Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım bende bi gelişme yok şuan doktora falanda gitmiyorum en son gittiğimdi 2 ay klomen tedavisi denedik olmadı.bizde eşimle 1-2 ay ara verelim dedik doktora şuan bitkisel kürler dışında bişey yapmıyorum canım.beklemedeyim anlayacağın yeni regl oldum buayda geçti yaniiiiiii.
senin nasıl gidiyor canım?

canım bende bi gelişme yok şuan doktora falanda gitmiyorum en son gittiğimdi 2 ay klomen tedavisi denedik olmadı.bizde eşimle 1-2 ay ara verelim dedik doktora şuan bitkisel kürler dışında bişey yapmıyorum canım.beklemedeyim anlayacağın yeni regl oldum buayda geçti yaniiiiiii.
senin nasıl gidiyor canım?

bizimde sigorta kesilmişti,gidemedeim kaç aydır,haziran beşte devreye gircek,bu regli de kaçırdım yani gidemedim,bidahaki aya inş.benim tedavisiz olmicak onu anladımda,genede bir umut bitkilerle devam ediyorum,bal,çörekotu ve hayıt kullanıyorum şu an,rabbim hayırlısıyla verir inş.:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ben çok isterdim sohbet etmeyi hiç rastlaşamıyoruz çünkü hergün hemen hemen dr dayım yumurta takibi için bir yumurtam var demiştim meğer o kist miş salı günü yumurtanı alıp teste sokacağız derken dünkü takipte birden bire yoktular çünkü her gün ultrason takibi yapılıyo ve yumurt ultrasonla anlaşılmıyo arkadaşlar yumurta dedikleri bazen de kist olabiliyo biraz sevinmiştim ama şimdi yeni baştan sürekli göbekten iğne yapıyorum üstelik hiç işe yaramıyor her gün hemen hemen 400 tl para veriyorum madden de gidiyo en çok ona üzülüyorum ya neyse hayıt tohumunu içmek de yararlı yalnız çok umut bağlamayın sadece bir takviye olarak düşünün 100 sayısında 1 etki olarak düşünün bu arada arı sütünün de faydalı olduğunu belirteyim ben de hiç güzel haber olmuyo güzel olanları duyalım moral buluruz arkadaşlar kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan[/
bendede yumurta problemi var,geçmişte benimde yumurta takibim yapılırken birdenbire 8 santimlik bir kist görülmüştü,bende şaırmıştım,o kadar büyümesi mümkün değil,dr niye farketmedi diye,belkide önceki takipte yumurta diye görülen kistmişte haberimiz olmamış.

canım,bir iğne 400 ama tüm dozu tek günde mi vuruyolar,benim yedi günde bitti bir iğnem ama sonuç olmadı tabi ki,yumurtlama olduda,döllenme olmadı.

ben şu anda merional ilacını vuruyorum onun tanesi 45.00 tl şimdi günde 2 tane vuruluyorum sabah ve akşam ben sadece gözlemleniyorum gonal f ve orgalutren adlı iğneleride vuruldum bunlar sadece oluşan yumurtayı büyütmek için yumurta öyle ultrasonda bir kere de görülemiyor sürekli takip gerekiyor çünkü yumurta dedikleri bazen kist olabiliyor ve kendiliğinden kayboluyor o zaman sadece bir kaç kist sana süpriz yapmış oluyor dr da kistleri büyütmek için iğne yapmış oluyor ALLAH bu yoldaki insanlara yardım etsin çünkü çok zor hem cep yakıyor hem yürek onca çaba boşa gidiyor ben hemen hemen her gün bazen gün aşırı takipteyim hemşirelerle hastanedekilerle herkesten çok görüşüyorum gitmek bişey değil ama boş olunca yorgunluk ve psikolojik olarak bitmiş oluyorsunuz. bazen çocuğuma beğendiğim bir şey oluyor ama iğne parası yetiştiremediğimden kalsın diyorum. acınmak için değil bu. bu iş maliyetli oluyor ve sigorta hiç bir ilacı karşılamıyor. anlayamıyorum sanki kozmetik ürünü; sağlık için ama devlet yok diyor. ben hayat verip hayat bulacağım belki düşünmüyordum bir tane vardı gel gelelim dr lar çocuk yapman lazım hayatının kurtulması için diyorlar bu yola girmem böyle iğneler vücudunuzda şişlik yapıyor bilmiyordum bilsem diyet yapardım şimdi dikkat ediyorum ama şiştik iğne vurulanlar dikkat etsin. dr. iğnelerin şiş yaptığını bugün ki gözleniminde sorduğumda onayladı bayanlar dikkat sonra ağlanırsınız valla çünkü ben öyleyim şu anda bitkisel kürler için bir şey söyleyemiyorum sadece şöyle düşünüyorum onlar da tabiatın ve yüce yaradanın mucizesi ama neyin neye iyi geldiğini bilemiyoruz ve ortalık şarlatan umut taciri dolu ALLAH onların şerrinden de bizleri korusun kendinize iyi bakın yine de mutlu olun:1hug:

hayırlı cumalar kızlar bugün nasılsınız dediğiniz gibi inşallah rabbim şu mubarek günler hürmetine sevgili rasülünün hürmetine hepimizin dualarını kabul eder DİLEDİĞİNİ DİLEDİĞİ KİŞİYE DİLEDİĞİ ANDA VEREN O....KURUMUŞ AĞAÇLARA CAN VERİP ÇİÇEK AÇTIRAN SONRA MEYVELER VEREN O RABBİM BİRGÜN OLUR BİZLERE DE MEYVELER VERİR İNŞALLAH.cuma saatinde dualarınızdan eksik etmryin......

