✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

kipa carrefour ennnn cokkkkkk kemeraltı , alsancak , karsıyaka , aliağa , foça , doğal yaşam parkı mavişehirdeki avm .. aklıma gelenler
Bak gün batımı ve akşam manzarası , asansörden izlenir.
Balık ve midye kemeraltı midyeciler sokağından yenir çok lezzetli ve uygun, hele ki o midyeler sıcak sıcak yanına da acılı şalgam oh yemede yanında yat.
İnciraltında denizaltına gezilir, balık ekmek kısa tekne turu yapılır 10tl gibi bişeydi
Selçukta ki şirinceyi görmezsen mayalara ayıp edersin, adı gibi şirin ben oraya gidince huzur buluyorum, kahvaltısıda çok nefis...
Karşıyaka seyirtepe manzara harika...
Hayatımda en temiz en lezzetli lahmacunu kemeraltı ayipekten yedim, ve mutlak müşteresiyim her ay bir kez gideriz.
Bornova forum can sıkıntısı giderebilir...
Çiçekli köy kahvaltı yerleri meşhur,
Kemalpaşa kımız at çiftliği ve yiğitler mesire yeri derenin içinde masalar varmış gitmedim bende henüz.
Ödemiş birge
Tire değirmen

Şimdilik aklıma gelen bunlar , pek gezilcek yeri olduğu söyleyemem doğrusu...

tenim çok açıkk bildiğin süt beyaz soluk duruyor neysem zaten benim kapı açacak bir sevdiceğim yok o yüzden şuan renk önemli diil hahaha

Amann o beni hiç şaşırtmıyor ki ben neden uğraşan oluyorum Birazda erkekler bizi ellerinde tutmak için birşeyler yapsın, değiştirelim yeni nesil olarak bu kanıyı
olur mu nan öyle erkeklerin gözü kayıverio pis nefsi var hepsinin , sen 3 yap o bir yapsun

hadi sen gel madem valla biz senle kesin süüslü püslü bişi oluruz yani tabi ben birini tekrar seversem bekarlık çok rahat yaww
kız ayy diye diye geldiler bana kime yazdığın belli olsun, kimin hangi yazısına cevap yazıosan sağdaki cevaplaya tıkla yaz gözden kaçıo büle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…