Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

meraba ben yeni üye oldum.19 aylık evliyim bebeğimiz yok henüz.tedaviye yeni başladık sayılır klomen kulandım bugün doktora gidecem bakalım inş. olur.listeye adımı nasıl yazdırıyorum?

aramıza hoşgeldin bananickkalmamamış hayırlısı olsun inşşşşşllah kaydirigubbakcemile5

meraba ben yeni üye oldum.19 aylık evliyim bebeğimiz yok henüz.tedaviye yeni başladık sayılır klomen kulandım bugün doktora gidecem bakalım inş. olur.listeye adımı nasıl yazdırıyorum?

aramıza hoşgeldin bananickkalmamamış hayırlısı olsun inşşşşşllah kaydirigubbakcemile5

bu arada Ankaralıymışssın Ankaralı sayılırım bende çankırılıyım ama akrabalarımın çoğu ankarada oturuo cnm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım buenim 4. denem ancak daha önce 1.kez transferimoldu
onuda hatırlamyorum valla

anladım cnm ben hani ilk denemende ağrı olmadıysa şimdi ağrın varya iyiye işrettir die düşündüm valla ne biliyim inşşşşşşşallah iyidir allah yardımcın olsun cnm zamanı nasıl geçiriosun beklemek çok zor zaman geçmio sanki böle sayılı gün olunca hihoyyythihoyyyt

canım
inşş iyiye işarettir
valla pek bir şey yapmıyorum genelde uzanıyorum

canım geçmiş olsun tekrardan üzme kendini vardır bi hayır....umarım hersey bi dahaki sefere olumlu ve düzgün gider ve en kısa sürede bebisin olurrrrr

günaydın arkadaşlar bugün nasılsınız yetercim sen nasılsın 14 bekliyoruz dualarım seninle canım kendine çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk iyi bakkaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlar.bende 15aydır bebek için uğraşıyorum ama tüplerim kapalımafoldumben

aramıza hoşgeldin canım inşallah anne olmak için bizim gibi senelerle uğraşmassın rabbim enkısa zamanda verir.:Saruboceq:

cnm tüp bebek denemedik daha.
şimdi klomen içiyorum.salı günü doktora gitcem yumurtlamam olmuşsa iğne verecek

cnm tüpümün biri kapalıyken ve biri zedeliyken normal yolla gebe kalmam imkansızmı bu konuda bilgin varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…