JaBoTa'lı Muhabbetler :)

sana ufak bir tavsiye sende senin gibi ikinci evliliğini yapacak biriyle evlen bence
erkekler ikinci hatuna çok kıymet veriyormuş buda kaçmasın diye

sana ufak bir tavsiye sende senin gibi ikinci evliliğini yapacak biriyle evlen bence
erkekler ikinci hatuna çok kıymet veriyormuş buda kaçmasın diye

boşanmış biriyle görüştürdü arkadaşların hatta onlar olmasını çok istedi de içim ısınmadı canım ya. bide bu hem benimle görüşmek istiyormuş arkadaşıma söylüyor hemde görüşünce bidaha evlenmem diyor. e ne görüşüyorsun o zamn kardeşim kendine ne arıyorsun yani!!! bende sildim numarasını face ini fln. bikaç msj attı cevap atmayınca bıraktı.

iyi yapmışsın bi kere tutarsız insanla evlenilmez zaten

evet cnm önümüzdeki maçlara bakiciiz artık

hayırlısını dile piyom
sen hayatla barışıksın
evlilikten kocadan geçmediğini de öğrendin bu hayatın
çocuk isteğin yoğun olduğu için koca lazım :)

Doğru zamanda doğru insanı nasip etsin rabbim...

bizim komşumuzn kızı çok kötü 1 evlilik yaşadı 7 ay evli kaldı ama 2 senede boşanabildi resmi olarak
kıza resmen yemek vermemişler, kocası olacak hayırsızda sahip çıkamadı karısına
döktüğü göz yaşları havuz olurdu kızcağızın resmi boşanma üzerinden 1 - 2 yıl geçmiştir sanırım
şimdi çocukluk aşkıyla evleniyor. :) gün doğmadan neler doğar piyocum hayırlısı olsun herşeyin.

her zaman hayırlısı canım herşeyin. darısı başıma ama eski sevgililerimden hiçkimseyi istemem yeni aşkların kadınıyım ben. yeni tanışayım evleneyim zaten geçmişten aklımda kalanda hiç olmadı. gelen hep bi öncekini sildi

niye kıssssss
çocukken sokakta oynadığın sümüklü cemil kötümüydü ha kötümüydü nesini beğenmedin oğlanın

Son düzenleme:
niye kıssssss
çocukken sokakta oynadığın sümüklü cemil kötümüydü ha kötümüydü nesini beğenmedin oğlanın

ay yok anacım bizimkilerin hepsi vasat adamlardı. iyi bi kariyer yapamadılar bende kariyeri olmayan adamı neyleyeyim

bi tane vardı iş bankasında çalışan ama oda geçenlerde evlenmiş diye duydum halbuki geçen yıl bekardı

sesli güldüm yaaaa :)))
ex de kariyerliydi ne oldu hee akıllanmadınmı
Adam adam olsun, sorumsuz olmasın sorunları büyütmesin yeter :)

hemen unutur işte 9 taş oynadığı oğlanları :)
biz 9 taş değil, doğrulukmu cesaretmi oynuyorduk

cemil cemillllllllllllllllllllllllllllll
insanlıkta kariyeri olsun adamlıkta kariyeri olsun
işte vasat bir adam olsada olur ha birde çalışkan olsun

canım kendini geliştirmemiş adamları sevmiyorum. iyi bir yerde yada iyi bir konumda çlaışıyor olması şart benim için. yoksa ben maaşımla ezerim o adamı

ezermisin ? yoksa o mu ezik hisseder ??

bununla kendini sınırlandırma iyi bir konumda çalışan iyi maaş alan adamların huyları her zaman iyi olmuyor tecrübeyle sabit: )

günaydın:79:

böyle deme ama şimdi
napıyım , tecürbeler

tabiki seviyom ipekcim ama erkek çocukları daha hareketli, kız çocukları daha durağan ve uysal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…