Kader Utansın ne diyim !!!!!!!!!!!!!

Erkek arkadaşına yazık yanlız,adamın başı psikopat ergen kardeşi yüzünden yanmış.

Aman bosverin o zaman bu tür insanlari da tanimak varmis demek ki deyin geçin. Az zararla kurtardiniz bence arkaniza bile bakmayin.

bilmiyorum gerçekten. erkek çocuklarının anneleriyle daha farklı bi bağları olduğuna inanırdım ben.
birde bu erkek arkadaşımın annesi tek başına binbir zorlukta güçlükte çocuklarını okutup büyütüp bir yerlere getirince annesine karşı daha bi yumuşak oluyo vefa borcu artıyor gözünde. onuda kırmak üzmek istemiyor.
zaten yurtdışında okuyoruz biz. uçak biletleri çok pahalı gidiş dönüş 1000 tlye yakın bir para tutuyor. o yüzden sadece annesini yazın görebiliyor. haziranda gidiyor, eylülde geri dönüyor. bu yüzden daha da nazik davranıyor annesine

anne tarafına dindar demişsin eğer gerçekten öyleyse ilk önce kendi kızını alsın dizinin dibine edep öğretsin bence.dinle biraz alakası olan bir insan kalp kırmaktan çekinir ki herşeyin bir üslübu vardır.
en iyisini yapmışsın bırak boşver daha gençsin. ilerde hatırlarsan ne gerek varmış o kabusu o kadar yaşamaya dersin emin ol.
en başında bitirseydin keşke ne çirkinliklerine katlanırdın ne de sen çirkinleşirdin.

yakınlarda bir ferzanla harun olayı yaşanmıştı bilmiyorum gördün mü?
boşversene biten bitsin, kötü insanla uğraşmak zor bi süre üzülür sonra bittiği için şükredersin

Herkes aferin iyi yapmışsın filan demiş .
Olabilir bilemem .
Bence duygusal biri değilsin. Ve büyük ihtimal "ben merkezli" birisin. (lütfen bunları yanlış anlama , bunlar benim fikrim.Belki de değilsindir)
Burcunun koç olduğunu düşündüm.

Ben olsam, o k..e annesiyle,kardeşi için benim yanı başımda sabahlayan, parasına kadar benimle paylaşan adamı asla bırakamazdım.
Bırakmazdım yani. O vefa başka bir şey.
Görüşmezdim annesiyle, kardeşiyle . Şart mı ?
Bilmiyorum .
Ben ateşe yürümeyi seviyorum tüm dik kafalılığımla . Nerde karşı duranlar var ille onlara asilik taslayacağım .

Belki de ben anormalim ama çok çabuk pes etmişsin. Seven bir adam var ortada, ziyan olmuş. Üzüldüm o çocuğa ...

Anasıyla, kardeşi sevdiği kıza saygı duyamayacak kadar acizler, sevdiği kadın da daha fazla savaşamayıp gitti.

O sabahlanan gecelerin daha fazla hatırı olmalıydı. Ama bu benim tavrım tabi .

Ben duygularımı tüketinceye kadar yaşarım ve kabullenme diye bir şey yok . Sonuna kadar savaşırım.
Kazandım mı ? Belki de hiç. Ama aklım hiç kaybettiğimde kalmadı .
Hayırlısı olsun senin için canım. İnşallah pişman olmazsın .

Son düzenleme:
çok seviyorsanız birbirinizi ayrılmayın ... annesiyle kız kardeşiyle görüşün tanışın belki severler seni ama illa da gelin istemiyorlarsa sevgilinizle aranızda çok bağımlılık yoksa pek çaba sarfetmenize gerek yok derim.çünkü erkek arkadaşınızı paylaşamıyorlar olay bu sadece

Aile her zaman sizden üstün gelecek bunu unutmayın.
Sizi tanımadan etmeden laf söylemeleri hoş değil fakat bu kadar münakaşaya da girmek yanlış.
Kardeşine abla rolü yapmanız falan bunlar biraz abartı. Sizin daha yaşınız 19 aile olaylarına fazla karışmayın. Gününüzü yaşayın her şey olacağına varır.
Aile tarafından istenilmiyorsunuz bu çok büyük sıkıntı olur eğer devam ederse ilişkiniz.
Sevgiliniz size sahip çıkmış korumuş kollamış ama nitekim siz kardeşine bir laf ettiğinizde kardeşi haklı bulmuş.

