JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok heyecanliyim, sinavim 7de. Italyaya giden yoldaki ilk engeli kirmis olucam gecersem ama cok heyecanliyim, kalbim kut kut atiyor

aa italyaya mı gidiyosuuun

neden gidiyosun?

a) kariyer için
b) yeni bir başlangıç için
c)italyan erkeklerinin cazibesine kapıldım
d)hepsi

Ahahaha sIklamissin bir de

d hepsi diyorum

b1 sinavini verip italyanca uluslararasi dil belgesini almam lazim o da haziranda ben panik ben iptal ben heyecan ben ben ben ...

her türlü bonusun da harika zaten ^-^

kız nası öğrendin italyanca

ben bi ingilizceyi şeyedemiyorum şurda

Canim dile yetenegim var ve cok seviyorum hosuma gidiyor dil ogrenmek bir de fransizcaya baslayacagim haftaya oh cilginlar gibi heyecanliyim

Problem nerde ingilizcede senin icin?

Canim dile yetenegim var ve cok seviyorum hosuma gidiyor dil ogrenmek bir de fransizcaya baslayacagim haftaya oh cilginlar gibi heyecanliyim

Problem nerde ingilizcede senin icin?

fransızcanın tınısı bana çok hoş geliyor.

telaffuzum kötü bir de kullanmadığım için galiba unutuyorum çok da zaman ayıramıyorum işte öyle

Bugun erkek arkadasmla bulusucaktk sozlesmistik ben sinavdan ciktm aradim bana diyoki bir iki saat bekle eyuplerin yanindaym isim var ben de bagirdim bi saat nerde neden bekliyim dedim ben senin sevgilinim ne bu umursamamazlik ne bu terbiyesizlik dedim bana dediki bekliyceksen bekle beklemiyceksen de defol git !!
Ya bu ne demek biriniz bana aciklasin ya ne demek ben disardaki kopek miyim ya
Ezgi gel desin geliym git desin gidym defol git lafini hakedicek ne yaptim ben
Beni aramis az once diyorki bu yaptgni unutma artik her sey cok farkli olucak ya sen kendi soyledigini niye soylemiyorsun dedim kapat konuyu diyor bana ya

Bu erkek milleti birşeye sinirlenince hıncını sevgililerinden alıyorlar, sen sakın alttan alma seni kolay kolay üzemesin bağıramasın bir daha. Taviz verme kendinden kırıldığını belli et, özür dilese de hemen kabul etme ne demek o defol git falan. Yanındaki arkadaşları veriyordur gazı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…