Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

inşallah cnm vakit geçsin die netin başından kalkmıorum valla çok stresliyim vakit geçsin die geçmiş sayfaları okuyorum yavvvvvvvvvv napcam bilmiorum valla vakit geçmio pazartesi gelmedi bi türlü:gitme::gitme::gitme::gitme:

canımstres yapm pc karşısındada çok kalma
rabbim inş yüzünü üldürsün
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

:lepi:kızlar süt ve maydonoz buharı topikğinde bir arkadaş 7 aydır uğraşıyolarmış süt ve maydonoz buharını 3kere yapmış ve hemen hamile kalmış çok sevindim sizlerle paylasayım dedim adetten sonra bende denemeyi düşünüyom sizde bir göz atın bakın.

Son düzenleme:
kızlarsüt ve maydonoz buharı topikğinde bir arkadaş 7 aydır uğraşıyolarmış sütve maydonoz buharını 3kere yapmış ve hemen hamile kalmış çok sevindim sizlerle paylasayım dedim adtten sonra bende denemeyi düşünüyom sizde bir göz atın bakın.

nasıl yani anlamadım süt ve maydonoz buharımı hiç duymamıştımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

okuyomusun canım sence nasıl her duyduğuma ben atlıyorum ama denemeden zarar olmaz heralde fikirlerini paylaş lütfen.olumunekankayizsmile

senin yazdığını görünce hemen atladım zaten okudum baya bşeyler ama zaten pazartesi salı rahim filmi için gidicem bakalım eğer bi sorunçıkarsa o zaman yapmayı düşünüyorum zten şu an adetliyim cnm bilmiorum okudukça kafam karışıo hangisini yapacağımı şaşırdımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

senin yazdığını görünce hemen atladım zaten okudum baya bşeyler ama zaten pazartesi salı rahim filmi için gidicem bakalım eğer bi sorunçıkarsa o zaman yapmayı düşünüyorum zten şu an adetliyim cnm bilmiorum okudukça kafam karışıo hangisini yapacağımı şaşırdımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

kapalı tüpler için rahim filminden sonra doğal yolla hamile kalan öok arkadaşım oldu inşallah sizinde kolay olur buhar banyosu sütü duymuştum ama uygulayan var mı dır vardır tezeğe yatanı bile duydum arkadaşlar inanın artık umutsuzluktan insanoğlu herşeyi yapıyor kızlar toparlanın kendimize gelelim bırakın süt maydonozu benceohaoldumsmile:eek:lmaz:

kızlar bugün nerelerdesiniz kimse görünmüo noldu inşllah herkesin keyfi yerindedir bi ara çok güzel sohbet edioruz bi arada böle kimsenin sesi soluğu çıkmıo neyse herkesin keyfi yerinde olsunda arkadaşlar herkese mutlu umutlu yarınlar diliorum veeeeeeeeeeeeeeee hepinizi seviyorum cnlarımolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm yetercim nasılsın bugün kimse uğramadı buralaradelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

yetercim kntrole gidicektin nasıl ilerleme vardır inşllah güzel haberler beklioruz bizede moral olursun inşallahopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yetercim kntrole gidicektin nasıl ilerleme vardır inşllah güzel haberler beklioruz bizede moral olursun inşallahopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyi gitti canım aslnda sayı olarak hiç fena değil yumoş sayısı ama
bakalım kalitesi nasıl olacak
2 gün daha ilaç kulanacağı m sonra opu olşacak büyük ihtimalle

iyi gitti canım aslnda sayı olarak hiç fena değil yumoş sayısı ama
bakalım kalitesi nasıl olacak
2 gün daha ilaç kulanacağı m sonra opu olşacak büyük ihtimalle

çok sevindim sen tüp bebek tedavisimi görüosun inşallah kaliteside çok iyi olur yumuşlarının ve en kısa zamanda anne olursun ve bebişine kavuşursun cnm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok sevindim sen tüp bebek tedavisimi görüosun inşallah kaliteside çok iyi olur yumuşlarının ve en kısa zamanda anne olursun ve bebişine kavuşursun cnm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İNŞŞ CANIM YAAAAA:Saruboceq:
BU BİZİM 4. DENEMEMİZmafoldumben BİZ ZATEN ERKEK İNFETİLİTESİYİZ:eek:lmaz:
AMA ARTIK ANLADIKKİ BENİM YUMOŞLARIMIN KALİTESİNDEDE SORUN VAR eyvahedigeldismile
İNŞ BU SEFER BAŞRIRIZ İZŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq:

X