İNSANIZ VE DAHA DA ÖNEMLİSİ HEPİMİZ KADINIZ...

bence cok agırlaflar soylemısın...kımse sızı tanımıyor herkes vaktını ayrıp yorum yapıyor ve sızın yaptıgınız hoş degıl...

ınsanlar kendı yasanmıslıkları dogrultusunda yorumlar yapıyor hosunuza gıder yada gıtmes...

ınsanları anlıyamıyorum aman ne guzel yapmısın dıyenler ıyı oluyor...keske yapmasaydın dıyenler kotu....cok ılgınc...

Gercekten de mi? Neden gerek yok? Rahat rahat millet kafa bulsun diye mi? Biri derdini yazsın geri kalanlar onunla eğlensin diye mi? Eğlenmek ne kadar kolay değil mi? Eğlenmek ve diğerlerini de liderlik yaparak eğlenmeye itmek... Ama buradaki dertlerin birçoğunluğu o eğlenenlerin de başına gelebilir....

Ben yönetime bildirdim konu kilitlendi... Sen hiç merak etme arkadaşım... Şimdi kimse çöp bile silemez...

Şimdi teker teker kafa bulanları burada afişe edeceğim...:jeyyar:

konu senin konun ben niye dert ediyim ayol bana ne :nazar:

Konunuzun kapatılmasını siz rica ettiniz neden şimdi bu konuya böyle giriş yaptınız anlamadım doğrusu..

X