Kader Motifim Bu Kadar Çirkin Örülmüş Olamaz

Sayılarla şifalanma diye bir şey yok insanları batıl inançlara yönlendirmeyin.

Profesyonel olarak bu işle ve farklı dalları ile ilgileniyorum.
Bilmediğimiz konularda ahkam kesmeyelim.
Herkes de her şeyin en doğrusunu bilivermesin yani.
Kimin neyden şifa bulacağını bilemezsiniz.
Kimse kimseye zorla bir şeye inandırmaya çalışmadığı sürece siz de inandırmamaya(?) çalışmayın.

Bu tür durumlar kişilerde okb’yi tetikliyor. Bilimsel bir değeri de yok. Bildiğiniz makaleler varsa atabilirsiniz ben açığım.

Bende anneyim ne bileyim evladima bunlari soyleyemem ben.
Ama tabii zamanlar farkli annem bana ne derdi diye dusundum de bilmiyorum cok zor..
Benimde kaldirabilecegim sozler degil bunlar sizi terkar gondermez diye dusunuyorum bu zihniyetteki bir kisi.
Karar sizin okul ile ilgili bitirmek icin elinden geleni yap fakat erkek arkadasin konusunda dikkatli olmalisin annene kizip yanlis kararlar verme.

İnternetten sohbet ediyorduk eşimle, sonunda tanışmaya karar verdik ve ilişkimiz evlilikle sonuçlandı. 10 sene oldu , iyi bir adam, iyi bir baba, iyi bir eş. Sadece tek sorunumuz evhamli olmasi. Ama her güzelin bir kusuru oluyor. Bir arkadaşımda eşiyle internette tanıştı evlendi, çocuklari oldu. Ama oğulları 9-10 yaşlarındayken eşinin ihaneti nedeniyle boşandılar ki zaten bence sorumsuz sayılabilecek bir adamdı. Yani sözün özü tanışma ister gerçekte olsun, ister sanalda olsun, doğru insana gelmek şans işi. Gerçek hayatta da tanisarak evlenen, mutlu veya çok mutsuz olan bir sürü de örnek var.

Başlıga kahkaha attım. Sosyal medya ve başına gelen talihsiz evli erkekler kısımları hariç aynı ben. Evlenmek istiyorum diye kudurdum kaldım valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…