JaBoTa'lı Muhabbetler :)

bence gitmelisin. bırak o utansın canım

piyocum günaydın,
bu tarz insanlardan bende hiç hoşlanmam iyi günde herkesin herkesin yanında olur ama şuda var cenaze düğün gibi durumlarda çok ciddi bir olay yoksa gidilmeli diye düşünüyorum.
Bu arkadaş senin düğününe gelmişmiydi piyocum ?

kayır bitanem lokosit iltihap idarardaoluo o :))))

benımki trombosit ilik fazla üretiyo

lokosit kandada olur canım yani kandaki herhangi bir enfeksiyon yükseldiğindede lokosit yükselir vucudun herhengi bi yerinde iltihap varsa yani

parametrelerin adını karıştıyorum ama plt neden yüksek peki sende miyomdan dolayımı ?

canım bilmiyormuş. cenazede halası buna dış kapının mandlısın sen karışma falan demiş. anneside baktı halaları söyleyecek onlardan önce söylemiş.

canım acıma değil ama üzüldüm. şu anda onun yaşadığı psikolojiyi bilemem anlayamam. belki bizim ailelerimiz olduğu için benimle görüşmek istemeyebilir. yada ben aradığımda ağlıyodur belki ondan cevap verememiş olabilir birsürü bahane uyduruyorum. ama ne olursa olsun bi gitsem iyi olacak gibi düşünüyorum..

ozaman gitmelisin ki
gitmek senden bir şeyler götürmez aksine kazandırır

hayrolsun inşallah:26::26::26:

panik atakdan birtanemm

evet canım myondan sebeb kanama çok aşırı demir hapı içiyorum oda fazla kan üretimi yapıo tamamen demir eksikliğinden işte offf oyyy ahhhh

sen git meleğim git takısını tak çık...Allah bilsin...

uff gerçekten çok kötü bir durum, bence git canım. sen insanıllığını yapmış ol, belki arkadaşında bilerek davranmamıştır sana öyle . yanında olursan o da hatasını farkeder. zaten çok yaralanmış şimdi. desteğe en çok ihtiyacı oludğı zaman. insanlar vefayı çok hatrılmaıyolar ama vefasızlığı asla unutmuyolar

özel bi problem yok canım hep küçük ve saçma şeyler. ama sorun gerçekten onun olgunlaşmamış olması.hatalarını dinlemeyip konuşmayı kavga boyutuna çekmesi falan.
ve ben boşandıktan sonra kendimce karar almıştım artık başkaları için değil kendim için bişey yapacaktım. yania rtık sırf onlar üzülmesin diye gideceğime istemiyorsam ona katlanmak zorunda olmayacaktım. etrafımdaki insanları elemeye karar vermiştim. bu anda mantığıma ter düşüyor ama gitmemeye de vicdanım el vermiyor. aynı yatakta yattık, aynı tastan çorba içtik, paramız yoktu bölüştük, ailemiz, sevgilimiz, herşeyimizi bildik yani hep.. 2011e kadar böyleydi sonra biraz ayrıldık işte..

kız anam niye bu kadar çürüksün sen bu ney
herif seni hormu kullandı nedir
şöyle bi 90.000 bakımına girmelisin, triger kayışın falan değişmeli

tekne kazıntımısın anam sen son çocukmusun yani ?

geçmş olsun canım, her iki rahatsılığın içinde

son çocuk benim(bu gerçek )

Son düzenleme:

yok beeee ne horu 2 sene evli kaldım zaten kızıma ahamile kaldım herşey bitti cocuk6 aylıkdı boşandık zaten
hatsalıkda sağlıkda Allahtan be gülüm.
komşu dr gitmiş cigerlerim agrıo die kadında 12 tna hastalık çıkmış dün şoka girdim yaşı 28 daha ..

Bence sen son bir kere daha üstüne düşeni yap ve git düğününe
Sonrası onun tavırlarına kalır..

Oldu oldu , olmuyorsa zorlamazsın artık

saol cadum benımm Alahım dermansız dert vermesin bunlarıda aşacağım inşallah...
myom lar için kont gitmem lazım acil

ben seni evli sanıyorudm canım, şaşırdım, sıkıntı herşeyin başı,hele kadın hastalıklarının %90 ı sıkıntı stres

son çocuk benim(bu gerçek )
bende son çocuğum
son çocuklar daha çürük oluyormuş büyüklerine göre spermler ve yumurta ebeveynler daha yaşlıyken geldiği için öyle oluyormuş bazı araştırmalar bunu destekliyormuş kesin olmasada

öylemi bunu bilmiyordum canım
espirik olsun yüzün biraz gülsün diye yazmıştım onları zaten
çok geçmiş olsun inş. atlatırsın hepsini

Bence sen son bir kere daha üstüne düşeni yap ve git düğününe
Sonrası onun tavırlarına kalır..

Oldu oldu , olmuyorsa zorlamazsın artık

haklısın çekirge
düğüne cenazeye hastalığa yapılan ziyaretler insanlık görevimiz,
sevmediğim kişiler ıolsa bile katılmaya çalışırım bu sebeple.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…