Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm arkadaşlar,nihayet karşılaştık,üzücü haberler okudum ama genede umutlu olmanıza sevindim arkadaşlar,verecek olan hazreti Allah,başka bir topicte okudum,kadın tüpleri bağlıyken,ikize hamile kalmış,o ol desin yeter ki,üzülmeyelim bizde,biliyorum konuşmak kolay,yaşayan bilir ama bende sizlerden teselli duyduğumda rahatlıyorum.
haticecim,ben rahim filminde bikaç dakika acı çektim,o da ilaç vucuduma girerkendi,başka hiç bi acısı olmadı,girmeden yarım saat önce ağrı kesici almamaı söylediler,bende aldım ama acil bir hasta geldi o anda,dr onla ilgilendi bir buçuk saat sonra girdim ve benim ağrı kesici etkisini yitirdi ben girene kadar,genede öyle abartılacak bir acı duymadım,hem benim canım çok çabuk acır normalde,bikaç dakika için bence narkoza gerek yok,tabi senin bileceğin şey bu.

teşekkürler adem ile hatice ne yapsak olmuyor şimdi yeniden adet olmayı bekleyeceğim sanırım umut yok gibi :sinifsinif:

arkadaşım sanırım sitedesin ama karşılaşamıyoruzhihoyyyt

evet canım,burdayım,senin durumuna yakınım bende,benim yumurtlamam yok,çok düzenli regl olduğum halde,bir iki gün oynar sadece,ilaç kullandım bikaç defa,olutu ama döllenmiyolar,sebebini bilmiyoruz.

canım inş. en kısa zamanda iyi bir sonuç alırsın,sanki kendi durumum çok iyiymiş gibi,sizlerede çok üzüldüm ama rabbim bizede verecek bir gün,bu umuttayız hepimiz.

evet canım,burdayım,senin durumuna yakınım bende,benim yumurtlamam yok,çok düzenli regl olduğum halde,bir iki gün oynar sadece,ilaç kullandım bikaç defa,olutu ama döllenmiyolar,sebebini bilmiyoruz.

benim de yumurta 18 mm ye gelemiyo ve yumurta ilk başlarda oluşmuyordu ama şimdi 9 ve 10 mmye ulaştık mikro enjeksiyon için 18 mm ve sağlıklı olması gerekiyor dr. gidiyor musun?:1hug:

benim de yumurta 18 mm ye gelemiyo ve yumurta ilk başlarda oluşmuyordu ama şimdi 9 ve 10 mmye ulaştık mikro enjeksiyon için 18 mm ve sağlıklı olması gerekiyor dr. gidiyor musun?:1hug:

ben kurban bayramından beri gidemiyorum canım,sigorta iptal olmuştu,bu ayki adetimede yetişmedi,inş.haziranda gitcem.şimdi hayıt suyu ve bal çörek otu kullanıyorum,bi ara keçi boynuzu pekmezide kullandım.her şeyi deniyoruz bir umutla.rabbim güldürsün yüzümüzü.

teşekkürler adem ile hatice ne yapsak olmuyor şimdi yeniden adet olmayı bekleyeceğim sanırım umut yok gibi :sinifsinif:

sanırım umut yok ne demek lütfen hiç öle düşünme her yeni gün yeni bir umut demek bir zaman gelir böle düşündüğüne gülersin inşallah allahtan umut kesilmez asla böle düşünme dualarım seninle opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oooooooooo kızlar maşşallah sayfalar almış başını gitmiş görünce sevindim bende bugün dr. daydım smır tahlilim temiz çıktı ilaç tedavisi verdi kullanayım bakalım bugün adet oldum yine bu ay olmassa bidahaki ay diye umutla beklicez ÜZGÜN arkadaşları okudum canınızı sıkmayın herşey yaradanın elinde illaki moral bozuluyo ama napalım yine ona sığınmak zorundayız CANLARIM...olumunekankayizsmile

