JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ne dediğini bilmeyen insanlara neden kırılıyosun? Troll müdür nedir

Bilgece tatlım her tip insan burda. Iyisi de, kötüsü de. Görme,duyma boşver :KK19:

Sagolun kizlar. Hayir yani daha onceden ozelden bana hakaret edildi bi de. Sustum, ayni dine inaniyoruz, muslumaniz diye sustum hiç cevap vermedim. Ama galiba beni sevmeyen çok. Dogruyu soyleyin siz de sevmiyorsunuz degil mi? :KK43:

Tamam canim sağolasın.

Çok seviyorsun sen sevgilini fark ediyorum, hep onun fotolarini koyuyorsun. Allah bozmasin ama evet sana yaptigi terbiyesizligi anlasin..
Ya o benim hayatimin merkezinde ben onsuz hicbirsey dusunemiyorum ona duydugum aşk bambaska hicbir seye benzemiyor beni seviyor biliyorum ama boyle cirkinlesmeye gerek yokki:KK43:

Sagolun kizlar. Hayir yani daha onceden ozelden bana hakaret edilyakti. Sustum, ayni dine inaniyoruz, muslumaniz diye sustum hiç cevap vermedim. Ama galiba beni sevmeyen çok. Dogruyu soyleyin siz de sevmiyorsunuz degil mi? :KK43:
Ya sen basimizin tacisiiiin insanlar kendilerine ters glen bir sey oldugunda ters tepki veriyor iste guzel kafani taktigina degmez kii

Ya o benim hayatimin merkezinde ben onsuz hicbirsey dusunemiyorum ona duydugum aşk bambaska hicbir seye benzemiyor beni seviyor biliyorum ama boyle cirkinlesmeye gerek yokki:KK43:

Olur öyle seyler arada. Tartismalar maalesef ki cikiyor. Ozellikle erkekler cevrelerindeki erkeklerden cok etkilenebiliyorlar. Belki de arkadaslarinin yaninda kendini Maço gostermeye calisti, belli olmaz. Bu erkeklerin ne yaptigi ne yapacagi hic belli olmuyor.. Ama bu asla ona hakaret etme yetkisi vermiyor.. Sevmek sevilmek çok güzel bir duygu.. Insallah hatasini anlar da Özür diler yoksa senin gibi kizi üzmek olur mu hiç? ...

Ya sen basimizin tacisiiiin insanlar kendilerine ters glen bir sey oldugunda ters tepki veriyor iste guzel kafani taktigina degmez kii

Ayy Estağfurullah canim benim ya. Çok iyisin tamam sen beni kendime getirdin Allah razi olsun. Insallah sen de kendini iyi hissedersin.. :KK36:

Sagolun kizlar. Hayir yani daha onceden ozelden bana hakaret edildi bi de. Sustum, ayni dine inaniyoruz, muslumaniz diye sustum hiç cevap vermedim. Ama galiba beni sevmeyen çok. Dogruyu soyleyin siz de sevmiyorsunuz degil mi? :KK43:

ya zaten muhtemelen onceden gelen bi kini varmış sana .. Ama neden oldugunu bilemiyorum : )

Ayrıca şu ozelden hakaret etme durumu ne ya nasıl insan sanal ortamda dahi bu denli dert edebiliyo kendine bunları cidden algılayamıyorum...

Ôzelden hakaret ederim kafamı bozarsan :KK76:

ya zaten muhtemelen onceden gelen bi kini varmış sana .. Ama neden oldugunu bilemiyorum : )

Ayrıca şu ozelden hakaret etme durumu ne ya nasıl insan sanal ortamda dahi bu denli dert edebiliyo kendine bunları cidden algılayamıyorum...

Ôzelden hakaret ederim kafamı bozarsan :KK76:

Hic sorma zaten.. amannn özelden hakaret ederim sana güzel pontipayn. Hem sen neden o kadar guzelsin? Kustum ben sana :63:

Ay deli mı nee,bana da gıcık olan çok. Çok da fifi :KK45:
Ben seni seviyorum tatlimm :KK74:

Olur öyle seyler arada. Tartismalar maalesef ki cikiyor. Ozellikle erkekler cevrelerindeki erkeklerden cok etkilenebiliyorlar. Belki de arkadaslarinin yaninda kendini Maço gostermeye calisti, belli olmaz. Bu erkeklerin ne yaptigi ne yapacagi hic belli olmuyor.. Ama bu asla ona hakaret etme yetkisi vermiyor.. Sevmek sevilmek çok güzel bir duygu.. Insallah hatasini anlar da Özür diler yoksa senin gibi kizi üzmek olur mu hiç? ...
Saol canm guzel sozlerin icin simdi nereye gittigini falan mesaj atiyor hicbir sey olmamis gibi

Mesaj atti simdi dayanamiyorum sensizlige gibisinden,
Simdi yanina gelip operim seni falan..

...

..

...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X