JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaa sende mi :KK1: sorunun ne canım? Bende tedavi görüyorum. 3. Senemize girdik,hayirlisi... sen kaç senelik evlisin,ne zamandır tedavi goruyosun?

Canim biz 1 yildir istiyoriz. Yeni basladik. Sorunumuz yok yani sebepsiz. Klomene baslayacagim bu ay bakalim hayirlis. Senin ne sorun var canim? Rabbim hayirlisini versin inşallah. .

Rabbim kucağını doldursun en kısa zamanda.Altını sevsin canım hobi olarak ne zararı olacak

Evet ya sevsin boşver ehehehe

Canim biz 1 yildir istiyoriz. Yeni basladik. Sorunumuz yok yani sebepsiz. Klomene baslayacagim bu ay bakalim hayirlis. Senin ne sorun var canim? Rabbim hayirlisini versin inşallah. .
Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım. Benim kadın hastaliklarim evlenmeden oncesinde de vardı zaten tedavi goruyordum. Pkom var,yumurta tembelligi var. Klomen bende ise yaramadi inşallah senin sifan ondadır :KK19:

Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım. Benim kadın hastaliklarim evlenmeden oncesinde de vardı zaten tedavi goruyordum. Pkom var,yumurta tembelligi var. Klomen bende ise yaramadi inşallah senin sifan ondadır :KK19:

Ahh ahh bende de cikolata kisti var her ay adetle atiliyor ama tekrar basliyor. Rabbim hepimizin gönlüne gore versin. Ayrica bibde lanet mantarim var :KK43:

Ahh ahh bende de cikolata kisti var her ay adetle atiliyor ama tekrar basliyor. Rabbim hepimizin gönlüne gore versin. Ayrica bibde lanet mantarim var :KK43:
Ay mantar deme bana atarım şimdi kendimi camdan :KK62: o illet bende de var. Ya bir de yara çıktı rahim agzinda yarın gidicem sabah bakalım nolcak:cry: burayı iyice kadın hastalıkları bölümüne çevirdik :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X