hadi bakalım hayırlı olsun tedavin inşallah olumlu sonuçlarla bitirirsin 2 gündür üzgün arkadaşlarımız oldu onlarla beraber bizde üzüldük bundan sonra inşallah hep mutlu haberler alırız arkadaşlar ne olur moralimizi bozmayalım biliyorsunuz bu durumda stres yapmamak çok önemliolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim beni rahatlattığın için çok sağol gerçi kime sorduysm bu sitede herkez hafif bişey olduğunu söledi gerçekten çok rahatladım arkadaşlar sizi seviyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

sağol cnm yaa arada moraller bozuluyo tabii sonra unutup gidiyorsun hayat devam ediyor biliyoruz ki bu bir sınav yada hayatın çakıl taşı tökezledik ama düşmedik tabii biraz canımız yandı gözyaşımız aktı sonra toparlanıyorsun umutlar yenien başlıyo işte birimiz tökezlerken birimiz kolundan tutalım her şey olacağına varırkaydirigubbakcemile5

:
tüp bebek de sigorta bakmıyo ewet bayağı külfetli bir olay ALLAH yardımcımız olsun ilaçları da devlet karşılamıyor sinirler daha da bozuluyor sanki kozmetik ürününe para veriyoruz anlamadım ben bu işim bir şeyler yapmalıyız insanın maddi ve manevi yükü bu olay derdi veren ALLAH dermanını da verir arkadaşım :1hug:

ben daha tüp bebek tedavisine başlamadım ama yumurtlama içinde verilen ilaçlara çok para ödedim,özel hastanede benim dr um,sigorta olmayınca çok pahalıya malodu bana,eşimde işten ayrılmıştı o ara,şimdi başladı şükür sigortamız ama bana aktif olmayınca henüz,bu ayda gidemedim.bir iki ay daha normal yolla tedaviyi deneyip olmassa ramazanı şeriften sonra tüpe geçicem,benim niyetim öyle,ama rabbim verir inş. o duruma koymadan.
tabi tüp bebek tedavisinde dr da çok önemli,hem başarı açısından,tecrübeli olmalı,hemde inançlı olmalı ki ekip,:teselli:bi arıza çıkmasın,böyle tavsiye edebileceğiniz ekipler varsa bana yazın arkadaşlar.

ben tüp bebek aşamasına gelemedim çünkü yumurtalarım daha olgunlaşıp toplanamadığı için. yumurta takibindeyim hala. kadında sorun olmayınca erkekte olunca daha kolay hemen tedavi olup 15 günde bitiyor .sorun yumurta olunca imkansıza kürek çekiyorsun ve de çok yoruluyorsun ben latif küpelioğlu na gidiyorum ama ekibinden o kadar memnun değilim dr. çok iyi ama yoğun her zaman olamıyor. bu yüzden ekip sana bakıyor ekip başındaki dr olmayınca onlar da seni takip etmediğinden işler karışıyor her dr. farlı bir şey uygulamaya kalkıyor denek gibi oluyorsun bunu yaşayınca da moral bozuluyor bence bu konuda eksikllikler var gibi bir kere seçtiğin hastane yakın olacak ulaşım problemi olmayacak 2. dr. una güvenin tam olacak emin olacaksın kafanda kuşku olmayacak ekip te yarış olmayacak ben daha iyi bilirim olmayacak 3. işleri ticarete dökmeyecek. 4. insan gibi muamele göreceksin problemle karşılaştığında başucunda dr. olacak daha çok şey var yaşadığım ama nereye gitsem daha kötüsünü yaşayacağımı biliyorum başka yere başvurmaya kalksam ulaşım sorunu 1. problemim olacak bize neden önce gelmediniz sizi harcamışlar diyecekler. dinle dur. sonra kaz gibi yolunacaksınız falan filan ben herkesin ALLAH yardımcısı olsun diyorum :Saruboceq:

slm kılza rben geldim pc bozuktu o yüzden giremiyordum bir haftadır neler var neler yok bakalım

slm yetercim nerelerdesin nasıl gidiyo yazmayınca merak ettikopuyorumnanaktan

canım pc bozulmuştu
yeni geldi daha
şimdilk her şey yolunda gidiyor
tedavideyimbiliyorsun
yumoşlar biraz ağır büyüorlarmış onun haricinde hiç bir sorunumuz yk
çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…