Kaçmayi dusunuyorum....

yaşının keyfini çıkar yahu
gez dolaş istediğin gibi giyin bu yaşta sorumluluk alıp neden erkenden ypranasın ki
16 ndan da çocugu alırsın kucağına bir yandan çocuk bir yandan evişleri boşver ya

yürüüü be kim tutar seni ailen bile tutamaz senin yaşındakiler çoktan çocuğunu kucağına almış oluyor geç kalmışsın

guzelim aklini basina topla senin yasin kac basin kac ya!
okulunu derslerini dusunsene gelecegini dusunsene ne bu koca meraki simdiki kizlarda anlamiyorum
hemde 15 yasinda ya 15 yasinda anneni babani birakip gitmek ne demek !

15 yasindayim, kafam cok karisik co.k... bu arada yorumlariniz icin tesekkurler hepside mantikli

15 yaşında bi kızı aileside evlendirmeyi düşünebiliyor yanii...kuzenine vereceklermiş ya...ailenin asıl karın ağrısı bu yani.....kusura bakma ama ailendede tuhaflık var....bende sandımki 20 küsur yaşında falansında sevdiğin insanda bi problem fark ettiler,vermek istemiyorlar....aileni arkana alma onlar hayır diyorsa bi bildikleri vardır falan diycektim ama görüyorum ki aileninde derdi başka.....

kuzeninin durumu iyi herhalde ona vermek istediklerine göre,hem yabancıyada gitmesin diyorlar sanırım:1closedeyes: hayret yaa bu devirde bu zihniyetler....

neyse bu konunun başka bir boyutu...ayrı bi tartışma konusu....

senin kaçmak istemense ayrı bir saçmalık...15 yaşında nereye kaçıyorsun sen!klava:
delirdin mi?? evlenmeye bu kadar meraklı olma bu bir,ikincisi senin şu an okulunu derslerini falan düşünmen,hayatı öğreniyor olman gerek sen kalkmış evlilik gibi büyük bir sorumluluğun altına girmeye çalışıyorsun....evlilik çocuk oyuncağı değildir....evcilik oynamıycaksınız evlenince yani...!

senin şu yaşlarda düşündüğün gibi sadece sevdiğin insana sarılmaktan öpmekten cinselliktende ibaret değildir....!

aklını başına topla otur oturduğun yerde...önce bi hayatı öğren,evliliğin gerçek tanımını algılayabilecek yaşa gel ondan sonra gel burda kaçıcam de hala bakalım....

böyle ona buna kızıp sonra bi adamın peşine takılıp kaçanların sonunu görüyoruz...

kendine edersin ne edersen bunuda unutma....daha 15 yaşında hayatını mahvetmek istiyorsan kaç güzelim....

şunuda unutma o bahsettiğin kişiyle kaçınca farzetki mutlu oldunuz,hadi bir ihtimal biz yanıldık ve o kişi gerçekten seni üzmedi vs ...peki ailen seni affedecek mi??onlarla eskisi gibi olabilecekmisin? kaçtığın için yaşanacak bir sürü stresi,olumsuzluğu,insanların sana bakışını,ailenin başının öne düşüşünü kaldırabileck misin? yani bi şekilde mutsuz olacaksın....o kişi hakkında yanılsak bile bu konuda kesinlikle yanılacağımı sanmıyorum şahsım adına....haa yok benim çokta umrumda değil ailemle aramın nasıl olduğu,onları utandırmam,milletin ne düşündüğü vs diyorsan buyur kaç biz seni tutmayalımbenneyaptımki

15 yaşında bunlar mı düşünülüyor ?
Senin derslerine odaklanman gerekirken, hayatını mahfedecek karara odaklanıyorsun.
Kusura bakma ama 15 yaşında böyle bir şey düşünebiliyorsun ama evliliği, sorumluluğu göze alabiliyormusun ?
Gençliğini yaşamak varken nedir bu evlenme merakı Allah aşkına ?
Evlenmekten bahsetmemişsin, kaçıcam sadece demişsin, kaçıp nikahsız bir şekilde orda kalmayı nasıl gururuna yedirebiliyorsun ?
Bu yılların geri gelmez bir daha. Hayatını yaşa, okuluna git, mesleğini eline al, kendi ayaklarının üstünde dur.
15 yaşındasın daha onbeş !!!

