Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Ayrıca neden sürekli seks konuştuğumu algıladığınızı anlamadım.
Ben sanatçı bir kişiliğe sahibim fazla duygusal ve romantik bir insanım.

Burda içimi döküyorum ve dertlerimi paylaşıyorum bu yüzden açık seçik konuşuyorum sizler ile.Ama normal hayatımda her zaman seks konuştuğum yok.

Ama bir gerçek te vardır ki konu açıldığında tabiki de seks konuşmaktan gocunmam hiç bir zaman.

Her konuya açığım her konuyu konuşurum.

Ayrıca tekrar dan belirtme gereği duyuyorum ben önüme gelnle yatmıyorum yatmadım.

Bir kere aşık oldum ve sadece o kişi ile birlikte oldum.
Sürekli seks hakkında erkeklerle ya da yakınlarınızla konuşmasanız da aklınız genelde orda.Seksi seven düşkün olan kadınlar olabilir bu ayıp değil.Ama böyle platformda da böyle konuları habire açmanın amacı da saçma.Karşı olup sizi eleştiren olduğu gibi sizin hayatınız bize ne diyen de olacaktır tabii ki de.Benden size tavsiye aşık olup güzel bir ilişki yaşamaya başlayınca ilişkiyi diğer seviyeye atlatırsınız aksi halde hiç toparlayamazsın.Ee ben bu zamana kadar nasıl dayanacağım dediğinizi duyar gibiyim bu ilk sevgiliniz yokken ne yöntemle dayandıysanız o yönteme devam ve bir daha burda böyle sevişmeli konu açmayın bence forumu hep karıştıyorsunuz hayat sizin hayatınız sonuçta...

kişisel görüşüm bir insan ne kadar "ben buyum ben şöyleyim"derse aslında o kadar o kişi değildir.aylin hanım arkadaşlarına durmadan seks demiyor olabilir ama buraya hep seksle ilgili konular açıyor,bence iyi bir seks ilişkisi olsa bu düşünceleri son bulur.

Tesekkur ederim shapescim
Ya ben de prayin bir iki kez fotoğrafını gordum, o fotoğrafta özgüveni bir kadın vardı mesela.
Ama ne yalan söyleyeyim hani o sohbetini sevdiğim kafa dengi bulduğum güçlü bir karakter dediğim kadindan şüpheye dustugum için de üzüldüm.
Evet ne yazık ki celiskiler var ama umarım zor bir surecten geçtiği içindir.
Ne bileyim geçek olduğuna inanmak istiyorum kendimi kötü hissedeceğim yoksa

Benim şahsen pray a karsı olumlu yada olumsuz bir duygum
yoktu zaten
ama şuan prayın pinkcaramel olduğunu öğrendim çok şaşkınım :ruh:

Çünkü pinkin gerçek olduğunu düşünmüyordum
Konuları da inandırıcı gelmiyordu :d

Hayırlısı neyse o olsun ne diyim :olamaz:

yoktu zaten

diymi diymiiii
bana da öyle

kişisel görüşüm bir insan ne kadar "ben buyum ben şöyleyim"derse aslında o kadar o kişi değildir.aylin hanım arkadaşlarına durmadan seks demiyor olabilir ama buraya hep seksle ilgili konular açıyor,bence iyi bir seks ilişkisi olsa bu düşünceleri son bulur.
Siz de mi 2. - 20. üyesiniz???? çarşamba günü üye olmuşsunuz dışarıdan bu kadar da sıkı takip ediyor olamazsınız değil mi

yoktu zaten

Burda neler oluyor? :KK57:
Kim kimmis anlamadim ben, baya karismis ortalik. Shapes, biz yeni gelenleri aydinlatir misin rica etsem :KK35::KK31:

X