merhaba ben kuze şu anda sitede misin

mrb pervincim nasılsın ya burda rastlaşmak çok zor ne zaman girsem kimse olmuo tek başına grmekte hiç güzel değil

mrb pervincim nasılsın ya burda rastlaşmak çok zor ne zaman girsem kimse olmuo tek başına grmekte hiç güzel değil
canım bende açıyorm kimse yok biraz öbür topiklere bakıyorm geliyorum bizimkiler yine yok kapatıyorm hani belli bir saat ayarlıcaktık öyle iyi olur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bende açıyorm kimse yok biraz öbür topiklere bakıyorm geliyorum bizimkiler yine yok kapatıyorm hani belli bir saat ayarlıcaktık öyle iyi olur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

öle iyi olur belli bi saat dedik ama kimse bilmiyorumkismilegelmedi neyse artık böle idare edicez napalım kimse kimseye uymak zorunda değil müsait olamıo demekki herkez neyse cnm kendine iyik bak görüşmek üzerezemuszemus allah hepimizin yardımcısı olsun güzel güzel bebekler nasip etsin inşşşşşşşşallahhhhhhhopuyorumnanaktan

bizimde sigorta kesilmişti,gidemedeim kaç aydır,haziran beşte devreye gircek,bu regli de kaçırdım yani gidemedim,bidahaki aya inş.benim tedavisiz olmicak onu anladımda,genede bir umut bitkilerle devam ediyorum,bal,çörekotu ve hayıt kullanıyorum şu an,rabbim hayırlısıyla verir inş.:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kardelen cnm mrb bende samsunluyum ama orduda oturuyorum sen hangi doktora gidiyosun samsunda bende tedaviye samsuna gidiyorum opuyorumnanaktan

kardelen cnm mrb bende samsunluyum ama orduda oturuyorum sen hangi doktora gidiyosun samsunda bende tedaviye samsuna gidiyorum opuyorumnanaktan

canım,ordu merkezde misin?bende orduluyum samsunda oturuyorum,ben altı aydır gidemiyorum dr a,maddi sebeplerden,eşim işinden ayrılmıştı,şimdi sigortanın bana aktif olmasını bekliyorum.dr um aysın akçay,atasam da.sen kime gidiyorsun?olumunekankayizsmile

canım,ordu merkezde misin?bende orduluyum samsunda oturuyorum,ben altı aydır gidemiyorum dr a,maddi sebeplerden,eşim işinden ayrılmıştı,şimdi sigortanın bana aktif olmasını bekliyorum.dr um aysın akçay,atasam da.sen kime gidiyorsun?olumunekankayizsmile

mrb cnm ordu dedim ama ünyede oturuyorum samsunda mediva hastanesi şükrü çokşenime gidiyorum çok iyi bir doktor sigorta olmayınca evt işler biraz zor inş en kısa zamanda başlarsın tedaviye sende herşeyin hayırlısı olsun hepimizin için opuyorumnanaktan

iyi tatiller arkadaşlar hepinize nasıl gidio iyi haber yok mu kimsede o kadar çok ihtiyacım var ki birilerinden iyi haber almaya bende 10 güne kadar hastaneye gidicem bakalım hsg filmim ne sonuç verecek inşallah korkucak bişey yoktur beklemek çok zor zaman geçmio arkadaşlar eğer iyi çıkarda bi sorun olmazssa aşılama olucam allahın izniyle 1 sefer oldum aşılama ama tutmadı bu sefer tutar inşallah çok korkuyorum gene tutmayacak die dualarınızı bekliorum arkadaşlar lütfen dualarınızdan eksik etmeyin sizlerle böle dertlerimizi konuşabilmek çok güzel insanın bi kız kardeşi olmaması o kadar kötüki annemi üzmemek için ona bişe söyleyemiorum çevremdeki insanlarda çok nadir benim hissettiklerimi anlayan o yüzden iyiki sizlerle tanıştım bu sitede neyse allah hepimizin yardımcısı olsun allah bizede o güzel duyguyu yaşatır inşallah dualarım sizlerle hepinize iyi pazarlar

mrb cnm ordu dedim ama ünyede oturuyorum samsunda mediva hastanesi şükrü çokşenime gidiyorum çok iyi bir doktor sigorta olmayınca evt işler biraz zor inş en kısa zamanda başlarsın tedaviye sende herşeyin hayırlısı olsun hepimizin için opuyorumnanaktan

sende problem neydi gülten,ne kadardır çocuk istiyosunuz?bende dr umdan çok memnunum aslında,ama gidemedim kaç aydır.gerçi bazı kişiler başka dr agitmemi söyleselerde,ben iyi buluyorum dr umu....:eek:

arkadaşlar rastlaşalım artık,nerelerdesiniz?gelin hadiiii,bu arada yeterden haber aldınız mı?tüp denemesi yapacaktı gene,ne oldu ki son durum acaba?kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar nerelerdesiniz niye her açtığımda kimse olmuo böle çok sıkıcı arkadaşlar lütfen hiç olmazssa belli bir saat ayarlayalım ya bu arada rahim filmi çektirmeye gidicem ama o kadar çok yorumlar var ki internette birinin sölediği birininkine uymuyor napıcamı şaşırmış durumdayım kimisi ağrı kesici iç dio kimisi anestezi al dio ya bu nebiçim şey anlamadım doğrusu bana yardım edin lütfen ne yapmam gerek arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim lütfen cvp bekliorum sizden allah hepimizin yardımcısı olsun allah hepimize güzel sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

X