JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni niye begenmıyım beee..en çok senı begendım hahahhaha..saka bı yana ıkınızınde elı yuzu gayet duzgun..senin kaş göz o bıcım..ıltıfata ıhtıyacın mı var kız..sankı bılmıyon güzel oldugunu..gayet çok guzelsın..en bırıncı sensın:)))
ikinizinde yuzunde nur var
:KK70::KK70::KK70::KK70: yine harika bir yorum :KK70::KK70::KK70: Sağol millancim. Senin kadar güzel olamasak da biz de birazcik guzeliz. Her kadin cicektir :KK70::KK70::KK70::KK70:

klomen ıyıdır benım ıkıncı yada 3. denemelerımde tutyo :) senınde tutar hemen hormon felan problemın yoksa

Ayy agzin bal damliyor. Amin insallah tutar hayirlisiyla. Ben Rabbimden hayirli saglikli evlatlar istiyorum. Hepimize de öyle nasip eder inşallah. .
amınn ınsallah oyle olur :) rahım fılmı de yaptırdın dımı hemn olur hadı 4 gozle beklıycem haberını

Evet canim yaptirdim ay cok heyecanli, haber vericem insallah
Ya bu rahim filminden sonra cinsel iliski olmuyor mu bir süre?
yooo ben de cektırdım hatta o ay klomen kullanıp hamıle kaldım ama bılmıom kı her doktorun gorusu farklı sana dr olmayacak mı dedı

Doktor bir sey demedi bu konuda ama internetten okumama gore 1 hafta yasak diyorlar.
bana yasak dememıstı ama sen yınede bı hafta yapma zaten yumurtayı kaçırma gıbı bı derdın yok takıpte olacaksın ıkı gunde bır cagıracak ölçum yapacaak

Topiğin adı bile güzel,nerde ekşın orda ben demiii :KK53::KK53:

Sen dedin ya hani hoşlanmıyorlar filan diye,karşılıklı ilişkilerden bahsettim burada.
Ben arıza birisi olsam söylemem değilmi,sevdiğim bildiğim kişilere neden söylemeyim ..

ya gerçi düşünüyorum da bu işsizler takip edip her yorumu kullanıp saçmalıyorlar :KK53: onların kulağına gider yan i yine merak etme :KK53:

Belki daha sonra :KK66:

ayrıca sen sarışın bir çıtırmışsın öyle diyolar :KK8:

Temiz yuzlusun..için dışına yansımıs gıbı

heh işte bu kelimeyi arıyordum söylemek istediğim kelime buydu sağolasun aynen bilgece temiz yüzlü :KK53:

Dogru söylüyorsun. Hayirlisi bakalim artik.

topicimizde gebe kalmaya çalışan birtakım insanlar var :eek:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X