JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
süper geçti kız :KK70:
kaydımı da yaptırdım kesin geçtim de puanımı bilmiyorum henüz
konuşurken biraz durakladım bir de hızlı konuşunca anlayamadım hocayı tekrar ettirdim ama iyiydi olur o kadarcık dimi :KK73:
Ay hadi insallahh :KK73: o kadar olur tabi heyecandan olduğunu anlarlar. Iyı haberlerini bekliyoruz :KK19:

Piiiiişsstttttt

BRELGV.jpg

Ben de uğrayamıyorum, @Bilgece de ceza almış sanırsam sınav sonucun belli oldu mu canım?
Kusuz senle ilgilenmiyon bizleeee

Ya bir is aldim uzerime de stres yonetimi calisan psikolojisiyle ilgili onlarla ugrasiyorum neyse 4 hafta surecek sonra serbestim yine ensenize yapisicam :p

Bd sen niye giremiyosun kiz

Ayrica evet gordum bilgece gitmis sonkaristigi tartismadan galiba ama o alttan okuyodur yine ey bilgece geldiysen mumu sondur :p

Juliiiiikim

Ya bir is aldim uzerime de stres yonetimi calisan psikolojisiyle ilgili onlarla ugrasiyorum neyse 4 hafta surecek sonra serbestim yine ensenize yapisicam :p

Bd sen niye giremiyosun kiz

Ayrica evet gordum bilgece gitmis sonkaristigi tartismadan galiba ama o alttan okuyodur yine ey bilgece geldiysen mumu sondur :p

Juliiiiikim
Ben de takılamıyorum bu ara telefondan cevap yazmak zor oluyor okuyabiliyorum ancak :KK70: hayırlı olsun ne güzel iş almışsın bak burda işsizler var :KK70:

Ben de takılamıyorum bu ara telefondan cevap yazmak zor oluyor okuyabiliyorum ancak :KK70: hayırlı olsun ne güzel iş almışsın bak burda işsizler var :KK70:

Yurtdisi icin para biriktirmem lazim ondan kabul ettim :) basvursana canim su kariyer is ilani siteleri falan oluyor her gun kontrol et bence

meleğimmmm justum özlemişim seni

ben de ozledim kuzu cok uzun zamam oldu yoksun sitede neler yapiyosun antonioyla :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X