K.K 'da En Cok Ugradiginiz Bölüm ???

her bölümü takip etmeye çalışıyorum ama eeeennnnnnn çookkkk
gebelik gebelik gebeliklülülülülülü

akşama kadar diyet sağlıklı beslenme / 4. takımdayım.arada kitap kurdu,fotograf&resim,Anket 100 kişiye sorduk ta gesiyorum :dance:

Son düzenleme:
Aile, evlilik çocuklar
İlişkiler, duygular, hayatın içinden
Ah erkekler
Bir derdim var
Protesto köşesi

İstisnasız her açışımda bunlara bakıyorum. Birde bizim ellerde Sakarya topiği tabiiki...

geyik geyik geyik geyik...............................:roflol:

a.s.Sağlık, alternatif tıp, aile içi sorunlar, kişisel hayat, protesto köşesi, bizim eller ve sohbete girerim genellikle... Ama diğer bölümlere de bir bakarım illâ ki. Ben tüm bölümleri seviyorum. İyi ki varsın KK.:enbuyukkk:

valla her yerdeyim.....
ama geyik ağır basıyo galiba...
becerdiğimden değil :sm_confused: valla ordakileri izlemek için tatlicadiarzu

aile, evlilik, çocuklar
iliskiler, duygular, hayatin içinden
bir derdim var
yemek tarifleri

Ceyar verdi bir görev beleşten çalışıyoz işte:çok üzgünüm:, sorumlu olduğum bölümler, (bu ara fıkralar ve itiraflara bakmıyom valla:smiley-cool:9

Ay valla ne kadder işim olsursa olsun forumlara bakarım benşakkıdı, ilgimi hangi konu çekiyorsa ordayım, öyle bölüm ayrımım yok.

en başta yeni mesajlar bölümüne girerim sonra da hemen hemen her yere girmeye çalışıyorum

jinekoloji,tup bebek ozel bolum,gebelik
iliskiler duygular hayatin icinden,aile evlilik cocuklar,
cilt bakimi,parfum,profiller...
elimden geldigi kadar takiliyorum

1.bir derdim var
2.kendi el emeklerimiz
3.fıkralar
4.ilişkile duygular hayatın içinden
5.ah erkekler
6.kadınlar kulübü günlük
7.geyik (bu aralar pek uğrayamasamda vazgeçilmez arkadaşlarım vardır selamımı veririm,öpücüklerimi yollar giderim)
8.çalışan kadınlar kul.
9.depüşük,çılgın kul.
10.yani her yerde olmaya çalışırım,cevap yazmasamda konu okumayı ve yeni mesajları gözden geçiririm..

yani kısacası ben kk sız,kk bensiz olmuyor şekerim :roflol::roflol::roflol:

çalışan kadınlar kulubu
geyik bölümü
duyduk duymadık demeyin
bir derdim var
ilişkiler duygular hayatın içinden
gebelik
kısacası yeni mesajlardan takip edebildiğim her bölümme giriyorum

hergün yeni mesajlara muhakkak bakiyorum,mizah ve anketleri kacirmamaya calisiyorum.

Fenerbahçe kulübü
Bir derdim var
Kişisel gelişim
İlişkiler duygular hayatın içinden
Protesto köşesi
saç bakımı..

ben her bölümü dolasiyorum nerdeyse tatlicadiarzu

en çookkk evlilik hazırlığı bölümündeyimsırnaşık şeysırnaşık şey

Evlilik Hazırlığındayım sırnaşık şey

Evet biz bu dönemlerde evlilik hazırlığı bölümüne çok takılıyoruz kıslarla... evlendikten sonra nereye takılırız bilinmez:roflol:

Ben onun haricinde her yere takılmaya çalışıyorum, hemen hemen her yerde yorumum oluyor gibi... a.s.

Bende şu sıralar ah erkekler bölümüne takmış durumdayım özellikle koyucu lafları okuyarak kendimi motive ediyorum :teytey:

kişisel gelişim,hayatın içinden,protesto,yardım melekleri,acısıyla tatlısıyla
ya bir çoğuna uğruyorum aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…