JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
29 puçuk ...
Sen ilginç bir kızsın. Kendine güvenin hoşuma gidiyor ya. İçinden ne gelirse öyle hareket ediyorsun gibi geliyor. Doğru mu?

Teşekkür ederim obicim. Aynen öyle yapıyorum bunu küçük bir yaşta değiştirdim kendimde baktım ki rol yapmak bir işe yaramıyor hele politik olmak gereksiz. Çünkü kimseyi memnun edemiyorsun Bir de kendini saklamanın çok alemi yok zaten kısacık hayat içimde ne varsa söyleyip rahatlamak istiyorum hani bi laf vardı şimdi garip kaçıcak recep ivedik mi ne söylüyordu
bu arada hem doktora hem iş hem annelik nasıl yürüyecek

Tez önerimi verdim, mayıs' ta denememi kuracağım. Son bir ayda bir projenin sonuç raporunu yazıp bir makale hazırladım eş zamanlı olarak bebeğimle ilgileniyorum. Ara sıra yaptığımız arkadaş ziyaretleri dışında hiçbir sosyal hayatım yok.

Oturduğumuz semtte kiralar çok yüksek(burada oturmak zorundayız). Her ne kadar kullanışlı olsa da karanlık bir evim var. Daralıyorum ama bir şekilde üstesinden gelmeye çalışıyorum. Bu aralar bakıcı bulma peşindeyiz. Adaylar var bakalım hakkımızda hayırlısı.

Bazen hafta sonları oğlumu babasına bırakıp kendimi AVM' lere atıyorum. Arada eve MC' den yemek söylüyorum bu kendimi dışarıdaymışım gibi hissetmemi sağlıyor ...

Öyle işte...

Just samimiyetine güvenerek soruyorum, istemezsen cevap verme. Boşanmış bir kadın olarak zorlanmıyor musun? Çokta gençsin. Rahatsız edenler olmuyor mu? Nasıl üstesinden geliyorsun?

Obi Seninki de mi kız

sizinkiler 30a kadar bulmazsa birine everirsiniz problem çözülür

ben de yüksek düşünüyorum de ondan sordum üzerine de bir doktora yapmak lazım mı diye ama ben akademi düşünmüyorum yine de kararsızım acaba yurtdışında akademisyenliğe girebilir miyim? onu düşünüyorum. seneye yurtdışı planım var biliyorsun CILSe giricem şimdi haziranda bir geçsem onu ah

bu arada senin sosyal hayatın benimkinden çoktur bence, ben iyice ev kuşu oldum yaşlanıyor muyum nedir

nerden çıktı bu merak ama tabii ki de sorabilirsin. rahatsız eden olmadı yani şöyle direkt sen boşanmış gadınsın gel bakıyım diyen olmadı ama bir iki sırf cinsellik için yaklaştığını anladığım oldu :/ direkt def ettim zaten. onun dışında çok olumsuz tepki almadım. ha bir de birkaç densiz konuşan olmuştu bu konuyla ilgili ilk zamanları moralimi bozuyordu ama belki de artık takmadığım için duymuyorum zaten söylemiyorum direkt boşandım diye herkesin niyeti kestirilmiyor

Aynen. Bebeğin ne kadarlık Dombik? Sen neler yapıyorsun, nasıl geçiyor günlerin?
Altı aylık benim kızım. Ders çalışıyordum ikinci uni Maliye bölümünü bitirmeye uğraşıyorum ama çok zorlandim kızımla. finallere giremedim bu dönem.

Ne biliyim... Bir çok kadın sırf eşinden boşanmamak için dünyanın eziyetine katlanmayı göze alabiliyorken senin gencecik bir kadın olarak buna cesaret edebilmen gerçekten takdire şayan.

Aslına bakarsan bende bir konuda karar verdiysem etrafımdaki insanların ne düşündüğüne çokta önem vermem, bildiğimi yaparım yani. Hatta bu bakımdan dik başlı olduğumu söyleyenler bile oluyor. Ama böyle bir karar alamazdım sanırım. O yüzden senin hayata bakışını merak ettim. Teşekkür ederim anlayışın için bu arada.

Altı aylık benim kızım. Ders çalışıyordum ikinci uni Maliye bölümünü bitirmeye uğraşıyorum ama çok zorlandim kızımla. finallere giremedim bu dönem.
Doğrudur canım ya. Büyüdükçe hareketleniyorlar...

Annelik zor meslek vallahi. Keşke çocuklar doğar doğmaz yürüse, tuvalet alışkanlıkları olsa ve konuşabilseler. Ne kadar şahane olurdu ya...

2015teyiz obicim artık aksini ben de düşünmek istedim ama içim almadı ki ben o adamın bana yaptıklarına rağmen hala nasıl onunla olabilirdim ki. unutamazdım yani affetsem bile
biraz da gençliğime güvenmiş olsam gerek bebeğim de yok
zaten önümde italya planı vardı onun yüzünden kısa sürecekti
şimdi 3 senelik plan yaptım
hele akademisyenliğe girsem de orada kalsam amma olur yaa

edit: gerçi kesin 1 ay sonra başladım türkiyeyi özledim demeye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…