Kaç Yaşında Aşık Oldunuz? Evlendiniz mi?

Yalnız bu bdv konusu değil. Aşk hikayelerimiz sanırım adı öyle bir bölüm de var. Oraya yazabilirsiniz.
14 yaşından başlayarak pek çok kez aşık oldum, bir sürü sevgilim oldu. en son 24 yaşında eşimle tanıştım, aşık oldum. Evlenmek istedik. 29 yaşında evlendim.

İlk aşkım 17 yaşındayken oldu, onunla evlenmedim.
Daha sonra 23 yaşında sözlendim, söz attım. Onunla da olmadı.
27 yaşında eşimle tanıştım, 29 da evlendim. Talih kuşumu buldum...

bende ona baktım herkes ilk aşkıyla evlenmiş

ben ilk 15 imde aşık oldum mesela

Çok aşık oldum, hele Beylikdüzü Kadıköy arası metrobüste bile aşık oldum. İlk 10 yaşlarımda kardeşimin arkadaşına aşık oldum :)

Böyle şeyler çok çok kişisel.
29 yaşında birisi olarak etrafınızda gözlemlemişsinizdir.
Benim evlilik hikayem çok referans olacak bir öykü değil.
16 yaşında aşık olduk. 27de evlendik.

bende ona baktım herkes ilk aşkıyla evlenmiş

ben ilk 15 imde aşık oldum mesela
Ben ilk aşkımla evlenmeyi hiç bir zaman istemediğim için tuhaf geldi
İlk gördüğümle evlenmek hiç cazip değil bence ama insanlar çeşit çeşit tabii. Samimi bir arkadaşım mesela şu an 37 yaşında hala birilerinin ilk aşkı olup evlenmeyi istiyor. Nişan atmış adayını bile bu sebepten red etti. Gönlüne göre versin ne diyelim

İlk aşkıyla evlenen çok az .Ama zamanla şunu anladım belli şeyler yaşadıktan sonra kiminle evleneceğini daha iyi seçiyorsun anlaştığın insan önemli

Site yöneticileri gerekliyse duruma el atar. Yönetici misiniz? Yeni üyelikte, bu tür hatalar olabilir. Komik.

Valla yaş 29 diye belirtip , geç kaldığını söyleyen sen . Ama ben telaşlanma diyince cahil olan ben okey cahilim. Çok şükür..
Geç kaldığımı SÖYLEDİĞİMİ uydururken hiç mi utanmıyorsun bu kadar insan soruyu okuyor nasıl sorulduğunu, ne yazıldığını görüyor. Haksız değilmişim demek ki. Kanıtladığın için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…