nasil sinirlendim ... hormonlumusunuz siz ya? 15 yasindaki cocugun evlilikle ne isi olurmus? ailenizin derdi fln para olamaz kesinlikle. sizi bu yasta tabi ki vermiycekler...padisahin oglu da gelse vermezler. delirdiniz herhalde. neye guvenip Fransadan kalkip turkiyeye kacarak gelin gitmeyi dusunyorsunuz? o adamin ailesi sizi napar biliyor musunuz? kendinize gelin. isi aileyle inatlasma boyutuna getirmenin anlami yok. mantiken sizin evlenmeniz erken zaten. 15 yas ya... hadi erkek tarafina ne demeli? 15 yasindaki cocugun aklina bunlar sokulur mu ya?

normalde hayatta boyle bir sey soylemem ama, umarim annenler eve mi kitler, ayagina pranga mi vurur napar bilmiyorum seni oturturlar oturdugun yere. tobe tobe yaaa...

Saçmalama ne kaçması. Otur oturduğun yere. Ne kadar kolay sanıyorsunuz hayatı ya.

Çok sevdiğin sevgilin seninle seks hayatını yaşar sonra da kucağında bebeğinle koyar kapıya. Resmi nikah da yok malum,nasıl kanıtlarsın bebeği. Kim kol kanat gerer sana ailenden başka.

At kafandan o saçma düşünceleri. Otur oturduğun yere. 15 yaşındaki kızın evlilikle işi olmaz !

Ay şok oldum resmen akannehir .Bende kaçmıştım.Ama 19 yaşındaydım.Eşimi çok seviyorum.Çok mutluyum ama bugün bile pişmanım aileme acı çektirdiğim,annemi ağlattığım için.Bir çok şeyim eksik oldu kendi akılsızlığımdan.
Sakın,sakın...İlerde keşke dememen için şimdi hepimizin yazdıklarını ciddiye alıp gözünü açman lazım.Evlilik maalesef senin hayallerini kurduğun gibi olmuyor her zaman.

al sana canlı örnek....böyle tecrübelerden faydalan bari

15 yaşında ashiq_kiz nickli güzel kardeşim tamam git kaç çok istiyosan..
Ama sonra aptal_kiz nickiyle buraya gelip pişmanım kocam beni anlamıyo , pişmanım borçtan kurtulamıyoruz , pişmanım 15 yaşımda karnımda bebeğimle ortada kaldım gibi konular açarsan burda paralarız seni , yerden yere vururuz haberin olsun.

15 yasindasin ve kacip geleceksin vayy bee ben böyle cesaretli olamadim hayatta..
izin denilen 20-30 günlük tatilde tanistigin cocukla evlilik hayallerindesin ...
önce okulunu bitir güzel bir meslegin olsun ondan sonra evliligi düsünürsün..
Evlilik, sevdiginin yaninda olmak öyle uzaktan görüldügü gibi toz pembe degillerdir, türkiyeye kacar gelirsen bir yil gecmeden baska basliklar altinda konu acmaya baslarsin evliyim, esimi tam tanimadan evlendim, yurt disindan geldim ayak uyduramiyorum kafalarimiz farkli yasam tarzlarimiz farkli diye..

Aileninde vardir bir bildigi , ama bu yasta koca derdinin hic alemi yok, o yüzden diger arkadaslarinda sözünü dinle kafani kitaplarina defterlerine göm , mümkünsede en azindan bi 5 yil kaldirma .

Son düzenleme:
şimdi ben sana sakın kaçma diyicem beni tanıyanlar bana bi tarafıyla gülecekkaydirigubbakcemile3
ben de kaçtım allaha şükür hiç pişman olmadım ama benim durumum farklıydı
bi kere ben 25 yaşındaydım üstelik nişanlıma kaçtım ya kaçtım demeyelim
nikah günü gittim nikahımı kıydırdım
10 gün vardı nikaha ailelerin kaprisleri anlaşmazlığı yüzünden olmuştu herşey
ben de kararttım gözümü gittim evlendim
ama gönül isterdi şen bi gelin olayım
senin yaşın çok küçük be tatlım 15 yaşında ben seksek oynardım sokakta
bekle az daha evlenmek en son önceliğin olsun
yapacak çok şeyin var daha..