evet aşırı duygusal değilim, kova burcuyum ve kesinlikle ben merkezliyim. hatta aşırı derecede öyleyim ki benim yaptıım onca kaprise olayı sindirdi. sabretti. başkası olsa bırakır giderdi beni biliyorum ama her seferinde ne yaptıysam katlandı, asla benden ayrılmayı istemedi hiç bi zaman bunu biliyorum. hatta bi ilişkide bi taraf daha çok sever ya. burdada o daha çok seven erkek arkadaşım oldu.

çok güzel şeyler yazmışsınız, çok teşekkür ederim.
ama cidden artık katlanamıyordum. benim hiçbir suçum günahım yok. durduk yere bana saldıran çirkefleşen onlar. buna rağmen erkek arkadaşımın her seferinde susması beni çok kırdı. ailesinden çok çok soğudum. hatta bende artık onları sevmiyorum. o yüzden böyle olması iyi oldu. yurtdışında okuyoruz biz ve sadece yazları türkiyeye dönüyoruz, eylülde geri geliyoruz. annesiyle aramızda binlerce km olduğu halde kadın bir şekilde aramıza girebiliyor. örneğin mekandayız müzik var herşey çok güzel. pat annesi arıyor. telefonu görünce yüzüme bakıyor, gözgöze geliyoruz. o dışarı çıkıyor annesiyle konuşuyor. içeri yanıma geliyor. hoopp alın işte moralim bozuldu. kim bilir kadın telefonda neler diyo.
o onun annesi tamam. ama bir şekilde bu olay ciddiyete binerse ben onunla muhattap olmak zorunda kalıcam. kalsam bile ben bu yaşananları unutamam yani. kadınla tanışsam bile bi kere negatif enerji almışım. bide ben çok kinci bir insanım. içten içe kin beslerim o kadına herşey daha daha berbat olur.

hatta size şunu söyliyim. yazın sevgilimle türkiyeye döndük. o ve ben farklı şehirlerdeyiz. o yemin ediyorum annesinin yanındaylen yazın beni aramadı bile. devamlı mesajlaşıyorduk her saniye. internetten telefondan. ama ne zaman arasam 1 kere o telefonu açmadı. neden* annesi yanında çünkü. annesinin yanında konuşamıyor. arada dışarı cafeye çıkıyordu o zaman arıyordu. dışardan geziyorum diyodu. seni aradığımda neden açmıyosun diyodum açamıyorum annemler yanımda rahat konuşamıyorum diyodu....
çok sıkıldım artık bu olaydan. daha fazla devam ettiremezdim artık. hadi şimdi devam edelim. haziranda türkiyeye dönünce zaten kesin olaylar çıkıcaktı ayrılacaktık... ha erken ha geç...

Ayrılmak doğru karar ilişkide geleecek görünmüyor çünkü mutlu bi evlilik imkansız gibi
Umarım karşınıza daha çok sevebileceginiz v e her yönüyle anlasabileceginiz biri çıkar
Evlilikte ailerde cok önemli
Hakkında hayırlısı.....

Son düzenleme:

Aynen ya kova ya koçsun diye düşündüm ama koç daha ağır bastı onu yazdım.
Belki de sen en iyisini yapıyorsun . Dediğim gibi hangisi iyi bilmiyorum .
Sen kendini biliyorsun hem belki de, sevgilin de iki arada derede kalmaktan kurtuldu, belki de onu bu sorundan kurtardın.
Her şeyin hayırlısı diyorlar doğru .

Yaşınız daha genç ikinizin de, ikiniz de kendinize göre birini bulursunuz. Teşekkür ederim ben de, yanlış anlamadığın için...

