Kaç kilo aldınız kızlar?

bende 7,5 kilo aldım canım..Ama bu son aylarda çok alacak gibi duruyorum.Okadar çok iştahımda yok ama çikolataya maalesef hayır diyemiyorum....

Çilolata isteyince canım meyve suyu içiyorum baya kesiyo isteğimi dene istersen. Bende hamur işine hayır diyemiyordum bu aya kadar sınırsız tatlı ve hamurişiyle geldim ama artık kepek ekmeğe başladım :..((

kızlar yarın 28 haftam bıtıcek benımde 7.5 kılo aldım ayy fazla almak ıstemıyorum yaa yedıklerımede dıkkat etmıyorum ne olcak bılmıyorum

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
yaa benim moralim çok bozuk evdeki tartıyı kaldırmıstım bugun merak ettım ve tartılıyım dedım :çok üzgünüm: ve de ne gorıyım
70 kg olmusum ya kızlarr 55le hamıle kaldım ben cokk yıyorum ama tatlı ve hamur ısı ozellıklede çikolataya bayılıyorum bu hamılelık
benı çok şişko yaptıı acaba ilk gebelik dıyemı etrafımdakılerde cok sımarttılar benı herkes bısey verıyo agzıma ondan oldu zaten bunlar
off nasıl vercem bu kıloları ınşallah dogumdan sonra az bı mıktar kalır hayatımdada hıc dıet fılan yapmadım gerek yoktu çünkü yanı o kadar
ınceydım acaba tekrar 36 beden olabılecekmıyımkafamçokkarıştı

hee bıde yarın dr randevum var oğlumu görücem çok heycanlıyım acaba iyimi sağlığı yerındemı cok merak edıyorum canım oğlum ya
allah hepımızın bebeklerını sağlıkla ve sıhatle gelmelerını nasip etsin

ben sizi sok iki ay gorurum hele son 2 hafta. butun kilolar o zaman aliniyo kizlar dikkat yerimseniben

Doktorum bana liste yap dedi tüm yediklerini artık bayramdan sonra kendimi düzene sokucam. Galiba bütün erkek anneleri çikolataya tapıyor:)) benim tatlı ile aram yok hamur işide yemiyorum çavdar ekmeği yiyiyorum,kabızlığa iyi geliyor.Kepek ekmeği yemeyin çünkü kansızlık yapıyor kepek kızlar...

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
yaa benim moralim çok bozuk evdeki tartıyı kaldırmıstım bugun merak ettım ve tartılıyım dedım :çok üzgünüm: ve de ne gorıyım
70 kg olmusum ya kızlarr 55le hamıle kaldım ben cokk yıyorum ama tatlı ve hamur ısı ozellıklede çikolataya bayılıyorum bu hamılelık
benı çok şişko yaptıı acaba ilk gebelik dıyemı etrafımdakılerde cok sımarttılar benı herkes bısey verıyo agzıma ondan oldu zaten bunlar
off nasıl vercem bu kıloları ınşallah dogumdan sonra az bı mıktar kalır hayatımdada hıc dıet fılan yapmadım gerek yoktu çünkü yanı o kadar
ınceydım acaba tekrar 36 beden olabılecekmıyımkafamçokkarıştı

hee bıde yarın dr randevum var oğlumu görücem çok heycanlıyım acaba iyimi sağlığı yerındemı cok merak edıyorum canım oğlum ya
allah hepımızın bebeklerını sağlıkla ve sıhatle gelmelerını nasip etsin

merhaba canim merak etme yalniz degilsin benimde dün doktorda randevum vardi ve doktorum biraz fazla kilo aldigimi söyledi ayyy ne yapicaz biz!!!! ben hamile kaldigimda 59 kiloydum sonra 2 kilo verdim basta ilk aylarda yavas yavas aliyordum ama son iki aydir kilolar aldi basini gidiyor dünde 69,9 kg geldim masallah nazar degmesin:nazar: doktoruma sordum ne yapabilirim diye kücük porsiyon yiyecekmisim cikolata sekerli seylere dikkat edecekmisim ...falan en iyisi biraz dikkat etmeli yoksa isimiz zor vallahi:çok üzgünüm:

kizlar ben son doktor konturolümden sonra dikkat ediyorum vallahi kontrolde 69,9kgdim simdi tartildim 71,1kgmim 18 aralikti yani 2 hafta önceydi.demek istedigim dikkat edince sorun pek olmuyor cikolata seker cok yiyordum simdi haftada 2 defa diye kendime kural koydum ise yariyor.

Su ana kadar tam 10 kilo almisim ama 5 6 kilosunu 5. aydan sonra birden aldim!

kızllar 30. hafta icin 10 kılo almak normal mı yoksa bu haftada kac almak gerekırdı bılgısı olan varmı

bende 18.haft.hamileyim bu zamana kadar kilom çok düşüktü benim bu yüzden 4 kilo aldım

bende 9 kilo aldım şimdiye dek..30.haftamdayım..doktor normal olduğunu söyledi..

doğum öncesi kilosu düşük olanlar çok alıyor,kilolu olanlar az alıyormuş,ama doğumdan sonra 4.5 ay içinde eski kilona dönüyormuşsun.Benim 58 kilo ile hamileliğe başlayan arkadaşım 9 kilo aldı.31 haftalık hamile.Ben 30 haftalık hamileyim 49 kilo ile hamile kaldım,66 kiloyum.Tabii günde 2 paket sigara içiyordum onu da bıraktım.Ama kilom sadece karın bölgemde bacak ve kollarım eski inceliğinde.

selam kızlar bende hamilelikte tam20lilo almıştım.şimdi vermekte çok güçlük çekiyorum.10kilosunu verebildim ..:KK43:(( çok üzgünüm.. size tavsiyem boğazınızı biras tutun...:)

ben de 14 kg almışım.. doğuma kadar da 20 kg olurum gibi geliyo... kilo olayını kendime dert ediyorum ama neyapayım... en başından daha dikkatli olmalıydım.. ya da mukadderat diyelim... alacağım varmış ki almışım diye avutuyorum kendimi:)

X