JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bir adet sorum var ?

cuma yakın 3-4 arkadaşım gelecek önce konser sonra bana geçeceğiz. alkol tüketecekler ve ben bir gün öncesinde yiyecek bir şeyler hazırlamalıyım. Neler yapayım ? öneri varsa çok memnun olurum

bir adet sorum var ?

cuma yakın 3-4 arkadaşım gelecek önce konser sonra bana geçeceğiz. alkol tüketecekler ve ben bir gün öncesinde yiyecek bir şeyler hazırlamalıyım. Neler yapayım ? öneri varsa çok memnun olurum
Canım bence konu aç, daha fazla cevap bulabilirsin.. Alkol öncesi neler yenir alınır pek anlamıyorum ben bu arada...

Canım bence konu aç, daha fazla cevap bulabilirsin.. Alkol öncesi neler yenir alınır pek anlamıyorum ben bu arada...
konu açıp şey etmim dedim :) insanların derdi varken işte bende tüketmiyorum bi kaç öneri gelse kardır

yok cnm 25-26 yaş civarı rehber öğretmen tayfası :) 3 tanesi kullanacak 3 ü kullanmayacak . para sıkıntısı olmaz
Tatlim bira ya da raki oncelikle karisik cerezini alicaksin:) evdeki sofrana cerezleri yerlestir, bi cigkofteciden yeticek kadar cigkofte al ve yesillik al onu bi guzel tabaklara yerlestir, daha sonra rus salatasi alabilirsin veya yapabilirsin
Meze sayisini arttirmak istiyorsan kozlenmis patlicanla meze yapabilirsin (istersen tarifini veririm)
Eger raki olucaksa kesin ya da olma ihtimaline karsi masaya kesinlikle peynir koymalisin:)
Veee meyve tabiki:)

Tatlim bira ya da raki oncelikle karisik cerezini alicaksin:) evdeki sofrana cerezleri yerlestir, bi cigkofteciden yeticek kadar cigkofte al ve yesillik al onu bi guzel tabaklara yerlestir, daha sonra rus salatasi alabilirsin veya yapabilirsin
Meze sayisini arttirmak istiyorsan kozlenmis patlicanla meze yapabilirsin (istersen tarifini veririm)
Eger raki olucaksa kesin ya da olma ihtimaline karsi masaya kesinlikle peynir koymalisin:)
Veee meyve tabiki:)
çok teşekkür ederim . çok plansızız bakalım ben perşemdeden veya cuma öğleden sonra yapıcam :)
kafamda şekillendi bişeyler

ya gerçi düşünüyorum da bu işsizler takip edip her yorumu kullanıp saçmalıyorlar :KK53: onların kulağına gider yan i yine merak etme :KK53:

ayrıca sen sarışın bir çıtırmışsın öyle diyolar :KK8:

heh işte bu kelimeyi arıyordum söylemek istediğim kelime buydu sağolasun aynen bilgece temiz yüzlü :KK53:
topicimizde gebe kalmaya çalışan birtakım insanlar var :eek:

Kim takip ederse etsin çok ta tınnnn yani :KK53::KK53:
Öylemiymişim hiç haberim yoktu :KK8::KK8::KK8:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X