Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

pervincim burdamısın ışığın yanıo ama

ben msj yazana kadar sen kaçtın yakalayamadım seni olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

budayım simdi gördüm ama ben seni kaçırdım bir karşılıklı konuşamıyoruz.:gitme:

günaydın kızlarrrrr ben gündüz burda oluyorum siz akşam neyse sabah okuyorum yazdıklarınızı en azından öptüm sizleriiiiiii

günaydın kızlar nasılsınız inşallah güzel ve hayırlı bigün olur hepimiz içinolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

hayırlı günler arkadaşlar,hatice nasılsın?aşkcım,ışığın yanıyo ama başka topicdesin galiba.
yetercim inş. bu sefer tedavin başarıyla sonuçlanır canım,bu topicin hamilesi var mı bilmiyorum ama inş.sen olursun,bizde seni takip ederiz.opuyorumnanaktan

iyiyim kardelencim ya sen nasılsın bir türlü karşılaşamıoruz kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım hormonları düzenliyo yani düşükte olsa yüksekte olsa ortalıyomuş en önemlisi yumurtaların kaliteli ve büyümes,ini sağlıyomuş adetin 2. günü başlıyorum 13 ne kadar içiyorum dene bakalım inşallah sende etki eder benim 3. ayım içeli...

hormonları düzenliyomuş canım,hormonlar düzenli olunca,yumurtlamada düzenli oluyo demekki.:CüvCüv:

peeki nasıl kullanılıo çay gibi mi yapılıo gerçi ben hormon testi yaptırdığımda sonuçlarım iyi çıkmıştı ama yinede denemek lazım diiiimiiii:sm_cool::sm_cool:

benim bugün 3.günüm başlasam olurmu aç tok nasıl yapılıo bilmiyorumkismile yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlarzemuszemusopuyorumnanaktan

peeki nasıl kullanılıo çay gibi mi yapılıo gerçi ben hormon testi yaptırdığımda sonuçlarım iyi çıkmıştı ama yinede denemek lazım diiiimiiii:sm_cool::sm_cool:

ben bir su bardak suyu kaynatıp kapatıyom bir çay kaşığı hayıtı atıp 5 dk demliyom biraz durup süzüp ılk içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…