şimdikilerdede bir evlilik merakı tutmuş gidiyor...
hayatı,evliliği toz pembe göruyorlar...
klasik bi laf ama koca her zaman bulunur
anne baba bulunmaz...
kaçınca çokmu mutlu olacaksın zannediyorsun...
hadi kaçtın diyelim.2 gün sonra babamın evi diye zırlıcaksın.
ana babadır evladı atamaz ama her zaman senin yüzüne vurulacak.....
kendin ettin kendin buldun diyecekler...
yazık ya gerçekten yazık...hayatını mahvedersin...:mymeka:

Aklını başına topla bir an önce.lmaz:Fikirlerin değişicek emin ol.Keşke yapmasaydım dememek için sabretmelisin iyide kötüde olsa ailenden başka kimse sahip çıkmaz sana hatada yapsan anne baba affeder..Kaçmak asla çözüm olamamalı anne babanın sende hakkı var mutlu olabilceğinimi sanıyosun?Okumana bak kurtuluşun okumak evlenmek değil tatlım üzme kendini dikkate al bunları olurmu:1hug:

kuzene verme olayını sen uydurdun gibi geldi bana, haksız mıyım acaba..

Bence bi sakin ol dusun ilk once. Sevgilin Turkiyede sen Fransadasin, 15 yasindasin.. Oncelikle kacmaya kalksan bile anne ve babanin izni olmadan ulke disina cikamazsin. Kusura bakma canim ama yurt disi islerini iyi bildigim icin, anne ve baban yaninda olmadigi taktirde hava alanindan gecirmiceklerini sende biliyorsun.. eger turkiyeye baska bi yontemle giriceksen, o ayri konu. Yasina gelincede, bu yasta ailesiyle sorun yasayan tum kizlar kacmayi dusunuyor. Daha cok kucuksun, kacsan ne olucakki? Babanin izni olmadan evlenemezsin bile... Bence sakinlesip, anne ve babana daha anlayisli davranmalisin.. 15 yasinda oldugun icin belkide bu kadar karsi cikiyorlardir, sevgilinin ailesinin durumu yuzunden degil. Hakkinda hayirlisi olsun canim ama 2 ay sonra pisman olucagin birseye sakin kalkisma.. aileni karsina alip daha kotu bi duruma dusebilirsin.

15 yasindayim, kafam cok karisik co.k... bu arada yorumlariniz icin tesekkurler hepside mantikli

Allahım sana geliyorum yarabbim.akannehir

15 yaşında bir süt çocuğu aşık olmuş da, kaçmayı düşünüyormuş. ba ba ba ba :umursamaz:

Kaç canım kaç, çok değil en fazla 6 ay sonra" ben naptım" diye başını taşlara vurursun.

Yahu şimdiki ergenlerin libidosumu çok yüksek yoksa bizimkilermi düşüktü.Valla bilemedim. 15 yaşında daha aşık olmak ne demek bilmiyorduk bile.Tek düşündüğümüz okumak, okumak, okumaktı.
Ay bide gelmiş konu açıyor burda kaçıcam diye. heleki o yenge ne kadınmış he, destek veriyormuş da lütfedip desteğini kesmiş. akannehir, hangi akla hizmet yapılırki bu.

15 yaşındasın... Fransada yaşıyorsun... Sevgilin Türkiyede... Çok aşıksın ve kaçmayı düşünüyorsun...
Haaa ne kadar erken evlenirsen o kadar büyük madalya takıyorlar ya sakın geç kalma, hemen kaç evlen....
Sen bu tr deki sevgilini nereden buldun, ne kadar tanıyorsun, ne kadar zamandır tanıyorsun???
Ne tr de ne fransada 15 yaşında bir çocuğun evlenmesine izin verilmediğini biliyormusun???
16. yaşını doldurup 17den gün aldığında ancak ailen onay verirse evlenebilirsin... 18i doldurduğunda da ailen onay vermese de evlenebilirsin....
Ama 15 yaşında kaçar gidersen, ailen de şkayet ederse o çok aşık olduğun sevgilin tecavüz, çocuk kaçırma, zorla alıkoyma gibi maddelerden hapis cezası alır...Seni de polis ailene teslim eder....

hayatını mahvetmek istemiyorsan bi an önce kaçmayı aklından çıkar.
senede kaç kez türkiyeye gelip de sevgilinle görüşebildin ve de ona kaçmaya karar verdin allah aşkına..
kendi annen ve baban bile arasıra sana kızdıklarında bak nasıl davranmışlar,
kimbilir sevgilin ve ailesi napar en ufak bi sinirli anlarında.
ki sen kaçmış gelmiş biri olarak hep ezik gelin olacaksın.
daha 15 yaşındasın, git birileriyle flört et, gez dolaş ama evlenme canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…