JaBoTa'lı Muhabbetler :)

Piyo naber kuzum?
Hani arıcaktın sen beni?
Bir ara ara da konuşalım.

Şu olaylardan hiç bakamıyorum buralara artık.

hahaaa kuzuşum evet çıktı valla aklımdan. e sen arayıvereydinya :102: muhabbet ederdik pembiş pembiş :102:
mesai saatlerinde değil ama akşam 6dan sonra görüşürüz canım. bak o kadar adam eylem bitmeli diyor sen hala o sayfalardasın arada burayada gel robinE hood um benim, zenginden alıp fakire verenim benim. sen mi kurtarıcan dünyayı :KK9::KK9:
sende yaz ben kurtarmazsam, sen kurtarmazsan kim kurtarcak die :KK55::KK55:

piyoncan sana mesaj atayım derken kendime atmışım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ama ama ama insanın kendine mesaj atmasını engelleyecek bişiler olmalı bu sitede :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: 5 dkka daha beklicem iyimi :KK9::KK9::KK9:

hahaaaa kesinlikleee En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
piyoncan sana mesaj atayım derken kendime atmışım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ama ama ama insanın kendine mesaj atmasını engelleyecek bişiler olmalı bu sitede :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: 5 dkka daha beklicem iyimi :KK9::KK9::KK9:

oldumu ama şimdi yedin ömrümüzden 5 dakikayı :KK31::KK31:
bencede bi insan niye kendine mesaj atarki :KK9::KK9: sözüm meclisten dışarı :KK9:

hahaaa kuzuşum evet çıktı valla aklımdan. e sen arayıvereydinya :102: muhabbet ederdik pembiş pembiş :102:
mesai saatlerinde değil ama akşam 6dan sonra görüşürüz canım. bak o kadar adam eylem bitmeli diyor sen hala o sayfalardasın arada burayada gel robinE hood um benim, zenginden alıp fakire verenim benim. sen mi kurtarıcan dünyayı :KK9::KK9:
sende yaz ben kurtarmazsam, sen kurtarmazsan kim kurtarcak die :KK55::KK55:

Sen yazmışsın bebekim, bırakın anarşist medi.
Meydanlara doğru düzgün çıkamadım zaten:KK5:
Daha doğrusu burdaki meydanlar pek sakin:KK14:

X