Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

evet insanın kendi duasından önce din kadeşinin duasının kabul olacagına çok ianaıyorum
rabbim hepimize kolaylık çıkış yolu versin
kimseleri darda zorda koymasın
inşşşşşşş

kızlar ben dün dr gittim yeni iğnelerime başladım
dr her şey yolunda
dedi
inşş böle gider bu sefer küçüğüme kavuşurum
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

inşallah cnm tedavin güzel sonuçlarla son bulur bu arada sana bişe sormak istiyorum iğneleri sigortadan mı alıyosun yoksa özel mi cvplarsan sevinirim olumunekankayizsmile

evet ya arkadaşlar hiç rastlaşamıyoruz o yüzden kendimize belirli bir saat ayarlayalım o saatlerde buluşalım olmazmı arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrr nedersiniz böle tek girmek sıkıcı oluooooooo bence

evet ya arkadaşlar hiç rastlaşamıyoruz o yüzden kendimize belirli bir saat ayarlayalım o saatlerde buluşalım olmazmı arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrr nedersiniz böle tek girmek sıkıcı oluooooooo bence

vereliniortakBENCEDE İYİ OLUR YANLIZ OLMUYO BEN HANGİ SAAT DERSENİZ VARIM ARKADAŞLAR.:lepi::lepi::lepi:

vereliniortakBENCEDE İYİ OLUR YANLIZ OLMUYO BEN HANGİ SAAT DERSENİZ VARIM ARKADAŞLAR.:lepi::lepi::lepi:

ben hergün saat 3 le 4 arası diyorum arkadaşlarolumunekankayizsmile herkezi bekliorum aramıza katılırsanız sevinirim olumunekankayizsmiledertleşir sohbet ederiz ne dersinizzzzzzzz tabi sizde uygun bi saat diyebilirsiniz benim için fark etmez size hangi zaman uygunsa ben varım olumunekankayizsmile

günaydın öncelikle
evet kızlar birlikteyken yazışmak daha iyi olur ben çalışıyorum iş yerihde sürekli giremiyorum ama saat3-4 arası uygun görüşürüz inşallah

ben belirli bi saat giremiyorum,gün içerisinde ara ara,oda hangi saate denk gelirse,inş.buluşuruz genede canlarım,bu arada benim iki gün günüm geçmişti ama malesef sonuç gene negatif,bugün çörek otu,tarçın,bal karışımına başladım,birde hayıt tohumuna,inş.şifa olur.görüşürüz,sizlerden iyi haberleri bekliyorum.:1hug::1hug:

ben belirli bi saat giremiyorum,gün içerisinde ara ara,oda hangi saate denk gelirse,inş.buluşuruz genede canlarım,bu arada benim iki gün günüm geçmişti ama malesef sonuç gene negatif,bugün çörek otu,tarçın,bal karışımına başladım,birde hayıt tohumuna,inş.şifa olur.görüşürüz,sizlerden iyi haberleri bekliyorum.:1hug::1hug:

ben çok isterdim sohbet etmeyi hiç rastlaşamıyoruz çünkü hergün hemen hemen dr dayım yumurta takibi için bir yumurtam var demiştim meğer o kist miş salı günü yumurtanı alıp teste sokacağız derken dünkü takipte birden bire yoktular çünkü her gün ultrason takibi yapılıyo ve yumurt ultrasonla anlaşılmıyo arkadaşlar yumurta dedikleri bazen de kist olabiliyo biraz sevinmiştim ama şimdi yeni baştan sürekli göbekten iğne yapıyorum üstelik hiç işe yaramıyor her gün hemen hemen 400 tl para veriyorum madden de gidiyo en çok ona üzülüyorum ya neyse hayıt tohumunu içmek de yararlı yalnız çok umut bağlamayın sadece bir takviye olarak düşünün 100 sayısında 1 etki olarak düşünün bu arada arı sütünün de faydalı olduğunu belirteyim ben de hiç güzel haber olmuyo güzel olanları duyalım moral buluruz arkadaşlar kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan

ben çok isterdim sohbet etmeyi hiç rastlaşamıyoruz çünkü hergün hemen hemen dr dayım yumurta takibi için bir yumurtam var demiştim meğer o kist miş salı günü yumurtanı alıp teste sokacağız derken dünkü takipte birden bire yoktular çünkü her gün ultrason takibi yapılıyo ve yumurt ultrasonla anlaşılmıyo arkadaşlar yumurta dedikleri bazen de kist olabiliyo biraz sevinmiştim ama şimdi yeni baştan sürekli göbekten iğne yapıyorum üstelik hiç işe yaramıyor her gün hemen hemen 400 tl para veriyorum madden de gidiyo en çok ona üzülüyorum ya neyse hayıt tohumunu içmek de yararlı yalnız çok umut bağlamayın sadece bir takviye olarak düşünün 100 sayısında 1 etki olarak düşünün bu arada arı sütünün de faydalı olduğunu belirteyim ben de hiç güzel haber olmuyo güzel olanları duyalım moral buluruz arkadaşlar kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan

üzülme kardeşim inşallah herşey olumlu olur sen yinede bitkisellere devam et bence onlarında etkisi çok belki hormonlarını düzenleyip yumurta rezervini yükseltir canım ben arı sütünü hiç kullanmadm yumurtalıklaramı iyi geliyo acaba kendine iyi bak moral çok önemli.olumunekankayizsmile

ben çok isterdim sohbet etmeyi hiç rastlaşamıyoruz çünkü hergün hemen hemen dr dayım yumurta takibi için bir yumurtam var demiştim meğer o kist miş salı günü yumurtanı alıp teste sokacağız derken dünkü takipte birden bire yoktular çünkü her gün ultrason takibi yapılıyo ve yumurt ultrasonla anlaşılmıyo arkadaşlar yumurta dedikleri bazen de kist olabiliyo biraz sevinmiştim ama şimdi yeni baştan sürekli göbekten iğne yapıyorum üstelik hiç işe yaramıyor her gün hemen hemen 400 tl para veriyorum madden de gidiyo en çok ona üzülüyorum ya neyse hayıt tohumunu içmek de yararlı yalnız çok umut bağlamayın sadece bir takviye olarak düşünün 100 sayısında 1 etki olarak düşünün bu arada arı sütünün de faydalı olduğunu belirteyim ben de hiç güzel haber olmuyo güzel olanları duyalım moral buluruz arkadaşlar kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan[/
bendede yumurta problemi var,geçmişte benimde yumurta takibim yapılırken birdenbire 8 santimlik bir kist görülmüştü,bende şaırmıştım,o kadar büyümesi mümkün değil,dr niye farketmedi diye,belkide önceki takipte yumurta diye görülen kistmişte haberimiz olmamış.

canım,bir iğne 400 ama tüm dozu tek günde mi vuruyolar,benim yedi günde bitti bir iğnem ama sonuç olmadı tabi ki,yumurtlama olduda,döllenme olmadı.

günaydın kızlar gününüz aydın olsun cumanız mübarek olsun,dualarımız kabul olsun Ey Rabbim inşallah

X