Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

herkese hayırkı cumalar kızlar cuma saatinde birbirimize dua edelim rabbim büyüktür kimin duası kabul olur bilinmez :Saruboceq:

cnm zamanı önemli değil.benim bildiğim kadarıyla:3gün yapacaksın buharı,3gün banyo yapmıcaksın üşütmüceksin,mümkün mertebe yataktan çıkmıcaksın.ben şimdi yapacam çünkü akşamada elma yağı koyup yatacam.yazın bu sıcağında çorap giydim ya normalde kışın bile giymezdimkaydirigubbakcemile3
ah ah hekim hekim değil,başa gelen hekim

canım bilmiyorum yaaa
belid ve karnımda ağrılar var sanki her an regl olacakmışım gibi
başaka hiç bir şay her şey normal yani

yetercim böyle stres yapma bence tutunduğu zamanda ağrı oluyomuş birde iğnelerin etkiside var tabiki gönlünü ferah tut canım sıkılmak yokelini karnına koy pozitif düşün canım:CüvCüv:

cnm zamanı önemli değil.benim bildiğim kadarıyla:3gün yapacaksın buharı,3gün banyo yapmıcaksın üşütmüceksin,mümkün mertebe yataktan çıkmıcaksın.ben şimdi yapacam çünkü akşamada elma yağı koyup yatacam.yazın bu sıcağında çorap giydim ya normalde kışın bile giymezdimkaydirigubbakcemile3
ah ah hekim hekim değil,başa gelen hekim

nasıl yani eşinle birlikte olunsa bilemi banyo yapılmıcak o nasıl olucak bişey yapalım derken günaha girmeyelimbilmiyorumkismile

cnm.normalde kızlar topiklere birlikte olsanız bile banyo yapmayın yazmışlar.ama ben o halde 3gün duramam onun için 3gün ilişkiye girmişcem.zaten adetim yeni bitti.yumurtlamam falanda yoktur.yumurtlama günü zaten buhar yapılmaz.

cnm nolur elma yağını sen araştır.bişi falan olur zan altında kalırım.ama istersen anlatım yinede

cnm.normalde kızlar topiklere birlikte olsanız bile banyo yapmayın yazmışlar.ama ben o halde 3gün duramam onun için 3gün ilişkiye girmişcem.zaten adetim yeni bitti.yumurtlamam falanda yoktur.yumurtlama günü zaten buhar yapılmaz.

cnm nolur elma yağını sen araştır.bişi falan olur zan altında kalırım.ama istersen anlatım yinede

sen nasıl yapıcanı anlat aklıma yatarsa yaparım .

cnm kk ya bak çok güzel bunla gebe kalan var.acı elma yağını ada çayı yağı olarakta blinio 3damla bi pamuğa damlatıp af edersin şeyine koyup sabaha kadar onla yatacaksın o içerdeki iltihabı söküyomuş.bir kadının 12yıl sonra elma yağından bebeği olmuş.araştırıp baksan denersin

X