Birak canim sen bu cocugu.bak seninki kadar olmasa da benzer seyler yasadim ben.universitede tanistim sen gibi.doludizgin yasadik askimizi gozu benden baskasini gormezdi.tatillerde bile gitmek istemezdi ailesinin yanina ben zorla yollardim dusun.ama okul bitti bu ailesinin yanina dondu 180 derece degisti.universiteyi bitirmis adam anne kuzusu bagimlisiymis resmen.anasinin sozunden cikamadigini gordum yillar sonra.oyle guzel oynamis ki bana anlatamam.evlenmememiz icin ellerinden geleni yapti annesiyle ablasi.telefonu oglunun elinden alir messj atardi kadin bana.bak kizimlarla baslayan.ve beni tanimiyorlardi bir kez bile gormemislerdi.3 yil mucadele ettim askima sahip ciktim sozde evlendim ama yillarca ayni apartmanda oturduk hayati bana zindan ettiler intihar ettim ben onlar yuzunden bileklerimi kestim oglunu hastaneye bile gondermedi anasi benim yanima.su an ayri bir sehirdeyim yuzlerini bile gormuyorum cok sukur ama omrumum 10 yili heba oldu.degmezzz o karakterdeki adam degismez cok zor biliyorum ama vazgec o cocuktan sana simdiden sahip cikip agizlarini kapatamayan adamdan hayir gelmez ve inan bana degmez

o çocuğa da zor ya o da küçük daha 21 yaşında.Anne baba boşanmış bir sürü sıkıntılar ne derece rest çekebilir aileye.Hayırlısı olsun hakkınızda

turuncu ile yazdıgın kısım haric benim ilişkimi anlatmıssın canım :))) hosgeldin aramıza.

bence sorun erkek arkadasının gerek senin kurdugun cumlelere gerek kardesine olan sessizligi.

ayrılma nedeninin aynısını dusunmustum fakat son tartısmamızda erkek arkadasım beni ikna etmisti, biz kararlı olursak annem birsey diyemez degistircem artık her seyi demisti. (kendisi yıllarca annesinin sozunden cıkmamıs, onu uzmemek icin yaptıgı yapacagı birsey varsa bile hep kacamak yanıtlar vermis biri-idi) maalesef benim de hayalimdeki kv iliskisi bu degildi ama sevdigim icin simdilik vazgecmemeyi tercih ettim.
anladıgım kadarıyla senin sevgilin de aynı kararlılıkta ve o yılmadıgı surece senin ikna olacagını dusunuyorum... konu acman bile barıssam mı sorusu aslında.

fakat daha cok gencsiniz, uni. bitince bile o kadar bocalayacaksınız ki zamanla ilişkinizin daha cok oturdugunu hissedeceksin.
eger seviyorsan ve kotu bir huyu yoksa genel olarak "hayır" demeyi ogrenmesi icin destek olursan zamanla bu sorunlar azalıyor... tabi bu surecte sana da hayır yanıtı geldikce sinirin bozuluyor ama dogru olan bu diyip kabulleniyorsun, sessiz kalmasından daha saglıklı cunku.

annesi konusuna da zamanla takılmamayı ogreniyorsun, bunu saglayacak sey biraz da erkek arkadasının net durusu olacak. zamanla annesinin kontrolunden cıkıp sizin ortak bir hayatınız oldugunun farkına vardıkca bazen kıskanclıktan annesi hepten abartacak bazen de oglunu tumuyle kaybetmemek icin alttan almayı o ogrenecek. biz henuz dengeyi tutturamadık ama yol aldık, alıyoruz...

19 yaşında üniversite okuyosun ama yazdığın bazı kelimeler hiç hoş değil. Ayrılık kararına gelince en doğrusunu yapmışsın. Aile belli ki çok seviyesiz. Yol yakinken dönmek en mantıklısı.

Kadın boşanmış olduğu için birtek oğlunu kendisine dayanak görüyor anladığım kadarıyla kadın korkmuş oğlu elden kaçacak die bencede yaşın genç ilerde düşündüğünde pişman olursun.Onlar kendilerine göre bulsunlar bi kız bence sen yoluna bak güzelce okulunu bitir.Önünde daha çok yıllar var bence cidi düşünmek için 19 yaş erken bayaa

Son düzenleme:
"O bana yardırdı, ben ona yardırdım"lar falan, birbirinizi bir şekilde idare edermişsiniz gibi göründünüz gözüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…