JaBoTa'lı Muhabbetler :)

Ben de kızım için Güneş ve Işıl düşünmüştüm. Eşim beğenmedi nedense.. özellikle ışıl ismi bende parlamayı çağrıştırır. Ama eşime oryantal ismi gibi geliyormuş.

banada mehtap böyle şeyler çağrıştırır nedense :KK9::KK9::KK9: bide afitap

algıda seçicilik
ışıl adında bir pavyon kadını tanımışsa der aklını karıştırırım şimdi senin :KK9::KK9::KK9::KK9:

banada mehtap böyle şeyler çağrıştırır nedense :KK9::KK9::KK9: bide afitap

algıda seçicilik
ışıl adında bir pavyon kadını tanımışsa der aklını karıştırırım şimdi senin :KK9::KK9::KK9::KK9:

Yok canım sanmam. Yani o taraklarda gözümle görsem eşimin işi olacağını sanmam.:KK14:

yosma aslında güzel kadın demek sanırım öyle biliyorum
ama türkçede öyle kullanılmıyor tabi

Anlamı herkes bilmek zorunda değil. Mesela mey de kulağa güzel geliyor. Bir kadınla tanışmıştım lisedeyken adı Mey di. Sonra öğrendim içki/şarap anlamına geldiğini. Bence kullanım alanı da önemli.

ben kız ismi buldum inşallah ilk çocuğum kız olur. ve umarım tez zamanda sağlıcakla olur mutlu bir yuvada büüyür:KK31:
inşallah canım :KK16::KK16::KK16::KK16: aminnnnnnnn

Yok canım sanmam. Yani o taraklarda gözümle görsem eşimin işi olacağını sanmam.:KK14:
aman bekarlığında gitmiştir belki bi dansöz seyretmeye canı sağolsun der çıkarım ben olsam :KK34::KK34::KK34:

Anlamı herkes bilmek zorunda değil. Mesela mey de kulağa güzel geliyor. Bir kadınla tanışmıştım lisedeyken adı Mey di. Sonra öğrendim içki/şarap anlamına geldiğini. Bence kullanım alanı da önemli.

kesinlikle hem anlamı önemli hem kullanımı
ama bu işlerde göreceli mesela ben DORA ismini çok kötü buluyorum
ama şu ara özellikle erkek çocuklara koyuyorlar bu ismi

inşallah canım :KK16::KK16::KK16::KK16: aminnnnnnnn

aman bekarlığında gitmiştir belki bi dansöz seyretmeye canı sağolsun der çıkarım ben olsam :KK34::KK34::KK34:

kesinlikle hem anlamı önemli hem kullanımı
ama bu işlerde göreceli mesela ben DORA ismini çok kötü buluyorum
ama şu ara özellikle erkek çocuklara koyuyorlar bu ismi

Ben de Sera ismini sevmiyorum. Tamamen özenti… almina, ilayda hele ayy bir baydı. Kusasım var.

bilim maşallah foto küçük olmuş daha büyük olsaydı süper olurdu :KK53::KK53:

al tabi canım :KK23: ama bu akşamın sonundan bir kaza kurşunu çıkar gibi geliyo bana:KK23::KK23:

O kurşunu yarın saklıyorum mümkün mertebe. Yani köşe bucak kaçarım bazen yine de olmaz da olmaz… tarzıma ters.

:KK24::KK24:

bilim maşallah foto küçük olmuş daha büyük olsaydı süper olurdu :KK53::KK53:

al tabi canım :KK23: ama bu akşamın sonundan bir kaza kurşunu çıkar gibi geliyo bana:KK23::KK23:

fotoyu küçültemedim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Güzelmiş gerçekten beğendim…ne kadarmış bu? Bir de sitede kaç günde teslim şartı var?

benimki 1 haftada geldi bazı ürünlerde hızlı gönder var ama bide ben bunu yeni sezon bölümünden aldım indirim kulübüde uygun oluyor
39.90 na aldım ben bunu
site boynerin sitesi o yüzden güvenilir

fotoyu küçültemedim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benimki 1 haftada geldi bazı ürünlerde hızlı gönder var ama bide ben bunu yeni sezon bölümünden aldım indirim kulübüde uygun oluyor
39.90 na aldım ben bunu
site boynerin sitesi o yüzden güvenilir

Boynerin olduğunu bilmiyordum. Bakarım o zaman ara ara.

X