Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

peeki nasıl kullanılıo çay gibi mi yapılıo gerçi ben hormon testi yaptırdığımda sonuçlarım iyi çıkmıştı ama yinede denemek lazım diiiimiiii:sm_cool::sm_cool:

canım,dinlediğim kadarıyla kaynayan bir bardak suya,bir tatlı kaşığı hayıt tohumu atıp,iki dakika kaynatıyorum,beş dakikada dinlendiriyorum,süzüp içiyorum,tohumlar ağzıma geldikçe içemedim,çareyi böyle buldum,belkide yanlış yapıyorum,pervincim doğru mu canım.ayrıca bendede hormonlar çok normal ama ben çok stresli biriyim,çok çabuk kafam takılıyo her şeye.

canım,dinlediğim kadarıyla kaynayan bir bardak suya,bir tatlı kaşığı hayıt tohumu atıp,iki dakika kaynatıyorum,beş dakikada dinlendiriyorum,süzüp içiyorum,tohumlar ağzıma geldikçe içemedim,çareyi böyle buldum,belkide yanlış yapıyorum,pervincim doğru mu canım.ayrıca bendede hormonlar çok normal ama ben çok stresli biriyim,çok çabuk kafam takılıyo her şeye.

aç yada tok karnına fark ediyomu bide sabah akşammı içilio 2 kere vereliniortak

canım bildiğim kadarıyla hayıt kaynatılmaması gerekiyo demleme usulü ben hayıt bölümünü çok okudum sizde bir bakın

bu nu netten buldum şimdi....Öncelikle yarım çay kaşığı kadar hayıt tohumu hafifçe ezilir. Ardından, 1 su bardağı kadar suda, bu ezilmiş hayıt tohumları kaynatılır. 10-15 dakika demlenmesi beklendikten sonra hazırlanan hayıt çayı süzülür ve soğutulmadan içilir.

pervin cim,sen hazır mı kullanıyosun?o kaynatılmıyomuş.

canım bildiğim kadarıyla hayıt kaynatılmaması gerekiyo demleme usulü ben hayıt bölümünü çok okudum sizde bir bakın

kızlar rahim filmi çekilmeme az kaldı iyice strese girmeye başladım hayırlısıyla o gün bi gelsede kurtulsam beklmek insanı çileden çıkartıyo sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

herkeze kolay gelsin işlerinizi çabuk bitirin kızlar gene buluşmak üzere opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

diğer topiklerde güzel haberler okudum ve mutlu oldum inşallah bu topikte de güzel haberler olur:)kibkaydirigubbakcemile5

inşallah güzel haberler olur ama henüz kimsede bişey yok herkes bildiğim kadarıyla bekleme sürecinde en azından ben öle benim için pazartesinden itibaren değişiklikler olacak hayırlısıyla rahim filmimde bi sorun çıkmazssa aşılama olucam büyük bi ihtimal inşallah tüplerimde bi sorun çıkmaz arkadaşlar çok merak ediyorum sonuçları nasıl çıkıcak acaba iyi çıkarsa dr iğne vericek yumurtalar için bakalım herşeyin hayırlısı allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm arkadaŞlar bu gÜn kadeŞımım aŞılaması vardı onunla beraberdım sızler neler yaptınız

inş güzel bir netice alırsınız canım,sende durum ne,hiç büyüdü mü yumoşlar?:ecrin_bebek:

sağol canım allah razo olsun
biraz yavaş ilerliyyordu ama pzrts 10 üzerinde 10 tane vardı yarında kontrolüm var ilacın dozunu artırdı dr bakalım yarın göreceğiz

sağol canım allah razo olsun
biraz yavaş ilerliyyordu ama pzrts 10 üzerinde 10 tane vardı yarında kontrolüm var ilacın dozunu artırdı dr bakalım yarın göreceğiz

yetercim inşallah allah gönlümüze göre verir hepimizin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inşşş kuzum
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş
rabbim hepimizn dualrının karşılığı versin
inşşşşşşşşşş

inşallah cnm vakit geçsin die netin başından kalkmıorum valla çok stresliyim vakit geçsin die geçmiş sayfaları okuyorum yavvvvvvvvvv napcam bilmiorum valla vakit geçmio pazartesi gelmedi bi türlü:gitme::gitme::gitme::gitme:

X