JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ozurdiliycegi yerde arayip bu yaptgni unutma diyor

Çok kaba davranmış hakikaten.
Ama objektif olmak gerekirse, beklemen gerektiğini duyduğunda daha anlayışlı davranıp bekleseydin ve bu durumun hoşuna gitmediğini yüz yüzeyken daha sakin bir şekilde söyleseydin belki büyümezdi olay.

Sakın yanlış anlama,
Her şekilde sevgilin yanlış yapmış, kırılmakta da kızmakta da sonuna kadar haklısın.

Eğer ilk defa böyle bir şey yapıyorsa tepki göster ama kavga çıkararak değil, kırıldığını hissettir ve böyle bir davranışı kabul etmediğini etmeyeceğini göster. Çünkü tepkini belli etmezsen devamı daha ağır bir şekilde gelir o da seni çok yıpratır.

Daha once de boyle bir sey oldu yalvardi ozurler diledi surprizler yapti affettm bir daha boyle bir sey olmiycak dedim ama beni dinlemedi
O zaman biraz sankinleşmeyi bekle, onun da sakinleşmesini bekle. Sessiz kal. Hatasını farkedecektir, ama ona verdiği sözü tutmadığını falan söyle.

Ozurdiliycegi yerde arayip bu yaptgni unutma diyor
Sakinliğini koru canım bırak elbet yaptığının farkına varacak. Sen hiiç oralı olma çünkü konuştukça daha çok sinirlenirsin. Onlar kavga anında hep kendilerini haklı görürler ama kadın susarsa dayanamazlar kabul ederler..

Benim beklemek gozume gelmez zaten hep bekledim de bugune kadar yeri geldi o beni bekledi ya sirf arkadasinin sorinu cikti diye ben 3saat onu bekledigmi biliuorum her seye bu kadar taviz verdigm icin bugunku davranisimi kaldiramadi ben sinavdan cikmistim 10 aldim sinavdan ya o da oyle diyince patladim ne yapiym ben de insanim sinirlerim cok bozuldu sinavda bile onu dusundumsimdi fehmi gelir guleriz kafam daglr diye bana arkadaslarimlaym bekle bir saat diyince sartellerim atti ya ben kirk yillik karisi deglm ne bu rahatlik

O zaten hep kendisini hakli gorur bugune kadar bu hep boyle oldu bana hic sen haklisn dedgni hatirlamiyorum bir iki istisna haric napar eder ucundan kiyisindan bulur o noktayi.
Ne hakki var beni bu derece yipratmaya ben bir bucuk yilda sinir hastasi oldum resmen ya

Arkadaşlarının yanındayken kızdın da ondan mı öyle tepki verdi acaba..
Erkekler genelde arkadaşlarına kendilerini maço göstermeye çalışırlar.

Bitanem bi konuda yorumlari gordum insanlar col saygisizlasmis bunu anladim sen takilma..
anlattim olanlari işte

Hic sorma, moralim cok bozuk. Galiba bundan dolayi tamamen uyeligimi donduracagim. Çünkü çok bunaldim. Gercekten kirildim yani. Insan olan insana böyle laflar etmez..

Sen de üzülme. 3 günlük dünya sonucta..

Hic sorma, moralim cok bozuk. Galiba bundan dolayi tamamen uyeligimi donduracagim. Çünkü çok bunaldim. Gercekten kirildim yani. Insan olan insana böyle laflar etmez..

Sen de üzülme. 3 günlük dünya sonucta..
Canm hayir neden oyle bir sey yapiyorsun herkesin gorusu ayridir sen birini savunuyorsan saygi duymak zorundalar bak mesela orda sozu gecen kisiyi ben de savunmam ama karsit goruslu insanlara da saygi duyarim dusunce ozgurlugu var bu ulkede

Canm hayir neden oyle bir sey yapiyorsun herkesin gorusu ayridir sen birini savunuyorsan saygi duymak zorundalar bak mesela orda sozu gecen kisiyi ben de savunmam ama karsit goruslu insanlara da saygi duyarim dusunce ozgurlugu var bu ulkede
Ilk sayfada bir şahıs bana hakaret etmis ve 5 kişi de kalkmis begenmis. Kibledim ama banlanmamis bile... Gerçekten çok kirginim su an..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…