Kaç kilo aldınız kızlar?

30. haftam 10 kilo aldım ve dikkat ettiğim halde
hafta da 1 kilo mutlaka alıyorum son haftalarda
yarın kontrol var bakalım doktor ne fırçalar atacak
ama 30 kilo alanları duyunca sevinmiyor değililm
tecrübeli arakdaşlar son 2 ay kilo alımı ortalama ne olur sizce

bende 13 kilo almıştım bu haftasonu doktora gitcem bakalım ne olmuş kilom aslında moralim çok bozuluyo ama kendimi tutamıyorum tatlılar beni mahfediyo ((

oh ya sizin ne güzel hemen verebilirsiniz kiloları ben cok aldım ya 69 kilo oldum galiba 75 i devircem tek düşüncem nasıl vercem ben bu kiloları

Canım bi emzirme 1 saat tenis oynamaya yada 1 saat aralıksız yüzmeye eşit kalori harcatıyo yani 500 kalori inşallah sütün olur emzirirsin bolda su içersen 6ay sonunda eski formundanda iyi olursun üzülme hiç ama yinede dikkat et.

kıslar bende 32haftamdayım suan 9 kılo aldım bakalım en fazla 15 tamamlasam bısey ıstemem baska..

Merhaba Arkadaşlar;
Sanırım rekor bende, 31+1 haftalık hamişim veeee taaammm 17,5 kilo aldım.Ben yanmayım da kimler yansın.48 kilo ile başlamıştım. Bakalım ibre kaça vuracak.Ben de son ay kilo alımını merak ediyorum. Sanırım az alınır ya da hiç alınmaz.

kızlar lütfen şu doktorların kilo takıntılarını çok fazla dikkate almayın görüyoruz özlemn zeynep gibi yani şu ünllerin durumunu tipleri bozulmuyo ama sonuç hüsran moral bozukluğu tipi için evladının sağlığıyla oynayanlara çok karşıyım 30 kilo aldım hepssi gidiyo zaten doüğumda tam 10 kilo gidfiyo azıcıkta hatırası kalsı 5 ayda gider

bünyeye bağlı ama ben 10 kilo aldım 32.haftamdayım..yani alamıyorum..alsam iyi olcak ama...

ya nasıl beslendın bu kadar az kılo aldın

ya çok yiyorum..aslında bugün pek yiyemedim bulantılar başladı bende ..ama bi kiloya yakın muz,hergün elma bi bardak portakal suyu,2 bardak süt,2 yumurta bunlar hiç değişmez haftada bir kırmızı et...bir kere taavuk ,ve hergün bi avuç ceviz,bunları hiç değiştirmedim..ama alamıyorum kilo almayı çok istiyorum..zaten 45 kilo ile hamile kaldımm..55 kiloyum...bakan hamile olduğumu anlamıyo arkadan:roflol:

:uhm:

ben bunların yarısını yiyorum ama 14 kilo aldım nasıl başardın 10 kilo almayı spor yapıyo musun

benim kocaman bi karnım var görenler bugün yarın doğuracağım sanıyor daha 2 ay deyince şok oluyolar

Aynen bana da gün sayıyosun herhalde diyolar. Bugün yarın doğuracakmışım gibi duruyorum. Halbuki daha iki ayım var. Bir de belim bacaklarım felaket ağrıyor. Resmen penguen gibi tutuna tutuna yürüyorum. Bunun da görünüşüme yansıması var tabi.

Arkadaşlar Bende 31 Haftalik Gebeyim 11 Kilo Aldim .daha Fazla Almak Istemiyorum Aburcubur Yemiyorum Kisitladim Bu Ay Hiç Almadim

aman arkadaşlar bu kiloları hiç dert etmeyin.bebeklerimiz sağlıklı olsunda.bi kaç aya kadar bende o kadar çok dikkat ediyorum ki hiç ekmek yemiyordum kepek ekmeği öğlenleri sırf salata yiyordum benim kadar kimse dikkat etmiyodur herhalde.sütü felenda light içiyordum gerçi hala öyle light içiyorum.sonra bi baktım hızla kilo alıyorum.drum kızdı.şekerimi proteinimi felan ölçtürdüm hiç bi şey çıkmadı.normal çıktı.sonra bıraktım artık moralimi bozmuyorum eskisi gibi.nasıl olsa bu kilolar gitcek.kızım sağlıklı olsunda gerisi vız gelir.şimdi 33 haftalık hamişim.emzirme dönemim bittikten sonra diyet yapcam azim edersem gene bu kiloları rhat veririm diye düşünüyorum.hamileliğin keyfini çıkarın.başka sorunlar olmasında.....

benim midem çöp tenekesi gibi sürekli yiyorum ama son 1 haftadır mide bulantılarım başladı yavaslattım biraz

31+5 im 11 kilo aldım
bana göre az dr göre çok
kafayı yedim iyice napim sabah öğlen akşam kıyafetli kıyafetsiz tartılmaktan alyorum yinede
sütü light içip meyveyle öğün geçiştirmekle ekmek yememekle olmuyo bu iş
anladım yani bünye alıo işte
sıcak su içiyorum sürekli ama
artık takmıcam desemde yine aynı şeklide devam ediyorum
hayırlısı artık

33+2 Yim Ve 17 Kg Aldim Ama Superr Istahim Var Ne Bulursam Yiyorum
55le Kaldim Hamile Ve 72 Kiloyum Ama Olsun Bebegim Saglikli Olsun Kilolar Elbet Verilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…