JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bilgece neden insanlara benim hakkımda dedikodu yapıyorsun birde iftira atıyorsun sonra Allah kitap lafı etme ayıp. motor demişim güya yuh !

bilgece neden insanlara benim hakkımda dedikodu yapıyorsun birde iftira atıyorsun sonra Allah kitap lafı etme ayıp. motor demişim güya yuh !

motor diyen sen değilsin canım başka biriydi, yine bizim geyik topicinde demişti, sana dememiştir eminim

bunu diyorsan o iş olmaz arkadaş.
yıprandığına değmez.
yanındaki insanla tencere kapak gibi uyuşacaksınız birbirinize evet tartışmalar, kavgalar, zorluklar olacak ama oldurmaya çalışmayacaksın kendiliğinden olacak...

Sagolun kizlar. Hayir yani daha onceden ozelden bana hakaret edildi bi de. Sustum, ayni dine inaniyoruz, muslumaniz diye sustum hiç cevap vermedim. Ama galiba beni sevmeyen çok. Dogruyu soyleyin siz de sevmiyorsunuz degil mi?

alakası yok bilgece. samimi söylüyorum belki tamamen zıt insanlarız birbirimize ama çok güzel muhabbet edebiliyoruz. temiz kalpli olman yeterli seninle sohbet edebilmem için zaten
Ay deli mı nee,bana da gıcık olan çok. Çok da fifi
Ben seni seviyorum tatlimm

bana da var be bir de takip ediyorlar ne yazmışım falan

yani o kadar iğrenc bir kelimeyi atışsamda fikrime uymasada yazmam zaten üzüldüm . iyi geceler canım :)

Hahaha buraya ilk uye oldugmda etkilenmem falan diyodum da yok oyle olmuyomus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…